Ideální Arkáda nebo RPG popř. adventura ?!

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
medved009
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2013 8:05 am

Ideální Arkáda nebo RPG popř. adventura ?!

Příspěvek od medved009 »

Ahoj, hledám nějakou opravdu propracovanou hru, kterou budu hrát déle jak dvě hodiny. Něco s příběhem a spoustou předmětů a prostředí. Je mi vcelku jedno zda to bude placené nebo zadarmo... kdyby byla zadarmo nevadilo by to. Ale radši zaplatím, než bych zjistil, že se hra bez nakupování potřebných stounu, goldu, gemu...atp. nedá dohrát :)

předem děkuji

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Ideální Arkáda nebo RPG popř. adventura ?!

Příspěvek od dalzap »

Order of chaos?

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Ideální Arkáda nebo RPG popř. adventura ?!

Příspěvek od TDa »

To je popis, že ani hádat co by se ti líbilo nebudu. A vsadím se že je nás víc.. Rozveď to a rád pomůžu

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Ideální Arkáda nebo RPG popř. adventura ?!

Příspěvek od Pr3dator »

Pokémon cez emu.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

medved009
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2013 8:05 am

Re: Ideální Arkáda nebo RPG popř. adventura ?!

Příspěvek od medved009 »

Aha :) tak jako mám rád propracované hry, kde jsou stovky úkolů, předmětů a možností úprav a nakupovaní, něco s pořádným příběhem. Klidně by to mohla být RPG jako třeba Baldurs gate a nebo řezačka jako DIABLO. Nebo adventura jako SIBERIA. Hlavně mi jde o to aby to byla hra, která se buďto dá dohrát bez nakupovaní blbostí za peníze, nebo aby byla placená ale už se vším všudy.

___
zatím jsem testoval tohle:
Heroes call
Heroes O&C
Dungeon Hunter 3

- není to špatné, ale OC je nuda a servy většinou nejedou, Heroes call a DH3 je problém, že po pár kolech zjistíte, že bez nakupovaní packetů se to hrát nedá...

Odpovědět