Injustice: Gods Among Us

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Naposledy upravil(a) Jelen50 dne pát dub 26, 2013 11:32 pm, celkem upraveno 3 x.

PtM
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 12, 2012 11:45 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od PtM »

Dosť ma to chytilo. Mám 7 hrdinov z toho 3x lvl 20 no zasekol som sa na Bossovi Sinstrovi na konci druhej úrovne. Neviem ho poraziť tak chodím dookola nižšie lvly a zarábam 75000 na zlatý pack superhrdinov. Ináč neviem ako ho poraziť.
iPhone 3G 16GB White
iPhone 4 32GB Black
iPhone 5 32GB Black

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Jsem na tom úplně stejně. Doufám, že v dalších verzích bude multiplayer a možnost hrdiny prodat. Mám pár bronzových, kteří jsou mně už na nic a vzhledem k tomu, že zlatí jsou drazí jako prase, tak by se ty prachy hodily.

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Pr3dator »

Je to hrateľné aj bez iAP, alebo bez platenia to nemá zmysel?
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

PtM
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 12, 2012 11:45 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od PtM »

Ja som zatiaľ nedal za to ani cent. Spolužiak kúpil packet za 5eur ale to je zbytočné podľa mňa. Na vylepšenie abilít ti stačí normálne hrať a postupne to vylepšovať a ak chceš kúpiť super hrdinu tak trochu šetríš ako ja teraz. Potrebujem 75000 to našetrím s mojím lvlom za 3-4 dni maximálne.
iPhone 3G 16GB White
iPhone 4 32GB Black
iPhone 5 32GB Black

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Dá se to, ale zabere to hodně času. Obtížnost se zvedá strašně rychle, takže když se pak sekneš, tak musíš dělat předešlé zápasy, abys získal prachy a mohl koupit lepší charakter. Nejvýhodnější je našetřit na gold booster pack za 75000, protože zlatí hrdinové jsou kotel drazí. Třeba Batman stojí 182000 a Superman 220000. A peněz ze zápasů není moc, když to srovnáš s cenou hrdinů. Nejvíc peněz máš za bosse. Navíc posledního bosse je snad nemožné porazit(má damage 29232 a health 110880) Abys ho porazil, tak musíš mít zlatého hrdinu na max. levlu a k tomu ho musíš povýšit na ELITE V. Povýšíš ho tak, že hrdinu koupíš znovu.

EDIT: Já jsem seklý taky na Sinestrovi a dělám ty bonusové zápasy v prvním sektoru. Za všechny máš zhruba 5000.

EDIT2: Tak jsem koupil gold booster pack a dostal jsem banea a nějaké vylepšováky pro supermana.

Thomas_A._Anderson
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pát srp 29, 2008 5:27 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Thomas_A._Anderson »

Hrajete to ještě? Já už mám zlatou Wonder Woman s prvním upgradem (elite) K tomu Supermana(gold) a tedka mi přišel ještě Batman(gold)... K tomu mám asi 3 stříbrny co sem dostal za postupné vyhrávání soubojů (na konci několika z nich dostanete kartu s charakterem)... Všichni bronzový jsou standart - ty používám jen na vydělávání v prvním bonusovým kole, jak už bylo řečeno, za každý kolo je cca 5000 :-)
Jinak jak z bronzových karet, tak ze stříbrných je jednoznačně nejlepší Nightwing. Má bonus že dostává o 25%(bronzovej) 50%(stříbrnej) míň zranění, takže do začátku doporučuju pořídit :-) Jinak je taky dobry zaregistorvat se v WBID - dostanete kartu green lanterna (Earth 52) kterej je trošku lepší než ten klasickej :-) Kdyby byly dotazy, tak rád zodpovím, už jsem poměrně daleko, tak nějaky zkušenosti jsem nasbíral :-)

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Jo furt hraju. Momentálně mám ze zlatých Banea, Batmana a Jokera, pak nejake stříbrné. Z nich mám nejlepšího Flashe.
Naposledy upravil(a) Jelen50 dne sob dub 27, 2013 10:56 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od rony »

daj si do prveho prispevku link na itunes, nech ludia vedia o com sa bavite
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Opravím to, ale link tam byl, tak se to buď pokazilo, nebo to někdo upravil. Jo a před chvílí jsem koupil další gold booster pack a dostal jsem normálního Supermana.

PtM
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 12, 2012 11:45 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od PtM »

Ja to stále hrám. Momentálne najlepšia hra na iOS. Zo zlatých mam Jokera Elite II, Bane, Batman, Black Adam, Superman a Wonder Woman.
iPhone 3G 16GB White
iPhone 4 32GB Black
iPhone 5 32GB Black

Thomas_A._Anderson
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pát srp 29, 2008 5:27 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Thomas_A._Anderson »

Hodne rad bojuju s Wonder Woman, má parádní schopnost ziskavat energii ikdyž dostává rány do blocku... Staci jen drzet obranu a pak vypustit supermove :-)
A jak jste daleko s kolama? Mě chybí poslední 2 ze 4 serie a pak už "jen" 5 a 6 :)

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Jsem na začátku posledního sektoru. V předposledním mně chybí udělat jen to bonusové kolo. Wonder Woman je dost dobrá, jen mě štve, že je regime a taky nevypadá tak dobře, jako ta stříbrná.

EDIT: Kdo ještě neupdatoval na novou verzi 1.1, tak může využít triple trick. Dejte edit team, všechny z tama odeberte, pak jednoho hrdinu dejte na první pole a z toho ho přesuňte do druhého a pak do třetího. Budete bojovat 3x se stejným hrdinou

Thomas_A._Anderson
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pát srp 29, 2008 5:27 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Thomas_A._Anderson »

No tak Wonder Woman není jediná kdo vypadá divně... Dokonce bych řekl, že na poměry hry vypadá ještě docela dobře :) Např takový superman vypadá jako by to byl Bizzaro :D Celej bílej... chybí mu trošku barvy... nebo Sinestro mi taky nepříjde moc podobrý originálu :) a mohl bych pokračovat...

S tím updatem jsi to mohl napsat dřív :D
Btw: nevíte náhodou někdo jestli se dá nějak "ošidit" hra, aby mi uznala achievementy, když jsem přihlášenej na WBID, ikdyž nemám konzolovou verzi hry a přidala mi ty konzolové jako uznané? :D

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Tak to nevim. Jinak zjistil jsem, že když dostanete v booster packu ty support cards pro health, damage a regeneration, tak nefungují. Jak to je s těma pro více zkušeností, to nevim.

Thomas_A._Anderson
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pát srp 29, 2008 5:27 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Thomas_A._Anderson »

To jsem nezaregistroval, zaměřím se na to...
Btw znáte někdo příběh hry? Resp. Kde se vzali regime x insurgency, nebo co je vedlo k tomu spolu bojovat?
Zkoušel jsem hledat na ofiko stránkách ale buď jsem slepej nebo to tam nikde není :)

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Podívej se na tyhle videa, je to příběh z verze pro konzoli. Videí je asi 14.


Zobrazit video na http://youtu.be/rXAfUY0CQ6A
Kód do fóra: [youtube]rXAfUY0CQ6A[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Thomas_A._Anderson
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pát srp 29, 2008 5:27 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Thomas_A._Anderson »

Díky, zrovna jsem dokoukal. Příběh mi připomíná zápletku s Justice Lords z animáku Justice League :-) Supík tam taky zvlčí :-D akorát zabije Luthora a ne Jokera...

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jelen50 »

Tohle bylo jen jedno video ze 14, pak Luthora zabije taky. Jinak jsem koupil další pack a dostal harley quinn arkham.

logit
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: ned črc 29, 2012 11:56 am

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od logit »

Mě to taky docela baví. Včera jsem si koupil Supermana, takže ted bojuju hlavně s trojkou Bane (gold), Superman (gold) a Black Adam (silver). Ale nechápu teda, jak můžou mít protivníci HP přes 9000, nebo 11000. To se pak nedá moc uhrát, když mě hned sejmou. Někde jsem pak viděl, že je snad HP přes 30000 :D tak to jsem na to zvědavej. A ty bonus cards mi taky moc nefungujou teda.

Thomas_A._Anderson
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pát srp 29, 2008 5:27 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Thomas_A._Anderson »

Já vím, viděl jsem všechny části. Jen že ten začátek je podobnej s jednou změnou (Joker a né Luthor) :-)
Já mám teď nejraději bojuju s trojicí Superman (lvl 30) Wonder Woman (gold lvl 30 elite I) a Batman (lvl 28) jinak mám ze zlaťáků ještě Black Adama (elite 1) a druhýho Batmana :-) ale nevylevelovaný :)

logit
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: ned črc 29, 2012 11:56 am

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od logit »

A může mi někdo prosím objasnit, co je to ten rank Elite? Jak toho dosáhnu, či jak ho získám? Tohle mi nějak ušlo. Díky ;)

PtM
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 12, 2012 11:45 pm

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od PtM »

keď máš jedného hrdinu viac krát tak ho môžeš promote a dostane lepšie atribúty
iPhone 3G 16GB White
iPhone 4 32GB Black
iPhone 5 32GB Black

Jacques2635

Re: Injustice: Gods Among Us

Příspěvek od Jacques2635 »

ja som asi natvrdly alebo mi nedochadza to ovladanie na iphone s bojovnikmi to ako vlasne cim sa co na dotykovke vlasne robi ved nejde mi to dohlavi tak vo mi unika preco vlane neviem nic s bojovnikmi len 3 chmaty????

Odpovědět