Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Xtr3m
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: čtv zář 22, 2011 8:12 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Xtr3m »

Super hra, jedna z mála her co mě opravdu baví. Předhánět se s přáteli a neustále hrát "multiplayer" bylo dost originální a myslím, ze správné ikdyž by mohli časem přidat i stutečný multiplayer.

Jentak mimochodem, nevíte jestli se dá synchronizovat hraní na iPhonu a iPadu? Díky
Game Center: X-tr3mek
Apple iPhone 5s 32GB, iOS 9.1, Space Grey
MacBook Pro Retina Mid 2014 8GB/256GB, OS X 10.11.1 El Capitan

slonik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: sob úno 06, 2010 5:37 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od slonik »

Chtěl jsem na iPadu aktualizovat z australské verze, takže jsem zkopíroval složku Documents, starou verzi smazal a stáhl novou. Documents jsem zkopíroval zpátky, ale hra se chová, jako by to té složky nemohla zapisovat... Když dojedu nějaký závod, hru vypnu a později se k ní vrátím, závod odjetý není. Dokonce jsem zkoušel vrátit i starou verzi a do ní to zkopírovat, ale chová se to úplně stejně :(
iPhone 5 8.1.3 nonJB + iPad 3 8.2 nonJB

slonik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: sob úno 06, 2010 5:37 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od slonik »

Tak už jsem to vyřešil, stačilo změnit owner z root na mobile. Asi se to nějak změnilo při tom přesunu...
iPhone 5 8.1.3 nonJB + iPad 3 8.2 nonJB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Jojo. Focus je z tych prvych najvyvazenejsie a najlepsie. Len ho treba upgradnut. Ale to vsetky.

Hra ma bavi, ale je taka divna. Po pravde som cakal viac, dokonca aj po grafickej stranke (hravam to na iPade4) . Fyzika je tiez divna, ako uz niekto spominal trava neskutocne rychlo brzdi a naraz aj bokom pri 180km/h do zvodidiel mi nic skoro neurobi. Tiez je pomerne nemozne supera stuchom do zadnej casti lahko otocit (nie ze by som to robieval rad, ale obcas ma AI tak nastve, ze mam chut).

Herne rezimy, ok, relativne pestre, ale chyba mi riadny zavod - kvalifik. + jazda aspon na 10 kol.
Ta nahrada, ze zacinam vzdy vzadu a mam tak max 3 kola na vitaztvo zacina byt otravna. Lebo to niekedy fyzicky nejde, co na tom ze som rychlejsi, ked je cela sirka trate zadrbana autami. A jedine co pomaha je bud ich priamo naburat, napr v ostrejsej zatacke ist po vnutornej strane naplno a tak sa opriet bokom o superov, alebo v esickach si to strihnut naplno a rovno. Fakt realne a "poctive".

Esteze je hra zadarmo, ale toto je skor dan za to, ze je zadarmo. Co uz. Doba je zla a uz sa ziadne veci nerobia poriadne.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

Anndy: To je to co tady říkám pořád - RR2 je prostě lepší a tečka. Je tam kvalifikace, replaye tam máme, dokonce multiplayer tam je.. Tady máme jen další auta, pohled v zrcátku a reálné tratě (což je asi největší trhák oproti RR2), ale nic víc a celkově ty zápory jsou výraznější než klady. Jsem fakt hodně zvědavý na RR4 ..

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Sphyn0x »

Keď vidím, ako dopadla 3ka, tak zo 4kou to bude ešte horšie.
Tam budeš platiť aj za to, že niekoho tukneš alebo za vysokú spotrebu :D
///M

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Start zasadne zozadu je zly. Malo kol je zle. Multiplayer by mal byt
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

CiLA
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 178
Registrován: ned úno 27, 2011 2:15 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od CiLA »

Ako je natom graficky RR2 nakolko trojka je pekna. Ked som si uz zahral par kol trojky chyti ma dvojka? To cakanie na repair teraz 35 min ma ubyja :-(

RadikM
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned říj 07, 2012 5:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od RadikM »

Všimli jste si někdo, že hra má nejspíše pro různé zařízení různé zobrazení množství detailů? Např. na iPadu Mini je více detailů ve hře než na iPhone 4 (zde např, nefungují zpětné zrcátka - jsou tam, ale nic nezobrazují). Dále třeba při prohlížení auta v sekci my cars, je na iPadu třeba vidět že jsou zaparkované 2 autobusy a lidé a na iPhone 4 je jen jeden autobus a bez lidí), atd.je to dáno tim, že v iPhone 4 je slabší hardware a nebo jsou pro rozdílné zařízení rozdílné hry?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Metalgirl »

Tyto různé detaily byly už na RR2, je to kvůli HW.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Drago »

rony nevyzyvaj ma ked mam obycajny focus! :D
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

aj ja ho mam, vacsinu eventov jazdim aj nim.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

Drago píše:rony nevyzyvaj ma ked mam obycajny focus! :D


Max bude mět ten bavoráček, s Lambem nebo Porschem se určitě nepotkáte :P

E: Někdo se tu ptal na vrácení se k RR2. Ano, jde to. RR3 mě omrzela a RR2 držela dva roky a teď pokračuje i po RR3

A taky vás štvou ty notifikace že někdo překonal váš čas? Kdyby vás to aspoň hodilo do závodu kterého se to týká, ale ani to ne..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

notifikacie su len jednotvarne, mozno by stacila jedna suhrnna.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

StolniVoda
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 04, 2010 7:40 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od StolniVoda »

Jo a jak už tady někdo řikal, tak se určitě vyplatí koupit toho McLarena za helmy. Máte další auto na závody, když se vám opravujou ty ostatní..

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

Mna uplne totalne sere, ze hra neni v iCloude... takze bud hrat na iphone alebo na ipade, v dobe kde sa uz vsetko hadze na cloud je toto hanba... Kvoli tomuto to budem hrat max rekreacne na zachode kym to nevymazem...
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Lagger
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: čtv črc 17, 2008 1:51 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Lagger »

Nad tím McLarenem přemýšlím, ale nevím jak je to dál, jestli za ty závody s dražšími vozy dostávám aspoň více peněz, respektive teď jsem odjel drag a dostla jsem za něj 800 :D tak jako co to je?:D Jinak psali jste tu, že s Porche 911 jde odjet nejvíce eventů, myslíte to Porche 911 GT3 RS ? nejvíc mě sere, že je nutné kupovat auta, kvůli třeba jen 1 závodu, bez toho nemůžu splnit ten championship na 100% !!
iPhone 2G 8GB

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Real Racing 3 Hudba

Příspěvek od KaoluNuKain »

User píše:Zdravím,hledám hudbu ktera vam hraje po prvej jazde(intro jazda) jak odjedete taky dubstep ....


Rusko - Everyday (Netsky Remix) - Byla i jednou z pruvodnich ve Forze Horizon
http://www.youtube.com/watch?v=dD40VXFkusw
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Lagger. Kazde auto vies vyuzit viackrat. V inych eventoch.

Mna zaujima ine. Ako sa hra TimeShift, teda pseudo multiplayer so znamymi v GC?

Ja som si vcera cez hru pozval Ronyho. On to po case akceptoval, ale to je vsetko. Mam ho ako priatela v hre.
Co s tym dalej? (Viem, ze nebudeme hrat online, ale aspon skusit rovnaky zavod odjazdit na cas, ci ako to funguje).

Diky
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

JorEL
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: úte črc 05, 2011 7:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od JorEL »

Škoda, že auta nejde prodávat, jak se tady psalo tak kupovat auto na pár závodu je dost drsné, co bude asi také platit, že nejdražší auto ze čtveřice jednoduše pojede nejlépe. No jsem zvědav kdy hra dojde do fáze, že bez investování reálných peněz bude těžké postupovat dál. Jinak kdo se ptal na rozdíl od RR2 tak graficky mě příjde rozdíl dost malý(nato jak se o ní básnilo) a herní zážitek je minimálně stejný. Na RR3 se podle mého makalo nejvíce právě na tom iap modelu(bohužel).
•iPad Air

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Drago »

byeen: true that, dnes som to hodil do aj do iPadu a s nemilym zistenim, ze mi vyskocil uvodny screen som to vymazal. trochu nedomyslene

rony a spol. focus moze byt dobry, ale zatial som to hral len chvilocku a nemam ziadny tuning, cize mi budete kickovat ass, musel by som sa do toho zazrat
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

priatelia v hre: ked odjazdis suchtacku ligu, cize ides event prvykrat, tak kym nemas v evente nejake vysledky, sype ti superov podobnej historie, cize suchtakov.

ked si v event 1st a pod. tak ti tam uz hadze ludi, co maju tiez vysledky. preto niektore eventy je fajn odjazdit viackrat. prachy mas naviac za porazenie priatelov, preto je dobre ich mat viac.

Nie je pravda, ze z danej stvorice aut do napravo je vzdy najlepsie. Priklad, na dragoch vyhravaju viac ameriky ako europske auta, ty musis zistit, kedy ktore pouzit.

nie je celkom pravda, ze s drahymi vozmi viac zarabas, lebo ked ho rozdrbes, tak zaplatis omnoho viac na opravach a potrebujes upgrady, inak nic nezajazdis. takze namiesto predstavy, ze tato hra je o tom, rychlo vsetko odjazdit, musis uvazovat strategicky.

prave ta strategia je prave to, co musis v hre objavit. ked ti budeme radit, co mas robit, tak prides o hru.

moja taktika zhruba je: kupit druhe auto zlava, ked mam dost prachov aj na upgrady, spravim par upgradov a zajazdim eventy. ked zistim, ze vyhravam, idem na dalsie eventy a upgradujem auto. ked som tam v 50 percentach, setrim na tretie auto zlava, preskakujem event s tym suchtackym autom uplne vlavo, ten odjazdim neskor.

momentalne uz jazdim cca tri challenge, okrem tych, co mam pre zabavu s lambom, m1tkou cize supersportami, ktore som kupil za skutocne peniaze. tie ale nemaju velky vplyv na karieru, vlastne zbytocna kupa to bola.

ak si nervozny, naozaj jedina moznost je kupit si R$ za normalne peniaze a setrit si prilby, neminat ich na skratenie upgradov, kupit si trebars ten Dodge aby si na zaciatku nenervoval a mal prachy na upgradovanie Ford Focusa a aj toho Dodge.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JorEL
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: úte črc 05, 2011 7:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od JorEL »

Zatím nemám potřebu investice reálných penež a přilby jsem utratil jednou za přestříkání, spíš mám všeho celkem našetrěno. Zatím si vystačím se dvěma auty a závodů je až až, jen si myslím, že tímto stylem to nepůjde do nekonečna. Zatím mi moje taktika sype dostatek financí, ale koupit si např pack se 150k mi příjde jako plivnutí do moře.
•iPad Air

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

ano, 150 000 R$ je tak na kupu druheho auta v cene okolo 50 000 (zvysok utrata na upgrady).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Pr3dator »

[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

vybralo ti to moj zavod, kde mi usla ruka. dragy nie su najzaujimavejsi event ale kludne povedz, ktory to je, lebo s tebou som nejaky drag siel a bol som 1st :-)

prvy challenge uz mam na 99% a druhy na 25%
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Taky by mě zajímalo, jak RR3 vybírá časy soupeřů. V 4 kolovém poháru "přátelé" končí s o 40sec. horšími časy, což ve skutečnosti prostě není možné. Přijde mi, že celej slavnej TSM je nějakej podezřelej (nechci psát přímo podvod) a časy si cucá z prstu..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

mozeme si porovnavat.

Predator daval screen ako ma zlozil na dragu, cas je realny.

tu je uplne prvy zavod v Suzuke, ktory som teraz isiel, nech ma motivaciu :-)


http://img.tapatalk.com/d/13/03/04/9uqavyvy.jpg

btw: David H. respect!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od jind »

Smazat
Naposledy upravil(a) jind dne sob bře 09, 2013 7:26 am, celkem upraveno 1 x.
Leap motion

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Rony co je to za závod?
Edit: no jasně, časy to nedává nejlepší. Rony 4.- 1.37, Makatch 8. 1.48 a Pr3dator 9. 1.55

:(
Naposledy upravil(a) dawe73 dne ned bře 03, 2013 9:07 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

ved pisem: tu je uplne prvy zavod v Suzuke - uplne prvy prvy prvy prvy zavod. Prvsi uz nie je :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

jj tak jsem si ho cvičně zajel s jedním lehkým vyjetím z tratě s výsledkem viz můj předchozí příspěvek. Škoda
https://www.dropbox.com/s/ckxvzmi96tfhzva/2013-03-03%2021.03.35.png

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

ked budete citat tie propagacne kecy na bledomodrych obrazovkach, tak tvrdia, ze superov citlivo vyberaju. To zlahka prelozim, ze to nejako vyhodnocuje moje vysledky - ani nie nejako podrobne - a dava ti sice jazdy kamaratov ale nikdy ich najlepsie, vzdy tak nejako adekvatne. Preto vsetci zajazdime 1st celkom polahky.

Ono ako poznam jazdcov z RR2, tak drviva vacsina by nemala sancu. Aj medzi vami je snad jeden dvaja, ktori su konkurencieschopni :-) jeden je dawe :-) ak mi RR3 dava jeho jazdy, kde aj ja musim naozaj pozorne jazdit, tak to uz mi staci :-)

takze cim viac sa zlepsujete a cim lepsie jazdite, tym lepsie jazdy inych dostavate namixovane.

Vidim to aj pri jazdach lambom, castokrat vyhram ani neviem ako :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Pr3dator »

Tak to si mi pokazil radosť, ja už som sa tešil, že som lepší. :( :D Inak ten prvý závod nedám pod 1:35 :O

//Inak ten iCloud sync ma štve, kedže v pondelok mi dôjde vysnívany iP 5. :(
Naposledy upravil(a) Pr3dator dne ned bře 03, 2013 9:53 pm, celkem upraveno 1 x.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Trochu mě to štve, protože většinu friends mi to do závodu dosadí na posledních 5 míst, což v reálu znamená, že závodíme do první zatáčky, pak je po všem. Viz Suzuka a Rony, kterej zajel 1.30, ale do mého závodu mu RR3 "nadělil" o 7 (!!) vteřin horší čas, takže zábava se konala jen do první levé zatáčky. PROČ???

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Pr3dator »

Takže TSM je vlastne SP, kde majú počítačom ovládaní hráči nick, avatar a auto vašich GC priateľov. :D
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Ked das dawea, si sef

Dawe: jemne naznacuju, ze musis ist nove challenge a nemotat sa v starych
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Jezdím starý, protože nemám R$. Navíc neumím vyhrát Laguna Seca v RWD OPEN REVOLUTION, tak střídám auta jen na tento event (asi 10 marných pokusů).
Napiš, co jezdíš a já tam zkusím zajet nějakej motivační čas :p

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SonnyCz »

Laguna Seca je hodně o cviku ... jestli jezdíš s break asistentem, tak doporučuji buď úplně vypnout, nebo dát low. Je zde hodně zatáček, tak to s asistentem pořád brzdí a abys byl vepředu, tak to chce trochu agresivnější jízdu. Ovšem připrav se, že ti tento styl jízdy bude rychleji odrovnávat pneumatiky a brzdy.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

ja teraz budujem druhy challenge, prave si upgradujem tu slabsiu Z4ku, takze tak zajtra budem nou jazdit.

kvoli R$ uz asi nebudem cpat prachy do aut z prveho challenge.

pozeram, ze uz si nahrabal helmy na 918tku? :-) aj R8 mas :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět