Infinity Blade 3 [5.99€]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
eagle88
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 27, 2012 10:27 am

Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od eagle88 »

a je venku cena 5.99

https://itunes.apple.com/cz/app/id61000 ... Id=2049622

koupeno už stahuji

bexxx
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 28, 2010 4:19 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od bexxx »

Jedním slovem krása, nemám vítky. Vím z předchozích dílů co očekávat a na iphone 4S s iOS 7 běhá nádherně a rád bych projel potom rozdíly mezi 4S a 5S co se týká grafiky. Ale i na 4S běhá krásně svižně a já zas strávím nějaký čas šviháním prstů po mém iphonu. Mé hodnocení 10/10.

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od Pr3dator »

Ak by som nebol busy hraním GTA V, už by som to mal kúpené, takto počkám. :) Ale nejake dojmy rád privítam.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

sppeedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 283
Registrován: pon črc 26, 2010 9:55 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od sppeedy »

Hned jak vyšel tak jsem koupil. Hrál jsem včera a dnes. Dnes dohráno. Dojmy? Super, super. Grafiku ani hodnotit nebudu, každý viděl, hratelnost na iPhone 4S i iPadu 3 naprosto bez problému! Koupil jsme předtím oba díly, ale tento se mi líbil nejvíce. Není to taková přímočarost. Obě herní postavy stojí ve svém přístavu u kamenné mapy. Máte možnost na ni najet a vybral hrad, který budete dobývat nebo máte možnost vlízt do citadely, kde vám alchymista namíchá nějaký ten lektvar z vámi nasbíraných surovin.

Nevím jak se dělá skrytý text, proto pokud nechceš číst spoil, nečti dál!

Později ve hře přibude kovář, který může upgradovat některé vaše zbraně na vyšší level a téměř ke konci i chlapík na upgrade kamenů. Střídavě hrajete za Isu a Sirise, každý má úkol v jiném hradu. Až na konci mají společný projekt, kde se v jedné lokalitě obě postavy střídají. Pak Isa musí porazit Raidriara a na Sirise zbude Worker. Pak vás čekají už jen titulky a písnička. Jak už to tak bývá, tak Siris zůstane s Isou, narodí se jim syn a žijí šťastně až do... vždy v bezpečném světě bez Workera :)
Naposledy upravil(a) sppeedy dne pát zář 20, 2013 8:29 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5S 32gb Silver, iOS 8.1, Vodafone, Case cover - kůže - červená
iPad Air 2 64gb Silver, iOS 8.1, Smart Cover červený polyuretan
MacBook Pro 13" 2011, OS X Yosemite 10.10, Magic Mouse
iPod Nano 6G 16gb, sluchátka Apple inear
iPod Shuffle 4G 2gb

iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 3

PeterKiss

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od PeterKiss »

prosim preco si to nedal do skriteho textu a oznacil to ako spoiler nebol by som to cital sakra :-(

sppeedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 283
Registrován: pon črc 26, 2010 9:55 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od sppeedy »

Ale problém bude někde v synchronizaci mezi zařízeními. Napřed jsem hrál na iphonu, ale pak celou dobu jen na iPadu. iPhone se teď chová jakobych na iPadu skončil někde na začátku. Myslel jsem, že to je třeba tím, že na iPhonu jsem měl už verzi 1.0.3 a na iPadu 1.0.1 (málo místa, tak se nechtěla aktualizovat). Tak jsem si řekl, že smažu appku z iPadu a nahraju ji znovu. No ta hra je úplně od začátku... Vše by mělo být na nějakým Cloudu, ale není. A to jsem to měl už dohraný 3x, upgradovaný vše co se dalo a poraženýho draka :D teď jsem trochu rozmrzelý no :(
iPhone 5S 32gb Silver, iOS 8.1, Vodafone, Case cover - kůže - červená
iPad Air 2 64gb Silver, iOS 8.1, Smart Cover červený polyuretan
MacBook Pro 13" 2011, OS X Yosemite 10.10, Magic Mouse
iPod Nano 6G 16gb, sluchátka Apple inear
iPod Shuffle 4G 2gb

iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 3

PeterKiss

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od PeterKiss »

ked to chces takto tak si musis tu aplikaciu zapnut v nastaveniach icloud ( dokumenty a data).

samozrejme to hra musi podporovat.

Ja ale tieto problemy nemam hry stahujem v itunes instalujem a odinstaluvavam v itunes tak aj updaty.

predidem zbytocne velkemu others a spomalovaniu systemu bordelom.

sppeedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 283
Registrován: pon črc 26, 2010 9:55 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od sppeedy »

tam mám povoleno vše, ale IB III tam chybí. nicméně podle popisu hry to tak nějak má fungovat samo o sobě.
iPhone 5S 32gb Silver, iOS 8.1, Vodafone, Case cover - kůže - červená
iPad Air 2 64gb Silver, iOS 8.1, Smart Cover červený polyuretan
MacBook Pro 13" 2011, OS X Yosemite 10.10, Magic Mouse
iPod Nano 6G 16gb, sluchátka Apple inear
iPod Shuffle 4G 2gb

iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 3

tommygun
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od tommygun »

No, hra ktera byla nejvic spojovana s 5S je na nem nehratelna :D

2x za bitvu mi spadne, jednou mi dokonce z toho spadl system. Takze super!

Mortez
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát črc 10, 2009 2:00 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od Mortez »

mě to na 5S běží naprosto úžasně.. ani jednou mě to nespadlo .. grafika super akorát jsem vynechal dvoujku tak nevím jestli to navazuje protože mi přijde že mě to hodilo doprostřed nějakého příběhu a nevím co se děje :D

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od benitoSVK »

Včera som kúpil túto hru.na 4S najprv hra šlapala v pohode ale po dvoch bitvách mi hra pri načítaní spadne.neviete prečo?
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od TDa »

U mě na iPhonu 5 v pořádku, už jsem aj dohrál hlavní příběh - jenom kvůli němu jsem si to koupil (už su starý na to abych měl čas na hry ale zajímalo mě jak to dopadne) a nebyl jsem zklamaný :)

Mortez: Jojo, navazuje i s prvním dílem a 2 knížkama (awakening a redemption, většinu děju se dozvíš právě z nich) :D

borectom.98
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 370
Registrován: čtv lis 01, 2012 7:10 pm

Re: Infinity Blade 3 [5.99€]

Příspěvek od borectom.98 »

Na iphone 5 je to hra s nejlepší grafikou,sice už to není takový WOW efekt jako před 3 lety Real racing 2 nebo infinity blade 1 na iphone 4,ale určitě to stojí za stažení o dohrání.Navíc je teď v akci za 2,99$.
iPhone 7
Macbook Pro Retina 15
iPad Air 2



Restore,aneb lék na vše :D

Odpovědět