Vědomostní hra - Víceboj [Appstore]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Bcjoo
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 21, 2014 7:18 pm

Vědomostní hra - Víceboj [Appstore]

Příspěvek od Bcjoo »

Narazil jsem na velice zajímavou hru.. Mám ji už asi měsíc a včera byl novy update..

Hra ma lite i plnou verzi, za kterou sice zaplatite, ale muzete hrat plnohodnotne bez dalsich dokupu (tzn zadna vyziraci hra)

Jedina chyba je ze lite verze ma chybu kde hrat obcas spadne, ale v plne hre je to bez naprostych problemu..
V plne hre je i hezci grafika a hlavne oznaceni spravne odpovedi. Ale to urcite bude i v updatu lite verze co nejdriv..

Hra ma 5kategorii ve kterych soutezite s ostatnimi hraci.. V kazdy kategorii je spousta otazek, takze vas to bavi dlouho kdyz se otazky neopakuji.. Hlavne je dobry ze se snazite prekonat ostatni coz je dobra motivace.. Hrozne se mi libi napad s IQ kde vam po kazdym testu naskoci skore po odehrani a kazdy desaty IQ se vam meni panacek..

Celkove je hra velice graficky povedena..

Jmenuje se Viceboj.. Hra ma i vlastni stranky kde vidite jak testy vypada a take zebricek uzivatele

http://www.viceboj.com

Za ty penize ji musim urcite doporucit, protoze kdyz tu hru hrajete tak si ani nepripadate ze ztracite cas ale i se neco naucite..

lite verze - https://itunes.apple.com/cz/app/viceboj ... 14291?mt=8
full verze - https://itunes.apple.com/cz/app/viceboj ... 57619?mt=8
[mod=BEAVERS]Pánové nováčci, evidentně při registraci kašlete na nějaká pravidla. Dnes už druhý případ, kdy nový uživatel nečekal na schválení příspěvku a postnul jej znova. Upozorňuji, že tím nic neurychlíte, naopak, přiděláváte práci nám moderátorům, takže se pak nedivte, že vás necháváme čekat na schválení.[/mod]
[mod=iTukan]A když už dáváte nějakou aplikaci z appstore, dejte na ni laskavě odkaz.[/mod]

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vědomostní hra

Příspěvek od Metalgirl »

Ať už jdou všichni s těmi in-app purchasy někam. To má snad dnes každá hra.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Bcjoo
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 21, 2014 7:18 pm

Re: Vědomostní hra

Příspěvek od Bcjoo »

Tak ono to je celkem logicky.. Kdyz je hra zadarmo vyvojar z toho nic nema, nebo si snad myslite ze jsou z charity ;)

Jinak jsem zapomnel ze u teto hry jsou take In-App prodeje, ale vubec nejsou ze by vam hru omezovali.. Bez Inn-App prodeju muzete hrat hru plnohodnotne, jsou pouze k tomu ze byste chteli vetsi cas na hrani a k napovede.. Ja jsem si zadny Inn-App nekoupil a rekl bych ze ani neni potrebova, tudiz neni ani potreba za to vyvojare kritizovat protoze opravdu hru neomezuji..

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vědomostní hra

Příspěvek od Metalgirl »

Právě že in-app jsou u plné verze za €2,69. Pokud hru nijak razantně neomezují, tak potom ok. :) Jinak hra vypadá zajímavě a může na dlouhé večery zabavit.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Vědomostní hra

Příspěvek od ls8 »

Nemusíš se maskovat již tisíckrát zde zopakovavým "narazil jsem na zajímavou aplikaci a rád bych vám ji doporučil", klidně můžeš napsat, že se jedná o tvoji aplikaci, nikdo se na tebe tady zlobit nebude, naopak můžeš mít přímou zpětnou vazbu od uživatelů. :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Vědomostní hra - Víceboj [Appstore]

Příspěvek od Smrdaky »

Metalgirl píše:Ať už jdou všichni s těmi in-app purchasy někam. To má snad dnes každá hra.


Aby ne, kdyz normalni nakup vydelal u te nejprodavanejsi aplikace v appstore za den pry sotva 70tis. USD, kdezto inapp vydelaji za 10 milionu denne :-) cimpak to asi bude :-)

Bcjoo
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 21, 2014 7:18 pm

Re: Vědomostní hra - Víceboj [Appstore]

Příspěvek od Bcjoo »

Hra bohuzel neni moje, ale opravdu se mi libi.. Na vlastni aplikaci nemam koule a programovat neumim :D pokud by se nasel nekdo kdo by mi naprogramoval hru za procenta ze zisku muze se ozvat :)

Odpovědět