XCOM Enemy Unknown - pár otázek k průběhu hry

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

XCOM Enemy Unknown - pár otázek k průběhu hry

Příspěvek od Lipon »

Nevěděl byste prosím někdo, jestli je možné nějak přesvědčit státym které vystoupily ze spolku? Na mapě je nad nimi takový barevný vír ...
Je spolu kompatibilní OSX verze a iOS verze? V tom smyslu, jestli když na iPadu uložim pozici do iCloudu, zda lze v OS X verzi z této pozice pokračovat? OSX verzi nemám, jen iOS; dát si to na velkém monitoru by mě docela lákalo.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: XCOM Enemy Unknown - pár otázek k průběhu hry

Příspěvek od Slimák »

Yop :-) Tak to by me take zajimalo, protoze bych rad XCOM pro OSX koupil, ale obavam se, ze cloud save bude funkcni jen mezi iOS. Nicmene stejne pujdu do varianty na Steamu, jelikoz v bootcamp jedou vsechny hry lepe a na OSX nejsi limitovan multiplayer hraci jen OSX platformy.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: XCOM Enemy Unknown - pár otázek k průběhu hry

Příspěvek od Lipon »

tak mi odpovedeli z podpory, ze sejvnute pozice nejde sharovat mezi ruznymi verzemi - XCOM pro OSX vyviji a provozuje spolecnost Feral Activity, zatimco pro iOS dela vyvoj a podporu uplne jina spolecnost

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

XCOM Enemy Unknown - pár otázek k průběhu hry

Příspěvek od Slimák »

Zkusil jsem XCOM z Mac Store. Nebeha to spatne, i pri rozliseni 2880 na High je to hratelne, ale zacla mi vadit absence mutiplayeru s PC hraci, tak jsem provedl refundaci a nakonec koupil verzi ze Steamu (take od Feralu, za jednu price Windows i OSX). Na bootcampu beha jeste svizneji :-)

Jinak s temi sejvy trosku skoda, na iOS mam poradne komando a desitky odehranych hodin. Nyni jsem zacal na Macu od zacatku, stale me to bavi a pote prikoupim Enemy Within.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Odpovědět