Dungeon Hunter 4 [free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
StolniVoda
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 04, 2010 7:40 am

Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od StolniVoda »

Tak Gameloft se pustil do dalšího DH. Uvidíme, jestli to bude zas freemium, nebo konečně dostali rozum, a bude to klasickej Dungeon Hunter, jak jsme ho znali dřív.

Teaser:

Zobrazit video na http://youtu.be/dxAw-0lxH28
Kód do fóra: [youtube]dxAw-0lxH28[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

[itunes=545639959]Dungeon Hunter 4[/itunes]

MiroSVK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 372
Registrován: sob dub 10, 2010 10:26 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od MiroSVK »

bude FREEMIUM :(
iPod Touch 4G 32 GB 5.0.1 JB - predane
new iPad 16GB 5.1.1 JB vlastnim :)
Pridajte si ma do gamecentru ! Rad si s vami zahram :)

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od SonnyCz »

Tak už víme že to bude stát za h***o. Teď už jde jenom o to, jestli tam bude i příběh jako DH 1 a DH 2, nebo jestli to bude úplně o ničem jako trojka. Kdy se ti lidi v Gameloftu konečně vzpamatují.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od Slimák »

Proč na hovno? Bylo uvedené, že čtyřka bude mít oproti trojce příběh, takže největší nešvar z trojky bude odstraněn. Pokud hra bude dobře vybalancovaná bez nutnosti nákupů, tak to snad bude v pohodě.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od SonnyCz »

Mno toho se právě bojím, aby to neskončilo jako s wild blood

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od SonnyCz »

Hra je již v NZ AppStore
https://itunes.apple.com/nz/app/dungeon ... 39959?mt=8

zítra nebo pozítří bude nejspíš i u nás

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od KaoluNuKain »

Uz je venku na CZ Appstore.
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

Ramirez
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 127
Registrován: stř úno 18, 2009 6:43 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od Ramirez »

Ja som s hry dost sklamany,vlastne tak ako aj s DH3. Grafika pekna,ale menu,upgrady,atd. sa mi zda zbytocne zlozite. A to Freemium,otras. Zlaty DH 1/2.
iPhone 12 128gb / iPhone 5S 16gb / iPhone 6 16gb/64gb/128gb

shortscale

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od shortscale »

Takže se tam musí vše nakupovat? Já se těšil, že to bude free a že mi to nahradí Diablo... :-(

bexxx
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 28, 2010 4:19 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od bexxx »

Moje recenze. Zklamání a velké. Freemium a opět freemium. Jsem ochotný zaplatit za plnohodnotnou hru i 6€. ale tohle je totally shit! První levely pohoda navnadí to do hry kolem 7levelu uz jde do tuhého a hra psychicky a to ikdyz se snažíte vás popouzí k utrácení reálných peněz. Kdo dá za hovadske virtuální zbroje a sloty víc jak 1,79€ je u mě zralej na Chocholouška. Navíc to nestačí neustale opakující nepřátele v proslych lokacich a témeř hordy nepřátel v jeden moment posílají tuhle hru do pekel a nebo do úvěrových smluv za mobilní virtuální meče a lahvičky s health potion. I woud´t never play everything freemium!!!!! its madness for adolescent kids and fuc.ing bussiness for gameloft rich bastards and same others. Its over gaming and suporting real gaming with love and respect gamers - developers. Go to hell with this style!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potomhle je jedno jestli je ve hře potenciál nebo ma super grafiku.

Ramirez
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 127
Registrován: stř úno 18, 2009 6:43 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od Ramirez »

Preto som hru okamzite zmazal. Je to tragedia.
iPhone 12 128gb / iPhone 5S 16gb / iPhone 6 16gb/64gb/128gb

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od SonnyCz »

i jedna hvězda je moc...bez komentáře. Mažu a jdu si stáhnout znovu Dungeon Hunter 2. Tam je skvělý příběh, grafika se taky dá a hlavně tam není freemium model. Opravdu netuším co tím Gameloft sleduje, ale je to špatně. Pokud nezačnou dělat normální plnohodnotné hry, tak půjdou do kytek

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Dungeon Hunter 4 (coming soon)

Příspěvek od KaoluNuKain »

První levely docela v pohodě, až sem si říkal, že to bez inapp půjde ale po chvíli doslova nucených nákupů sem hru smazal. Asi si na spravení chutě projedu znovu DH2 na iPadu..
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od Slimák »

Dostal jsem se do 12 levelu, ale s odřenýma ušima. Takto nastavený freemium model likviduje jinak celkem podařenou hru. Nákup lahviček pouze za gemy je stupidita, v opačném případě je nutné čekat 4h, než se vám lahvička sama obnoví. Rozšíření inventáře opět za gemy. Rozkopal bych jim hlavy, protože nebýt takto nastaveného freemium modelu, jednalo by se o špičkovou hru.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Replayman
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 20, 2009 2:58 pm

Re: Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od Replayman »

Já jsem level 20:). Jediný co mě štve je nemožnost koupení (za peníze z příšer) nebo nalezení léčivých lahviček. Musí se za reálné peníze a kdo je nechce nakupovat, tak je postup opravdu tuhý a hlavně přes ty Goblins Tunnels. Kladně hodnotím možnost vylepšení zbraní.
Škoda toho freemium modelu nových her. Klidně bych i pár eur zaplatil
IPhone 3G 8Gb
iPhone 5 16gb - black

pepe73

Re: Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od pepe73 »

mal som uz lvl18 a spadla mi hra ......mal som nakupene aj diamanty a vsetko je prec ...moj avatar proste vsetko hra ide od zaciatku . neviete nikto poradit ???

DropaDred

Re: Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od DropaDred »

skúšal som ju, nie je to tragédia (zo začiatku), no je to o ničom, tento štýl hier je sklamanie zo strany hráčov, no ľudia sú blbí, tak budú míňať drahocenné peniaze za nič :) každopádne je to plus pre tie štúdia, ktoré si len zarobia

ScorpyCZ

Re: Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od ScorpyCZ »

...
Naposledy upravil(a) ScorpyCZ dne pon dub 10, 2017 7:54 pm, celkem upraveno 1 x.

komonek
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 128
Registrován: čtv říj 02, 2008 7:16 am

Re: Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od komonek »

Ahoj, funguje multiplayer mezi iOS a Androidem? Zkoušíme s kámošem a nějak se nemůžeme propojit. Ať už přes Facebook, nebo GL Live. Pozvánka přijde, ale hodí hru jen do menu a to je vše
iPad 4 - 64GB, white, iOS 8.1
iPhone 5S - 64GB, gold, iOS 8.1
appleTV 3th gen.

daiterr
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pát srp 29, 2008 9:34 am

Re: Dungeon Hunter 4 [free]

Příspěvek od daiterr »

Nejlepší byla, myslím si, dvojka a na druhém místě bych dal jedničku. 3 a 4 jsou velkým krokem zpět. Jednak kvůli tomu, že už se postava ovládá "křížkem" (joypadem?) a ne dotykem, což mi hrozně vadí (i když i to se dá snad překousnout), ale hlavně - systém "freemium" například ve 4-ce je opravdu spíš "hamium" (hamižné fremium..)

Kdyby dali 3 a 4 třeba i za 7-8 éček jako plnou verzi, myslím, že by neprohloupili i přes to horší ovládání, ale takhle si radši dám zase 1, nebo 2 díl jen tak z nostalgie..

Odpovědět