Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Metalgirl »

Já to říkala...
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od benitoSVK »

No mňa to prestalo baviť už dávno;-)
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Tak manager už je znovu za jednu zlatku a to auto za 700 zlatek není to do té akce, tam jsou jiné (podobné). Akorát ten výdělek 230 tisíc je už minolostí a dnes s denním bonusem a managerem jsem dostal jen polovinu. To bude utrpení, než na něco vydělám. Jdu zkusit tu jejich Le Mans akci.

Edit:
Tak dnes je zpátky výhra 230 tisíc za první závod - sláva. Škoda těch pár znechucených dní. Začal jsem hrát tu jejich akci Le Mans - Pursuit of Victory a zatím je to pohodička. Na začátku je potřeba vybrat si jedno ze tří aut, s nímž jdu do té akce (trvající 10 dní). Jsou to 2015 Nissan GT-R LM, 2015 Porsche 919 Hybrid a 2015 Audi R18 e-tron quattro. Vybral jsem si Porsche, dva dny mám za sebou a dal jsem to v pohodě, ani mě to nic moc nestálo (dal jsem dělat několik upgradů v cenách kolem 70 tisíc). Je škoda, že nemůžu zkusit hrát postupně se všemi třemi auty.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

Na ipadu mini 2 mi to ted po updatu spadne vzdycky pred hrou :(

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Na Air 2 mi to jede, ale padá to několikrát denně.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Projel jsem tu 10-tidenní akci Le Mans - Pursuit of Victory a získal Porsche 919 Hybrid. Po skončení mi to nabídlo jet i s dalším z těch tří aut, ale dojet to musím celé za poloviční dobu - 5 dní. Za jeden den jsem toho odjel už hodně přes polovinu, tak snad takhle získám pak i to třetí auto.

Tyhle akce nejsou špatné. Sice je potřeba rychle upgradovat, za peníze i za zlaťáky, protože v závěru je to fakt boj, ale člověk to přece investuje do svého auta a auto má pak úplně zadarmo (v téhle akci jsou hodně drahá auta). Navíc v průběhu získám nemálo zlaťáků a zrovna v Le Mans - Pursuit of Victory i docela dost peněz.

Edit:
Tak už jsem vyhrál i druhé super auto a mám rozjeté třetí. Na to je k dispozici také 5 dní, ale vzhledem k tomu, že to druhé jsem stihl za necelé 2 dny, tak to nebude problém. Vyšlo to tak, že jsem dal dělat všechny první upgrady po 12-ti hodinách a pak jsem ještě stihl další jednodenní. Dvoudenní už se nestihly dokončit.

Jestli se nepletu, tak tyhle auta pak budou k zakoupení někdy od první poloviny července, ale každé stojí 950 zlatých, takže jsem touhle akcí včetně zisku z průběžných bonusů ušetřil přes 3000 zlatých (jako 300 dolarů). To potěší. :-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Ja obcas dotahujem karieru ale uz ma RR3 nebavi kvoli tej zlatakovej politike, ked nove auto pri obcasnom hrani neziskam skor ako za pol roka. :)

Naviac ako pozeram niektore karierne zavody, musim vyupgradovat auto aby som mal dostatocne PR.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

tak ja porsche nestihnu:/ chybi mi jedna denni sekce + 1 závod z předchozího dnu a pár hodin do konce:/ to auto je potreba dost upgradovat aby neco zvladlo.

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Jo, s těmi upgrady je potřeba počítat hned od začátku. Některé závody jsou fakt vydřené a bez upgradů se tam trápíš tak dlouho, až tě to znechutí. Ale některé jdou zvládnout i tehdy, když auto není v úplně nejlepším stavu. Někdy stojí za to koupit si před delším závodem mechanika, pokud víš, že vyhraješ. Aspoň nemusíš čekat několik hodin na opravu. Pokud je to třeba několik kol Le Mans a ještě máš dojet bez poškození, pak to ušetří dost času - i s ťukancem můžeš dojet závod jako první, nesplníš sice úkol, ale vydělal sis nějaké peníze a za tu jednu zlatku to můžeš okamžitě zkusit znovu.

Rony - ta nutnost dosažení dostatečného PR mě taky štve. Kolikrát musíš platit zbytečně hodně zlaťáků na autě, které tě ani moc nebere a jeho upgrady ani moc nestojí za to.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

jj upgrady treba u Hyundai i20 wrc na max . mam to dojete na 92% a ted to po me chce upgrady za cca 100 zlatek .))))

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

jirkausti
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 20, 2015 4:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od jirkausti »

Ahoj,
tak Pursuit of Victory mám konečně za sebou, 3 nová auta jsou doma! ;-) Podařil se někomu dokončit předposlední závod? (10.6 - 5 lap LeMans)
U každého auta jsem měl okolo 14-15 upgradů, ale vždy jsem dojel na 8 místě a další soupeři v nedohlednu. :-( Takže tento jediný úkol jsem musel za 40 zlatek přeskočit. Ale pořád lepší, než kupovat auta za 950 Gold... :-)

Jirka

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Taky mám všechny tři auta a povedlo se mi to dát všechno, žádný závod jsem nemusel kupovat. Ale je fakt, že v tom posledním dni to bylo docela těžké - druhý a předposlední závod mě potrápil.

Dost mě potěšilo i to, jak se teď s těmi auty dá skvěle vydělávat. V poslední sekci Legend se na sedmé stránce odemkla série Endurance Champions a zatím nejvýnosnější závod jsem jel 8 kol Circuit des 24 Heures, za což jsem dostal skoro 150 tisíc bez denního bonusu a bez managera - tam budu schopný dostávat každý den skoro 600 tisíc za první závod. :-) Cílovka se tam dá projet rychlostí skoro 300 km/h a je to fakt mazec s tímhle jezdit. Závody s ostatními auty teď dost ztrácí na atraktivitě - dřívější moje výdělečné Porsche 918 Spyder Concept na tom samém okruhu je líné, pomalé a ani pořádně nesedí. :-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

jirkausti
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 20, 2015 4:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od jirkausti »

jo jo, jak říkáš. ;-)
Bohužel já se už dostal do stádia, kdy nevím co s prachama ( aktuálně mám asi 160 milionů a nemám je za co utratit! ) a naopak zlato, které potřebuji k nákupům a upgradům, se vydělává velice těžko. Takže furt jezdím 10 lap LeMans v Endurance Kings, kvůli nejvyššímu přírůstku FAME. (s použitím Agenta x2) Ale i tak musím jet 5-6 závodů, než se dostanu na další level, potažmo dalších vydělaných 45 Zlatek. Bohužel auta co mi chybí už jsou pouze za zlato, stejně tak upgrady...
Je to docela únavný a nudný, ale jedinej a nejrychlejší způsob, jak zlatky vydělat. Kupovat za prachy je už nechci, už jsem jim za poslední rok a půl nacpal peněz až až! :-)
Nevíš o nějakém (legálním) způsobu, jak vyměnit R$ za zlato?
Psal jsem to i na helpline, ale odepsali mi jen takový obecný řeči ve smyslu "zůstaňte s námi a stahujte si aktualizace". :-(

Jirka

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Ne, o ničem nevím. Jen občas využiju nějakou slevovku a zlaťáky koupím, ale to je tak všechno.
Nehraju to až tak dlouho, že bych měl všechno hotové a koupené. Jestli to dobře chápu, zřejmě byla podobná akce i před rokem se super auty označenými 2014 - u toho jsem holt nebyl. Peněz pořád ještě nemám tolik, že bych nevěděl co s nimi. Přes 10 mega jsem se ještě nedostal a před touhle akcí jsem byl dokonce skoro na nule (dostal jsem se ke Koenigseggum a nekterym Ferrari). Ted uz mam zase pres 5 mega - tahle akce byla celkem vydelecna.

Ted me trapi problemy s konektivitou s hernim serverem. Race Teams jsou momentalne nepouzitelne - vubec mi to nenabiha. Stejne tak i udaje Time Trial Competition nebo bezne Time Trialy. Rad bych jezdil v nejakem funkcnim tymu v Race Teams. Mam svuj tym, ale kdyz to poradne nefunguje, tak se mu ani nemuzu venovat.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

jirkausti
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 20, 2015 4:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od jirkausti »

Hmm... na týmovou soutěž jsem se také těšil, ale dost mě zklamala. Hromadně se tam podvádí a i když je to naprosto evidentní, ti co podvodem vyhráli, jsou i odměněni. :-(
Příklad: teď od čtvrtka do neděle se jela týmová soutěž, kde se počítal celkový počet dokončených okruhů. (Na výběr byly dvě tratě s libovolným autem) Nejlepší časy s nejrychlejšími auty se pohybují okolo 1:30 na jedno kolo. Takže i kdyby hráč byl schopen jezdit nepřetržitě 24 hodin denně celé 4 dny, dokončil by maximálně 3840 kol. Jenže někteří soutěžící dosáhli počtu 35, 47, 62 a jeden dokonce 362 tisíc kol !!! Což je samozřejmě nesmysl.
Takže zatím si jezdím „kariéru“ a snažím se postupně dokončit 100% eventů a nakoupit chybějící auta. Ale bude to ještě na dlouho :-)

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Aha, tohle jsem teda nepočítal. Ale hlavně za celou tu dobu soutěže jsem se do toho pořádně ani nedostal. Závodil jsem, to jo, ale čísla jsem pak neviděl. Tobě to neblbne? Internet mi tu jede v pohodě, tak nevím co pro to můžu udělat.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Jadro »

Jirkausti: jak je mozne podvadet? Tedy dostat se na takovy vysledek? Ne, ze bych to chtel provadet, prakticky ani nic nehraju. A nechci navod, spis me zajima princip jakym to lze provest...

jirkausti
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 20, 2015 4:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od jirkausti »

SteveJSF:
čas od času se mi stane, že při načítání nějakých dat hra kompletně spadne, nebo občas mi to napíše error při ukládání do cloudu, ale z 99% problémy nejsou.

Jadro:
nevím jak je to možné, nikdy jsem se po tom nepídil, ale stačí se podívat do výsledkové listiny.
Můžu uvést další příklad někdy ze začátku května, kdy se hrálo na největší celkový počet najetých kilometrů (za 4 dny). Jezdilo se s Porsche 911 (2014), kde i na nejrychlejší trati vycházela průměrná rychlost cca 240 Km/h. Takže za 4 dny max. 23.000 km. Ale soutěžící ve vítězných týmech "dosahovali" ujeté vzdálenosti třeba 240.000 km, i více! Mám printscreeny, ale nevím jak je sem vložit.
Prostě když to vidím, nemám už chuť se těchto "týmových" soutěží účastnit.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Nepočítal jsem to a nemám na to teď promile, ale tohle by měl support řešit.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

Tak jedu oposledni den lemans. Zbyva 10hodin. Ted servisuju takze zbude 7 hodin a mam pred sebou jeste 4 zavody :(

Ted jsem u 4.zavodu ze 7 kde mam dojet 3 kola s omezenym palivem. Vzdycky mi to vyjde do posledni zatacky :( jak moc narocny jsou dalsi kola ze bych koupil za 250 zlataky abych se posoupl

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

jirkausti
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 20, 2015 4:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od jirkausti »

Zapni si v ovládáni TILT B (ruční plyn) a místo brždění pak většinou stačí sundat nohu (palec) z plynu. ;-)
Pak ti ještě pár deci paliva zbyde.
Jo a zapni si servisního agenta. Stojí sice zlatku, ale ušetří ti servisní čas.
Nejtěžší pro mě byl předposlední šestý závod. Ostatní byly docela v pohodě. Ale i kdyby se ti to nepodařilo, tak obětuj těch 40 zlatek. Je to pořád výhodnější, než kupovat auto za 950 zlatek.
Jirka

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od shotik »

Uz cekam jen na servis. Ted sestej zaplatim z nasetreneho a sedmicka uz je dle videa zivacka

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

jirkausti
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 20, 2015 4:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od jirkausti »

jo jo, přesně tak. ;-)
Držím palce!

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Jadro »

jirkausti píše:Jadro:
nevím jak je to možné, nikdy jsem se po tom nepídil, ale stačí se podívat do výsledkové listiny.
Můžu uvést další příklad někdy ze začátku května, kdy se hrálo na největší celkový počet najetých kilometrů (za 4 dny). Jezdilo se s Porsche 911 (2014), kde i na nejrychlejší trati vycházela průměrná rychlost cca 240 Km/h. Takže za 4 dny max. 23.000 km. Ale soutěžící ve vítězných týmech "dosahovali" ujeté vzdálenosti třeba 240.000 km, i více! Mám printscreeny, ale nevím jak je sem vložit.
Prostě když to vidím, nemám už chuť se těchto "týmových" soutěží účastnit.


Tak to skoro vypada na JB a nejake prepisovani souboru :-)

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Lipon »

bud JB anebo upravene soubory na Andorid zarizenich

jirkausti
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 20, 2015 4:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od jirkausti »

Ahoj,
po včerejší aktualizaci mi v menu SETTINGS přibylo tlačítko "Enter Racing Code". Nevíte, k čemu to bude dobré? ;-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Zalozil som tim pre clenov fora.

Hladajte tag IPCZ
nazov timu je iPhone.cz

tymto padom su ine timy konkurencia, ktoru budem hladit az do vyhladenia :))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Nebylo by spatny mit takovy CZ/SK tym, ale chce to opravdu aktivni hrace, nejlepe plnych 20 lidi (a idealne nekoho do rezervy). Bez toho ten tym nepujde vyhledat. Chtelo by to, aby se objevoval alespoň v top 1000.

Ja jezdim v tymu, kde jsme porad v prvni stovce - tam uz neni problem to vyhledat a menit par clenu.

(Nenasel jsem zadny zpusob, jak vyhledavat tymy - jen listovat a listovat.)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

zalozil som klan pre hocikoho, kto sa aktualne nema chut stvat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Nepovedlo se mi to najit. Tohle ve hre nemaji vubec zvladnute - zadne vyhledavani, zadne pozvanky, proste nic.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

naco potom su tam tie TAGY klanov? :(
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od SteveJSF »

Nevim od kdy to funguje, ale uz jde vyhledavat tagy a nazvy tymu. Jestli je to tu uz delsi dobu, tak sorry, jsem idiot. A nebo jste do me meli kopnout a rict mi to. :-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

zrehak
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 30, 2017 8:32 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zrehak »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat.
Mám Iphone 5S verze 11.1.2 a na něm hru Real racing 3.
Z nějakého důvodu se mi z té hry ztrácejí data a každý den(někdy i víckrát) musím stahovat cca 1400 MB.
Stává se, že nějaké ikony probliknou, na chvíli zešedivý.
Jako by v telefonu probíhalo nějaké čištění.
Díky za odpověď Zdenda

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od mirmo80 »

Nemas povolene zbavovanie aplikacii pre usporu miesta?
Nastavenia - vseobecne - ulozisko - a tam to je.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

zrehak
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 30, 2017 8:32 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od zrehak »

zapnutý to nemám, někde jsem se dočetl, že to dělá hra
měli by to v příští aktualizaci opravit

Odpovědět