Modern Combat 5: Blackout

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od FILIPSN007 »

Modern Combat 5
Gameloft

Francouzské vývojářské studio pro nás připravuje pokračování legendární hry Modern Combat. Hra měla být vydána koncem roku 2013, ale hra stále není dostupná. Vývojářské studio nadále pracuje na optimalizaci. Vývojářské DEMO hry bylo možné vyzkoušet na E3.


Zobrazit video na http://youtu.be/Z4F7Uss6BaU
Kód do fóra: [youtube]Z4F7Uss6BaU[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Z videa lze poznat velký pokrok v grafice. Zejména v prostředí, práce se světlem a také fyzika/textury vody, která nikdy nebyla u Gameloftu na příliš vysoké úrovni. Úvodní mise je zasazena do Benátek, pokud se podíváte na toto video tak plávání a potápění se hodně podobá traileru z March of Heroes, pro méně znalé, akční hra od Gameloftu, která měla běžet na Unreal Enginu, ale pro nedostatek výkonu iZařízení byl vývoj ukončen(tehdy pro iPhone 4s, pokud se nepletu).

Dále je patrné, že hra bude hodně naskriptovaná, to znamená, že na každém kroku vás bude provázet příběh a bude tak vedení hrou a v některých situacích se budou ke hraní používat jen gesta.

Určitě stojí za zmínku možnost úpravy zbraně přímo ve hře. Možnost úpravy silně připomíná Crysis.

Sám se ohromě na tuto hru těším, jenom mám obavy, zda to bude ta stará dobrá střílečka, protože hra bude obsahovat různé hightech vychytávky, které budou vojáci používat, to bude jisté usnadnění. Už Modern Combat 4 bylo lehké na hraní, ani ztížení obtížnosti mi nepomohlo.

Já doufám, že tato hra se brzo objeví na našich iHračkách, takže..

=@ uvidíme se na bojišti =@

PS
Co se zde stalo, že nikdo nezaložil téma na tuto hru, která se co nevidět objeví na Appstoru?

EDIT:
https://itunes.apple.com/cz/app/modern- ... 76278?mt=8
Naposledy upravil(a) iTukan dne čtv črc 24, 2014 7:14 am, celkem upraveno 3 x.
Důvod: app již vyšla - doplněn odkaz

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout (coming soon)

Příspěvek od FILIPSN007 »

Nové informace o této připravované hře prozrazují, že ve hře budou k dispozici 4 třídy, a to útočný voják, těžkooděnec, průzkumník a odstřelovač.

Obrázek

Single playerové mise budou krátké, ale za to plné akce a nepředvídatelných situací, které bude doprovázet příběh. Hra začne speciální operací v Benátkách, kde bude cílem zajistit zbraně hromadného ničení. Hra se nebude odehrávat pouze v Benátkách, ale také se "zastavíme" v Tokyu.

Obrázek

Profil hráče bude pro single player a multiplayer společný, vylepšené zbraně ze single playeru půjde tedy použít i v multiplayeru. Nyní se už nebude stávat, že se v multiplayeru budete setkávat s hráčem na levelu 50 když budete level 2, hra vám přiřadí hráče, na stejné úrovni.

Osobně tohoto se celkem bojím, vím, že v těchto hrách jsem dobrý a už na začátku budu schopen zastřelit většinu hráčů, kteří třeba nebudou tak dobří. Jde mi o to, že i když je někdo nižší level, tak to neznamená, že bude hrát automaticky špatně. Proto si myslím, že toto rozdělení je zbytečné.


Zdroj: Gameloft

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Modern Combat 5: Blackout (coming soon)

Příspěvek od jind »

Vypada to, ze to bude Premium hra cili za penize. Jelikoz tam nikde v shopu and v afterscreenu neni zadna mena :-) Je to hodne nascriptovane. Cili je tam snaha se priblizit CoD serii na PC. Hra obsahuje i "novinky", ktere okoukali jinde :-) Jako sniper mise, kde lze ridit vystreleneou kulku jako v Dead triggeru 2. Nebo slow-mo po rozkopnuti dveri a nasledneho vystrileni mistnosti z CoD na iPadech :-)


Zobrazit video na http://youtu.be/zX3-2dnLEbE
Kód do fóra: [youtube]zX3-2dnLEbE[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Leap motion

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout (coming soon)

Příspěvek od FILIPSN007 »

Tak mě grafika dost zklamala. Je to skřížený Modern Combat 2 s Dead Trigger 2 a Max Payne

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout (coming soon)

Příspěvek od Smrdaky »

Kdypak vyjde?

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout (coming soon)

Příspěvek od FILIPSN007 »

To nikdo nechce říct :D pořád píšou "Toto léto." to je celkem nepřesné. Můj odhad do dvou týdnů.

EDIT:

Hra vyjde 24. července

12lupik21
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 30, 2011 10:06 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout (coming soon - 24. července)

Příspěvek od 12lupik21 »

Modern Combat 5: Blackout by Gameloft
https://itunes.apple.com/cz/app/modern- ... 76278?mt=8

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od FILIPSN007 »

Tak sepíšu mé poznatky ze hry. Hru hraji na iPhone 5S. Jednotlivé kapitoly hry se stahují manuálně, nevím z jakého důvodu, možná kvůli velikosti hry, nebo také možnost jak přidat do hry další kapitoly. Ač se to nezdá, tak se hra oproti MC4 změnila, nečekejte dlouhé mise s checkpointama. Zde jsou malé mise rozdělené pod jeden velký úkol, je tedy možné snadno si zahrát například o přestávce ve škole a vše stihnete. XP se sbírají ze všech disciplín na jeden účet, není tak rozdíl mezi single player eurem nebo multi. Ovládání zůstalo při starém. Na Gameplay videiich ta grafika moc nevypadá, ale ve skutečnosti je to mnohem lepší, jsem mile překvapen. Ikdyž mám 5S tak občas malé poklesy FPS vidím ale nic vážného ;). Pamatuji si, jak jsem na minulých dílech nesnášel mise kde jezdím v autě a střílím za sebe, ale zde to je mnohem lépe vychytané. Zatím velká spokojenost, jenom ten iPhone hrozně topí ale příšerně. Kdyby vás něco zajímalo ptejte se.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od Smrdaky »

A co 4S? Neni tam nejaka zdegradovana grafika?

Jako zmrsili ClashofClans pro Ipad Mini, pritom Ipad2 se stejnym HW ma grafiku lepsi...

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od FILIPSN007 »

Zde se můžeš podívat na porovnání 4S vs 5C http://youtu.be/WV8VWqiRa1E

EDIT:
Momentálně se založil nový squad team URNA pro CZ A SK hráče, je volně přístupný, avšak je nutný mi minimálně rating 1000, tento squad team může najít přes můj profil ve hře, pokud si na jedete do ranks a zvolité nejlepší hráči ČR tak zatím jsem na prvním místě :D, nick=gamecentre ID
Naposledy upravil(a) iTukan dne sob črc 26, 2014 4:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej tu doubleposty. Když na tvůj příspěvěk ještě nikdo nereagoval, klinkni na edit a zedituj spůj poslední příspěvek.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od Smrdaky »

Dobry videjko, diky.

Hadam ipad2/mini na tom bude hur, stejny cpu/gpu a vetsi pocet pixelu.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od Smrdaky »


next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od next751 »

Co tak dat link rovno na iTunes?

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od Smrdaky »

To by musel jit vytahnout, z ios5 to nejde snadno vytahnout :-(
A tady aspon vidis vyvoj historii cen

pololo
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 01, 2015 9:33 am

Re: Modern Combat 5: Blackout

Příspěvek od pololo »

Stáhnul jsem si tuto hru a oproti předchozím dílům velký propadák. Velký problém je že se to nedá hrát bez internetu.
Nejhorší díl celé série. Fakt nedoporučuji.

Odpovědět