Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
StolniVoda
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 04, 2010 7:40 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od StolniVoda »

Já jsem jí koupil za Goldy, a ukazuje mi to taky, takže se s tim asi budem srát do dalšího updatu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

mne tiez
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Stačí zmáčknout OK a je to. Já pako ze strachu, že o tu investici přijdu, jsem furt klikal na BUY :fool:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

lenze mne to opakuje aj po Ok
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

To mě taky. Myslel jsem to tak, že po tapnutí na OK okno zmizí a jsem ve hře. Dřív jsem z opatrnosti klikal na BUY, pak mě to hodilo do obchodu, kde se objevilo OWNED a proklikával jsem se zpět.
No, aspoň, že jsem nemusel vypláznout 50 Goldů, ale jen 137K R$..
Goldy jsou teď vážnej problém. Na poslední káru musím nasbírat 650, mám asi dvě stovky a leze to děsně pomalu :(
Vyházel jsem je zbytečně za paint job a asi 3x omylem za rychlej servis. Počítám, že tak stovku jsem utratil zbytečně..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Ja som robil DNES uz zbytocne upgrady za helmy(goldy) a je to chyba.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tím chceš říct, že upgady za helmy jsou zbytečnost? Já jen abych věděl a neplýtval s nimi. Za helmy jsem zatím upgradoval jen Focuse, ale když jsem viděl kolik je potřeba na rychlejší auta, tak jsem se na to vybodl a asi udělal dobře. Jinak už se mi taky jednou stalo, že jsem zbytečně přišel o 10 helem za urychlení servisu.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Teraz uz viem, ze nie su nevyhnutne. Je to takto: ono ich potrebujes, no zalezi, co chces. Ak chces jazdit dalsie nove zavody, tak potrebujes napr. auto, ktore je za helmy. Alebo naopak, vies, ze ked 918tka je za helmy, ale NIE je nutne ho teraz mat lebo mas 92% a kvoli tym 8% na dojazdenie challengu ti aj tak nic nepomoze, tak setris dalej, lebo su tam auta, ktore potrebujes na odjazdenie daleko vacsieho poctu zavodov ako ten jediny.

V kazdom pripade ak stoji upgrade 50 heliem, tak radsej sa brzdim.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Upgrades za helmy jsou naprostá zbytečnost! Tuning stačí na 50% a u drahých aut ani tolik není potřeba. Na vítězství se dá jet i s autem se Stage 1. Třeba ne napoprvé, ale je lepší jet závod 3x než vyhodit 20 a více goldů za zbytečnej upgrade.

Kdybych věděl na začátku, co vím teď, tak auta kupuju jen ve slevách, tuning maximálně na stage 2 a helmy bych schovával jen na nákup aut. Do tuningu bych je investoval jen v případě, že bych měl všechny káry nakoupený a možná ani to ne. Co kdyby se EA rozhodl přihodit za helmy do hry třeba Astona..

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Tak ale niektorymi autami sa da odjazdit vela challenge-ov :D.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

No napr. ta prva 918 tu VELMI dlho nepotrebujes. Ja som ju zobral az teraz
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Jak jsi to zajel? Jsem to dnes 2x zkoušel a dám něco přes 30. V určitým momentu se dostanu do stavu, nějaké prázdné díry, kdy nikde okolo sebe nemám žádná auta a skončím. Když nechám předjet tu kolonu za mnou, tak ji během zbývajících 30 vteřin ani nedoženu (!!!). Od update v Endurance najedu na soupeře sotva kilometr navíc a většinou na 10. pokus.
Jestli jsi našel recept, takt sem s ním :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Akoby nahodne sypal auta. Ale jedna zakonitost tu je. Na zaciatku sype slabsie auta a postupne pribudaju silnejsie. V tomto zavode zostala jazdit predomnou Audi TT a za nou dva baworaky. Ta audina VSETKYCH brzdila a nikto ju nepredbiehal, takze sa zbierali auta a DOSLOVA za mnou vznikali RADY aut tak po osem kusov, ktore som nechaval predbiehat asi tak, ze som pribrzdil, uhol, pridal trosku plyn aby mi neusli, predbehli ma, ja som ich tak pat predbehol. 100km by som kludne este isiel dalej.

Ine Endurance nenajazdim kludne ani 6 km :-/ zjavne tam treba nejaky zasek, ktory nie je pravidelny, aby sa zacali tie auta nazbieravat. Len nechapem preco v niektorych zavodoch odrazu prestanu auta vznikat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Jsem takhle udělal 27 km v Laguna Seca se Zondou R. Skončil jsem na 20. km, časomíra na nule a auta za mnou mne tlačila dalších snad 200 metrů. Pak mi nějakou haluzí naskočilo 10 vteřin a okolo mne doslova parkoviště aut. Dalších 6 km jsem dostal tak nějak zadarmo a poslední kilometr dojel setrvačností.

Pořád se mi nedaří najít nějakej kloudnej recept, jak na to.. :(
Naposledy upravil(a) dawe73 dne stř kvě 15, 2013 10:38 pm, celkem upraveno 1 x.

spiner263

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od spiner263 »

Neviem ci to tu uz niekde bolo spomenute, ale odporucam hru nehrat so zapnutym netom. Ja hram na iPade, takze to neni problem. Ale zavody su o dost lahsie co som niektore serie nemohol dat na 100% ani so vsetkymi upgradami za prachy som bez netu dal s prstom v nose a niekolko sekundovym predstihom pred supermi.
Dalej k zlatkam, urcite by som ich nerozhadzoval na servis a upgrady, ja som teraz lvl 86 a na to aby som mal vsetky auta co su za zlatky mi este stale chyba cca 400zlatiek, s tym ze som ich vobec neminal.
Ku koncu okrem zlatiek ale citelne chybaju aj prachy, hra je uz nudna, mam par zavodov ktore jazdim uz aj 10.krat kvoli prachom aby bolo na dalsie auta...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Ano, pravda je, ze NIE je podstatny rozdiel ked ti tam nasype "znamych" a ked tam su vymysleni hraci. No mna trosku viac bavi ak na trati vidim zname mena.

Bohuzial nemame realny multiplayer, ten ma na RR2 nesmierne bavil.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

No já třeba dneska smazal z GC všechny přátele přidané z této diskuze, jelikož (a to mi všichni prominou) jsou ve hře spíš na obtíž. Obzvlášť v Endurance, kdy někomu z čista jasna hodí hra před auto další vláček soupeřů a ten pak najede 30 km a to je někdy spíše k pláči než k respektu k danému jezdci :) Měl jsem takhle s místními borci nejmíň 3 Endurance, které jsem nemohl dojet nikdy na prvním místě a po jejich smazání se konečně výkony vyrovnaly a závody lze zvládnout. Za těch pár tisíc, které člověk občas dostane za to, že tam má hodně poražených přátel to opravdu nestojí. Takhle jsem naprosto zbytečně spoustu z vás nenáviděl, aniž bych vás znal, jelikož to prostě kvůli vám nešlo :)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

hehe :) Tvoju frustraciu uplne poznam.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Offtopic

Příspěvek od rony »


Zobrazit video na http://youtu.be/9bkChNRFR_8
Kód do fóra: [youtube]9bkChNRFR_8[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

coming soon... nová trať a snad i nová auta


Zobrazit video na http://youtu.be/aJZVYPsFTjI
Kód do fóra: [youtube]aJZVYPsFTjI[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Poteste ma lajkovanim videa :-)


Zobrazit video na http://youtu.be/YlbDvCmToyY
Kód do fóra: [youtube]YlbDvCmToyY[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Je to recenzia RR3

pripadne tu http://spravodaj.madaj.net/view.php/201 ... l-racing-3
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Pr3dator »

Rony ten gameplay je tvoj vlastný?
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od TDa »

Update! Mluvilo se o nove trati, pribyl Lexus LFA (a IS-F) a dal, coz je pro me hlavni, pribyly Dodge Charger RT a Dodge Charger SRT8 !!! Z toho plyne ze to zase zacnu hrat :)

(//edit: tak to jsou ty škaredý, nový.. V 1969 jsem nedoufal, ale v 2007 jo)

V RR2 chybělo přidávání aut (nebo aspon aby nebylo jednoznacne nejlepsi), tady multiplayer..

EA celkove updatuje svoje freemium tituly (*cough*NFS World*cough*.. hrozný kašel) aby si veci z noveho updatu mohli lidi koupit za penize, tady me ty auta vubec, ale vubec nevadi :D

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od masklin »

Přidali Lexus? Tak to si po třech týdnech zase zahraji když můžu konečně jezdit svým autem :-)
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Tak mám z Dubaje odjeto 100% a dojmy? Okruh je fajn, technickej, ale bohužel krátkej (kromě posledního závodu, ale i ten je jen na 2 kola). Čekal jsem, že ho přidají i do ostatních sérií, ale vytvořili jenom jednu a navíc dost nevyrovnanou skupinu. Ameriky stojí za prd, kromě povinných závodů se hodí jen na Endurance a Elimination, jinak je potřeba všechno odjet Lexusem. V zatáčkách jsou auta docela vyrovnaný (rozdíl skoro nepoznám), ale na rovinkách je Lexus o dvě třídy jinde.. Škoda.

AI robotů se nezměnila, pořád narážejí bokem a jezdí jak přes kopírák. A trochu jsem (naivně) čekal, že přidají Replay. Hádám, že tím by u hry udrželi víc lidí, než pouhým přidáním několika aut a jednoho mini okruhu..

Docela se mi líbí diskuze na fb stránkách RR3, občas tam lidi píšou zajímavý návrhy na vylepšení, i přes spoustu chyb, této vynikající hry. Pár návrhů, které se mi líbí:

- replay
- vylepšit zvuk aut (např. eMkový motory u BMW se originálu ani nepřiblížili a u Audi RS je to ještě horší, u ostatních těžko říct, neměl jsem tu čest, ale hádám, že to bude podobný)
- Endurance změnit na časovku se zastávkami v boxech (30-60 minut bych klidně u toho vydržel)
- kvalifikace, klidně o třídu těžší než samotný závod, ale startovat z posledního místa po nějaký době omrzí, navíc, když do první zatáčky 2/3 soupeřů stejně člověk nechává za sebou (byl by to zase malý krůček blíž k "realitě")
- přidat víc premiových značek (Ferrari, Mercedes, Aston Martin apod.) Myslím, že s autorskými právy by neměl být problém, v každém marketingovém odd. sedí někdo, kdo věří, že z toho davu náctiletých hráčů vyroste aspoň pár milionářů, kteří si koupí svůj "dětský sen" :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

toho genia, co odsuhlasil tie listy Service a Repair by som chcel raz donutit, aby pomocou nic ovladal vsetok software do konca svojho biedneho zivota :-) mat 13 repairs a mam pocit akoby som bol macka, co sa snazi chytit bodku laseroveho ukazovatka.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

suhlas. toto sa este dalo pred prvym update-om, ale odvtedy je to na nic.
Ale uz som si zvykol k tej hre pristupovat tak, ze si obcas (1x za dva tyzdne) zahram par zavodov (na ktore mam opravene auta) a potom zase par dni. A da sa to :D Aspon hra vydrzi dlho. To trreba uznat.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od peter.nr »

JanGottwald píše:No já třeba dneska smazal z GC všechny přátele přidané z této diskuze, jelikož (a to mi všichni prominou) jsou ve hře spíš na obtíž. Obzvlášť v Endurance, kdy někomu z čista jasna hodí hra před auto další vláček soupeřů a ten pak najede 30 km a to je někdy spíše k pláči než k respektu k danému jezdci :)

Ja zásadne, minimálne pre šetrenie času, prejdem v endurance len toľko, čo najlepší a potom zabrzdím a čakám, kým mi vyprší čas. Nechcem ostatným robiť problémy a tiež ani viac peňazí nedostanem. Tak načo?

Rony:
Hodilo by sa tlačidlo Repair All. Ja teda opravujem všetky búračky. No niektoré opotrebenia nechávam. Napr. s Lexusom som odjazdil cca 5 prvých miest za sebou s dvomi opotrebeniami takmer úplne dole. Ale s low brzdovým asistentom.

Inak, už mám viac prvých miest ako Rony! :-) Aj keď teda bodov menej. No nebaví ma opakovať vyhraný závod. Hlavne keď tých nových je stále dostatok ...
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

hodilo by sa.

no, ja uz par tyzdnov skoro nehram, nebavi ma to neustale cakanie na cokolvek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Ja som si prave hovoril, ci to este hravate :). Ja si raz za dva-tri tyzdne zahram par kol a trati s autami - potom dam opravoat a dlho nic :) hehe.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Mam onedlho zasa v plane znova skusit. Uz to nie je hra, ktoru kazdy den na polhodinku intenzivne jazdim. Vacsiu cast casu mi zabera to cakanie a skumanie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

To ja si zahram hodinku a potom mam v plane sa k tomu zase skoro vratit. Ale vzdy nejako ubehnu 2-3 tyzdne medzi tym :)

Mozno dnes - je na nic pocasie a som slamenny vdovec... :)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Trawi

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Trawi »

perfektná hra... škoda, že na iPhone nespravia niečo na štýl NFS Underground

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tak mám z posledního updatu velice rozpačité dojmy. Menu se opět krásně seká (iPad 4), hra mi několikrát spadla, je to celé jakési nepřehledné a možná do vzhledu menu neměli vůbec zasahovat. Co mě ovšem zděsilo nejvíc, je cena za odjeté a vyhrané závody. Ta klesla snad i o 50% a ceny vozů zůstaly nezměněné. Opět se tu krásně projevuje nenažranost In-App Purchases her a jejich devastace celé herní scény. Jediné co se mi na updatu líbí, jsou hromadné opravy vozů, kdy nemusím opravovat každou část vozu zvlášť a také odměny za čistou jízdu a nulové poškození vozu. No uvidíme co na to komunita. Už teď se na Facebooku strhla krásná vlna nevole. Děkujeme EA...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Po dvou měsících jsem to zase zapnul a...

- AI soupeřů je lepší, nejsou agresivní, žádné vytláčení z trati apod., naopak ještě i uhýbají při předjíždění, když nic jinýho, tak jen za tohle děkuji a tleskám
- výkonnostně se soupeři zhoršili, nelze prohrát, i když děláte chyby (a po dvou měsících snadno lítám ven z trati), nakonec dojedete první s velkým náskokem. Jezdím asi půl hodiny a hodně horší časy než když jsem závodil denně. Možná se i soupeři postupně budou zlepšovat, ale zatím jsou zbytečně přehnaně slabí
- peníze za jednotlivé závody jsou opravdu poloviční, ale zvýšily se za progres ve hře (za odemčení nových závodů to nejsou 4.000, ale 14.000 R$)
- opravy jsou levnější, zkrátil se jejich čas (u supersportu čekáte 3-4 hodiny, ne dny, jako dříve) a přibyl finanční bonus za "čistý" způsob jízdy

Řekl bych, že po update se hra zase malinko posunula k lepšímu. Nic extra výrazného nečekejte, ale i přes horší orientaci v menu a nižší R$ za závody, je závodění v RR3 zase o stupínek výše (alespoň pro mě).

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Ono zalezi, ako sa clovek k tej hre stavia :D
Treba zrusit pocit - chcem to cele odjazdit co najskor a treba ho nahradit pocitom, pomaly dalej zajdes :) Resp. ak raz mam auto dobre, tak ho vyjazdit co najdlhsie. Podobne ako ked si kupi bezny clovek auto v reale. Tiez by mal mozno rad kazdy rok nove, ale obvykle musi aspon 3-5 rokov pockat :D.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

tie majstrovstva sveta v cakani su v niecom inom. Taky nepomer v odmenach a hlavne, ok zrusili multiplayer, tak toto ako nahrada je na hovno.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

To čekání mi nevadí. Jakmile máš víc jak 20 aut, tak si nějakýho čekání ani nevšimneš. Už to hraju jen občas, vlastně po dvou vynechaných měsících jsem dneska odjezdil asi hodinu a abych se dostal do situace, že nemám čím vyjet, tak to asi nehrozí.. Pro mě pořád nejlepší možná racing hra na iPad

PS: Jinak moje silná slova o tom, že nejde prohrát, vzala za své.. platí to pro první sérii, v druhé jsem hned první závod dostal na prdel a dojel třetí, po restartu druhej... shit

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od macodk3 »

Trošku ma naštvalo že som mal kúpené odomknutie všetkých aut a po tomto update sa mi zase zamkli..
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

Odpovědět