Clash Of Clans koupě gemů aneb Appstore zase válí

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
L3monCZ
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 04, 2013 3:40 pm

Clash Of Clans koupě gemů aneb Appstore zase válí

Příspěvek od L3monCZ »

Cau,
Včera 21.12.2013. jsem si chtěl koupit gemy do clash of clans. Tak jsme se odhlásil z mého účtu a šel jsem na otcovo App store účet. Přihlásil jsme se , zapnul COC vybral jsem si množství gemů (2500 = 17,99€) a zadal jsem heslo aby transakce proběhla...hra se 2x za sebou reloudnula a naskočil název SUPERCELL...pak jsem byl přepojen do App storu abych switchnul ůčet na českou republiku. Tak jsem dal OK. Po chvíli to po mě chtělo znovu heslo tak jsme ho zadal. V tu chvíli začal otcovi blikat telefon...Prisla zprava z banky ze byli koupeny gemy do clash of clans zhruba 500 Kč. Tak jsem si rekl uz je to ok ale najednou mi vyskocilo abych znovu zadal security code na jeho kartu. udelal jsem to a chtelo to heslo k Mému účtu i když jsem na nom nebyl celou dobu přihlášenej - byl jsem na tom otcovo! zadal jsem ho a pustil jsem clash of clans. Od ty doby na karte nejsou ty penize a gemy nikde ! myslim si ale ze je to chyba appstoru, protože když jsem se koukal do historie koupenych veci tak to tam neni! coz znamena ze se to tam ani nezapsalo. Musi to nejak souviset s tim druhym uctem. Pokud nekdo neco tusite tak prosim napiste cokoliv ! :O: :bad: pozdeji na otcovo emailovou adresu prislo toto: Hello,

The following information for your Apple ID reality.best@seznam.cz was updated on 12/20/2013:

Credit card

If these changes were made in error, or if you believe an unauthorized person accessed your account, please reset your account password immediately by going to iforgot.apple.com.

To review and update your security settings, sign in to appleid.apple.com.

This is an automated message. Please do not reply to this email. If you need additional help, visit Apple Support.

Thanks,
Apple Customer Support

sheerONE
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 197
Registrován: stř pro 23, 2009 2:19 pm

Re: Clash Of Clans koupě gemů aneb Appstore zase válí

Příspěvek od sheerONE »

ak chces spat peniaze len kludne napis apple ze nech ti vrati peniaze a gemy nechces , oni ti odpisu ze tindaju peniaze spat. napis tam ze si si chcel kupit napr mensie mnozstvo gemou alebo nieco si vymysli aby si mal dovod reklamovat, bez problemov ti poslu spat peniaze mam skusenosti stymto . a nabuduce radsej nech ti otec posle na tvoj ucet peniaze a tak si to zakup pojde to lahsie a nebudes mat problem.
iPhone 7 Plus 128GB Black
Macbook Air 13" early 2014

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Clash Of Clans koupě gemů aneb Appstore zase válí

Příspěvek od Smrdaky »

inapp purchase musis provest na tom samem apple id astore uctu, na ktery jsi nakoupil/nainstaloval tu aplikaci, neni problem v tomto, ze nevis, na ci ucet mas nainstalovanou aplikaci v izarizeni a inapp jsi provedl na druhy ucet (k tomu nejspis postaci, ze hru mas koupenu na obou uctech a nyni jsi prihlasen v appstore na jiny ucet, nez ze ktereho jsi hru do izarizeni stahnul :-)?

U teto hry si supercell nejak take hlida identitu, pravdepodobne pres apple id gamecenter, takze mozna dalsi problem navic .. Kazdopadne pokud se neco strhlo, tak na ucet, na ktery jsi se autorizoval (a nevim proc si se autorizoval na 2 ucty soucasne?) a musel ti o tom prijit email a musis to videt v iTunes v PC v historii uctu a tam muzes zadat tu reklamaci, vis ID toho nakupu? Tim zacni, ze si zjistis ID nakupu a ucet, na kterem probehnul.

Mail co citujes, pravdepodobne detekuje toliko, ze na uvednem apple id uctu nekdo editoval - aktualizoval platebni kartu. Procpak?

Odpovědět