Iesabel (appstore) Diablo3 na ios

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
PeterKiss

Iesabel (appstore) Diablo3 na ios

Příspěvek od PeterKiss »

Upozornujem na tuto super hru.

Zatial najpodarenejsia kopia Diabla na ios !!

Zial nemam vela casu len napisat tuto temu takze poprosim niekoho kto si to kupi aby spravil mini recenziu tato hra si to zasluzi.

Dakujem za pochopenie.

https://itunes.apple.com/us/app/iesabel ... 32910?mt=8

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Iesabel (appstore) Diablo3 na ios

Příspěvek od JanGottwald »

Hru jsem dohrál za válečníka a mohu jedině doporučit! V dnešní době plné free to play - pay to win odpadu je to jako dar z nebes. Hra měla sice ze začátku dost bugů a ani pohyb hlavní postavy se vám nemusí moc zamlouvat, řežba je to ovšem výtečná. Škoda jen, že jsou na výběr pouze dvě specializace a to je válečník a čarodějnice. Chtělo by to ještě nějakého lučištníka...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

PeterKiss

Re: Iesabel (appstore) Diablo3 na ios

Příspěvek od PeterKiss »

A ma to nejaky pribeh ? Ja som to mal spustene iba chvilku ked som hladal samana ale teraz par tyzdnov nebude cas hrat

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Iesabel (appstore) Diablo3 na ios

Příspěvek od JanGottwald »

Příběh tam je, ale abych řekl pravdu, tak se mi jej nechtělo louskat - anglicky si přeložím jen to nejdůležitější a přece jen je to rubačka a ne kecací RPG. Prostě tam do pozadí něco je, aby se neřeklo :-)
Jinak jedna rada je, manuálně ukládat a ukládat. Obzvlášť po větších bojích a v poslední fázi hry. Hra mi nejmíň 10x za celou herní dobu spadla...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Odpovědět