Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
wajsic
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 14, 2014 10:25 am

Re: Real Racing 3 (pripravuje sa)

Příspěvek od wajsic »

jiriczek píše:
FELINY píše:Bože to už je dokonalost sama o sobě. Technika nezná konců. :) to už na 3GS nerozjedu. :D


Myslím si, že i majitelé čtyřek budou zklamáni malým FPS... :)


Mám iP4 a jede to v pohode :good:

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

me tahle uzasna hra za hrani spadne tak 10x a pak na to uz nemam nerva :// vzdycky se to sprajcne na loadingu do zavodu nebo uz kdyz bezi screeny spoluzávodníku . Tak pak znova pustit a cely odznova. Navic se mi deje to ze se nechce pripojit do gamecenter :/ musim rucnea i to obcas nefunguje pritom v nastaveni v ipadu jsem normos pripojen.

stroj ipad mini

na iphonu 5 se mi to myslim nestalo ale tam to zase nejde hrat na tom malym displayi :)

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Mne obcas padne ale casto sa neviem joinut do mp
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

jj, multiplayer me posledni dobou taky zlobi, a i kdyz se pripojim, tak me bezduvodne obcas vyhodi, i kdyz sedim v mistnosti s AP a ostatni traffic jede bez preruseni
a vcera me pekne dozralo nekolik vocasu, co do me hned po startu najede, aby me zpomalili , a pak zkracovaci :evil:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

je tam umele zbrzdenie, ak dojde k osuchnutiu, ten co je druhy je zbrzdeny ale az prilis. ale jazdi najviac 4 auta, da sa to prezit.

povodne asi ako ochrana voci narazom zozadu ale bohuzial to zbrzdi aj pri bocnom naraze.

podla mna nie je problem zistit, kto mal v case narazu viac vychyleny volat k protivnikovi, normalna jazda nevyzaduje prudke otocenie. ale to je len filozofovanie, uz sa viem tomu vyhnut, obvykle okamzite koncim jazdu.

edit

toto je moj casty problem.

[img]http://img.tapatalk.com/d/14/04/09/ary3ejaq.jpg[/img]
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Ještě trochu otevřu můj předchozí dotaz ohledně okruhu Indianapolis Speedway. Možná by mi pomohlo se naučit ovládat hru s manuálním plynem a ne automatickým. I když mám ve hře odježděno opravdu hodně hodin a bude asi tím pádem těžší si zvyknout na nové ovládání, mohu tím ve spoustě závodů dost získat co? Tedy zatáčení na akcelerometru a manuální plyn a brzda?
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

ak chces vyhravat, bez automatickych asistentov, to je rada ku ktorej potrebujes odovodnit to alebo potvrdit alebo?

s asistentami nebudes rychlejsi, len menej nemotorny ak nevies jazdit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Asistenty mám vypnuté odjakživa. Myslím tím brzd, zatáčení a trakce. Ptám se tedy jen na ten manuální plyn. Jestli lze s manuálním plynem dosáhnout lepších časů...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

ved vravim vsetky asistenty vypnut... a ano, samozrejme.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tak hraní s manuálním plynem dalo hře úplně jiný rozměr. Teď se v zatáčce mazlím s autem a užívám si každý správný výjezd ;-) Jenom nechápu, že jsem to neřešil už dřív... Díky rony ;-)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

ja prisel na uzasnou vec:) po restartu zarizeni uz hra nepada.)

plyn jsem zkousel cvera taky ale jde o zvyk asi . nejak mi to uplne nesedelo. no a vypnutou trakci to sem vyletel ve druhy zatacce:)

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

len nechapem, kde ste, mam nudu v Trialoch, tam sa najlepsie ukaze kto ako jazdi. Moju Gamecenter poznate, kto da kolo cistou jazdou?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tak jsem dnes nainstaloval nový update a co to při loadingu závodu nevidím! V EA si z nás už opravdu dělají srandu! Ono jim nestačí, že nás neustále ždímají o peníze a spousta hráčů za hru zaplatila určitě už vyšší částku, než za plnohodnotnou hru na PC nebo konzoli, takže si prostě řekli "co tam narvat reklamu, ať jim uděláme radost". Jsem zvědavý, jak se celkem početná komunita zachová a jestli spousta lidí nepřestane hrát. Ach jo. Taková škoda, že RR 3 nemá bohužel konkurenci...
Edit: Tak dneska se mi zatím ani jedna reklama nezobrazila. Buď pánové zjistili, že je to opravdu prasárna, nebo podle příspěvků na Facebooku RR3 to lidem kvůli reklamám padalo.
Edit 2: Ohledně reklam jsem našel na oficiální stránce RR3 na FB zajímavou informaci. Správně se reklamy zobrazují pouze po 30ti dnech hraní a nezakoupení žádného balíčku v obchodě. Chyba byla po updatu ta, že se zobrazovaly všem. Pokud se tedy reklam chcete zbavit, mělo by stačit koupit ve hře ten nejlevnější balíček.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Smrdaky »

Uz jsem se lekl, ze by se EA snizilo k reklamam placenym klientum? Ale balicek si stejne nekoupim. Nevidim jediny duvod :-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

zapocitalo to asi aj balicky, ktore uz v ponuke nie su, ten som kupil pri uvedeni hry.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

posledna novinka v mp: skratis si zatacku a spomali ta na trestny cas. dost to odpisuje neumetelov
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

Tak jsem vymenil zarizeni za mini retinu a beha to teda krasne plynule oproti na obyc minim. S vypnutim asistentu uz jezdim cca ty dva mesice a je to opravdu lepsi, neztraci se vterinky:) Ted me bavila ta LE MANS co ted koncila, uvidime co bude dalsi tyden.

V trialu nemam nikoho :/ zkusim to dnes poladit.

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Le Mans byl skvělý event. Docela hezky jsem se na něm napakoval - Dodge Viper, to slabší Porsche a pěknej balík peněz za závody. Okruh samotný se mi dostával pěkně dlouho do ruky. Jezdit teď nižší kategorie je pěkná nuda. Všechny auta pomalý :-) Do dalšího updatu nějaký nový event neočekávám. To bychom chtěli asi moc. Snad se někdy dočkáme třeba i toho deště...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

No je pravda ze ted je vse pomale. Ja si porsche musel koupit :) nestihl jsem cely event :(

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

ani ja som nestihol ale nie som fanusik tych rychlych kar, lebo v mp sa na ne lepili decka a napodiv dobre sa jazdilo so slabymi vozmi
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od peter.nr »

Neviem, či je to nejaký bug, alebo to jednoducho zrušili, ale pri Cup-och už dva dni nie sú požiadavky na min. PR. :-)
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

Dadejs
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned pro 25, 2011 8:24 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Dadejs »

Fakt. Taky to tam najednou nevidím.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

ja som vzobrazene pozadovane pr videl vcera.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sanoo
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 28, 2013 11:18 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od sanoo »

Pri pokuse pripojit sa do online multiplayeru mi vypise chybu: Nepodarilo sa najst hracov.
Nemate niekto skusenost, co by to mohlo opravit?

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tohle mi taky dost často dělá a nepřišel jsem na nic, co by tomu pomohlo...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

Parkraz se mi to stalo; vetsinou pomohlo dat si nejakou off-line trat popripade restartovat aplikaci - tedy i vyhodit z bezicich a znovu spustit.
Ale od posledni verze se mi to uz nestalo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

robieva to aj mne samozrejme.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

Mel bych dotaz na pokrocilejsi jezdce - jakou taktiku pouzivate na Endurance, zvlast u pozdejsich serii?
Ptam se, jelikoz sem docela slusne "zakysnul" ve 3 seriich, kdy mam v kaze odjeto 99% a jedine stribro mam v Endurance. Konkretne je to High-Rev rush 17-2, Global GT clash 17-3 a Spider showdown 16-1. Ve vsech ostatnich zavodech jsem nemel problem porazit ostatni vcetne pratel, ale v Endurance ne. A rozdily jsou docela velke, jednotky km.
Treba u toho Spider showdown najedu s upocenyma sklama neco pres 16 km a vitez ma pritom pres 21km. Kazdy zavod uz jsem zkousel aspon 5x a furt nic. Nemam uplny upgrade aut, ale u vsech ostatnich zavodu to nevadilo.

Zkousel jsem jak jet naplno celou dobu, tak predjizdet jen ve chvili, kdy se mi odpocet nezarazel na 90s, ani jedno nepomohlo. Do ostatni nenarazim, nicmene vetsinou aspon v 1. kole nejedu idealni stopu, abych se vyhnul pomalym souperum.

Neverim tomu, ze by upgrade do plna udelal takovy rozdil, vetsinou mi do celkoveho full upgradu chybi tak 2-4. U Global GT clash mam BMW full a stejne to nestaci.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Tazko radit, jra resetuje nerealne vykony ale nie vzdy - menili parametre a volaledy sa dalo majazdit take, teraz nie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Dadejs
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned pro 25, 2011 8:24 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Dadejs »

U mě funguje, když to proste zkouším každý den. Vždycky jsou tam ty výsledky k poraženi trosku jiný a hlavně taky menší. Taky už jsem takhle zakysl, ale po pár dnech jsem to dal.

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

Jenze ja mam na prvnim miste jednoho z "pratel" a ty se neobmenuji :-(
cestou vymazani dane osoby zatim jit nechci ...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

tlacitko na report vysledkov.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od peter.nr »

Tak sa sem vraciam po dlhšom čase. To s PR bol asi bug, alebo nejaký dočasný darček. Už je to v normále, ale pomohlo mi to dokončiť niektoré série, kde by som inak minul veľa prilieb.

Nový upgrade to celkom pekne sprehľadnil, prvé 3 skupiny sérií mám na 100% a nemusím sa k ním vracať.

V expertovi som práve kúpil Mercedes SLS AMG GT3 a s ním dokončím sériu a celú skupinu.

V skupine Master už len 2 závody s F40 a bude to.

V Elite mám niekoľko sérií na 75% a viac sa neoplatí, pretože autá nad 1 milión sa zatiaľ kupovať nechystám.

Momentálne jazdím najviac Legend. Supercar Elites mám na 75% a viac nebude (Koenigsegg-y sú moc drahé). Jazdím Clash of the Classics so Shelby, Spirit of Ferrari s 458 Spyder a skoro dokončené mám Spider Showdown, kde mám všetky tri autá. Endurance Kings mám vďaka Porsche z Le Mans na 51%, ale viac už asi nemám nárok.

Ostatné mám locknuté, alebo s príliš drahými autami.

Ešte mám jednu métu pred sebou - chýba mi Ferrari 458 Italia. Ale peniažky sa zarábajú ťažko. Hlavne keď mi do plánu stále niečo skáče (nutné upgrady, nové súťaže, ...).

Ako som písal, autá nad milión neriešim. Do hry som investoval cca 3€ a viac už nedám.

Čo sa týka Endurance, tak jedine začať pretek a odísť z neho hneď na začiatku. A opakovať to niekoľko dní. Tie hodnoty vždy klesnú. Ak tam však je priateľ, nepomôže to. Treba ho vyradiť a po dokončení znovu priradiť.

Hra mi tiež často seká na iPad 2. Zrejme má problémy s RAM. Niekedy pomôže zrušiť ju a znovu spustiť, inokedy reštart iPadu (Home+Sleep) a niekedy jedine reinštalácia.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

I na auta nad milion se dá vydělat, stačí využívat kombinace denního 100% bonusu a Managera, kdy ti to třeba v Classic Ferrari Showdown s F40 v Showcase na LeMans hodí okolo 150.000$
Když se Spider Showdown dostaneš k 18. sérii, tak už je to v LeMans s využitím bonusů přes 200k$ za vyhraný závod
Škudlím takhle na Koenigsegga a na Veyrona, mezitím jsem upgradoval Pagani a Berlinettu, takže to přibývá trochu pomalu ...

Mě potěšilo, že se dá znovu jet LeMans kvalifikace s Porsche Hybrid, chyběly mi asi 4 závody, když to skončilo

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Hrajete někdo v týmu? Koukám, že už to tu moc nežije, ale věřím, že aktivní hráči tady jsou. Týmy v RR3 by potřebovaly ještě dost doladit, ale nějakým způsobem to použitelné je. Bohužel jsem nikde nenašel vyhledávání týmů, takže asi jediná šance je sdělit někomu aktuální pořadí v žebříčku a podle toho hledat. Pak i to připojení je problém - většinou je takový tým plně obsazený. Jak někoho vyhodíte, během chvilky je tam někdo jiný. Takže zbývá jen rychlá koordinace - někoho vyhodit a hned se připojit.

Nenašel jsem zatím žádný český tým, do kterého bych se přidal, tak jsem vytvořil svůj. Kdo máte zájem, buď se zkuste připojit nebo navrhněte jiný tým a způsob připojení.

Kontakt - www.rac.er.cz
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

nehram, musi mi to niekto vysvetlit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

mně to hned na začátku týmového updatu nabídlo [CZSK] team, tak za něj jezdim, ale přijde mi to vcelku zbytečná novinka ...
vcelku mě RR3 s každým dalším updatem víc irituje, koupit základní auto-gold, časově omezená soutěž o nějaké auto-po updatu každé části auta, všechny druhé updaty-gold atd. atd.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Jo, je to čím dál víc směřované k utrácení peněz.

Co se týče těch týmových soutěží, tak sledoval jsem jen poslední dvě a v obou nebyla šance se vůbec nějak rozumně umístit, aby za to cokoliv bylo. To je teda dost demotivující.

Tak jako něco málo to asi přineslo, ale ne až tolik, abych do toho každého nutil.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

EA to cele domrvila, prilis velky tlak na intenzivne hranie, ale zaroven vidis ako tazko ziskas akykolvek progress. Samotny engine sa mi velmi paci ale ja som skoncil u multiplayeru a aj to frustruje, ked vidim kolko aut nemam.

No a prejst celu karieru - to je od zaciatku nemozna misia. A bez toho nemas peniaze na auta. Eventy som skusil ale na to nemam cas hrat tak casto, aby som to stihol.

aktualne z FREMIUM hier je menej agresivny WoT, sice od Tier VI su drahe tie tanky ale ked som ziskal T44, T54 a T62, tak si v klude zahram a ostatne pomalicky casom.

Ale u RR3 doslova vidim ze aj ked nasporim na auto, tak vela veci nejde bez tych upgradov a to je krvavo vydrene.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Zase nám tu hru "pěkně vylepšili". Nevím co všechno tam proběhlo, ale zdražili managery z jedné zlatky na pět a zřejmě se něco stalo i s výhrami. Dřív jsem na trati Circuit des 24 Heures v Spider Showdown získával cca 230 tisíc za závod s denním bonusem a managerem, dnes jsem s bonusem a bez managera dostal cca 57 tisíc. Do toho od zítřka spouštějí Le Mans - Pursuit of Victory, což bude zase jen na tahání peněz z našich kapes. Můžeme si na to koupit auto v akci za pakatel - 700 zlatek. Tohle už mě fakt přestává bavit.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Odpovědět