Prší [Acquired by ZENTITY s.r.o.]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Byl by zájem o Hotseat Multiplayer do Prší verze 1.1?

Ano, o Hotseat Multiplayer mám zájem.
65
86%
Ne, Hotseat Multiplayer bych nevyužil.
5
7%
Nevím, je mi to jedno.
6
8%
 
Celkem hlasů: 76

awol

Prší [Acquired by ZENTITY s.r.o.]

Příspěvek od awol »

Zdravím vás přátelé,

přesně po měsíci urputného vývoje mám to potěšení představit vám nejnovější aplikaci. Jedná se o klasickou karetní hru prší. Hra je dostupná v českém, slovenském a anglickém jazyce. Obsahuje také český dabing.
Co všechno hra nabízí:

? Pěkná grafika ?
Na karetní hru nevídaně propracovaná grafika, která skvěle dokresluje atmosféru hospodského prší, a to včetně originální sady dvouhlavých karet.

Obrázek

? Skvělé ovládání ?
Vezměte kartu a prstem ji vyneste. Prší obsahuje propracované drag & drop ovládání. Budete tak mít pocit, že kartu skutečně držíte.

? Bohatý zvukový doprovod ?
Klasická česká hudba a rozmanité zvukové efekty. To vše přispívá ke skvělé atmosféře Prší.

Obrázek

? Český dabing ?
Prší obsahuje kromě české lokalizace také kompletní český dabing. Protihráč vám tak zahlásí známé hlášky, jako "Bereš dvě!" nebo "Stojíš!"

? Peněžní konto ?
Hra by nebyla hrou, kdyby nenabízela nějakou výzvu. Každý hráč Prší má svoje peněžní konto, na které mu jsou přičítány peníze za výhry nebo odečítány v případě prohry. Dokážete vyhrát tisíce, nebo zůstanete na nule?

Obrázek

? Online Žebříčky ?
Porovnejte svoje rekordy na internetu a staňte se nejlepším hráčem Prší. Nejvyšší dosažené stavy vašich kont můžete přímo z menu hry odeslat na online server.

Cena hry: 1.59 euro / 1.99 dolaru
AppStore link: http://itunes.apple.com/us/app/id383881445?mt=8#
HomePage: http://prsi.lukaspetrik.cz

A jak se vám hra líbí? Budu rád za hodnocení na AppStore. Děkuji vám!
Naposledy upravil(a) awol dne čtv srp 12, 2010 10:06 am, celkem upraveno 6 x.

Juramac

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Juramac »

Koupeno, velmi pekna grafika, prvni dojmy veskrze positivni. Dobra prace. :)

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od mrzic »

Vypadá to pěkně. Díky. Poker už mám, teď už jen mariáš :)
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

mrzic: Mariáš plánuju, ale moc zkušeností nemám. Jediný konzultant je můj otec, který ho hrával 10 let, ale zase ho vídám jednou do měsíce. Budu rád, kdyby ses chtěl podílet na vývoji jako tester / konzultant. Pokud máš zájem, ozvi se mi PM.

Juramac

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Juramac »

Par pripominek. Aplikace se pomerne dlouho nacita a kdyz pri ni zazvoni telefon a prijmu hovor, tak rozehrana hra se nikde neuklada, aby se dalo po ukonceni hovoru pokracovat. Opet se nacita od zacatku.

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

Juramac: jsi si jisty ze po ukonceni hovoru a nacteni aplikace nejsi v rozehrane hre? Melo by se ulozit posledni stav. Znovu nacteni aplikace je dano tim, ze pri prijmuti hovoru apple aplikaci ukonci, aby veskere zdroje byly dostupne telefonni aplikaci.

Pomale nacitani je dano bohatou grafikou, dabingem atd. To vse se musi nacist do pameti. Podle mereni je launch time cca 8 vterin, coz mi v porovnani s ostatnimi hrami pripada velmi dobre. Pokud se ti to nacita dele, zkus restartovat telefon. On se system casem zaplaca. Pokud nepomuze, zkus vypnout internet. Kazdopadne ted mam v telefonu verzi 1.1 a tam je launch time 6 - 7 vterin ;-)

Juramac

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Juramac »

No tak zatim jsem na hovor pri hre narazil jen jednou, ale hra se nacitala do nove. I kdyz nevylucuji, ze kdyz zazvonil telefon, ze nebylo prave rozdano , to si nepamatuji... :) Je ale pravdou, ze kdyz applikaci vypnu sam, tak se po opetovnem spusteni rozehrana hra zobrazi. :)

Edit : Tak jsem si parkrat pri hre zavolal sam sobe z druheho telefonu a je to v poradku, rozehrana hra se po spusteni aplikace zobrazi. :)

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

Juramac: Hra obsahuje spousta asynchornich udalosti. Diky tomu karty tak krasne letaji :) problem je v tom, ze pak nelze jednoduse ulozit hru ve kterem koliv miste, napriklad behem toho, kdy karta leti, nebo protihrac je uprostred tahu. Stav hry se uklada vzdy na zacatku tahu hrace. Btw, co skore? :lol:

Juramac

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Juramac »

ha - ani nevim, ze tam nejake je, ale ted koukam, ze tam mam nejakych 189. Ale nejak to nehrotim,zatim jen obcas pri ukladani projektu , kdy mam cas, testuji... tohle bude nejvetsi hit pro starsi dceru, ta chce hrat prsi porad a s kazdym. Uz vidim, ze bude zase muj iPhone pri cestach a nebo doma v nedohlednu.... :D

Edit : Mozna by stalo za to, aby hrac pri lizani dvou a vice karet pri sedmickach liznul ty karty najednou, podobne, jako aplikace.... Ale jinak se mi to opravdu libi, klidne jsi mohl dat vyssi cenu. 2 dolary jsou ani ne dve piva.... :) Osobne bych klidne zaplatil za podobne povedenou hru i vice, i kdyz chapu, ze mnozi by zase kriceli, ze je to "drahe" :D Fandim sikovnym lidem .
Naposledy upravil(a) Juramac dne pát črc 30, 2010 9:42 am, celkem upraveno 1 x.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od mrzic »

awol: neuvažuješ i verzi pro iPad?

Teď koukám, na první sedmu se nebere?
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od pe.kova »

Tak jsem aplikaci také stáhnul a jsem spokojen.

Mrzic: taky jsem to zjistil s těmy sedmičkami, stejně jako u svrška se ze začátku nevybírá barva

OT: Juramac: neni nic jednodusiho nez na telefonu nastavit kod a zmacknout tlacitko Power :mrgreen:
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

Juramac

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Juramac »

Ono se na zacatku ani nestoji pri esu, ale myslim, ze je to o individualnim vykladu pravidel.... :)
Pe.kova - nerozumim.......

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

mrzic, juramac:
Kvuli velkemu mnozstvi variant prší ( a věřte, že všude se hraje prší jinak :lol: ), jsem se rozhodl pro následující:
-hraje se se čtyřmi kartami
-hráč vždy začíná ( malé zvýhodnění, aby hráč měl větší šanci vyhrát ).
-první karta je spálená ( na první kartu se nestojí, nebere ani nemění barva. To je nutné, aby správně fungovalo výše uvedené pravidlo ).
-esa a sedmy lze přebíjet
-červená sedma nevrací do hry

Doufám, že výběr této varianty pravidel chápete :) Prší nemá pevně daná pravidla a tato varianta pravidel do hry sedne nejlépe.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od mrzic »

Určite chápeme :)

Doplň si to když tak do pravidel, aby to nezmátlo i ostatní.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

mrzic: Doplneno :wink:

Predem diky vsem, kteri si najdou chvilku na ohodnoceni hry na App Store. Bohuzel, automaticka vyzva k ohodnoceni se zobrazi jen kdyz aplikaci mazete, coz spokojeni uzivatele moc casto nedelaji :D

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Zakoupeno, jdu si hrat :)

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od pistak »

Tak som to stiahol, je to super, uz len ta hudba ma rozosmiala... To uz ani karty so sebou nemusim nikdy tahat... Dakujem :)

Uz len dodat podporu MT lebo v praci ked ma niekto nacape ze nic nerobim, tak nerad prichadzam o aktualnu poziciu.

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

pistak: Aplikace MT nepodporuje, ale aktualni stav se uklada. Takze kdyz vypnes hru a pak ji znovu zapnes, zacinas tam kde jsi skoncil. Takze se muzes dal tajne flakat :wink:

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od pistak »

A este moznost hrat dvoch hracov? Ci moznost davat aj viac kariet? Napriklad teraz som mal 3 kralov, a hadzal som len po jednom, hoc by mohli ist naraz. Ci to si pletiem z inou hrou? A pri sedme sa netahali 3 naraz? :)

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

pistak: To je take jedna z variant prsi. Myslim, ze se ji rika "rychlik". Vice karet jsou take jine varianty Prsi. Nejcasteji se dava 4 nebo 5. Bohuzel, hra zatim podporuje pouze jednu variantu, ale zamyslim se nad tim v dalsich updatech :)

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od pistak »

Ok, a uz len detail, nemal by byt tento topic v hrach? :lol:

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

pistak: No jo, ted koukam, ze tu je na hry zvlastni to topic, ja sem vul :) Tak to prosim moderatory o presun.

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od makatch »

Hru som si zakúpil,zatial pozitívne dojmy.Uvítal by som možnosť zmeny hudby,nielen vyp-zap.Pri dlhšom hraní ta melodia začne liezť na nervy.Pravidlá by mohli byť zakomponovane priamo v aplikácii,aby sa po kliknuti na nich nemusela appka zatvárať a spuštat safari.Inak,celkom vydarená aplikácia.Len tak ďalej.V appstore dám "high five" :D
PS: Z mojich výhrad si nič nerob. :D
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Tak jsem nahodil sluchatka, hudba me po chvilce zacla pekne s... stvat :) Ale to jen proto, ze tyhle hospodsky flaky slysim vecne od sousedu. Jinak libi moc.

Juramac

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Juramac »

ta hudba jde v nastaveni vypnout..... :wink:

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN] (Prosim o presun do topicu Hry...)

Příspěvek od r.a.c.e.k »

2 juramac: Opravdu? Kde? Prosim, ukazes mi to? :lol: :wink:

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN] (Prosim o presun do topicu Hry...)

Příspěvek od beky02 »

Hru jsem také koupil. Graficky pěkně povedená. Někdy se mi zdá, že soupeř podvádí a kouká se mi do karet. :D

Přivítal bych možnost multiplayeru, dále pak nastavení pravidel, jako je přebití esa a sedmičky ap. Vím, že variant je hodně a každý to hraje podle svých pravidel. Počítám, že základní pravidla jsou nastavena podle informací uvedených na Wikipedii.

Pěkná práce a jen tak dál. Těším se na Mariáš!!! :)

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN] (Prosim o presun do topicu Hry...)

Příspěvek od awol »

beky: Díky za zakoupení hry! Soupeř do karet určitě nevidí, možná má jen víc štěstí :wink:

Nastavení pravidel zvážím, jen jsou tu dva problémy:
1) Nastavení není kam nacpat :) Místa na další položky v menu moc nezbývá
2) Tabulky rekordů by se museli rozdělit podle všech kombinací různých atributů pravidel, takže bych jich pak třeba bylo osm.

Ale zvážím to a možná udělám nějaký kompromis :wink:

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od beky02 »

to: awol
Ja vím, že nevidí, to byl jen vtip :)
Nastavení by šlo v menu Pravidla - Nastaveni pravidel hry - Výsledná tabulka -Popis pravidel

Ale to nechám na tobě! Každopádně dobrá zábava. Díky za hru.

MiroSVK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 372
Registrován: sob dub 10, 2010 10:26 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od MiroSVK »

Ja som si ju tiez kupil, je to super hra, len by to chcelo viac protihracov aspon 3 ;) dobra praca len tak dale, potom napisem hodnotenie a inaksie tato hra je uz 2. Na appstore :)
iPod Touch 4G 32 GB 5.0.1 JB - predane
new iPad 16GB 5.1.1 JB vlastnim :)
Pridajte si ma do gamecentru ! Rad si s vami zahram :)

metuj
Host
Host
Příspěvky: 141
Registrován: čtv lis 27, 2008 1:16 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od metuj »

Ahoj Lukáši, pěkná hra, díky. Ještě si ji večer párkrát zahraju, než napíšu recenzi na Appstore, ale zatím spokojenost. Líbilo by se mi vidět svoje pořadí v online žebříčku - jestli jsem to jen nepřehlédl.

awol

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od awol »

metuj: Ahoj! Celý žebříček je možné vidět na homepage hry ( http://prsi.lukaspetrik.cz ), po kliknutí na pivní tácek :) Btw, neznáme se z PSP/PS3/XBOX scény? :wink:

Juramac

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Juramac »

A nekdy do budoucna by se mohla treba objevit i OnLine verse pro live hru dvou i vice hracu proti sobe pres net......To by nemelo chybu..... A neboj se to trosku "napalit" , 2 dolary jsou skutecne smesne... :wink: Neboj se ocenit svou praci. :)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Golf »

Souhlas s Juramacem, divil by ses, kolik lidí by se na tuhle "lidovou hru" nechalo nalákat...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

leevi
Host
Host
Příspěvky: 115
Registrován: sob črc 18, 2009 9:00 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od leevi »

Tak hru jsem si taky koupil a fakt nelituju. Myslím, že autor zvolil vhodný typ hry. A jak někdo zmiňoval, že by bylo lepší aby při lízaní dvou a víc karet hra dávala všechny najednou...s tím nesouhlasím. Tohle dodává na realističnosti.
Jediné, co bych vytknul je, že protihráč je šikovnější. :lol: :lol:
Takže na appstore 5*
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac

jerrycek

Příspěvek od jerrycek »

Vyborna prace. Davam 5 hvezdicek. Nechystas se treba na karetni hru "66"?

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Golf »

leevi píše:.....Jediné, co bych vytknul je, že protihráč je šikovnější. :lol: :lol: ....


To asi bude individuální, já to mám tak půl na půl...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

leevi
Host
Host
Příspěvky: 115
Registrován: sob črc 18, 2009 9:00 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od leevi »

To jsem posuzoval po třech hrách, dvě byly prohrané. Ale teď jsem si hodil několik dalších a je to vyrovnané :-)
Ale hra opravdu super.
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od r.a.c.e.k »

A co takhle prekopat Sazky a dostihy? :) Pro PC uz nejakej ten patek jsou...

Danger
Host
Host
Příspěvky: 86
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:49 pm

Re: Prší [AppStore][CZ,SK,EN]

Příspěvek od Danger »

To si muzes rovnou stahnout monopoly:) Pro iPhone uz jsou k dispozici aspon rok:)

Necituj poslední příspěvek. Metalgirl
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8

Zamčeno