Battle Nations [Free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Battle Nations [Free]

Příspěvek od TDa »

Jde o hru kde stavíte budovy a trénujete vojsko v reálném čase jako ve světě (např. nějakou budovu stavíte půl dne,...). Hra má příběh v podobě questů za které dostanete nemalé odměny, až postavíte prapor tak můžete útočit na přátele nebo na náhodné lidi. Prapor jde měnit mezi agresivitou a nemožností napadení vždy za 6 hodin

Jednotky mají mnoho schopností- plamenometčík přejede celou řadu, dalekonosné dělo útočí na políčku ve tvaru "+", brokovničák na dvě políčka vedle sebe. Každá jednotka je proti něčemu silná a proti něčemu slabá. Trochu mi to připomíná Heroes of Might and Magic z PC.

Po chvále nějaká kritika. Hra obsahuje speciální měnu, naštěstí jde získat i jinak než za "skutečné" peníze.



Zobrazit video na http://youtu.be/Eqi8gKRRftk
Kód do fóra: [youtube]Eqi8gKRRftk[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

recenze: http://toucharcade.com/2011/12/07/battl ... ns-review/

Přidejte si mě, moje ingame jméno je GR3NADE

Mari.Shinzon

Re: Battle Nations [Free]

Příspěvek od Mari.Shinzon »

Vypadá to docela pěkně, ale docela mě děsí ten reálný čas. Budovy se staví 12 našich hodin ? :-O Nebo půl dne v té hře, kde je den třeba 20-30 minut ?

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: Battle Nations [Free]

Příspěvek od soumrak »

za 12hodin tady nepostavis ani holobyt... to jen tak na OT.
Jinak aby to nebylo neco jak nam velmi dobre znamy travian...

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Battle Nations [Free]

Příspěvek od TDa »

po pár dnech smazáno - hrozný žrout času

dantasik
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pát dub 17, 2009 6:03 pm

Re: Battle Nations [Free]

Příspěvek od dantasik »

Hraje někdo tuto hru?Mame czech guild, hodili by se nejaky lidi navíc abychom mohli bojovat při boss strike...

Odpovědět