Gamesky zdarma - legalne od Hudsonsoftu

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
rodier

Gamesky zdarma - legalne od Hudsonsoftu

Příspěvek od rodier »

Mrknete z iphone Safari na http://www.dothehudson.net je tam k zahrani cela rada graficky moc peknych gamesek od Hudson softu (tvurce atomic bomberman, dynablaster..)

nema nekdo z vas koupenej aqua forest z appstore? premejslim o tom :)

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Gamesky zdarma - legalne od Hudsonsoftu

Příspěvek od iphonik4 »

jj pěkné ale wi-fi mám jen doma, takže všude to hrát nebudu :) a aqua forest nemám ale kámoš jo a je to good, hned ho kup :D
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

rodier

Re: Gamesky zdarma - legalne od Hudsonsoftu

Příspěvek od rodier »

nevzpomenes si prosimte na takovou hru podobnou aqua forestu? videl jsem ji na youtube.. bylo mozny si tam hrat s vodou ohnem a zemi :( nemuzu si vzpomenout na nazev

Wexter

Re: Gamesky zdarma - legalne od Hudsonsoftu

Příspěvek od Wexter »

no však to je aqua forest :)
aqua forest snad ani není hra :-D ... je to jen taková ukázka jak rychle zahltit procesor.. stačí trošku víc vody a iphone už nestačí... škoda toho. jinak zase pěkná věcička jak ostatním ukázat že iphone prostě umí :)

Yreg

Re: Gamesky zdarma - legalne od Hudsonsoftu

Příspěvek od Yreg »

rodier: myslíš EvolutionRGB. Je to skvelá hra, bohužial len pre fw 1.1.4 a nižší.

Aqua Forest mám a hovorím, že sú to peniaze vyhodené z okna. Blbosť.

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Gamesky zdarma - legalne od Hudsonsoftu

Příspěvek od PetrK »

presne tak, vyhozeny love, pritom sem prim preview jasal, za 5 minut jsem zjistil ze je to o H0...ne
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Odpovědět