Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

No updaty jsou podle mě poznat i v obyčejných závodech. S hodně updaty začnete předjíždět stejné typy vozů jako máte vy už na startovní rovině a bez updatů je to bez šance. Možná ty nejdražší už poznat moc nejsou - myslím nejdražší za peníze, za helmy tam někdy bývá nárůst výkonu hodně znatelný.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Hlivky

Real Racing 3 vypinanie

Příspěvek od Hlivky »

Zdravim, potreboval by som poradit s nasledujucou vecou, v poslednom case sa mi stale bezdovodne vypina hra RR3...neviem cim to moze byt, mam 4s 6.1.3 a FW 3.4.03. Free RAM 200 MB
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pát zář 06, 2013 5:56 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Hra už tu své téma má, přesunuto.

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Zeptám se nejzkušenějších jezdců. Máte nějakou radu, jak se naučit dobře jezdit okruh Indianapolis Speedway? I když mám odehráno hodně hodin, tak tento okruh i když se ze začátku zdál nejjednodušší, mi postupem času připadá snad nejtěžší. člověk se snaží jet maximálně naplno, ale stačí jeden hloupý smyk a v závodě končí. Nejhorší mi připadá to vyhýbání ostatním závodníkům, kteří se kolikrát po druhé zatáčce od startu začnou navzájem vytlačovat a někdy je z toho pěknej masakr a člověk musí mít štěstí, aby se tomu vyhnul...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

I když mám odježděno skoro tolik hodin co Zakuta, Speedway spolu s Brands Hatch a Hockenheim Short považuju za nejtěžší tratě. A Speedway byla i v RR2 největší peklo. Aspoň pro mě.
Nedělat smyky zase není takovej problém, stačí "volume doprava" a nohu z plynu, když začnou pískat gumy. Problém jsou ostatní jezdci ve druhé zatáčce. Univerzální návod asi neexistuje. Mě se osvedcilo jezdit 2. zatáčku vnitřkem a prostě se té kolizi nějak vyhnout. I tak jeden ze tří závodů opakuju..
Zkus Ronyho, Speedway byla jeho oblíbená, jestli si dobře pamatuju :)

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od peter.nr »

Ja som so Speedway nemal nikdy problém a je mojou obľúbenou traťou, na ktorej som sa takmer vždy dostal do vedenia v prvom kole.
No teraz som "narazil" vo V10 Showdown sérii, úplne posledný závod.
Mám Fully Upgraded Audi R8 V10 Coupe a nedokážem zajazdiť lepšie ako na 3. miesto. Aj keď jazdím "bez chybičky" - bez nárazov do iných, plynulo, prví dvaja - štyria sa mi na začiatku tak vzdialia, že ich nejde dobehnúť. Úplne bezchybnou jazdou (bez šmyku) sa im priblížim na dohľad, ale to je asi tak všetko. Áno, je tam aj Porsche Carrera GT, ale tam mám upgrady len 2 a ďalšie sú strašne drahé. V konečnom stave (Fully Upgraded) je Porsche rýchlejšie ako Audi, ale veľký rozdiel to nie je. Navyše ako vidím, mnohí hráči to vyhrávajú práve na Audi.

Komu sa to podarilo vyhrať? V tejto sérii mi chýba už len toto a posledný Drag race, kde viem byť max. druhý. :-( Je to dosť frustrujúce, keď zvážim, že v iných sériách vyhrávam aj s omnoho menej vytunenými autami.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Obrázek

Na konci druhého kola 1. místo.. Když jsem ti to chtěl vyfotit, tak jsem probrzdil 100kmh, protože jsem netrefil home button :)
Porsche je tady na nic, Audi je v teto sérii nejlepší spolu s Viperem, ale ten dost klouže. Základ je vyhnout se tomu vrakovišti ve 2. zatáčce i za cenu, že pár metrů navíc probrzdíš a do 3. točky jedeš na 4.-6. místě. Pak už jen odolat smykům a máš to..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

JanGottwald píše:Zeptám se nejzkušenějších jezdců. Máte nějakou radu, jak se naučit dobře jezdit okruh Indianapolis Speedway?


Druha zakruta je kriticka. Musis daleko dopredu vediet ako sa vyvinie situacia. No v skutocnosti ti hra do kariet fakt, ze pri opakovani toho isteho zavodu sa udeje takmer VZDY to iste. Ano, druhu treba ist vnutrom. Casto za cenu, ze vojdes trosku mimo trat (nie krizom, trochu LAVYMI kolesami za okraj). Nie je to univerzalna rada. Ja osobne sa snazim vzdy pockat, kym tam niekto vyvola dotyk, vtedy jedno dve auta letia VON ale pozor, potom aj krizom dnu. Ak to mam natrenovane, tak mi preleti von pred nosom ale uz ma nestihne zotat pri navrate dnu.

Finta pre predbiehanie na speedway je casto nohu z plynu, nevynesie ta to velkym oblukom ale trochu si to "skratis" (v skutocnosti nie) no a hlavne nejdes po tej ciare ako chumel aut takze mas priestor. Hlavne vediet, ze cim skor dat potom nohu na plyn, tym mas vacsi naskor a do dalsej zakruty ho uz predbiehas. Obvykle po dlhej rovinke v prvej zakrute sa snazim na plyn skor ako on a kym dojdeme k druhej, uz ho predbieham (obvykle vnutrom) tym, ze dam skor nohu z plynu ako on ale aj skor idem na plyn.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Díky rony za rady. Sice některé věci z textu moc nechápu, ale zkusím ještě najít na netu nějaký videa a podívám se, jak to jezdí ostatní.
Já se snažím vnitřkem jezdit každou zatáčku, co nejvíc to vnitřnímu okraji jde, ale pak asi dělám chybu v tom, že nenechám auto vynášet k vnějšímu mantinelu, protože se ho ve vyšších rychlostech bojím :-D Možná je to právě ta chyba, že pak auto zbytečně ztrácí rychlost. No a hlavně pak když to člověk natrénuje je jedna věc, ale závod s motajícími se protivníky je věc druhá a tam je to asi i o štěstí...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Přestal mi fungovat Time Trial a nezobrazují se mi GC friends. I když jsem na WiFi nebo 3G, píše connection error, nezobrazuje se mi tabulka s vysledky ani Ghost. Přitom notifikace, že jsem byl někým poražen, mi chodí. Zkoušel jsem hru vypnout i z MT, restartoval jsem iPad, ale problem trvá. Jak jste na tom vy? Výpadek serveru EA? Nebo nějakej kiks s GC? Jakoukoliv radu uvítám..

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

U mna vsetko v pohode, prave som ta porazil v time trial zo silviou v dubai, malo by ti prist upozornenie

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Upozornění nepřišlo, ale sviti mi odznacek přímo na TT. Ale nepoznám kdo ani jakým časem. Nejde mi ani se odhlásil (facebook logout) ani nekomunikuju s cloudem. WTF?
Můžeš se mi, prosim, podivat na Supercar Masrers, jakej čas mám u Audi ve Spa? Mělo by tam být 1:57:8xx To si pamatuju, že mi to přestalo fungovat.. Tak aspoň, jestli se vysledky odesílají, i kdyz na ne nevidím.. Dík

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

JanGottwald píše:Díky rony za rady. Sice některé věci z textu moc nechápu, ale zkusím ještě najít na netu nějaký videa a podívám se, jak to jezdí ostatní.
Já se snažím vnitřkem jezdit každou zatáčku, co nejvíc to vnitřnímu okraji jde, ale pak asi dělám chybu v tom, že nenechám auto vynášet k vnějšímu mantinelu, protože se ho ve vyšších rychlostech bojím :-D Možná je to právě ta chyba, že pak auto zbytečně ztrácí rychlost. No a hlavně pak když to člověk natrénuje je jedna věc, ale závod s motajícími se protivníky je věc druhá a tam je to asi i o štěstí...


Skusim popamati optimalnu trasu:

startujem, snazim sa obvykle hned ist k lavemu okraju (niekedy niektore konkretne zavody to nejde narazil by si do auta vlavo - hlavne NESPOMALOVAT, takze pockam, kym mozem vojste medzi dve auta v lavom rade)

plny plyn. prva zakruta vnutrom. potom vidim, ze v druhej zakrute sa dotkne jedno dve auta, jedno vzdy vyleti tak, ze najprv pravy mantinel a potom krizom dovnutra okruhu.

toto som uz popisoval ako ist druhu zakrutu.

dalej je uz idealna trasa v podstate rovnaka, skoro pre vsetky typy aut aj rovnako jazdis, len si sledujes pred zakrutou rychlost.

pustim trosku plyn a taham sa k lavemu okraju, vnutro zakruty ale nekopirujem ho, len tangencialne nim prejdem az k pravemu mantinelu, ono ta to vlastne same tam nesie. to, ze sa nedotknes mantinelu je len tvoja skusenost :) ale na rovinu, v tomto momente brzdit je uz fakt neskoro :)))

nasledujuca zakruta sa uz skoro da prejst na plny plyn, mozno s jemnym vynechanim a opat suchnut vnutro zakruty a nechat sa vyniest k pravemu mantinelu.

auta sa predbiehaju lahko, vsetky jazdia ako roboty, presne vies kadial pojdu, na rovinke idu celkom nepochopitelne diagonalne najprv dolava a potom doprava. Obcas viem, ze z toho nevyleziem dobre ale ked si po druhej zakrute treti, druhy, tak mas sancu.

Je to okruh na sustredenie, pocuvas auto a snazis sa byt pedant. Nejde to jazdit bez podpier laktov ruk :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

dawe73 píše:Upozornění nepřišlo, ale sviti mi odznacek přímo na TT. Ale nepoznám kdo ani jakým časem. Nejde mi ani se odhlásil (facebook logout) ani nekomunikuju s cloudem. WTF?
Můžeš se mi, prosim, podivat na Supercar Masrers, jakej čas mám u Audi ve Spa? Mělo by tam být 1:57:8xx To si pamatuju, že mi to přestalo fungovat.. Tak aspoň, jestli se vysledky odesílají, i kdyz na ne nevidím.. Dík


Nemam to otvorene, hram to odznova :pardon:

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od peter.nr »

dawe73 píše:Na konci druhého kola 1. místo.. Když jsem ti to chtěl vyfotit, tak jsem probrzdil 100kmh, protože jsem netrefil home button :)
Porsche je tady na nic, Audi je v teto sérii nejlepší spolu s Viperem, ale ten dost klouže. Základ je vyhnout se tomu vrakovišti ve 2. zatáčce i za cenu, že pár metrů navíc probrzdíš a do 3. točky jedeš na 4.-6. místě. Pak už jen odolat smykům a máš to..


Obrázek

Díky za radu. Vrakovišťu v 2. zákrute som sa vyhol - pribrzdil som. Do 3. zákruty som bol na nejakom 5. mieste. Potom jeden ťuk, druhý ťuk a bol som tretí, hneď za prvou dvojicou. Do konca 3. kola som bol prvý a potom som si už len udržiaval/zvyšoval náskok, úplne v pohode - pribrzdením na cca 260 km/h pred každou zákrutou.

Predtým som sa vždy moc ponáhľal v 2. zákrute a miesto toho, aby som sa dostal dopredu, schytal som pár nárazov.

Ešte raz díky.

Ešte jedna otázočka. V tej istej sérii mi chýba už len posledný Drag Race. Ktoré auto tam je najvhodnejšie? Mám úplne upgradnuté Audi, ale to sa na Lamborgini, ktoré majú súperi, nechytá. Mám si vytunovať skôr Lambo, Viper alebo Carrera GT? To posledné by som nerád, lebo upgrady sú strašne drahé.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Rozhodně VIPERa, Porsche je drahý a výsledek za to opravdu nestojí. Lambo má zase nízký PR, takže do některých závodů ho poslat nemůžeš.

Gallardo: 341kmh, 0-100kmh za 3,3s, brzdy 30,4m, 1,11g, PR47,1
Porsche: 345kmh, 0-100kmh za 3,3s, brzdy 28,6,m, 1,11g, PR53,8
Viper: 345kmh, 0-100kmh za 3,1s, brzdy 30,4m, 1,15g, PR52,3

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od peter.nr »

Ale ja už mám všetko do Accolade Open hotové na 100% a ďalej už ani jedno z áut nie je. Ja jazdím tak, že v vyhratým závodom sa už nevraciam.

No podľa parametrov vidím, že Viper je rozhodne lepší.

EDIT: Hotovo!
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tak podle tohodle článku to vypadá, že nám EA zavřela mobilní divizi a jsem hodně zvědavej, co se stane s vývojáři Real Racingu. Mohli by se kluci po té hnusné zkušenosti s freemium zrůdností pochlapit a další Real Racing udělat zase placený...

EDIT:
Jinak po dnešním testování, už bohužel nefunguje trik s odhlášením z Game Centra a vypnutím Wi-Fi, když člověk nemohl porazit někoho, kdo nějakou haluzí zajel přehnaně velkou vzdálenost v Endurance. Po odhlášení, vypnutí internetu a několikanásobném restartu Real Racingu, si hra pořad pamatuje časy přátel z Game Centra. Asi to způsobil přechod na iOS 7. Škoda, teď už člověk nemá kromě smazání přátel jinou možnost
Naposledy upravil(a) iTukan dne úte říj 01, 2013 9:13 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělěj doubleposty, sloučeno...
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Tak jsem hru po novém updatu definitivně smazal a ukončil závodní kariéru :-)
Všechny dojeté série na 100 % se opět vrátily na 80 - 90 % díky smazání výsledků Time Trialu, místo toho, aby raději smazaly haluzové výsledky v Endurance...
Jedná nová trať, 3 vozy Ferrari a 3 trapní asistenti závodu, kteří z vás stejně jenom "vycucávají" Goldy mě u hry neudrží. Když má někdo hodně přátel (jako já), tak má stále sekané menu hry, protože se obrázky přátel načítají ke každé sérii, závodu a autu, stále zamčená spousta aut i po odježdění více jak 100 hodin atd...
Ze začátku jsem pořád doufal, že se autoři z chyb poučí a evidentně ne. Proto ode mě neuvidí už ani korunu a hodně zvážím, jestli zkusím třeba příští pokračování (jestli nějaké bude)
Teď už jen čekat na GT Racing 2: The Real Car Experience a občas pro oddych Asphalt 8.
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

FoxadloFX
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 10, 2013 6:16 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od FoxadloFX »

jj update absolutně o ničem..

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Slimák »

Mam pocit, ze vsechny updaty jsou u RR3 o nicem.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od TDa »

To je tím že odmítají přidat multiplayer..

zdenko2
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 24, 2013 6:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zdenko2 »

Kde je mailbox?

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

obnova save game u real racing 3

Příspěvek od Psychos »

Zdravim....jdou nejak obnovit data z real racing 3 po vymazani ??
nesla mi pres itunes hra sesynchronizovat (update) tak sem ji musel manualne odstavit a po nahrani update hra nabehla od zacatku.....nejse nejak obnovit predchozi data z aplikace ?? (driv sem slysel neco ze se to snad ukladalo nekam na cloud nebo neco ) ??

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: obnova save game u real racing 3

Příspěvek od Kaunaz »

Staci si programem iPhone Backup Extractor vytahnout data ze zalohy z pocitace a programem iExplorer je nahrat do iPhonu.

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: obnova save game u real racing 3

Příspěvek od Psychos »

ja pouzivam appbackup.....ale tam si tu zalohu musim predem ulozit.....takze chces rict ze ty nejnovejsi data z aplikace se mi ukladaj do pocitace a tim programem iphone backup extractor je muzu vytahnout a nahrat do ip jo ?? a kde to najdu ??

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: obnova save game u real racing 3

Příspěvek od Smrdaky »

Rr3 ma od urcite verze moznost ulozit save data na internetu.

Dalsi moznost je update pres itunes v pc, ale i na to potrebujete dost extra mista v idevice (taky mi to jednou neslo), protoze update primo pres ios vyzaduje tak 3 nebo vice GB mista

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Psychos »

ja delal ted update pres itunes ale neslo to musel jsem to manulane odstranit tu app apak sem ti znova nahral a byla od zacatku.....a ten save na internet sem si musel predem udelat nebo se to dela automaticky (jak ten save obnovim ??)

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Smrdaky »

Vidis ozubene kolecko vlevo dole? Tak ho zmackni a vpravo nahore (v posledni verzi je uprostred) uvidis cloud save

Zkus nacist...

Ps: i pro update teto hry pres pc-itunes potrebujete dost mista v idevice, zkuste uvolnit a pujde to, take me to potrapilo, odmaznul jsem nejaka videa a povedlo se...

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Psychos »

dik tak to slo stacilo nacist save....

Tom_Ass
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon lis 05, 2012 5:36 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Tom_Ass »

čau borci, mám takovej dotaz, dnes jsem přešel na iPhone 5S a přijde mi to oproti 5ce takový trošku víc zasekaný, aspoň ve hře. Není to problém 64 bitové architektury třeba? Čistě teoreticky by to právě mělo být rychlejší,ne?:)

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

No neměl by to být problém iPhone 5s, ale spíš vývojáři zatím neoptimalizovali svou hru. Když vezmu jednoduchej příklad, tak některé programy měly snížený výkon, nebo jinak haprovaly, když se hromadně přecházelo na Windows Vista/7 64bit, takže tohle bude něco podobného. Bude to ještě nějakou dobu trvat. Jinak jestli se ti seká menu hry, tak to je způsobeno velkým počtem přátel ve hře. Já mám ve hře něco přes 200 lidí a ten kdo vymyslel, že se u každého druhu závodu a auta budou načítat přátelé, kteří závod odjeli, nebo auto vlastní, by potřeboval naliskat :-)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Tom_Ass
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon lis 05, 2012 5:36 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Tom_Ass »

menu se seká trošku nebo jako není to tak plynulý, ale to mi nevadí, horší je to ve hře. Některý mapy v pohodě a některý se v určitých místech prostě trhají. Ale myslel jsem si to, že to bude spíš problém vývojářů než telefonu, přece jen to je trošku jinej systém těch 64 :) Přátel ve hře mám myslim cca 20, ale hodily by se noví soupeři. Klidně si mě přidej, Tom_Ass86 mám na gamecenteru :)
iPhone 5S - iOS 8.1.3.

PeterKiss

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od PeterKiss »

nezabudaj 64-bit system ale len 1gb ram takze neviem ci to nieje len marketing od applu tych 64-bit.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od iTukan »

OT: Doporučoval bych přečíst myslím odbrý článek o novém A7 procesoru a hlavně 64bitech v SuperApple Magazínu.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tom_Ass
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon lis 05, 2012 5:36 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Tom_Ass »

nevím, přece jen i5 měla taky 1gb ram a fungovalo to líp bych řekl
iPhone 5S - iOS 8.1.3.

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shimie »

Aktualizácia pre Real Racing 3 prináša online multiplayer
http://www.macblog.sk/novinky/aktualiza ... -7633.html

Musim vecer vyskusat.
:)
Naposledy upravil(a) shimie dne čtv pro 19, 2013 3:13 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

multiplayer sem zkoušel, ale nedojel ani jeden závod, buď to odpojilo mě anebo ostatní soupeře :-(
nevim, esli to je přetíženejma serverama, jak to každej chce zkusit ...

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od macodk3 »

Asi som slepý ale neviem nájsť ten "ozajstný" multiplayer v hre, ako sa k nemu dostanem?
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

hmmm, tak jsem zkoušel znovu multiplayer, a pěkně mě znechutilo chování vždycky aspoň jednoho, dvou soupeřů - jejich prvním manévrem je vždycky vystrčení soupeře/ů z trati
myslel jsem, že je to prostě jen taková obvyklá strkačka o pozici do zatáčky, ale i když trochu uhnu, aby mě nezpomaloval, tak do mě tak dlouho, dokud mě nevyhodí do písku, který mě zpomalí a je vymalováno, se stejným autem s full upgrade už předjet nejde :shock:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

hraj najnizsiu ligu, slabe auta. deti sa snaiza jazdit supercarmi. na zaciatku chod vyslovene rovno
uz som simto vychytal aby som sa vyhybal strkaniciam, ak ma vystrka, retire zavodov, nech to strka sam do mantinelov.

je to vlastne lepsie ako v rr2 ked takych slo po tebe pat.

len terajsia liga je naprd, mozem jazdit len jednym autom ostatne su bude sracky alebo locknute
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět