Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Co sa tyka tych odmien. Ked som prvy krat pustil hru po update (dnes), tak v tom vysvetlujucom menu pisali, ze ak to budem hrat 5 dni v kuse za sebou, odmeny za zavody stupnu o 100%.

Inak sa mi to pozdava. Trochu som stratil prehlad o zavodoch, ale menu mi netrha a aj tusim hra ide plynulejsie.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od gulii »

abych se přiznal, tak vůbec nechápu, jak hra funguje :D a to už jsem ve 26levelu... když někoho předjedu na trati /z Vás/ tak jsem jakože lepší než Váš nejlepší čas na téhle trati se stejnou sérií auta?

jinak celkem pozitivní poznatek z update : auta nenechávají otevřenou vnitřní stranu, jak tomu bylo dřív, když jste nalepení, tak hezky zatáčku zavřou, takže je nejlepší udělat náznak na podjetí a pak je dát vnějškem.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Ne, znamená to, že jsi předjel robota, kterému RR3 přiřadil naše jméno, barvu auta a čas o 3-7 vteřin na kolo horší než ve skutečnosti. Na porovnání skutečných časů je tu Time Trial.
Doporučuji, je fajn zjistit, že zbytek planety jezdí o 4 vteřiny lepší čas na kolo..

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od gulii »

jo ták, právě z toho jsem byl vždycky zmatený :D když jsem někoho na dráze předjel a ten bonus jsem stejně nedostal... tak aspoň mi to řeklo, jakej jsem looser...

naphex
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 21, 2011 2:44 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od naphex »

zdravim je nejaka moznost dat si naspat prechadzajucu verziu? tento update sa mi vobec nepaci, hlavne co sa tyka zamykania aut a nemoznost ich kupovat :/

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Chtěl bych poprosit všechny aktivní závodníky, zda-li by si mě nemohli zkusit přidat do GC (Jan Gottwald). Nechci vás spamovat zprávami po jednom. Některým z vás mi totiž nejde zaslat pozvánka na přátelství, jelikož jsem vás už jednou v GC měl. Nyní po updatu už nevadí mít v přátelích spoustu lepších závodníků než jsem já, nebo jsem to alespoň nepocítil a proto bych vás tam znovu rád měl.
No a když jsme už toho. Co se vlastně změnilo s přáteli po updatu? Při loadingu tratě jsou napravo dole ikony přátel k poražení, ale v levé tabulce se soupeři se přátelé z GC objevují pouze výjimečně a ještě se mi po updatu snad nestalo, že by mi to ukázalo něčí porážku.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Dadejs
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned pro 25, 2011 8:24 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Dadejs »

Co sem tak vypozoroval, tak ten denní bonus je akorat k prvnimu zavodu. Takže je asi dobrý jezdit prvni závod nějakej finančně štědřejší

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Přesně tak. Jinak co mě neuvěřitelně naštvalo tak je to, že některé závody vyžadují určitý Power rating a nutí uživatele upgradovat auta na maximum, což vzhledem k cenám posledních upgradů za goldy (helmy) je neuvěřitelně drahé. Takže zase další nabádání k tomu, aby se vytahovaly častěji kreditky z peněženek...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

RadikM
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned říj 07, 2012 5:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od RadikM »

Ahojte, po nejnovější aktualizaci mně to nejde nainstalovat na iP4 vždy se to do tel. nakopíruje, ale při instalaci to pak vyhodí hlášku, že Instalace selhala... místa v tel. je dost cca 6GB, stalo se to taky někomu? Nevíte co s tím? Díky

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

@RadikM Instaluj přes iTunes v počítači. Nebo hru ulož do cloudu, smaž a nainstaluj celou znovu. Měl jsem taky podobný problém u předchozí aktualizace, vyřešil jsem to cloudem.. (cloud přímo v RR3)
_______

Chodí vám upozornění, pokud vás porazí některý z GC přátel v Time Trialu? Nebo do Mailboxu chodí notifikace jen na Cupy a Elimination?

MHCsk
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon zář 10, 2012 12:13 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od MHCsk »

RR2 je jedna u mňa jedna z najlepších hier pre iOS. Škoda, že to neplatí u RR3. Ako je to dobrá hra, grafika a hrateľnosť je fajn, dá sa s tým zabaviť, ale vadí mi, ako EA z toho urobilo free-to-play (či freemium alebo ako to nazvať) a teda len vytiahnuť s userov prachy. Keby som v RR2 chcel vlastniť všetky autá, tak sa mi to pri intenzívnejšom hraní podarí, ale v RR3 nemám šancu, pokiaľ by som si nekúpil tie blbé mince.
Som tvorcom novej Winterboard témy pre iPhone a iPod Touch, menom Simple iOS. Stiahnuť si ju môžete už dnes zdarma z Cydie. Viac info TU.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Otazka je, ci treba vlastnit vsetky auta? :-)

Btw, zmenilo sa nieco na tom, ze ked niekto z ludi zajde lepsi cas na endurance, a ja som ten zavod nesiel este nikdy, rak rovno mi tam skoci jeho najlepsi cas?
Vlastne dovod preco to stale hravam offline. Zmenilo sa nieco?
Lebo po poslednom update mi to v starych zavodoch dalo prec velke casy.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

To už fakt nikdo nehrajete? Snad kromě Honzy Gottwalda, kterého jako jediného vidím v TT..

Jak psal Anndy, není potřeba vlastnit všechna auta. I když jsem nějak naplnil garáž (chybí mi jen Agera R), jezdím s highend fárama jen vyjímečně. Master, Elite a Legend jsem odjezdil tak nějak z povinnosti a raději se vracím k běžným vozům jako Focus, M3 apod.

U Endurance RR3 vybírá soupeře podle tvých předchozích umístění, aspoň si to myslím, protože když si vyjedu zlato, tak mi příště dá soupeře lepší. Pokud skončím druhej a horší, následně dostanu soupeře s dojezdy podstatně horšími.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Ja som to offline zacal hravat preto, ze sa vzd niekto nasiel kto zajazdil 100km. A na som nemal ani chut ani skilks :-). No a 100% odjazdit sa oplati kvoli helmam.
Po update mizmizlimv endurance superi so 100km a uz to bolo normalne. Ale stale hram offline a nechcem riskovat :-) preto som sa pytal.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Teď je to 15-25 km..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Mne chyba faktor ziveho jazdca v zavodoch. Nebavi ma plnit progress hry. V RR2 do bola povinnost na dve hodinky aby som mohol jazdit multiplayer. Tu uz neviem co robim. Je mi to luto, lebo ked preleziem podivnym novym menu, absorbujem nechut k kracaniu ako EA predpisalo a pockam si, tak potom je jazda a sceneria skvela. Pre mna je to napriek zmenam otravne nudne dokola vsetko. Fakt ze je tam novy mercedes mi je tak k hovnu ako to, ze je v Gronsku lad. Viem, ze tam je, nevidim ho.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Je pravda, že TSM se moc nepovedlo. Na druhou stranu mě v RR2 multiplayer vadil v tom, že i když jsme závodili proti sobě na stejné wifi, soupeř mi nadával, že do něj narážím a vyhazuju z trati, přitom jsem byl pět metrů za ním (a nebo naopak). Přestali jsme to hrát, protože i když někdo získal na displeji náskok několik metrů, nějaká neviditelná síla ho nečekaně poslala mimo trať.

Nakonec se z toho vždy stalo demoliční derby, kdy se všichni hráči přiřítili do první zatáčky a brzdili o plechy soupeřů, protože jim to asi přišlo jako bezva zábava.. Tak trochu jsem čekal, že tohle TSM vyřeší, no nestalo se.

U RR3 mě do hry zase na nějaký čas vrátil Time Trial, jezdím už jenom to a Endurance.. škoda, že už to nikdo tady nehraje :(

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Ja to hravam stale, teda po poslednom upgrade sa zvysila frekvencia hrania, ale kvoli endurance stale offline :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tak po mnoha hodinách odehraných po updatu musím konstatovat, že pokud spoustu změn které po updatu provedly nevrátí zpět, hra je pro mě tímto mrtvá a myslím si, že nebudu jediný.
Endurance je opět nehratelné - opět se tam objevují haluze typu 100 km na okruhu a někdy je neujezditelných ani těch 20 km s naprosto "čerstvým" autem.
Performance rating - touto novinkou hru přiškrtili asi nejvíc. Upgrade auta na maximum může vyjít na 100 i více goldů a to je opravdu přemrštěná cena za jeden vůz. Kdyby stál jeden upgrade 2 - 5 goldů, tak je to myslím optimální, ale dát 26 goldů za upgrade jediné věci je opravdu hnus. Kdyby se alespoň vzrostly odměny za 100% odježděné série tak prosím, ale tímto stylem může goldy vyhazovat snad jen blázen.
Systém odemykání automobilů - krásně nutí uživatele vyhazovat peníze a goldy za auta, která odjezdí pár závodů a už je člověk v jiné sérii vůbec nepoužije.
Ve hře jsem si 2x koupil pack se 100 000 peněz a 20ti goldy, protože se mi zdálo správné, aby někdo kdo odvedl skvělou práci a věnoval tomu spoustu času, dostal zaplaceno. Po posledním updatu už ale nehodlám utratit ani korunu, jelikož si nejspíš vývojáři řekli, že jim to množství peněz od lidí stále nestačí a chtějí víc a proto na nás nachystaly onen ohavný update. A ani bych se nedivil, kdyby za vším tím špatným co se v Real Racingu 3 stalo, stál hlavně vliv oblíbené EA...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SonnyCz »

To víš že za tím stojí EA. Pokud jsi někdy hrál NFS World, tak víš, že to byla luxusní MMO závodní hra a potom to totálně podělali, když dali všechno za přemrštěné prachy a místo jejich očekávání, že budou lidi platit víc, tak jich 90% skončilo. A tak to dopadne i s RR3 pokud se nevzpamatují.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Uz ste niekto hrali novy update?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

Jasne, auta sice idu ako keby cuvali (doteraz som vela hral z m3 alms), no opat stym vybabrali a dali posledne auto v evente za zlate prilby. Rozmyslam nad kupou cobry za prilby ale bojim sa ze budu pytat pri vylepseniach dalsie zlato a toho mi uz vela nezostava

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Tuning Cobry na full je hodně přes tisíc zlatejch (!!!) Ani Koenigsegg nespolkne tolik peněz.. Se v EA úplně zbláznili.
Ale veteráni se jim povedli, hezkej zvuk a dobře se řídí. Snad nejpříjemnější auta v celé hře. Za €18 to sice nestojí, ale jestli vám zbylo nějaký zlato, raději ho utraťte za nákup Cobry než za tuning čehokoliv jinýho..

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

Uff, to je moc. Cobra ostane teda locknuta.
David ty to hras zase odzaciatku?

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

ano, ale tentokrát s jiným rozpočtem a bez čekání..

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Zdá se mi to, nebo konečně updatem zrušily ty otravné push notifikace když vás někdo porazil v závodě a nyní hra upozorňuje jenom na servis a upgrady aut?
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

Nechodi to ani mne

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Obrázek

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tak už to funguje. Problém byl asi na jejich straně. Včera mi prostě nepřišla jediná notifikace o poražení mého auta v závodě a ve hře jsem neměl jedinný email.

EDIT:
Jinak se chci zeptat, zda-li je nějaké nové řešení nedohratelných Endurance závodů. Když se prostě někomu zadařilo a nějakou haluzí najel 30 km, tak prostě nejde porazit. Mám takhle asi 6 závodů, které díky této zhovadilosti nemohu dokončit. Zkoušel jsem vypnout wi-fi, ale to nepomáhá. Lidi z přátel odstraňovat nechci...
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne čtv srp 29, 2013 2:47 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepiš více příspěvků pod sebou, používej tlačítko upravit. Sloučeno.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

Staci sa odhlasit z game center-u, v mojom pripade aj z FB. Po zavode sa len znova prihlasis a hru restartujes.
Notifikacie zacali chodit oddnes aj mne. david jazdi asi aj v spanku :roll:

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Taky jsem teď zaseklej u dvou Endurance a jednoho Huntera. Dříve pomohlo prohrát pár závodů v řadě a RR3 nasadil do dalšího eventu slabší výsledky soupeřů. Ale teď mi to taky nejde. V závodě, kde jsou 4 zatáčky a brzdí se jen v jedné jemným ťuknutím o brzdu, prohrávám o 150 metrů (Hunter, ovál, BMW Z4M). Už jsem zkoušel Silvii poslat mimo trať, ale nejde to, to auto je jak tank.. Nechápu, jak a kudy to dva soupeři z GC zajeli.. :unknown:

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

Treba ju dobre trafit zboku na prdel, aby dostala hodiny, obcas sa to podari hned, no niekedy to trva

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Zkouším.. Vysledek je moje fáro ve smyku a Silvia se jen zavrtí a jede dál. :x

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od peter.nr »

Mám na konte skoro milión a už dlhší čas som nedostal dobrú ponuku na auto (povedzme 50% zľava). Keď som mával na konte okolo 100 tisíc, ponuky sa len tak hrnuli. Ako mi pribúdali R$, dostával som ponuky na 20% zľavy. No boli jednorazové: "Berieš? Neberieš?" Nebolo možné si pozrieť, v akých seriách to auto závodí a aké má vlastnosti v porovnaní s ostatnými v sérii. Tak som nič nekúpil. Dá sa nejak dostať aspoň k tým 20%-ným zľavám? Znížením stavu konta?
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

20% slevu ti to nabídne, když odemčeš nějaký Showcase konkrétního modelu. Bylo to tak od začátku. Sleva 50% byla snad jen jednou na Porsche, jiný jsem si nevšiml. Pak jsou ještě slevy 20-30% na jeden model každý týden.

Se stavem konta to nemá nic společnýho..

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

Mam doma napisane niektore datumy v ktorych ponukali auta v zlave, zajtra to sem hodim. Staci si prehodit datum a dostanes ho v zlave

EDIT:
Pisal to moj mlady svagor, takze niesu tam pri niektorych autach uplne nazvy

3.3- audi r8
5.3- galardo lp560
14.3- porshe 978 spyder
2.4- nissan gtr
10.4- ford gta fia
17.4- viper gts
7.5- porshe 918 rsr
14.5- pagani zonda f
5.6- camaro zl1
13.6- porshe 911 rs4.0
1.7- lexus lfa
7.7- nissan gtr
14.7- viper srt10 acr x
4.8- porshe carrera gt
11.8- veyron

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Díky za rady s tím vypnutím Game Centra, pomohlo mi to dojet všechny Endurance, které jsem nemohl zvládnout.
Jinak by mě zajímalo, kde všichni berete na ty nejdražší automobily, které hodně lidí z vás už má. Auta upgraduji jenom za peníze, helmy jsem utratil jen za Porsche 918 RSR Concept, McLaren MP4-12C a za novou Shelby Cobru. Možná ještě za něco slabšího, ale to už si nepamatuji. Peníze vrážím pouze do upgradů - upgraduji vždy až do té doby, dokud to nejde za peníze ale za helmy. Helmy jsem vrazil jen do pár upgradů a prostě nevím, kde mám třeba sehnat statisícové sumy na nejdražší auta.
Upgradujete třeba auta taky na maximum než jsou požadovány helmy, nebo je to vyhazování peněz? Nestačí třeba vždy jen pár upgradů?
Na druhou stranu nechci znovu jezdi již jednou vyhrané závody, obzvlášť když za ně dramaticky snížily odměny. Jsem vlastně ve fázi, kdy několik peněz sesmolím, hned je všechny vrazím do nového auta a jeho upgradů a našetřeno prakticky nikdy nic nemám...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Ja uz moc nejazdim - ale vzdy som robil miminum upgradeov - a len tie, ktore mi umoznovali vacsie pretazenia jazdit. - obvykle gumy tlmice a spol. vykon takmer nikdy.
Napr. casto krat som mal iba 5/25 napr. a stacilo
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

No tak to vypadá, že jsem metrák peněz vyhodil oknem a to bude to, proč nemohu našetřit na něco lepšího.
Jenom nevím, jestli se mám snažit ještě vůbec závodit a na lepší auta vydělat, když to jde se hrou od 10 > 5 a člověk se děsí toho co zase v novém updatu vymyslí na jeho kreditku...
Že já vůl jim tenkrát vůbec posílal ty dvě stovky za dobře odvedenou práci...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Anndy píše:Ja uz moc nejazdim - ale vzdy som robil miminum upgradeov - a len tie, ktore mi umoznovali vacsie pretazenia jazdit. - obvykle gumy tlmice a spol. vykon takmer nikdy.
Napr. casto krat som mal iba 5/25 napr. a stacilo


Na Cupy, H2H, Elimination atd. upgrades nejsou potřeba, ale v Time Trial už je každý vylepšení znát, na konci cílové rovinky to můžou být až dvě desetiny vteřiny. V podstatě RR3 už hraju jen kvůli TT..

Odpovědět