GT Racing 2

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
eagle88
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 27, 2012 10:27 am

GT Racing 2

Příspěvek od eagle88 »

Hra je k stáhnutí na Kanadským Store ( zbytek světa cca koncem měsíce )

http://itunes.apple.com/ca/app/gt-racin ... 13075?mt=8

stačí se odhlásit od svého id ( nejlepe v ipadu/iphonu )přepnout store na Kanadu vyhledat gt racing 2 a zalozit novej free účet.Po stažení se můžete přihlásit zpátky na svoje ID a hra beží bez problému.

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od JanGottwald »

Sledoval jsem video na YouTubu a zatím to vypadá na zajímavou konkurenci pro Real Racing 3. Takový mix mezi Real Racingem a Asphaltem. Grafika hezká, pestřejší i když nereálné okolí tratí a líbí se mi šipky na silnici, které znázorňují, že bych měl začít brzdit, tak jako tomu bylo tuším v NFS: Shift. Uvidíme co z toho vyleze a rozhodující asi bude model Free-to-play, který může hru krásně pokazit tak jako tomu je u Real Racingu 3 nebo Dungeon Hunterovi 4. Každopádně se na to těším, jelikož Real Racing 3 mě s prominutím nasírá každým updatem čím dál tím víc...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od KaoluNuKain »

S RR3 jsem skončil, stačily mi jen dva updaty a bylo. GT Racing: Motor Academy jsem si myslím kdysi dávno ještě kupoval na 3GS než přešli na Free-to-play model. Novej díl mám v hledáčku už delší dobu! :)
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od JanGottwald »

Tak máme [url=http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2013/10/08/preview-gt-racing-2-the-real-car-experience/]tu[/url] první recenzi a těším se zase o něco víc. Vypadá to, že Real Racing 3 za chvíli poletí z iPadu...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

M1A1
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: stř bře 16, 2011 4:41 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od M1A1 »

Už je venku

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od ls8 »

iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od JanGottwald »

Tak po prvních závodech mám ze hry zatím rozpačité pocity. Samozřejmě budu srovnávat s Real Racingem 3, protože v něm jsem nahrál přes 100 hodin a je to vlastně jediná konkurence této hry.
Takže menu oproti RR 3 je přehledné, rychlé. Pouze chybí tlačítko pro restart závodu po jeho dojetí.
Hudba je jako u RR 3, Asphaltu 8 otřesná a okamžitě ji vypínám. Cpát všude otřesný dubstep a jiný odpad je zhovadilost poslední doby. Naposledy byla poslouchatelná hudba u Asphaltu 7.
Grafika je barevnější, rozmanitější, ale samotné vozy a o ty tu přece jde, jsou hůře provedené než v RR 3 a to nemluvím o jejich interiérech, které RR 3 nesahají ani po kotníky. Okolí tratě je živější, hezčí a střídání denních dob a počasí je hezké.
Co mi přijde ale nejdivnější, je ovládání, chování vozidel a kamera. Celé je to takové ztuhlé, auta prakticky nejdou do smyku a pouze zapískají gumy. Kolize jsou občas dost vtipné a opravdu nedomyšlená je zmiňovaná kamera, kdy občas přes auto nemáte šanci vidět do zatáčky. Jsou to zatím jenom moje prvotní dojmy a možná je potřeba si po tolika hodinách v jiné hře pouze zvyknout. Dnes večer se do toho pustím na plno a pak svůj názor doplním...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od TDa »

Já jen malý OTík: jediná konkurence RR3? Znáte 2K Drive? Poslední novodobá závodní hra pro iOS která NENÍ freemium

borectom.98
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 370
Registrován: čtv lis 01, 2012 7:10 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od borectom.98 »

2K drive vypadá dobře na fotkách,ale podle gameplay na youtube a podle recenzí hra stojí za prd.
iPhone 7
Macbook Pro Retina 15
iPad Air 2



Restore,aneb lék na vše :D

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od JanGottwald »

Tak po dalších několika závodech jsem opravdu zklamán. Ve hře chybí jakýkoli pocit ze závodění a auta se chovají jako v nějaké hře staré 10 let. Naprosto chybí takový ten jízdní adrenalin, který je v Real Racingu 3, kdy se modlíte, aby auto ještě chvíli udrželo přilnavost a vy neskončili v kačírku. Pouze neustále pískají gumy a hra vás nutí jet na plný plyn, jinak vás okamžitě někdo předjede. Jakákoli snaha o hezké projetí zatáčky je zbytečná a brždění je záhy potrestáno. Možná jsem čekal až příliš, nebo Real Racing nastavil laťku opravdu vysoko. Kdybych si ze vzteku nesmazal kompletní profil v Real Racingu 3, tak se okamžitě vrátím k němu a jsem za tu hru opravdu vděčný. Takhle musím čekat na Real Racing 4 a doufat, že autoři upustí od Free to Play - Pay to Win...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od TDa »

borectom.98 píše:2K drive vypadá dobře na fotkách,ale podle gameplay na youtube a podle recenzí hra stojí za prd.


Ještě k 2K Drive: Ano, podle reviewů se mi zdá, že všichni chtějí jen další arkádový Asphakt od gameloftu (mám všechny díly, ale žádný jsem nehrál dýl než hodinu, nelíbí se mi), taky kritizují, že je těžké dostat peníze, mě se naopak zdá že je hra dost štědrá atd.. Dnes je 2K Drive v docela velké slevě jestli chcete vyzkoušet

JorEL
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: úte črc 05, 2011 7:37 am

Re: GT Racing 2

Příspěvek od JorEL »

Zatím stojí hra opravdu za prd, jestli si dobře vzpomínám na jedničku tak ta se mi hrála o dost lépe, absence manuálního plynu, chování auta na trati, kvalita textur....zatím to má dost much.
•iPad Air

logit
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: ned črc 29, 2012 11:56 am

Re: GT Racing 2

Příspěvek od logit »

Styl řízení lze samozřejmě upravit v nastavení ;) já osobně mám nejradši manuální plyn a brzda a zatáčení ovládám natáčením iphona. Ale přidávám se, celkem mě hra zklamala. Jedničku jsem pařil skoro pořád a na dvojku jsem se dost těšil. Nejvíce mě zklamalo to, co už tu bylo řečeno, a to chování aut v zatáčkách.

borectom
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob lis 16, 2013 7:32 pm

Re: GT Racing 2

Příspěvek od borectom »

Hra není vyloženě špatná,ale na RR3 to rozhodně nemá,kdyby vyšla před RR3 tak bych jí asi hrál více,ale teď šla 3 závodech z ipadu.Možná i RR2 je stále lepší.

Odpovědět