Hry pro deti okolo 2 roku

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
blondyna
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 24, 2008 10:52 pm

Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od blondyna »

Mam 22 mesicniho syna, ktery uz si s mym iPhonem obstojne rozumi a hledam pro nej nejake dalsi hry, zatim mam:
PeekABoo
AnimalMatch
Baby'sPiano
iTot Cards
Mate nekdo nejaky tip.
Dik :wink:

Sedyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 424
Registrován: sob dub 26, 2008 8:13 am

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Sedyman »

no muj bracha ma 5 let,ale hraje skoro vse,co mam v iphonu,ale nejvic ho bavi 2XL Supercross,I Dig It,The Sims 3,Knights Onrush,Zombieville,Spore,StuntCar Racing,RollerCoaster,Pocket God,TouchGrind,TowerBloxx,Need For Speed,Payback,Car Jack,Ouch!,Hero Of Sparta,Monopoly,Assasin´s Creed.Jinak pro toho maleho by bylo dobre treba Topple 1 i 2

Yreg

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Yreg »

Sestrička má dva roky, miluje Koi Pond (virtuálne jazierko), Supermonkeyball (aj keď ho vôbec nevie hrať), Sketches (kreslenie) a aj keď to znie neuveriteľne, aj Jareda :D

andrejkovo

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od andrejkovo »

jednoznačne Pocket God :wink:

Sedyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 424
Registrován: sob dub 26, 2008 8:13 am

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Sedyman »

to muj bracha,kdyz zapne nejakou novou hru(napr.Sims 3)tak vubec nevi co ma v menu mackat az se tam proklika.Pak to pustim a je to italsky. :D

buzzfuzz
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: pon dub 14, 2008 11:41 am

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od buzzfuzz »

no moj 5 mesacny syn od 3 mesiacov frci na babyfaces.
iPhone 5s | iPad air | aTV 2 jb | Macmini | iMac 27

fuckp

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od fuckp »

No malym detem bych se i bal dat tak drahou vec do ruky, ale kdyz uz...zkus treba Zoom Zoom :D

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Domy007 »

Mého bratra baví například scoops, crash, bugdoom 2, tetris, paper toss a třeba i rick pro..

blondyna
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 24, 2008 10:52 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od blondyna »

Diky moc vsem.
Myslim, ze mi tu vyrusta dalsi iPhone maniac :wink:

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od gulii »

Nenapadají prosím někoho nějaké další tituly pro dvouleté dítě?

Lubo1980
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 66
Registrován: pon říj 07, 2013 12:01 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Lubo1980 »

Dvojročnému dieťaťu patrí do ruky obrázková knižka a LEGO a nie nejaký iPhone. Sorry, to je môj názor.. Keď vidím tých krpcov behať s iPadmi v ruke tak mi je na grc..

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Jadro »

OT: nedavno jsem videl rodinku v obchodaku. V kocarku dite a hralo si s iPhonem. A pak se rodice divi, ze jejich dite si hraje cely den na PC, nechodi ven, o zrucnosti nemluve... Sam jsem zvedavy kam az tohle nechame zajit

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od gulii »

OT: nikdo se neptal na rodičovské názory!

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Barberry.pha »

OT : by mě zajímalo jestli mají děti, když tak moralizují. Malá si v 9měsících hraje na minim na Xylophone, vydrží ji to tak 10minut a pak si jde hrát z něčím jiným.

Jinak se těším až bude zaměstnávat svoje dítě a bude všude tahat tašku s hračkami. Pak jim ještě rádi na půl hodiny dáte do ruky iphone aby se na chvíli zabavili a vy si nakoupili nebo něco v klidu doma udělali
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Lubo1980
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 66
Registrován: pon říj 07, 2013 12:01 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Lubo1980 »

Barberry.pha: nič proti, ale ver tomu, že radšej povlečem tú tašku.. ale hold, každý sme iný.. Btw.. Deti ešte nemám, (krpec je už "na ceste"), no v tomto mám určite vopred jasno!! Mám kopec malých detí v okolí, u nás v rodine a to mi bohate stačí, keď to vidím.. Nejde tu o to, že by som na to nemal, ale proste nie.. Sorry za OT. howgh.

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od wolf »

Tak tak,nebo v aute pri delsi ceste je to prijemny zkraceni chvile a ruku na srdce i praktictejsi nez v pri ceste do HR stavet v aute Lego nebo puzzle :)

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Lipon »

Lubo: a jak dlouho tve dite vydrzi s knizkou anebo legem? Jinak tvuj nazor bez dalsiho je slusne receno hodne nedomysleny. Vzdycky se najde hafo situaci, kdy se ti iP hodi pro male dite.
Je to jako se vsim, neni duvod to diteti nedavat, ale stanovit pravidla. Dcera si na iPadu muze hrat vetsinou za odmenu (napr. az si poradne uklidi hracky) a jen po vymezeny cas. Anebo o vikendech poranu, protoze proste vstava jako kazdy jiny den.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od mirmo80 »

Kto ma deti vie, ze obcas je to super vec, aby presla dlha chvila (u lekara, v aute a pod.). Ak je to v zdravej miere a je to doplnok k ostatnym hram a hrackam, tak preco nie. Navyse su aj logicke hry, ktore rozvijaju a podporuju logicke myslenie, zakze uplne striktne by som sa tomu nebranil. Ak vsak chcem mat od chlapca len pokoj a presedel by s tym pol dna, tak toto asi nie je spravne. Je to podla mna ako telka. Tiez niektori detom zapnu telku, aby mali pokoj.
No a co sa tyka veku a toho, ze kedy, to nech si kazdy urci sam. My sme zacali hodne neskoro a tymto sposobom travi len minimum casu.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od Jadro »

Pro rejpaly. Mam dve deti, dceru 3 roky a kluka 4 mesice.
I delsi cestu vydrzi bez iP. Pro pripad nejvetsi krize mam v aute prenosny DVD na pohadku, ale dava dlouhe cesty i bez toho. Ano, mame v aute hracky, ne zrovna lego, ale ruzne plysaky atd. Jinak s ni zpivame, rikame detske rikanky atd. Takze i bez toho to jde.
Svym prispevkem vyse jsem nechtel rict, ze je spatne to detem pujcovat. Jen jsem poukazal na to jak se pak nekteri v pozdejsim veku ditete divi a pritom to v tom diteti vypestovali sami

peaksel
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 01, 2013 2:29 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od peaksel »

Kitty Dress Up hra pro děti.

Můžete to udělat kompletní rekonstrukcí a zase kotěti z běžné kočky okouzlující jedné a aby to vypadalo, jako by vyšla z pet salon. Když kočka je připraven, budete moci udělat obrázek a použít jako tapetu, použijte jej jako svůj avatar...

https://itunes.apple.com/us/app/kitty-cat-dress-up-pet-salon/id692756899

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Hry pro deti okolo 2 roku

Příspěvek od ls8 »

Český psát umět ne?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět