GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
maraaaaa

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od maraaaaa »

Mám ho, na iP 4S běží perfektně, ovládání mi vyhovuje, snad až na střelbu, která je trochu nemotorná, ale asi jde o zvyk. Graficky vše vypadá dobře.

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od milford »

Bomba. Stáhnul jsem to jak to vyšlo a hrál do tří do rána, kdy jsem usoudil, že se musím fakt vyspat :D

Jinak ovládání je stejné jako u GTA3, jen mi pohled na svět přijde takovej zmenšenej - na 4S to vypadá tak nějak všechno malý.

Motorky se ovládají bomba, není nutné analogové ovládání (ale dá se nastavit). Vrtulníky jsem očekával že budou těžší na ovládání, ale dá se s nimi létat úplně lehce. (Mise Demolition Man splněna na první pokus.)

Takže to splnilo moje očekávání na 120% :)

Jinak je pěkné, že to je úplně stejné město jako na PS2/PC včetně bugů a easter eggů.
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Gounes »

Nevite jestli do toho pujde strcit nejak zase ta cestina z pc verze ?

martinesd

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od martinesd »

uzastna hra ale na ipade 2 mi vyskoci po zapnuti hry klavesnica a neda sa schovat. na iphone 4s a iphone 5 ide super

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Max87 »

Pridam nazor aj ja: je to uplna bomba...Takisto ako bolo GTA3 super na PC a VC este lepsie a vylepsene, tak je to aj tu. Graficky je to paradne, auta, radia, no proste vsetko. Urcite sa to oplati za tych 5e(aj ked asi aj toto bude zachvilu v akcii jak GTA3). Jedine co mi vadi, je strelba a mierenie(mys je mys).
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Dynamix »

Paradna hra :D pripomenula mi detstvo. Ovladanie v poho az na strelbu ta je nejaka divna. Skoda ze sa nedaju pisat cheaty :D som nane zvyknuty. Ak by spravili aj San Andreas a nedali by sa tam pisat cheaty tak by som si to asi nekupil. Neviem ako pre vas ale pre mna je GTA ci uz vice city alebo SA bez cheatov ako skola bez ziakov :)
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od TDa »

Já počkám až se buď potvrdí že tam jdou dat mody, nebo až se zlevní (Chinatown wars bylo zlevněné do měsíce, GTA III hned za týden - kdo kvůli mě bude čekat a zlevní se to až za půl roku tak pak nenadávejte :D ) ale četl jsem že ta střelba se dá nastavit v nastavení.. bylo to tam nějak psané souvislosti že někomu nešlo zaměřovat kola a helikoptéry. Potom jsou tu ještě zbraně s 1st person mířením (sniper, minigun - tuším).. jinak z Toucharcade forums

E: vlastní playlist (pro ty co nevěděj: udělejte si playlist s názvem VICECITY) je na nic.. nebo aspoň když tam máte třeba 10+ skladeb, protože nefunguje jakákoliv forma shufflu a tak to vždycky začne hrát od první písničky.. A když máte míň tak hned tam ty skladby omrzí.

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od zvonicek »

Líbí se mi iCloud savy, takže můžu hrát na iPhonu i iPadu, podle toho, co mám zrovna po ruce :-)

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Gounes »

Tak jsem jen tak z nudy zkusil prepsat ten textovej .GXT soubor souborem z RAPTOROVI cestiny co kdysi udelal a kupodivu to funguje :roll: , Sice nejdou hacky carky (misto toho jsou nejake paznaky ) , ale porad lepsi nez dratem do oka :Rose: a dukaz toho ze sikovnej clovicek kdyby si k tomu sedl tak by to teoreticky mohl rozchodit i s ceskymi znaky :beer: :angel:

Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Majky_ »

Čekal jsem na slevu na $0,99 ale vydrželo mi to tak do večera. Jelikož jsem na GTA vyrůstal, tak ničím jiným by mi v Appstoru radost neudělali.

Jediné co, tak že se občas (na iPadu 2) začne sekat hudba a s tím i celá hra, ale stačí vystoupit z vozidla a vše je v pořádku.
Také chování aut/motorek mi přijde trošku "horší" než v předchozím dílu, ale pořád to u mě má 5/5.

Ještě, jeden tip - pokud si uděláte v iPodu playlist "VICECITY", tak vám pak bude hrát na jednom (teď přesně nevím kterém) rádiu ve hře.

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od SonnyCz »

Ještě prosím vydejte nfs underground 2 v přesné kopii z PC a budu spokojený :)

fAUSt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 347
Registrován: pon dub 11, 2011 11:16 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od fAUSt »

Zkoušeli jste to někdo na iPhonu 4, jestli se to moc seká? Předpokládám, že světla a majáky tam taky nebudou jako tomu bylo u GTA 3.
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan

Lentilek2
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob říj 16, 2010 9:48 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Lentilek2 »

Na iPodu 4 to jede v pohodě,někdy poklesne FPS na cca 20, ale co mi vadí je, že někdy jak třeba chci uložit hru, odejít do menu nebo jen při načítání mise se mi hra vypne, je to asi způsobeno pouze 256mb ram a to už jsem zkoušel iPod před hraním restartovat a vymazat MT lištu ...

Midnight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 358
Registrován: stř úno 10, 2010 3:47 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Midnight »

bozeeeeeeeeeeee pomaly mi to stahujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

// uz to mam hram to na ipade a je to good... obcasne sekanie no ale tak :P to je asi samozrejme... som spokojny :)
Naposledy upravil(a) Midnight dne pát pro 07, 2012 2:36 pm, celkem upraveno 1 x.
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od unknown »

Tak ja uz hraju a nemuzu si stezovat:) az na obcasne lagovani, ale s tim jsem pocital vzhledem k tomu ze vlastnim i gta 3
Obrázek iPhone3G White 16GB

goro44
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 276
Registrován: pát pro 03, 2010 4:05 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od goro44 »

Mnou upravený .set soubor.
http://uloz.to/xfM2Ek7/gta-vc-set
-zapnuté všechy efekty a snížená vzdálenost vykreslování, doporučuji na iPhone/iPod 4

//EDIT:
Tady je ještě čeština kdyby někdo chtěl.
http://uloz.to/xgP2zV1/spanish-gxt
Naposledy upravil(a) goro44 dne sob pro 08, 2012 9:42 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015

Lentilek2
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob říj 16, 2010 9:48 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Lentilek2 »

super goro ;) už to jede plynule a zatím mi to nespadlo,a vykreslovací vzdálenost je sice menší ale dostatečná

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od TDa »

Vzhledem k tomu, že hádám, že sleva bude 21.12. (před svátkama!! žádný konec světa :D mimochodem to takto bylo i u minulého dílu..) tak jsem se neudržel a koupil.. Jestli to do dvou dnů neslevní tak litovat určitě nebudu :D

U GTA III jsem na iphone 4 nemohl mět moc modů aby se to nesekalo, tak jsme měl jenom světla a stíny, teď když mám 5ku tak už pomalu můžu přemýšlet co budu měnit, asi modely aut na nějaké existující :D

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od FILIPSN007 »

Lidi, potřebuji pomoc, byl by někdo ochotný mi vyscreenovat složku kde je GTA nainstalované ? Potřebuji strom složek, nejlépe i s obsahem složek.

Jde mi o to, že iOS zařízení už nevlastním, a na Android to nevyšlo, ale data jsou stejná, proto potřebuji ten strom.

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od milford »

Tak po dvou dnech hraní pořád spokojenost. Ale pár drobností by se našlo:
- občas hra spadne (4S), ale načte se po poslední splněné misi. Což ale někdy ani to nestačí a může se pár desítek minut hry nenávratně ztratit.
- vrtulník při startu se samovolně otáčí, ale stačí vystoupit a nastoupit a je to ok
- již zmíněný problém s rádiem, kdy začne hrát zrychleně, ale stačí přeladit.
- letadlo se už tak dobře neovládá. Dá se to, ale prostě "analogová" páčka na dotykovém displayi je na dvě věci.

Každopádně za ty poslední dva dny jsem telefon nabíjel aspoň šestkrát, chudák :D Akorát mi přijde příběhová linka nějak kratší, sice jsem Vice City dlouho nehrál, ale nepamatuji si že bych po dvou dnech měl příběh hotovej :x
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

Midnight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 358
Registrován: stř úno 10, 2010 3:47 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Midnight »

Da sa tam nejak manualne strietat ? Potrebujem strelit do sudu v ktorom je benzin alebo proste take nieco a neviem ako lebo automaticky striela po ludoch.
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od milford »

Midnight: klikni na ten sud prstem, označí se Ti křížem.
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od unknown »

nebylo nahodou ve vice city pc/ps2 verzi, ze kdyz se odemkl druhej ostrov, tak bylo naky videjko ze uz presla ta bourka nebo tak neco? tady v iOS verzi zadny videjko nebylo... a jeste jedna vec, jak tady nekteri spekulovali o misi demolition man (roznaseni bomb do baraku pomoci rc helikopterky) tak jsem to pred chvili konecne hral a udelal jsem to hned na po 1. :D
Obrázek iPhone3G White 16GB

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od BlazingUFO »

Ja som demolition mana nespravil na prvy pokus, tak som dal retry, misia sa nacitala, spustiľo sa video a hned potom sa video spustila znovu, takze sa misia nacitala dva krat coz malo za nasledok ze auto sa nacitalo dva krat a neslo donho nastupit, po chvilke buchania golfovou palicou sa urvali dvere a podarilo sa mi nastupit a svete div sa nacitala sa dva krat aj rc helikoptera :D, potom som misiu dokoncil a hra spadla, ked som ju spustil znovu hned sa nacitala misia a samozrejme dva krat :D ked mi to spadlo druhy raz tak som to zas zapol a nejak sa to samo vyriesilo
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

swearcz
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: sob bře 12, 2011 11:48 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od swearcz »

Nevíte někdo jak tam nahrát tu češtinu od goro44?
iPhone 5S 32GB
Mac Mini

Lentilek2
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob říj 16, 2010 9:48 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Lentilek2 »

jailbreak>afc2add z cydie>iexplorer do PC a přes něj smaž spanish.gxt z složky gtavc.app a hod tam ten upravený,pak jen ve hře prohod angličtinu za španělštinu

Thomass99
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 01, 2009 2:36 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Thomass99 »

Ahoj vsem, nemate nekdo k dispozici 100%save? Diky za ochotu.

skorpik2
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: sob lis 24, 2012 4:32 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od skorpik2 »

Takže jen chci podotknout. Mám iPhone 3GS a jede to na něm svižně. Takže paráda :-)
iPhone 4 32GB 6.1.2 CZ+JB

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Papek »

cestina by mohla ist nahrat aj bez jb, podobne ako tomu bolo v pripade gta 3... ci sa mylim?
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Pr3dator »

Mala by. To sa netýka hry, ale iOSu, či stále povoľuje prístup do potrebného adresára aj bez JB.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Papek »

na ip4 s ios5 to slo aj bez jb, na ipade mini som zatial neskusal, mozno neskor vecer sa na to pozriem
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Phase
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: sob lis 19, 2011 5:24 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Phase »

A co tak iOS 6 na 4S-ku? :-) dik za info
EDIT: inak hru som samozrejme zakupil v den vydania do AppStore, najprv sim sice vahal ci sa mi neoplati pockat mozno by som kupil za .89€ ako som vychytal aj GTA 3 ale to by som nevydrzal.. Hra naozaj stoji za kazdy cent, grafika je uzasna, hratelnost na dost vysokej urovni, jednoducho pecka a must have!
Naposledy upravil(a) Phase dne pon pro 10, 2012 3:12 pm, celkem upraveno 1 x.
Obrázek iPhone 4S | black version | 16GB | iOS 6.1.3


"Sometimes life hits you in the head with a brick. Don't lose faith."
..Steve Jobs

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Lukáš Valenta »

Mně se přes app DiskAid nepodařilo na iPadu 2. Jak jste to udělali vy?


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

Bajzik

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Bajzik »

Bez JB beží na iPad 2 6.0.1 bez lagov a problémov :)

Len riešim, ako tam dostať češtinu bez JB ... o.O

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Papek »

Skusal som cez iExplorer, dostal som sa sice do priecinku s hrou, ale nedovoli mi tam nic upravovat ani mazat :( bud nieco robim zle, alebo to nejako zrusili, skusane na iPad mini. Aj ked o tu cestinu mi az tak nejde, hru mam prechodenu odpredu odzadu.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Bajzik

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Bajzik »

Potvrdzujem. Cez iExplorer sa síce k zložke dá dostať, ale akákoľvek zmena sa nezachová ...

To iste iPhoneBrowser .... Nemôže nahradiť súbor pre nedostatocne práva.

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od byeen »

TDa píše:Já počkám až se buď potvrdí že tam jdou dat mody, nebo až se zlevní (Chinatown wars bylo zlevněné do měsíce, GTA III hned za týden - kdo kvůli mě bude čekat a zlevní se to až za půl roku tak pak nenadávejte :D ) ale četl jsem že ta střelba se dá nastavit v nastavení.. bylo to tam nějak psané souvislosti že někomu nešlo zaměřovat kola a helikoptéry. Potom jsou tu ještě zbraně s 1st person mířením (sniper, minigun - tuším).. jinak z Toucharcade forums

E: vlastní playlist (pro ty co nevěděj: udělejte si playlist s názvem VICECITY) je na nic.. nebo aspoň když tam máte třeba 10+ skladeb, protože nefunguje jakákoliv forma shufflu a tak to vždycky začne hrát od první písničky.. A když máte míň tak hned tam ty skladby omrzí.

Ten vicecity playlist mi nejak nejde, tebe to funguje ?
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od unknown »

prosimvas uz je tomu let co jsem gta vc hral a proto bych potreboval radu.. dodelal jsem misi Publicity Tour (posledni mise za Love Fist) a uz nemam zadne mise na mape, nevite co dal?
Obrázek iPhone3G White 16GB

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od Papek »

Musis skupovat nehnutelnosti po meste, ktore zarabaju peniaze a plnit v nich misie, napr. tlaciaren, taxisluzbu atd. Nasledne sa ti spristupnia dalsie misie, kde dokoncis hlavny dej a potom zaver. Nechcem to podrobnejsie rozpisovat, aby som nepokazil zazitok ostatnym, ktori hru este nehrali.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: GTA: Vice City [Appstore] 4,49€

Příspěvek od TDa »

byeen píše:
TDa píše:Já počkám až se buď potvrdí že tam jdou dat mody, nebo až se zlevní (Chinatown wars bylo zlevněné do měsíce, GTA III hned za týden - kdo kvůli mě bude čekat a zlevní se to až za půl roku tak pak nenadávejte :D ) ale četl jsem že ta střelba se dá nastavit v nastavení.. bylo to tam nějak psané souvislosti že někomu nešlo zaměřovat kola a helikoptéry. Potom jsou tu ještě zbraně s 1st person mířením (sniper, minigun - tuším).. jinak z Toucharcade forums

E: vlastní playlist (pro ty co nevěděj: udělejte si playlist s názvem VICECITY) je na nic.. nebo aspoň když tam máte třeba 10+ skladeb, protože nefunguje jakákoliv forma shufflu a tak to vždycky začne hrát od první písničky.. A když máte míň tak hned tam ty skladby omrzí.

Ten vicecity playlist mi nejak nejde, tebe to funguje ?


Jinak bych to sem asi nepsal, ne? Mam playlist psany "capslockem". Sedni do auta a nalaď stanicu "tape"

Odpovědět