Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
mazafka
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: pát říj 16, 2009 7:06 pm

Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od mazafka »

Ahoj vsem,

Hledam karetni hru neco na zpusob Magic: The Gathering, vim ze ji udelali na iOS ale jen na iPad, momentalne nejvic ji podobnou jsem nasel ShadowEra, ale tam mi moc nesedi ovladani, resp. nejak to blbne :)
Jeste prilozim screen jake hry se mi podarili najit hry, ale bohuzel mi nevyhovovali :D
Jde mi aby princip byl podobny jak MTG kde se daji nakupovat boostery, karty apd.
Obrázek


-> Tapatalk

bezradnej

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od bezradnej »

mohl bys prosimte trochu priblizit co je to za hru presne :-) ne ze bych si to neumel dohledat ale bylo by to dle myho jednodusi kdybys to rovno napsal a mozna ti jemz se to nechce hledat a znaji odpoved by ji rovno napsali ;-)

mazafka
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: pát říj 16, 2009 7:06 pm

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od mazafka »

Ono, dalo by se říct že ti co neznají Magic: the gathering, tak neznají ani hry jim podobné, je to karetní hra, kde každá karta je svým způsobem unikátní (jednotka, hrdina, vylepšení), způsob hry je udělán ve stylu tahů, takže dalo by se to říct že to je tahová strategie, ale jde o to že místo grafiky máš karty.
Zajímavé, a dobré na tom je že si kupuješ karty (jednotky) a děláš si svůj balíček zajímavějším (armádu)

bezradnej

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od bezradnej »

hm, jo mas pravde takovou hru neznam ale rikas ze si kupujes nejake karty, to jake ve hre si je kupujes nebo si je kupujes jako in-app purchases a platis za ne normalnimi penezi?

mazafka
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: pát říj 16, 2009 7:06 pm

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od mazafka »

No treba ta shadow era je resena celkem dobre, mas tam virtualni penize, ktere ziskavas za zapasy a nejake krystaly, krere jsou za real :)


-> Tapatalk

Alcide

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od Alcide »

Jednoznačně doporučuji Assassins Creed Recollection!

Ze všech karetních her mi přišla nejlepší. Je to teda real-time karetní hra, ale hratelnost je fakt skvělá. V průběhu doby, co jí hraju, tak i pomocí updatů to jde neustále dopředu..
Jsou tam in-app boostery a i market, kde se muzou tradovat jednotlivý karty.
Nejlepší je, že do toho vlastně nemusíš dávat žádný peníze, protože za výhru dostáváš kredity.. ale chvíli to teda trvá, než si vyděláš na dobrej deck..

[itunes=454682093]Assassin's Creed Recollection
Obrázek[/itunes]

mazafka
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: pát říj 16, 2009 7:06 pm

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od mazafka »

Dekuji, zkusim a dam vedet, vypada to slibne, do ted hraji tu Shadow eru, je to fajn ale na mobilu to ma kostrbate ovladani, tak to hraji jen po netu, navic se mi to nejak buglo na mobilu, ze se nemuzu prihlasit tak ted abstinuji :D


-> Tapatalk

milan0301
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 25, 2010 9:43 pm

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od milan0301 »

Jako byvaly hrac TMG musim rict, ze to pro nas neni:D Tohle je zalozeny uplne na jinym principu. Urcite si to sve fanousky najde, ale ja to musel vypnout hned po druhy misi tutorialu:D
iPhone 4 16GB Black 4.3.3
iPad 2 32GB WiFi + 3G White 4.3.3 JB

mazafka
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: pát říj 16, 2009 7:06 pm

Re: Hledam karetni hru, neco jako Magic: TG

Příspěvek od mazafka »

Priklanim se k Milanovi, je to karetni hra ale s MTG to nema nic spolecneho :) ale dekuji za tip, zatim Shadow era je k MTG nejbliz. Jen skoda ze se mi bugl login :(( tak to na iP5 nemuzu hrat


-> Tapatalk

Odpovědět