Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Majky_ »


Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Metalgirl »

Tak na tohle jsem hodně zvědavá.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Xilias
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: sob črc 12, 2008 8:13 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Xilias »

Tak aspoň bude fajn ze si to stáhnou všichni a bude s kým hrát multiplayer .. Takhle bych si to z mého okruhu zas stáhl jen ja a kamarádi by byli tabu...
.:sO ENjoy:.
iPhone 3G 16GB 4.2.1
iPad (3rd generation) 32GB Wi-Fi 7.0.0
Obrázek

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Sphyn0x »

EA všetko doje...
///M

B0Gy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 223
Registrován: ned bře 22, 2009 10:10 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od B0Gy »

hru kazdopadne vyskusam ale uz teraz predpokladam ,ze to bude len chvilkova zalezitost...ziadna freemium hra okrem Order and Chaos mi nevydrzala...

co sa tyka hier tak inAppPurchase je to najhorsie co apple mohol do aplikacii povolit... radsej zaplatit narovinu za hru ako keby ta ma stale zdimat o peniaze...nehovoriac o hrach ,ktore si musis kupit a este aj platit za niektore vychytavky ku ktorym sa nedostanes bez dodatocnej platby...

existuje IAP aj v android aplikaciach?
Obrázek MacBook Air (mid2012), core i5, 64GB SSD + ext. disk WD My Passport Ultra 1TB
Obrázek iPhone 5 32GB black
Obrázek iPad 2 WiFi+3G 64GB white
Obrázek iPod nano 6G 16GB silver

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od benitoSVK »

Aj toto je jeden zo spôsobov boja proti tomu aby sa hra crackovala.či?


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ? 2
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

Xilias
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: sob črc 12, 2008 8:13 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Xilias »

Nej spousta lidi bude nadávat pac si chtěli stáhnout ".i p a" a frceli by si hru... ted uz asi těžko :)
.:sO ENjoy:.
iPhone 3G 16GB 4.2.1
iPad (3rd generation) 32GB Wi-Fi 7.0.0
Obrázek

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Metalgirl »

Já freemium hry komplet ignoruji, protože to je fakt největší peklo, které apple mohl dovolit. Jsem zvědavá, koilk budou chtít ždímat z Real Racingu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

JorEL
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: úte črc 05, 2011 7:37 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od JorEL »

Tak takovou zhůvěřilost jsem nečekal, klidně vyplácnu deset babek za kompletní hru, ale tohle.....zabíjí samozné hraní. Nejlepší když silně platící budu echt ve výhodě, jestli nebudou poplatky pouze za další turnaje apod. tak naštvaný mažu. IAP vypadá jako dobrý způsob boje proti piráctví, bohužel se mnohdy zvrhne ve sprostý dranc, nějaké přesnější datum vydání hry?
•iPad Air

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Metalgirl »

Ano, 28.2. je datum vydání, je to tu ve vlákně už napsané, kdyby sis dal tu práci a pročetl ho.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Pro angličtináře, tady je článek jak bude freemium model vypadat http://toucharcade.com/2013/02/12/how-t ... -racing-3/ .
Abych to shrnul tak dvě měny, druhá sice půjde získat ale těžko. Budou tam časovače. Oprava auta, doručení auta nebo součástek. Samozřejmě čím vyšší "level", tím dýl to potrvá. Při opravování auta můžete mezitím závodit v jiném (takové to "menší zlo").
Tady se bohužel bojím že bude tzv paywall.

Teď to zní jakože freemium model obhajuji, ale naopak. "Freemium games are about timers and your money to skip them"
Neříkejte mi, že když prohlásili že je to na vývoj nejdražší iOS hra vůbec, že nebudou chtět aby lidi platili resp. budou chtět aby vše šlo získat jen hraním

Určitě jste slyšeli o Time-shifted multiplayer ale ještě jsme neslyšeli o normálním multiplayer. Ten tam prostě MUSÍ být - nemůžou mi vzít ty závody jeden proti jednomu ve stejné místnosti s ramováním co to dá (navíc to teď budu muset opravovat takže žádné porsche :D)
EDIT: není tam!!!!!


EA a každý zvás, kdo si řekl "Wow, free?" je důvod proč je tato hra freemium. To je z toho "počám až to bude ve slevě za 0,89€"

Metalgirl píše:Já freemium hry komplet ignoruji, protože to je fakt největší peklo, které apple mohl dovolit. Jsem zvědavá, koilk budou chtít ždímat z Real Racingu.


Apple to dovolil aby byl menší počet lite verzí (nebo spíš větší, aby každá hra mohla mět free na vyzkoušení a zaplatit na odemknutí plné hry), ale pak na hry padali v Appstore špatné hodnocení že se hraje jen prvních pět levelů a pak to chce inapp a navíc začali vývojáři dělat to, že ne-in-app část (nebo naopak??) byla celá hra, jak to známe dnes. Vlastně se mi ten systém u aplikací líbí. Odemknu si nástroje, které CHCI a POTŘEBUJI a pak je mám - komu vadí si za to zaplatit? U her je to jen nástroj jak dostat z lidí peníze. U takovýchto her se můžu (rychle) rozhodnout že je nechci hrát ale REAL RACING? RR2 hraju doteď.

Odlehčující video

Zobrazit video na http://youtu.be/LxwHWLKplWE
Kód do fóra: [youtube]LxwHWLKplWE[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov


TDa píše:Seriously I've never been so angry becouse of STUPID game!

If the free part is multiplayer, we can have some more competition. But do we really need this? Noobs that will ram you in corners because they DON'T WANT to brake? They know nothing about APEX etc? [No, thanks.] And if is "free" part the whole game then [No, thanks. Period.]

Seriously firemint (not firemint+ironmonkeys+ea), you did not have enough money from RR and RR2, did you? So you decided (or "bosses" from ea made you) to make "free to play" (I hate that term) to earn MORE money? I think you could have enough money from us with premium model.

I waited so long for this game and then you delayed it so I waited a little bit more and now this? You could say it was built as f2p game from the beginning so I could do another things (I mean in real life - when I was bored I always said to myself "Real Racing 3 releases tomorow - fingers crossed") than wait for new game from creators of such a great game as Real Racing 2.

Removed from watchlist, probably I'll skip this. It does not deserve "The best iOS racing game" title anymore. It's old good Real Racing 2 which deserves it no matter what does RR3 have. Even with it's only 1 top car that has no competition.

If it will be only about "main" currency, I don't want to know how much would I grind.

Even if iapps will be purelly cosmetic I'll not be satisfied! I am big fan of cars and motorbikes and I HAVE TO unlock everything when I once began. There is not f2p way to make this right. There is not even a way to make anything right with it

If you are not going to change from f2p model, make 5€ inapp to remove timers forever and remove 2nd type of money (or whatewer will you use as f2p currency AND if there will be one main currency, make coin multiplier so we can skip grinding)

P.S.: MAKE REAL RACING 4 PREMIUM!!!

I am not native speaker so I have to apologize for my english in advance.
Naposledy upravil(a) TDa dne úte úno 12, 2013 11:23 am, celkem upraveno 2 x.

Xilias
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: sob črc 12, 2008 8:13 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Xilias »

Přesně tak na Applu se zas az tak nekrade myslím ze za to spis muze android platforma... Jestli teda freemium model je kvůli pirátství...

Jen doufam ze tam bude i normální multiplayer protože jestli ne tak to bude konec.. Aspon přes WiFi...
.:sO ENjoy:.
iPhone 3G 16GB 4.2.1
iPad (3rd generation) 32GB Wi-Fi 7.0.0
Obrázek

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

a je to tady - ŽÁDNÝ realtime multiplayer. Zdroj: ign

waclaw

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od waclaw »

Zklamaní roku ;((aspoň zatím podle informaci...čekal sem konečně real multiplayer...in app me štvou uz od zacatku a to nemám problem zaplatit i 20e za app, kterou chci...

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Metalgirl »

Ano, beru model, první dva kola free, za zbytek hry si zaplať a máš PLNOU hru. To je v pořádku

Ale neberu model, zaplať, abys něco získal, aby ses dostal dál o level atd. Toto je prostě už vyděračství. Takové to dokupování mincí, koblihů, diamantů, dílů, atd. Takovýhle model už slouží jen na to, aby z lidí vytáhli co nejvíce peněz. A ještě k tomu, když to nastaví tím stylem, že zaplať za každou hovadinu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Tak jsme právě viděl ingame video. Grafika se zdá hrozná, možná horší nebo srovnatelná s RR1. Nevím na jakém zařízení se hrálo, na YT jsem nepřehrával v HD a nedíval jsme se na to na retina displayi. Apex se zdá že funguje dobře, destrukční model taky. 1x do něj vrazil a opravoval minutu, to není zas tak zlé, ale chci vidět ty hodiny po pořádném nárazu :( Motor se prý opravuje 3 hodiny. Z menu jde vyčíst že každý týden bude nový závod jako to známe třeba u FIFA 13 v ultimate teamu. Nelíbí se mi jak se celý displej hýbe a všechny informace v HUD s ním. Snad bude nějaké to nastavení


Zobrazit video na http://youtu.be/i364atnvCr0
Kód do fóra: [youtube]i364atnvCr0[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

MiroSVK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 372
Registrován: sob dub 10, 2010 10:26 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od MiroSVK »

To video je z iPhone 5 ..
iPod Touch 4G 32 GB 5.0.1 JB - predane
new iPad 16GB 5.1.1 JB vlastnim :)
Pridajte si ma do gamecentru ! Rad si s vami zahram :)

PeterKiss

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od PeterKiss »

tak tato hra bude super.

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Pr3dator »

Dúfal som v mobilnú Forzu, dočkal som sa odpadu. Fakt super. Za RR3 by som dal aj 10 euro, ale takto odo mňa nedostanú ani cent.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od SonnyCz »

Tímto u mě RR3 skončil. Fakt jsem se na tuto hru těšil, ale nehodlám hrát hru, která má styl pay2win. Obrovské fiasko ze strany vývojářů.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Slimák »

Vyčkejme si na finální produkt a poté suďme a dávejme verdikty.

Nicméně pokud to má být takto, tak pápá. Mám pocit, že kam se EA vloží, to zprominutím domrdá...
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Xilias
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: sob črc 12, 2008 8:13 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Xilias »

Co sem se tam díval tak tam sou same nabusene auta.. Škoda závodit se da i ve slabších autech a někdy je to o hodne zajímavější..
.:sO ENjoy:.
iPhone 3G 16GB 4.2.1
iPad (3rd generation) 32GB Wi-Fi 7.0.0
Obrázek

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Sphyn0x »

EA to zobralo pod svoje úžasné krídla a s autami je to tak, jak na novších nfs.
"Začínaš hrať a si lvl1? Tu máš Porsche!"
///M

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od BlazingUFO »

Ot: Preco sa do kazdej dobrej hry casom obuje EA? Chvalabohu ze este neobjavili assassins creed :D...
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Hra vyšla... Australia, New Zealand, and Canada as a early Valentines Day present
http://itunes.apple.com/nz/app/real-rac ... 64350?mt=8

Kdo máte účet tak by bylo dobré se tady trošku rozepsat jak moc freemium model vadí, jak na vyšších levelech, kde máte víc aut a tak můžete v klidu jedno opravovat klidně hodinu. Taky by mě zajímalo jak dlouho se bude auto opravovat při nárazu v plné rychlosti v protisměru a když budete celý závod bourat a jestli záleží na tom, jak drahé auto máte..

//EDIT:
Teď jsem si vzpoměl že mam i kanadský účet .. Jdu se zkusit na něj dostat a stáhnout to.. nápíšu jak první dojmy tak i jak to vypadá až budete trochu víc nahoře.

EDIT: tak asi je zatím jen v NZ appstore.. ale dnes budou i pro ty další dva

goro44
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 276
Registrován: pát pro 03, 2010 4:05 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od goro44 »

Tak bourat jsem se moc nepokoušel ale drobné "oděrky" ze závodu jsou kolem 5 minut. Nejvíc času zabere třeba výměna brzd nebo pneumatik a to je hodina

Kdo to nevydrží, založte si NZ účet... je to otázka několika minut. :)
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015

PeterKiss

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od PeterKiss »

realneho casu ?

MiroSVK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 372
Registrován: sob dub 10, 2010 10:26 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od MiroSVK »

Na iPade 3 to ide tak 25 FPS :(
iPod Touch 4G 32 GB 5.0.1 JB - predane
new iPad 16GB 5.1.1 JB vlastnim :)
Pridajte si ma do gamecentru ! Rad si s vami zahram :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od rony »

mrknite do prveho prispevku. trochu som v casovom tlaku neviem si precitat vsetko, co tu pisete ale zrejme by sa hodilo... vid. prvy prispevok vlakna...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jiriczek
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 752
Registrován: čtv led 27, 2011 7:10 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od jiriczek »

Mac Pro - 512 GB SSD - Windows 10
iPhone 6S - 16 GB
iPad 2 - 16 GB

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Začal bych freemium modelem. Tak dobrá zpráva je, že všechny auta a upgrady kromě přestříkání barvy jsou za normální (tj běžné, ne ty ve skutečném světě) peníze. Bugatti Veyron stojí 1 650 000 běžných peněz. Zlato se používá na přeskočení časovačů (oprava, doručení součástek a aut) u oprav a v servisu (měníte olej, gumy, motor,převodovku). Opravy netrvají extra dlouho, ale čas od času je potřeba právě zajít do servisu, a už olej vezme 15 minut. Servis i opravy stojí málo, horší to čekání.

K fyzice: To si nechám na později, přecijen mam zatím jen jedno auto, takže nevím, jestli se budete vždycky cítit jinak za volantem jiného auta, ale chová se opravdu reálně, zatáčky se projíždějí opravdu pomalu. Určitě jde při závodech cítit rozdíl mezi muscle a sport

K závodění: Tak to se mi fakt líbí. V závodě kde se jelo o to, abyste měli co nejlepší maximální rychlost v průběhu závodu.. Jsem se dostal na 3. místo a 2. mělo rekord vyšší než já maximálku. Nakonec jsem překonal i druhé místo když se jelo z kopce :D. Další super závody jsou drag, řadíte si sami, když vidíte jak se se soupeřem střídáte na pozicích tak to je super. V elimination jsem se dostal na druhé místo, a když jsme zůstali dva tak jsem tam rači zůstal na druhém místě než si víc poškozovat auto.

Každý týden je nový event, v tomto potřebujete Dodge Viper, který stojí nějakých 108 000, začínáte s 35 nebo 45 000 a po koupení auta půjdou všechny peníze do jeho vylepšování.
Naposledy upravil(a) TDa dne stř úno 13, 2013 5:58 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od rony »

nechapem. znamena to, ze ak budem rok zavislacit na RR3, tak presustrujem kopec penazi dokupovanim blbosti?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Jestli myslíš skutečné peníze, tak právěže ne. Navíc každý den můžeš shlédnout 2 zhruba 40ti SEKUNDOVÉ videa, za každé dostaneš 8 goldů. Zatím se mi zdá že jsou goldy k ničemu a že až je použiju tak to bude na přestříkání laku. Tj 2 goldy
Naposledy upravil(a) TDa dne stř úno 13, 2013 5:48 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od rony »

preboha, in-app v najhorsom moznom prevedeni? to ma ani nenapadlo, ze by to sem doslo... preco? pre mna osobne ak je fakt dobra, nevadi aj keby stala 20 eur.

potvrdi mi uz niekto ako je to s HW narokmi pre iPady? Tych 25 fps vyssie to bolo len prvotne znechutenie?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Rony: proč v nejhorším? Já taky strašně nadávám (a hodně jsem nadával než jsem si to zkusil) na f2p že jsem se chystal dat za to těch 7 €nebo kolik to stojí v den kdy to vyjde. Když mam jedno auto, tak třeba vůbec neopravuju světla, zrcátka a čelní sklo (fakt je při pohledu zevnitř nakřachlé). Nechám to důležité opravovat a jdu závodit dál. Na drag jdu jedině s plně funkčním autem. Takže opravovat nemusíš dokud necítíš potřebu, gumy (a jiné servisované věci) se opotřebovávají jednou za čas, a staty (maximálka, akcelerace,...) se tým servisem ovlivňují až v nějakých posledních 10% opotřebovanosti. Navíc až budeš mět dvě (a víc) auta, není problém je střídat. Věř mi že aspoň za zkoušku to stojí




EDIT: Dostal jsem už si nepamatuju kolik goldů za dokončení 25% závodů v šampionátu. Myslím že odměna bude i na 50 75 a 100% a pak za 25%stříbro 50 100 a 25%zlato 50 100. Goldy jsou i za levely, které se asi nezastaví.

A jdem si stěžovat: pět minut oprav + čtvrt hodina olej + půl hodina gumy.. 45 minut mam čekat než můžu nasednout do Fordíka (Focus) :D Jde se do Nissanu (Silvia)

Jinak jak jste slyšeli o time-shifted multiplayer tak za něj dostáváte (normální) peníze, což je docela hezké




EDIT:

Když zajedete kolo v protisměru dostanete achievement, to samé když vyhrajete s tím, že přes cíl přecouváte.. jo, trochu jsem si zablbnul :D

M@rty
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 168
Registrován: sob úno 11, 2012 10:27 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od M@rty »

Typ: posunovani casu funguje, ja osobne sem mel vyplou wifi, nevim jak se to zachova se zapnutou


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
•iPhone 4S 16gb iOS 7.0.4 white
•iPad 2 16gb iOS 7.0.4 WiFi black

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od rony »

Ved ja este neviem ako je to realne preto sa chcem uistit lebo inapp hrt v appstore su zatial nenazrane financne

EDIT:

S cuvanim do ciela v rr2 zacala nasa top50 multiplayer partia ked sme blbli a navzajom sa tlacili do ciela lebo vzdy pred corlim sme sa navzajom pockali a blbli ;)

Takze rr3 je teraz zadara ale ako blbec musim trpuet rozne cakacie intervaly alebo zaplatit? V realnych peniazoch?
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne stř úno 13, 2013 8:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Pán moderátor, aj vy dodržiavajte pravidla fóra.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od TDa »

Takze rr3 je teraz zadara ale ako blbec musim trpuet rozne cakacie intervaly alebo zaplatit? V realnych peniazoch?


Spíš čekat ty časy.. je to otrava, raději bych dal těch 7€ za hru a free verze by byla jen s time-shifted multiplayer.. Nebo aspoň inapp na odstranění toho freemium modelu..

Když chci hrát, tak chci hrát a ne čekat (nebo platit další prachy za něco, co ti nezůstane), ne?

ale aspoň to vypadá že neexistuje paywall a goldů budete mít časem dost

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od Pr3dator »

Tak som sa trochu pozrel na súbory hry a toto je výsledok. :D [img]http://img.tapatalk.com/d/13/02/14/8ube4e7a.jpg[/img]

Inak pre ľudí čo si myslia, že je to pirátstvo, rozhodol som sa, že keď to bude na sk AppStore, kúpim gold za cca 10 euro, čo je cena čo by som zaplatil za normálnu hru a ďalej si ich budem prieditovávať. Je to možno pirátstvo, ale stále férovejšie ako to čo spravilo EA.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od rony »

Bez multiplayeru mimochodom u mna /10 atraktivity
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět