Hay Day (Free)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

tak to bohužel neklaplo - po znovunainstalování hry na iPad mini se to vůbec neptá, jestli od začátku nebo pokračovat ------ skočí to přímo do místa, kde předtím končila. V game id se pak objevilo, ze nahrala 0bodu z xxx - a presto je v 70 tem kole. Nemuze byt zakopany pes treba v propojeni s Facebookem? Odnekud se to prece musi "prozradit", ze uz je v nejakem x-tem kole.
Už fakt nevím, co pro to ještě udělat.
Na iP6+ vše zůstalo (to ale v podstate i na minim - vyjma statistik).
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Jadro »

Nema ta hra spis zalohu na iCloudu?

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

Tak o tom jsem jeste nikde necetl a ani v nastaveni hry podobna volba neni.
Kdyz uz se mi nekde podarilo vubec neco vycist, vsude pisou o Facebooku a Gmail+.
Ale zatim mi to prijde, ze se ta hra uklada prave do vzpomenutych, takze jak hrat dva ruzne levely na dvou hrackach, pokud jsou v obou hrackach nastavene stejne ucty FB, to zatim netusim. A jestli lze mit treba dva FB ucty na jedne hracce - to taky nevim.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Jadro »

Však nemusíš mít ten FB účet v telefonu, stačí v té hře ne?
Tedy:
1 hračka - Hra na tvém ID s FB manželky
2 hračka - Hra na manželky ID s nějakým novým "fiktivním" FB (aby se dalo hrát od začátku)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Metalgirl »

Může být zakopaný pes v tom FB, já to na FB přihlášené nemám a když to nainstaluji na iPhonu tak se mě ptá, jestli od začátku nebo pokračovat, obojí pod stejným game centrem.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

Metalgirl: Možná ti to nabízí, protože jsi to na iPhonu ještě nehrála. Ale moja to už na iPadu hrála ........
Já ale netuším, jak to z toho původního FB odhlásit. Vytvořili jsme nový "fiktivní" FB účet v domění, že se nás to zeptá jestli od začátku nebo..... a že to přihlásíme na ten nový FB. Ale ať dělám jak dělám, po opětovné instalaci hry na iPad se mě to vůbec na nic nezeptá a automaticky to skočí do 70 kola.
Přitom v Nastavení / facebook - není nic vyplněno
Z aplikací Facebook a Messenger jsme se taky odhlásili.
Z Game center jsme se taky odhlásili.
Restart
po stažení a spuštění hry ------ 72 kolo :-( a to jsme se ještě nepřihlásili ani do Game Center.
Že by neco zůstalo v iPadu po odinstalaci hry - nic jsem nenašel.
Dá se vlézt ještě někam na net, jako iCloud.com, kde by se to Game center dalo nějak promazat? Na iCloud.com nic nevidím.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Jadro »

Podivej se jeste sem v iPadu jestli tam nemas Hay Day na zapnuto:
Nastaveni - iCloud - iCloud Drive

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

iCloud drive nemám, nikdy jsem ho ještě neaktivoval, nevím jestli není dostupné pouze pro iOS8 - na minim mám 7.1.1
Je to děs :-(
Mám pocit, že něco se muselo přenést v momentě, kdy jsem v minim měl hru, odhlásil se v game center ze svého účtu a přihlásil se na její účet ---- tím že ta hra v minim zrovna teď byla, tak se možná přenesl dosažený stav do jejího apple ID v game centru. A ačkoliv to píše potom, že v HayDay dosáhla 0 bodů z 202, tak se to prostě nezeptá, jestli chce hrát od začátku.
Nevím, jestli by se dalo nějak promazat to Game center, ale jinak nevím, jak se toho zbavit.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Jadro »

Myslim, ze i v 7cce se dala nastavit zaloha App na iCloud. Ale jisty si nejsem...
Vypada to asi takhle:
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01 ... a36d78.jpg

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

U mě je Nastavení / iCloud / Dokumenty a data (mimo jiné) / tady jsou i hry - ale Hay Day mezi nimi není .......... a přesto mám pocit, že to na tom iCloudu prostě JE

EDIT:
Metalgirl: Kdyby ti to nevadilo, respektive teoreticky ti o nic nejde - zkus to prosím tě. Když se tě to ptá, zvol pokračovat.
Chvilku se v tom povrtej (zahraj).
A pak ......... udělej cokoliv pro to, aby jsi hru na iPhonu přiměla do stavu, že se tě zase zeptá, jestli od začátku nebo pokračovat.
Zatím co jsem zjistil (netvrdím že to je pravda, nebo že to opravdu nejde), je snad to, že pokud se na daném zařízení tato hra už hrála - nedá se nic změnit. Snad možná po restore (a to nevím za jakých podmínek). Když prý bude chtít hrát tuto hru na daném zařízení někdo jiný z rodiny, může jedině pokračovat tam, kde předchůdce skončil.
Údajně to má být záměr.
Pokud by to měla být pravda - velice podivný záměr.

Četl jsem příspěvek nějakého otce - prý hrál hru na iPadu a dcera ho ukecala, že ji na tom iPadu bude hrát ona. Přehlásila si Game center na svůj účet a ............ pokračovala v otcově hře ------ NEHRÁLA OD ZAČÁTKU - už to je podle mě taky špatně (a v podstatě jsem toto udělal včera já, když jsem ženě přehlásil její ID). Nový hráč - nová hra, ne??? (by to mělo být)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od siana »

Clon: a psal jsi na podporu Hay Day? Jsou ochotní a reagují svižně.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Manek49 »

Tak tak, ty by to mohli vyřešit.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

No já hlavně myslel, že jsem blbej jen já - ne že to nejde. Takže jsem tam ještě nepsal.
Třeba to Metalgirl zkusí a dá vědět - napíšu tam až pak, pokud se jí to nepodaří.
Napíšu tam pak přes Google Translator, tak snad mě vůbec pochopí.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Metalgirl »

Tak fakt nejde, odinstalovala jsem, nainstalovala a neptalo se mě to. Na FB přihlášená nejsem, v iPadu ho ani nastavený nemám. Takže to musí být někde synchronizace v iCloudu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

Rozumím ti správně - dopadla jsi přesně jako já?

Našel jsem nějaké info, ale zatím nic co bych potřeboval. Pomocí translatoru to chápu asi takto:
Tady se píše něco o změně Game centra, ale vůbec nic o tom, že by bylo dobré předtím hru třeba odinstalovat
https://gamesupport.supercell.net/hc/en ... me-Center-
Tady - jestli můžu mít více herních účtů na jednom zařízení a ...... výslovně je tu uvedeno že Hay day vyžaduje i
propojení s Facebookem https://gamesupport.supercell.net/hc/en ... ne-device-
Tady je hezky uvedeno, jak se k Facebooku přihlásit - bohužel ani zmínka o tom, jak se z něj odhlásit NATRVALO nebo se
přihlásit k jinému účtu. https://gamesupport.supercell.net/hc/en ... -Facebook-
Tady píší něco o tom, že jediný způsob jak restartovat hru (chápu začít od začátku) je Restore - a to bych ještě řekl s novým AppleID a Game center ID.
https://gamesupport.supercell.net/hc/en ... t-my-game-
Tady píší, jak si ve hře změnit Apple ID, kde mě nejvíce zaujala poslední věta (přeložená): "Všimněte si, že pokrok ve
hře by neměly být ovlivněny (to je vždy vhodné mít svou farmu / vesnici propojen s účtem Game Center jako prevence)." -
no super, ale zase nic o tom, jak dosáhnout opaku https://gamesupport.supercell.net/hc/en ... -Apple-ID-
Tady je přenos hry ze starého na nové zařízení - velice zajímavá poslední věta zase: "Je-li vaše farma připojen k účtu
na Facebooku můžete samozřejmě nahradit Game Center nebo Google+ s Facebookem. Ujistěte se, že jste přihlášeni se
správným Facebook účtu a propojit své farmy na Facebook pomocí nastavení ve hře."
https://gamesupport.supercell.net/hc/en ... ew-device-
Takže podle těchto stránek to prostě nejde - na iOS asi, protože jsme to zkoušeli na adroidím telefonu - odebrali jsme
všechny stávající účty na google a FB, zadali nové, nainstalovali hru a jedeme od piky. Zametené. Až na to, že na tom
malém displeji to moja hrát nechce :-( Pro jablečňáky nám zase naházeli klacky pod nohy.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Metalgirl »

Jedině jim napsat a tak to budeš mít vyřešeno nejrychleji. Už tam prostě nenabízí start od začátku jak předtím. A proč to vůbec chce hrát od začátku, když už je v takovém levelu? Zase ji to bude trvat roky, než se dostane na 72ku. Nechápu, co má za smysl zahodit celou farmtu a tolik času na tom strávených.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

No - jsi první kdo se ptá :-)
To je další absurdistán Supercellu. Má kamošku, která to hraje asi půl roku a je tam, kde moja po roce. Tak se spolu bavily co a jak, a přišly na velice zajímavou věc:
Ta kamoška dostává diamanty za shlédnutou reklamu. Reklama jí chodí několikrát denně. Moja dostává kulový - ani jediná reklama, ani jediný diamant. Když pak pátraly po tom, v čem je pes zakopán, vyčetly, že: "kdo si jednou jedinkrát koupí diamanty za prachy - NIKDY už žádnou reklamu nedostane". A moja si jednou ty diamanty koupila. To se to pak hraje, když dostáváš pár diamantů denně, že?
Není to domněnka - je to potvrzené. Mladý to hrál svého času na iPadu a nikdy si nic za prachy nekoupil. Už to ani nehraje. Moja si od něj půjčila jeho iPad a EJHLE - 3 reklamy za sebou.
A kdyby ses chtěla zeptat, proč si teda nepůjčí iPad od mladého, když to nehraje .......... protože:
je puberťák
je věčně v dýmu (i s iPadem)
když není v dýmu - iPad potřebuje
Když ho nepotřebuje on, potřebuje ho jeho přítelkyně
..........
Takže zpět k otázce, proč to vlastně chce hrát od začátku .... co dodat? Já bych se na to tak akorát z vysoka... A teď když vím, jak nefér podmínky jsou iOS/android a neplatící / jednou platící - já bych to snad ani nezačal hrát.
A jak píšeš "jedině jim napsat" - začínám mít silné obavy, že toto všechno je jejich záměr. Pro mě nelogický, ale je. Možná dostávají prachy od Applu, když si budu chtít zahrát tuto hru od piky, musím si jít koupit nový iPad :-) . Nebo když mám 4 děti a všechny to budou chtít hrát - jedině na 4 zařízeních. Přijde ti to logické? Mě ani trochu.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Metalgirl »

S koupenými diamanty to fakt nemá spojitost, já diamanty koupila a reklamy se mi tam zobrazují a z nich dostaneš tak max 1-2 diamanty, jinak ty reklamy jsou 4 za den a dostáváš za ně takové věci jako pilu, sekeru, prkna, hřebíky, vouchery, cihly, hřebíky atd. Dle toho, co tam zrovna automat vygeneruje, že máš dostat. Takže domněnka není potvrzená a není to pravda, že platícím by se reklama nezobrazovala. :) Chyba bude v něčem jiném. Jinak chápu, je to důvod, proč se po tom pídit a dělat takové kroky.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

No tak to je príma a netuším, kde jinde by mohl být pes zakopán.
Moja to hraje celé dva roky a NIKDY se jí reklama nezobrazila a tudíž takto nedostala jediný diamant.
To že to souvisí s tím, když někdo jednou nakoupí ....... to vyčetla na nějakém fóru, kde to tvrdili snad všichni (ti co reklamu nedostali).
Napadá mě - nemůže to souviset s nějakým nastavením iPadu jako takového? V soukromí je něco o reklamě, v Safari je taky nějaké blokování..... Zatím jsem změnil 3 položky v nastavení, tak budeme ........čekat
Kdybys měla nějaký šikovný nápad - sem s ním :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Jadro »

Prolezl bych spis nastaveni te hry...

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Metalgirl »

Netuším, jestli to je nějakým nastavením, ve hře samotné toho nastavit moc nejde, navíc ty reklamy nejsou žádná pravidelná akce, objevují se zřídka jako nějaká akce, třeba na vánoce. Není to nic, bo by bylo po celý rok. Ty reklamy začaly na tyto vánoce a do kdy budou pokračovat, to netuším.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od siana »

Hru hraji asi čtvrt roku a ani mně se nezobrazují a nikdy nezobrazovaly reklamy, v začátcích jsem párkrát diamanty koupila. V pokročilých nastaveních mám všechna upozornění zapnutá, explicitně se tam ale nedá navolit zobrazení/vypnutí reklamy. Takže jedině snad souvislost s nákupem diamantů nebo nějaká jiná nastavení iPadu..?
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

Právě jsem se ptal své ženy, jak to je s reklamami na androidu (hraje, či musí to hrát od začátku jedině na tom androidím telefonu, jak jsem už psal).
Od prvního dne co to hraje DENNĚ DOSTÁVÁ 4 REKLAMY = 2 DIAMANTY a dvě jiné věci. (oprava)
Je to DISKRIMINACE a hotovo :-( A není to od těchto vánoc, ale ta její kamoška to hraje 6 měsíců a denně to dostává (tvrdí).
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

ferdo
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 05, 2015 9:01 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od ferdo »

Dobry den ja sa chcem spitat ako si mam zmazat staru farmu a dat novu ale aj s FB lebo ja tam mam prihlasenu staru farmu a ked chcem dat novu prihlasit na FB tak mi tam naskakuje tu staru :(
Pomožte prosiim

Garik.K
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: čtv lis 27, 2008 9:45 am

Hay Day

Příspěvek od Garik.K »

Dobrý den.Nějakou dobu hraji hru na Iphone,chtěl jsem čas od času si je zahrat na tabletu,ale nijak se mi nedaří hru připojit k facebook.Měl někdo podobny problém?
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne ned dub 05, 2015 12:31 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příště než založíš téma, tak hledej! Není tak těžké použít hledání zde na foru. Téma tu již existuje, sloučeno sem.
iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od siana »

Zdravím, hledáme soutěživé lidi do HayDay derby. Můžete se připojit k neighbothoods INKCZ´S FARM (Level 88, ikona zelené ryby v modrém poli). Čím víc nás bude, tím lepší umístění můžeme získat. :-)
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

JanGottwald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: pon lis 23, 2009 3:08 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od JanGottwald »

Zdravím. Sháním nějaké přátele do hry. GC nick viz info. Díky :-)
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od siana »

Po upadatu na iOS 9.0.1 mi vytuhuje HayDay na iPadu (mini retina) a to jsem udělala čistou instalaci, protože při obnově ze zálohy to bylo ještě horší. Má někdo podobný problém nebo poradíte, co s tím? Díky
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

Hokky
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 27, 2016 11:08 am

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Hokky »

Ahoj, pořídil jsem si iPad mini 2 a chci na něm hrát rozehranou hru HayDay, ale nabízí mi to jen iCloud verzi level29 a já jsem už v level44. Nastavený to je stejně v obou zařízeních a je to na jednom GC ID. Můžete mi poradit jak to sesynchronizovat?

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Clon »

Pročti si toto vlákno. Řešil jsem to kdysi kvůli ženě. Zkus se z jednoho zařízení z GC odhlásit a na druhém přihlásit. Víc asi neporadím.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Myš
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 18, 2011 8:04 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Myš »

jestli to ještě někdo hrajete pře GC tak si můžeme pomáhat , nick v profilu :)

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od siana »

Také uvítám vzájemnou pomoc v téhle hře, GC nick v profilu, ID společenství #8U8RRJQ nebo INKCZ, bereme aktivní hráče derby nad 300... :wink:
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

Kolmenn
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 19, 2016 12:10 am

Re: Hay Day (Free)

Příspěvek od Kolmenn »

Hledáme aktivní hráče co si chtějí pomáhat a hl. se bavit. Aktivita v derby je vítána :) Museli jsme kvůli jednomu jedinci co to moc žral opustit původní clan a tak jsme začali znovu a lépe. Jméno clanu je NAŠE FARMA. Ve znaku růžová myš na zeleném pozadí, Required lvl 30.

Odpovědět