Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Anndy, mít přátele pořád význam má, i když se mi CUPy plní podstatně pomaleji. Ale jakmile se mi jich tam naskládá alespoň 6, tak jedu :D
Jsou CUPy, kde za 6 friendů dostanu okolo 10.000. Pravidelně mám "nekonečně" naplněný Elimination, který snad ani nejdou prohrát a za něco přes 2 minuty závodění je za friendy 2.500. Žádná hitparáda, ale lepší než každý týden dojit kreditku.

Máš pravdu, že na trati jsou upgrades cítit víc než "papírový" hodnoty. Ale dát 250.000 za jeden upgrade? Když mám v depu několik aut tuningem nepolíbených? Nakonec těm upgrejdům stejně neuteču, ale nechce se mi, zvlášť po tom, co vyjet si půl milionu za večer je už minulostí..

Ještě k těm Endurance, změna matrixu opravdu nastala. Jel jsem, troufám si říct bez chyby a naplno. Překonat prvního znamenalo najet v Mount Panorama přes 18 km a podařilo se mi to až napotřetí !!! Dvakrát jsem skončil na stejným místě na trati (chybělo mi 400 metrů).. Nakonec se mi podařilo ve zbývajících 4 vteřinách tak tak předjet auto, dostat se do cíle, získat nějaký sekundy navíc a ujet ještě 8 km navíc. Nevím o žádný větší chybě a i tak jsem skončil. Žádný vláčky, žádnej provoz, žádný "zastavím, až se mi bude chtít"... nic, v EA asi přitvrdili.

Dokonce i v CUPech se mi zdá, že se časy blíží reálu. Na některých tratích se mi stane, že jedu docela slušnej čas a přesto některé z vás "dostanu" až v posledním kole a do cíle dorazím s náskokem 1-2 vteřiny. Buď se soupeři zlepšili a poráží mě ve skutečnosti o desítky vteřin, a nebo po sérii zlatých tam TSM mrskne skutečný čás. Nevím, jen hádám, ale už hodně dlouho chci zajet Achievment 50 vítězství v řadě a dám sotva 20. Pak prostě dostanu od někoho na prdel a můžu začít znovu.

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Chtěl jsem sem napsat, zda-li by si mě nepřidalo pár místních závodníků do GC přátel, abych měl větší odměny za závody, ale jak to tady tak pročítám, je to tady samej hc závodník a tak přemýšlím nad tím, jestli není lepší mít menší odměny za závody v poražených přátelích, ale dostat se na přední příčku kvůli nějaké "lamě" z konce zeměkoule, nebo tam mít místní závodníky a končit pořád na horších místech :-)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

hovoril som to tu viacerym cc chceli to co ty, tak strucne: miesto ziadosti, si nas rovno pridaj ty sam. gs mena mame v profiloch.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Mory

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Mory »

Tak teď se mi podařilo dohrát 3 endurance závody, ve kterých jsem pravidelně končil na místech 6-8. Povedlo se to způsobem že jak popisuje Rony, už nejsou vláčky, ale jen spawnující se čtveřice aut na trati před vámi. Vždy po spawnu jsem šetrně zabrzdil a nechal se předjet posledním členem čtveřice a pak plná palba za nima. tento postup mě zachránil v jednom endurance 5x v posledních 5 vteřinách.

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

To už jsem si přečetl, děkuji. Spíš mi jde o tu úvahu, jestli není lepší tam nikoho nemít a být první, než tam mít spoustu přátel a nedokázat je porazit. Pochybuji třeba, že když si přidám tebe, dokážu v závodě kde jsi byl 1. já vyhrát taky - teda podle toho co jsem se tu dočetl :-)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

je to jedno. rr3 ti robi mix kvality a len prides o prachy v cupoch. kto nema gc friendov to nema o nic lahsie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od JanGottwald »

Ok. Díky za odjasnění. Začínám tedy se spamem o přátelství... ;-)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

Mory

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Mory »

Ještě taková drobnůstka - kdo má problémy s předjížděním Ronyho a spol :), tak k vypnutýmu netu přiřaďte i odhlášení z GameCenter a šup, default boti :)

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od benitoSVK »

Ako som písal vyššie hru som odinštaloval.nemám chuť naháňať niečo čo nedobehnem;-)na youtube som vydel moneyhack tak nemám naladu na to aby som ja makal a kupoval poctivo a niekto si pomáha hackom.potom na to už nemám chuť.
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Benito, to trošku nechápu, proč ti vadí moneyhack? V podstatě tím tihle hráči jen ušetří čas, ale na samotné závody to moc vliv nemá. Je to stejný, jako když si nějakej nováček hru nainstaluje teď a jezdí se soupeři, co hrají třeba dva měsíce. Mají víc aut, víc upgrades, ale rozhoduje v první řadě znalost tratě. V nižších třídách si vytunit auta na full je otázka několika hodin a ve vyšších díky TSM rozdíl v polovičním a full tuningu zase tak velký není.

Na dokončení eventů (alespoň těch, co jsem zatím nahrál) stačí stage 2, TSM soupeře tak zpomalí, že i s autem vytuněným jen na 10/27 se v pohodě dá dojet na bednu napoprvé a na zlato na druhý nebo třetí pokus.

Protože jsem pořád kupoval nový a nový auta, tak mi na tuning nezbývala hotovost, tak to můžu potvrdit. Kromě té úplně první série, jsem víc jak polovinu eventů odjezdil s minimálním tuningem. Sotva stage 1, a to ještě ani ne všechno. A šlo to. Napotřetí, napopáté, ale dalo se to. Opakoval jsem to tak dlouho, dokud jsem nevyjel zlato. A s tím, jak znám tratě dnes, se to vůbec nedá srovnat. Přesto šlo vyhrát.

Tunit víc jsem začal až v momentě, kdy jsem nemohl nějakou trať vyhrát opakovaně a teď vím, že to stejně bylo na nic. Nebylo to výkonem auta, ale mou neschopností se pořádně naučit trať. Tuning je potřeba, ale díky tomu, že TSM časy záměrně kurví, tuning není vůbec rozhodující pro dokončení sérií na 100%.

Ano, pokud si sem budeme dávat svoje vlastní reálný časy (což se moc nechytlo), tak mě ego donutí do auta nasypat maximum, ale ve hře samotné "bohatší" hráči nějak extra zvýhodnění nejsou, aspoň si to teda myslím..
Naposledy upravil(a) dawe73 dne sob dub 20, 2013 11:09 pm, celkem upraveno 1 x.

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od benitoSVK »

No veď áno.rozhoduje znalosť trate!takže podľa teba je moneyhack v poriadku?no ja sa nepovažujem za nejakého super hráč,ale pokiaľ ja hrám poctivo,kupujem a tuním len za to čo vyhrám tak mi to príde zcestné hrať proti niekomu kto si hru hackne a kúpi si čo chce;-)a že ušetrí čas není pre mňa argument aby som hral aj naďalej.môj názor!
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Money hack v pořádku není, ale naštvanej by měl být v tomto případě spíš vývojář spolu s Apple. Hra přece umožňuje získat R$ a goldy (helmy) i jiným způsobem, než dřinou na okruzích. Stačí kliknout na STORE...
Na tvou hru resp. na závod samotný nemá množství peněz soupeřů nebo úroveň tuningu žádný, a to myslím vážně, žádný vliv. O to se stará TSM.

Příklad: Money hacker zajede se svým plně vytuněným autem závod za řekněme dvě minuty. TSM zařídí, že jeho bot v tvém závodu dostane přiřazen čas o osm vteřin horší, takže ty máš velmi reálnou šanci svůj závod vyhrát i s horším autem a časem 2:07. Někde jsem tu dával screen ze závodu, kde jsem jel Focusem proti několika (určitě plně vytuněným) eM jedničkám a díky TSM porazit šly. Obtížnost se samozřejmě stupňuje s vyššími úrovněmi, ale pořád je to i pro nás lakomce bez kreditky hratelný. Jen to trvá o něco déle...

Point je, že money hacker ojebává vývojáře, ale ne soupeře!

Jestli ti doteď nevadilo, že ani Rony si Gallardo nevydřel několikahodinovým couráním se Focusem po tratích, ale vyměnil ho během pár vteřin za Eura, tak se vykašli na money hackery, přestaň trucovat a pojď hrát dál..
Každý GameCenter friend je důležitý :good:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

moneyhack teba nijako neovplyvnuje, nedava im ziadnu vyhodu. ty si zijes vo svojom matrixe a prienik s ostatnymi hracmi je na urovni aku mas ty, nie aku maju oni.

PS: ano, tri auta som si kupil za realne EURA na zaciatku hry - doteraz mi boli aj tak k nicomu :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

No však taky v pořádku.. Použil jsem tě jako příklad, aby to každý snadno pochopil

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Jak jste na tom s garáží? Máte možnost 48 nebo 49 aut?

Koupil jsem Corvette, ale je "schovaná pod plachtou". Nedá se najít v MyCars, ale když mě porazí některý z přátel v RWD session, tak ji ve výběru aut najednou mám, můžu s ní jet závod, tunit apod. Přitom v menu mám pořád možnost jen 48 aut.

Asi desetina přátel z GC možnost 49 (tj. včetně Corvette) má. Hru mám aktualizovanou na 1.1.0.

Jak jste na tom vy?

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od benitoSVK »

48
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od masklin »

Já Corvetu ještě nikde neviděl ani koupit jí nemůžu ani boty v ní jsem ještě neměl.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Obrázek

Corvette ZR1

Obrázek

Obrázek

Obrázek

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od masklin »

Nechápu jak na těch Hunter závodech někteří z vás najedou takový náskok. Máte kolikrát o 50% víc než dokážu najet.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Základ je stihnout ty eventy odjezdit dřív, než většina hard core GC friends, s některými je vítězství otázka půl metru.
V honbě za R$ jsem si přidal asi padesátku lidí z půlky světa a proti některým jsem "sváteční hráč" a někdy je to peklo.

Problém teď mám s Endurance. Po update z deseti závodů vyhraji jeden, tři do třetího místa a víc jak polovinu poslední nebo maximálně sedmý. Už chápu Anndyho frustraci.. Otázka na Ronyho, kterýmu Endurance šly, jak jsi na tom teď?

Pro pobavení přidávám obrázek Corvetty, ano, je to ten vůz pod hadrem :D

Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

endurance su dnes pre mna katastrofa. Zle je to cele navrhnute. Keby vypli predosle rekordy tak sa este da zit. Specialne som si rychlo presiel nove endurance, kde este nikto nestihol prist a v rebrickoch boli len RR3 boti, to sa dalo v pohode spravit. Ale vsetky stare endurance, ktore som mal na 2nd a chcem sa zlepsit, to je nemozne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Papek »

2st :)

Mne zas robi obcas blbost, ked mam prejst nejaku trat za urcity cas a bijem sa tam o prve miesto, vylepsujem rekord o desatinky a zrazu po restarte zavodu hodi nejakych dvoch botov, ktori maju o 10 sekund menej, ako mal doteraz prvy hrac. Proste nemozne dosiahnut takyto cas. Niekedy pomoze vypnut/zapnut hru, alebo si dat zatial iny zavod a potom zmiznu. Ale max. 2-3 pokusy o vylepsenie rekordu a su tam znova.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

zas :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

OT:
Hehe :) Mne sa stala taka divna vec. 2 dni som sa "nutil" to nehrat a potom som si zvykol a nehral som to asi 2(3?) tyzdne - uz. Vlastne den od updatu. Stale si hovorim, ze kua - skusim - ale este sami to nepodarilo. A to som bol aj 1 den na PN-ke (po dlhych rokoch) a mal som cely den cas nic nerobit :D.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Vypnutí hry nepomáhá. Mám tam pořád stejný rekordy, 10, 12, 20, 22, 40, 45 a 180 km, zajedu sotva 20.
Pravda, zkouším to s nevytuněným druhým nejlepším autem, ale i tak.. Je to peklo, po závodě jde auto na servis na 12 a víc hodin, tak jezdím dva dny starší CUPy a za vsechny vydělaný prachy si koupím nějakou přiblblou součástku, za kterou bych měl deset Focusů a tři BMW, a to jen proto, abych vylepšil akceleraci o tři setinky. Vážně koketuju s myšlenkou na moneyhack :unknown:

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

uz ste skusali vypnutie hry aj s odhlasenim sa z GC?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Ne, proč? Chci je porazit a ne obejít. To to nemusím hrát, ale pouštět si videa na YT. Až to budu chtít vzdát, tak to prostě smažu..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

skusal som, no je vam jasne, ze hra si vysledky stahuje zo servrov k sebe, takze castokrat to nema zmysel?

fakt je, ze endurance objektivne domrvili tym, ze su tam vysledky z predosleho "lahkeho" obdobia, zmenili pravidla objavovania sa aut. No vadi to perfekcionistom, ktori chcu mat vsetko 100 %. Je vsak par endurance, ktore sa nedaju zajst ani na to 3. miesto.

Trochu mi to spomalilo progress v hre.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Naštěstí mám 90% eventů za sebou, ale ve 12ti válcích nemám ani jednu Endurance zlatou, jen druhý a třetí místo. Bohužel se mi každý den rekordy zvyšují a na zlato musím vydržet kroužit víc jak hodinu. A nově začínám mít problémy i ve Speed Snap a Autocross.

Nezbývá než do zimy jezdit CUPy dokolečka, nasypat všem Königseggům a Veyronům full upgrade a zkusit to znovu. Nakoupit Xanax, Neurol, gumovou pannu a přihlásit se na pracák..

Btw. progres ve hře mám v podstatě zastavenej. Čekám na zlevněný auta a nemám dostatek hotovosti. Takže ani nový eventy nerozjíždím. Začíná to být nuda. Tak nějak doufám, že přihodí nový auta okolo 150-200.000 a konečně slíknou Corvettu, jinak tomu nedám víc jak 30 minut denně

StolniVoda
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 04, 2010 7:40 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od StolniVoda »

Nevíte někdo proč se mi v RWD Revolution ukazuje, že ám splněno na 97%, a přitom mám ze všeho zlaté?

sprs
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob led 09, 2010 11:46 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od sprs »

Ja to mám tak isto.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Protože ti chybí Corvette.. a to stejný ještě v jedný sérii.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Mame tu update

Čo je nové vo verzii 1.1.1

What's New in Version 1.1.1

• Resolved an issue where certain text wasn’t displaying correctly
• Chevrolet Camaro ZL1 scaling issue fixed
• All series completion % values should now be accurate
• Friends stats leaderboard on the main menu is now capped to 20 rows to improve performance
• Push Notifications now take you to the correct menu once tapped

-----
We appreciate the continued help of players to identify and detail bugs. The Firemonkeys are dedicated to updating our games regularly to make sure they deliver the very best gaming experience. If you have any issues to report or suggestions to make, please visit our support site at http://www.firemonkeys.com.au/support

https://itunes.apple.com/us/app/real-ra ... ?mt=8&uo=4
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Raccroc
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 17, 2008 6:40 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Raccroc »

čus...všichni, kteří hrajete, přidejte si mě pls do přátel....ať mám s kým porovnávat :)

nick: raccroc.cz

aktuálně lvl 42...ale pude nahoru :)

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od masklin »

Ty si přidej nás
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Ved uz tolko nevymyslaj. Urob update cez pc a mas to. S others toho moc nenavymyslas. Proste narasta. Zbavit sa ho da (mne sa to raz podarilo) sposobom obnovit iphone na cisty a nasledne obnovit zo zalohy. Others sa vyznamne zmensilo.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

je to len vypozorovane.

Empiricke zistenia su, ze Others maju obrovsky ti, ktori instaluju a updatuju v zariadeni. A naopak mensi ho maju vacsinou ti, ktori vacsinu manazmentu obsahu riesia cez itunes v pocitaci. O others tu mame cele vlakno, precitaj si ho prosim.

Toto je vlakno o hre Real Racing 3, prosim, chceme sa tu bavit len o tejto hre.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Rada nováčkům: neutrácejte Goldy (helmy) za lak, rychlejší servis a ani za tuning!
Používejte je jen a pouze na nákup aut, která nejsou za R$. Ke konci hry chybí.. :(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Asi nova taktika v Endurance:

Okrem vlacikov, ktore dohanate je dobre si vsimat, ze aj za vami jazdia auta a je to skoro ako zazrak, nechate sa predbehnut kludne 8 autami a vzapati ich vy predbehnete a ziskavate cas.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

Jelikož jsem koupil Corvettu ještě za R$ a ne za Goldy, při každém spuštění hry mi vyskočí okno s New Delivery a musím se proklikat otravným menu. Prostě musím auto pokaždé "koupit", i když mi to peníze nestrhne.

Nějakej nápad, jak se toho zbavit? Reinstall nepomohl :(

Odpovědět