Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od KaoluNuKain »

Pr3dator píše:Tak som sa trochu pozrel na súbory hry...


Nějaký interní návod bude? :D
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Jdeme trochu mluvit o čase oprav:

Tak a jsem bez oboch aut. Jedno se mělo opravovat do jedné v noci, tak jsem nechal kompletně zeservisovat i když to ještě nepotřebovalo - těch peněz mi líto není, času ano. Druhé má před sebou 7 hodin oprav (vč. všech servisů - brzdy jsem přihodil když už to nepřidá víc na čekání, přeskočení je prý za 15 goldů). S oběma autama už nešlo vyhrát - akcelerace hrozná a v zatáčkách to pořád sklouzávalo mimo trať takže jsem v Cupu (tj max počet závodníků na trati) dojel 10 a pak dvakrát po sobě poslední místo, tak jsem to nechal zpravit.

Chtělo by to tak 20 aut aby se dalo hrát. Možná víc.


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Prosím slabší povahy ať toto nečtou.
Proč to museli tak (pardon) dojebat.. Mohla to byt tak skvělá hra..

EDIT:
Teď nemám co hrát, super. Jsem maximálně nasrán. A právě z tohoto pocitu chtěli EA prachy.. FUCK

bexxx
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 28, 2010 4:19 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od bexxx »

Nevím co na to říct...zklamání a to obrovské. Všechny aplikace si kupuji, jailbreak nemám a není mi 15 let. Za super hru a zábavu s ní, jsem vždy ochoten vývojářům zaplatit, do výše 20éček (viva STEAM a slušní vývojáři) chápu, že je potřeba podpory. Ale tohle...To je msta nám slušně platícím a naletět na to může snad jen to 15ti leté dítě. Jak zde bylo řečeno nekonečná ždímačka na peníze a IAP v té nejhorší podobě. Souhlasím s názorem nade mnou. Není mi patnáct, mám radost z dobré hry ale za tohle když zaplatím tak do 10 dolarů a zbytek jde do Documents jinak. Někdo na TouchArcade počítal kolik při průměrném hraní se na tom při takové politice dá utratit a to je na novej Mac i iPhonem a ještě zbyde. Nejsem žádnej pirát a vím že mne nikdo nenutí hru hrát...Ale Firemint jsem podporoval už od RR1 přes RR2 a s velkým očekáváním se těšil na RR3. Po posledním odložení jsem měl už špatné tušení. ..jejich slova, že chtějí hru vymazlit pro hráče a že jim o ně jde.. Jestli je tohle nová éra prohráčcké politiky tak se budu víc věnovat stolním hrám. Čtu všude diskuze o sklamání a naštvání. EA tohle je poděl a zazdili jste si to samy... Většina i těch slušnejch platících a podle Vás asi tupců..začne skriptovat a nebo se na Vás víte co... Po Dead space, celkem slušných až výborných dalších hrách je tohle R.I.P. Na takovou vyděračskou politiku slušných hráčů ja zvysoka dlabu. Škoda, že Firemint nezůstal Firemintem menší znamená kvalitnější práce a ne korporační styl ojeb..vání. Stejný jako dneska skoro všechno... FUJ
Naposledy upravil(a) bexxx dne stř úno 13, 2013 9:20 pm, celkem upraveno 1 x.

M@rty
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 168
Registrován: sob úno 11, 2012 10:27 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od M@rty »

Presne, tu hru uplne s prominutim posrali. Ja z toho udelam zachodovou hru: odjedu jeden zavod a do pristi potreby mi to akorat vyjde s cekanim na auto/servis :D


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
•iPhone 4S 16gb iOS 7.0.4 white
•iPad 2 16gb iOS 7.0.4 WiFi black

Xilias
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: sob črc 12, 2008 8:13 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Xilias »

O jasné že na ipadu 3 bude méně fps kor kdyz tam mas 4x větší počet pixelu nez u iPad 2 a o nic moc extra lepsi cpu .. Hlavne že to jede tech 25fps.. To lidskému oku stačí..
.:sO ENjoy:.
iPhone 3G 16GB 4.2.1
iPad (3rd generation) 32GB Wi-Fi 7.0.0
Obrázek

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od BlazingUFO »

Nezvyknem pisat tolko OT ale k tomuto nemozem dodat nic ine ako
http://weknowmemes.com/wp-content/uploa ... s-shit.jpg
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Pár lidí mi psalo PM že jak to teda s hrou vypadá, ať vypíšu JEN ZÁPORY, asi když napíšu obojí tak to vypadá že to spíš obhajuji.

Takže takhle:
Hratelnost výborná, zvuky si užívám, obzvlášť když nastoupí turbo.

A teď k tomu co jste chtěli: čisté zápory

http://i1108.photobucket.com/albums/h40 ... 7c0710.png

- 4 auta jsou jen za goldy. 2 ne zas tak dobré, 2 asi dvě nejlepší ze hry. jedno z nich stojí 800 goldů.

- inapp jsou strašně předražené. Tady na to zmiňované auto za 800g potřebujete buď 2x 400g balíček za 2x 65 euro nebo 1 balíček 1000g za 125 euro (desetinné čárky mi opravdu nechybí)

- Mam plně vylepšeného Ford Focus a jeden z upgradů (poslední motor) stál goldy (5g) - vývojář sliboval že vše půjde dostat běžným hraním. Sice to splnil tím že jsou tady cesty jak získat goldy (viz klady), ale po jaké době že to můžu odemknout auto? Mohl jsem naňho ty goldy šetřit, ale vypadá to že i když neutrácím za přeskočení časovačů tak to půjde stejně do upgradů.

- SERVISY! každé 3-4 závody měníte olej. peněžně nic náročného, ale 15 minut.. brzdovou kapalinu (nebo destičky, nevím co hra bere jako servis brzd) budete měnit dvakrát míň často než olej, ale 30 minut. To už je 45 minut čekání každých 6 závodů, ale tady to nekončí. po chvíle hraní budete muset vyměnit všechno, což vezme 6 hodin. Můžete se vyhnout čekání na opravy tím že nebudete bourat, nebo nedůležité opravy vynechávat, ale servisu se nevyhnete

- Je šílené hrát zhruba půl hodinky čistého času a potom čekat tak 7 hodin. (15 goldů za přeskočení čekání)

- teď čistě o f2p modelu a jakou chybu EA udělalo (firemintu nikdo nenadává.) : Hardcore hráči to nebudou mět rádi kvůli časovačům a pro casual hráče to bude příliš složité. EA teda nikoho neuspokojil. Přirovnal bych to k CSR racing až na to, že tam jste ťukali na 2 tlačítka, takže pro casual dobré, pro hardcore příliš jednoduché. Tam byl benzín. Tady je taky, ale schovaný za servis (RR3 je takové CSRR se zatáčením). Jen opravy by mě nevadili, aspoň se tak nehrnu do zatáčky a jsem nucený předjíždět pokud možno čistě, navíc opravy jsem měl nejhůř na 8 minut když nepočítám že jsme to zkoušel zničit co to dá když už se mělo doservisovat v noci kdy fakt hrát nebudu.



Tak a protože nemůžu mluvit jen v záporech, ještě sem přihodím ty klady, které jsou opakem těch záporů:



+čím víc aut budete mět, tím dýl budete jezdit. Servis a opravy se samozřejmě týkají vždy jen jednoho auta a nepřechází na druhé.


+goldy jde podle mého názoru snad aj získat líp tím hraním než placením.
vysvětlím: tady jsou statistiky z mojího profilu:
Total time played: 2:08:27 (nechápu to vysoké číslo ale co už)
Total time raced: 0:39:49 (čistý čas závodění)
Earnings 68,550
Money spent 90,605
Total gold gained 44

Takže za 40 minut hraní jsem dostal 44 goldů (a utratil 5 za upgrade motoru). 30 goldů stojí v inapp 6,49 euro. 40 minut hraní=6,49€ ušetřených. ŠÍLENÉ

Goldy jde kromě inapp získat
a)level up - v achievements je jedna za dosažení lvl 1000
b)dokončování x% šampionátu, možná i podle % bronz/stříbro/zlato ale mam 29% odjetých závodů v jednom šampionátu, přitom ne všude jsem v top3. Přitom tím, že každý týden je nový šampionát se tady nabízí nekonečné množství odměn za dokončení x% šampionátu.
c)v menu můžete získat 16 goldů za den strávením dvou minut sledování placené reklamy ve formě videa



Hře bych dal Obrázek

-Hratelnost, grafika, zvuky - to vše je na 5*
-Hvězda dolů za f2p model - to fakt nemuselo (=NESMĚLO) být
-Další hvězda dolů za několikahodinové čekání (spíš jsem při oznámení f2p očekával řady minut, max jedné hodiny, NE 6 hodin)
-Další hvězda dolů že to čekání vás bude deptat - zrovna musím čekat ještě zhruba 6 hodin, kdybych zrovna hrál tak asi dočasně zapomenu na ten pocit a s vědomým že mě to štvalo dám 2,5/5. Hodnocení 2/5 jsem použil i v appstore. AŤ SE EA SMAŽÍ V PEKLE

Wow, dal jsem tomu dvě celé hvězdičky a to jsem se na to tak těšil. Stále (marně) doufám v to, že na TA uvidím nadpis "EA Launched premium version of Real Racing 3" - Žádné čekání, druhá měna přepočítaná na tu běžnou

/EDIT 14.2.:
A já to ještě víc shrnu: zlatá dvojka! Mam 3 auta, opravy už můžu ignorovat, protože se ty auta prostřídaj ale kolik aut je potřeba na to abych nebyl omezený těma servisama.. Navíc už plně chápu jak funguje Time shifted multiplayer s přátelama a je to ještě větší sklamání.

// EDIT:
Po updatu kde se zrušili čekačky na opravu a o dvě třetiny zkrátily časy v servise musím říct, že je to teď hratelnější. A protože je to hratelnější, přihodím půl hvězdičky. V Appstore a v duchu zůstavají dvě hvězdičky, tři prostě nedám dokud nebudem mět multiplayer
Obrázek
Naposledy upravil(a) TDa dne pát úno 15, 2013 8:27 pm, celkem upraveno 3 x.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Slimák »

O duvod vic koupit si pouzitou PS3ku s GT5.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od rony »

TDa, naozaj uprimne velka vdaka za cas, ktory si tomu venoval, len kvoli tvojim prispevkom som uz primerane v obraze.

Povazujem sa za hardcore hraca, ktory si nechcel kazit prekvapenie zistovanim info o trojke. viacmenej som neocakaval nic ine, len rozvinutie predoslych dielov a ZIADNE novoty. V momente ako som sa dopocul cosi o posuvanom multiplayeri zacal som premyslat, co to preboha je. Po vypocuti tvojich prispevkov som... sklamany. Iste, FREE z App Store, stiahnem to, no ja nemozem narvat do tej hry 100 eur len preto, aby som ziskal DVE auta len na ZAKLAD hrania. Pre mna jadro hry bol zivy multiplayer.

Ak je vsetko takto, legenda skoncila, EA podla mna zlikvidovala konkurenta na tejto platforme.

Podla mojho nazoru, prehanali to s tou snahou "najdrahsieho vyvoja", tie fotky ako sa fotili pri drahych supersportoch atd. Prislo mi to take naivne. Iste, chceli by si to nechat zaplatit. Tak ok, bol by som ochotny platit trebars premiovy vstup na multiplayer. NA oplatku BEZ deciek, ktore sa tam v RR2 motali do cesty. Ale hodinove cakacky je rana do srdca. Travian som uz hral ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od gulii »

Taktéž děkuji za velmi cenné rady a osobně se moc těším. Na iPadu mini by to mohlo být opravdu parádní a model oprav by nemusel tak vadit, jelikož osobně hraju vždy tak 10minut max. a pak už mě to díky velikostem miniho nebaví... Do kolika dní by měl být i v našem storu?

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

gulii: 28.února

//EDIT:
Jak jsem říkal že byla odměna za dokončení 25% šampionátu, tak právě jsem dal 50% a mam přesné odměny: 7 000 normal peněz a 7 goldů. 10 goldů je za 1,79€

//EDIT:
V time shifted multiplayer (já bych to multiplayer VŮBEC nenazýval) dostanete stovku za každého předjetého kamaráda (Metalgirl a kamoš v dragu) - to je hodně málo //E: a teď jsem ty dva samé předjel v elimination a dostal jsem 700 (teď nějak nevím jestli za každého nebo dohromady, ael vypadá to že za každého) - oba byli na posledním místě. To už zas tak málo není.



//////EDIT:
viewtopic.php?p=574064#p574064 RR2 HD je za 0,89€ - kdo nemáte a myslíte si že tato hra (RR3) vypadá dobře, tak druhý díl je lepší. tečka.
Naposledy upravil(a) TDa dne čtv úno 14, 2013 11:06 pm, celkem upraveno 1 x.

anims

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od anims »

Tak Airplay je jenom mirroring. Ne tak jak to bylo ve 2ce :-/

Zobrazit video na http://youtu.be/QAReiSzqdCo
Kód do fóra: [youtube]QAReiSzqdCo[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od Slimák »

Oni normalne zprominutim vykurvily uplne vsechno vcetne AirPlay. Dvojka je na AirPlay famozni. To je neuveritelny, jak jsou schopni to dokazat potopit.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od jind »

A proty co nechteji cekat! :-D

Zobrazit video na http://youtu.be/wYu1ryYmDgs
Kód do fóra: [youtube]wYu1ryYmDgs[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Leap motion

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od TDa »

Hmm tak jsem si koupil Shelby GT500 - je tam mnohem víc upgradů než u Ford Focus a Nissan Skyline, ale moc to auto nevylepšují a jsou o hodně dražší. Servis u něj trvá dýl (je o třídu vyšši ne není, pořád skupina P), zhruba co hodina to deset minut navíc orpoti těm dvom - ani bych se nedivil kdyby se na servisování Veyrona čekalo 2 dny.



////////////////////////
Všichni co máte hru, RESTARTUJTE JI (Kill v MT baru)

A teď proč a zároveň zpráva pro ty, co na hru čekají:
Dostali jsme "stealth update" ve kterém opravy nezabírají čas a servis je o dvě třetiny rychlejší. Že by nás přecijenom někdo poslouchal? :) Podle mě byl scénář takový, že oznámili f2p model, tak se na to hodně nadávalo, tak vydali hru ve 3 regionech dřív, aby se hráči mohli sami přesvědčit, že není tak hrozný. Když byl podle hráčů pořád hrozný, museli s tím už něco udělat.

///////////
A teď zprávička speciálně pro Ronyho: nějakému serveru (myslím IGN) potvrdili vývojáři že v den release opravdu realtime multiplayer nebude (orig. Real time multiplayer won't be in day of release). Doufám že když ne v den release tak aspoň časem v updatu :) Protože TimeSM není žádný multiplayer, vůbec tam není ten pocit že jedu proti člověku

marekgen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 223
Registrován: sob úno 26, 2011 6:41 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od marekgen »

a kde podle tebe nezabírají opravy žádný čas teď potom updatu? já mám vše stejný jenom cekám ted mín na ten olej atd..

goro44
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 276
Registrován: pát pro 03, 2010 4:05 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od goro44 »

No tak teď zase čekám i na opravy... :( Od rána do teď to šlo...
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od TDa »

marekgen: Restaltoval jsi hru? Tady máš článek že si nevymýšlím http://toucharcade.com/2013/02/15/real- ... ak-timers/

goro44: Když dáš první servis a až pak opravy tak budou opravy zařazené do čekání, ale po servisu všechny trvají 0 sekund

E: je fakt, že je to teď hratelnější.. To se musí uznat. Do příspěvku s hodnocením jsem dal malý editek (těch editů je tu docela dost..)

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od jind »

Tak jsem to nevydrzel a narval si tam uz savy s max. Unlockem a hafo penezna:) Nemaji to osetrene na UDID zarizeni takze to jde velmi snadno i na nejailbrejknutych zarizenich. A jezdit s veyronem vytutenym na max je fakt sranda :) Ovsem todle ma za nasledek to, ze hra je stavena Pay to win. Cili s timdle dokazete jezdit se vsim na max. Takze vytvarite skoro neporazitelneho ducha pro ostatni hrace. Cili rada pro ty co nechcou platit za herni penize a nechcou byt nervovani tim, ze nedokazou nekoho porazit a dojet prvni a tim si odemknout dalsi progres ve hre. Hrajte offline a budete jezdit s prednadefinovanymi botami, kteri se porazit daji i bez realnych penez ve hre. Multiplayer chybi ale na druhou stranu diky temdle figlum na vsechno otevreni by to pro neplatici bylo uplne nehratelne, takze jeste ze tak a snad to nejak opravi do budoucna.
Leap motion

xYkZz
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: sob zář 11, 2010 10:38 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od xYkZz »

Připravil jsem pro vás češtinu viz. /viewtopic.php?f=81&t=61967
Apple <3

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od KaoluNuKain »

Recenze od AppSpy s ENG titulkama v HD.


Zobrazit video na http://youtu.be/8Ou2uRcZwsM
Kód do fóra: [youtube]8Ou2uRcZwsM[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

RetroCrew

Re: Real Racing 3

Příspěvek od RetroCrew »

Jak je to hratelný na iP4?Je to dobře optimalizovaný nebo už na to čtyřka nestačí...?

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od BlazingUFO »

Tak po chvilke hrania musim zhodnotit ze to cakanie nie je az take hrozne, kym som mal jedno auto bolo to otravne, ale s dvomi uz sa to da zniest a teraz cakam kym mi dorucia tretie, tak by to uz mohlo byt v pohode. Vacsinou to riesim tak ze pred spanim dam opravit vsetko a rano je to hotove. Coiny sa zbieraju dost rychlo, za kazdy novy level je ich za odmenu stale viac. R$ tiez idu rychlo, za dva dni hrania som zarobil na porshe, dokonca by som povedal ze tento novy sposob sa mi celkom paci, aspon je ta hra narocnejsia (pre tych co nechcu platit) a neprejdete ju za par hodin ako RR2.
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od TDa »

Doplním že Porsche tady kolegy nahoře je teď ve slevě o 50%, to je něco přes 100 000 ušetřených a to není málo. Taky je na tento týden s ním event.

Doplním že už to moc nehraju. Mam 5 aut a kvůli tomu že tam není multiplayer mě to nijak netahne.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od rony »

lenze mna na RR2 moc nezaujimali tie sampionaty :) tie som presiel kvoli povinnosti.

pre mna bolo sampionatom dostat sa v multiplayeri do top10 hracov sveta :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

borectom.98
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 370
Registrován: čtv lis 01, 2012 7:10 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od borectom.98 »

Kdyby to nebyl free shit,ale stál cca 5eur byla by to nejlepší hra na iphone.I tak hodnotím 7,5/10
iPhone 7
Macbook Pro Retina 15
iPad Air 2



Restore,aneb lék na vše :D

danoi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 119
Registrován: stř dub 15, 2009 8:10 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od danoi »

Ludia ako to ze ja to nevidim v app store? V itunes mi najde len RR 2 a 1. Mam US ucet.

Edit: aha, tak uz viem, je to zatial len pre Novy zeland
Iphone 5 16 GB Black
Ipad Air 64 GB White
Macbook air 13,3
Apple TV 3. generacie

zdenko

Re: Real Racing 3

Příspěvek od zdenko »

Ten multiplayer som v kutiku duse ocakaval po oficialnom vydani hry pre ostane krajiny, no ako tak citam, tak bohuzial. Aspon ze sa posnazili spravit hru ,,nekonecnu". Hram to uz dva tyzdne a zatial sa mi podarilo hru dokoncit len v dvoch oknach na 80% z 26tich. Hram to cca hodinu denne.
Ked ale hra bude bez multiplayera, tak nevidim vyznam zobrazovaniu cudzich mien hracov nad autami

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od BlazingUFO »

Praveze mne vacsinou namiesa za superov priatelov z game center, inak uz mam asi 5 aut, goldov plno, dokonca som dal 50 goldov za macleren a stale ich mam dost. Fakt netreba nic kupovat a platit, staci jazdit a tie prachy nabehnu same raz dva, ja som v podstate s tym freemium modelom spokojny, defacto som usetril 5€ alebo kolko by za to pytali.
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

RetroCrew

Re: Real Racing 3

Příspěvek od RetroCrew »

Mě by zajímalo jak to budou dělat uživatelé Androidu,tam Game Center není tak jak budou hrát multiplayer...? :)

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od BlazingUFO »

Tak ony tie jazdy nie su ulozene v gamecenter, ale na ich serveroch. Tak androidakom to zrejme nenatiahne priatelov ale nejakych random playerov.
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od TDa »

Prosím už ani slovo o multiplayeru :evil: :D Se zblázním. Nemusíte ho nijak řešit, on to totiž vůbec není multiplayer :crazy: :%)

EDIT: Reakce na post podemnou, nebudu zbytečně spamovat
A já to asi nevím, že? :)
Naposledy upravil(a) TDa dne pon úno 25, 2013 5:20 pm, celkem upraveno 1 x.

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Real Racing 3

Příspěvek od BlazingUFO »

Nikto tu nehovori o multiplayeri, hovorime time shifted multiplayeri, coz ma trosku iny vyznam.
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od Kukin »

prosim mluvilo se tu o tom, kdyz se kouknu na dve videa tak dostanu po 8 goldech - je to jeste a pripadne kde je ve hre najdu, nikde to nevidim - dik

EDIT: Pro uzivatele "dungeon": chtel jsem Ti podekovat za SZ, urcite se po tom podivam. Odpovedel bych ti i na tu SZ atd, ale nemam jeste pry dostatcena prava na to, abych mohl posilat SZ :sorry: apod.

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3

Příspěvek od TDa »

Zítra bude hra venku, tady je trailer (nenašel jsem na YT a jiné než YT video sem vložit neumím jestli o vůbec jde) http://toucharcade.com/2013/02/27/real- ... -released/

kukin: V menu v rožku vpravo nahoře klíč s ozubeným kolečkem (klíč jako nářadí), teď je tam nemám, buď jsem je viděl už dostkrát nebo jsou odebrané po stealth updatu

//E:
Budete přenášet uložená data přes iExplorer? Dejte vědět jaké způsoby vám fungovali - ruční záloha (iExplorer), gamecenter, icloud,...

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od KaoluNuKain »

/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

jiriczek
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 752
Registrován: čtv led 27, 2011 7:10 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od jiriczek »

Stahuju a kolem jedny napisu, co a jak na ipadu 2.. :))
Mac Pro - 512 GB SSD - Windows 10
iPhone 6S - 16 GB
iPad 2 - 16 GB

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od ls8 »

Snad to tu ještě nebylo - zajímavá blbůstka pro řízení na iPadu: http://cdr.cz/clanek/sencor-element-rac ... ni-tabletu

Obrázek

P.S. Na iPadu 2 celkem v pohodě, žádné problémy s plynulostí jsem nepozoroval.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Xilias
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: sob črc 12, 2008 8:13 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Xilias »

Kašlu na vsechny zaporaky, hra me děsně baví a k tomu překonávat se s kamarády k nezaplacení.. A k nákupu aplikace nepotřebujete ani mastercard :-D
.:sO ENjoy:.
iPhone 3G 16GB 4.2.1
iPad (3rd generation) 32GB Wi-Fi 7.0.0
Obrázek

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

je hra synchronizovana cez iCloud ? Priklad, ak hram na iphone, budem moct pokracovat na iPade ?
Dakujem !
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Odpovědět