iMob [AppStore]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
morpheus01

Re: iMob

Příspěvek od morpheus01 »

moje je 111149413 :)

fuckp

Re: iMob

Příspěvek od fuckp »

Hraju taky! ;) 142 379 583

jerrx
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 203
Registrován: čtv bře 13, 2008 12:08 pm

Re: iMob

Příspěvek od jerrx »

144 328 694 diky za add ;)
iPhone 5 | iOS 8
MacBook Pro | OS X 10.10

eugenqo

Re: iMob

Příspěvek od eugenqo »

paani po hrani iMob asi 2 tyzdne zistujem ze je to kravina, su tam cheateri.. neoplati sa, odporucam skusit iMafia, toto mam ako alternativu aa prave instalujem Mafia live, uvidime..

papaya

Re: iMob

Příspěvek od papaya »

Tak na AppStore konecne vysla nova verze iMob 1.03, ktera by udajne mela zabranit cheaterum (kteri mi hrani v posledni dobe totalne znechutili)!!!

Ofic. prohlášení:
User stats and fight results are down for maintenance to fix cheating
Posted in Uncategorized on February 5, 2009 by imobonline

iMob version 1.03 has been released. This new version will bring dramatic change to iMob Online. For far too long, cheaters have been running wild without punishment. Their time will come to an end. I have decided to take extreme measures against cheaters and the iMobbers that have profited from them. In this new version you will see:

* Players with over $1,000,000,000 (about 7,000 of you) will have your accounts cut to $1,000,000,000 even. I realize some of you have not cheated but most of you have.
* Fight results will show that your victims have zero items. This is because we are rounding up iMobbers who used weapons that should not be available to them at their level. This is also causing profiles to display ?None? for weapons and properties. All players still have everything they should have; only cheaters will lose items that they cheated to obtain.
* Versions 1.0, 1.01, and 1.02 will soon cease to work. Once this in place, you must be on the latest version to play the game. This will stop all cheaters from downloading old versions of the game in order to cheat.
* Finally, to all you honorable iMobbers: Once this is all done, you will all receive bonus Respect Points for not cheating.

The Don

Comments Off


Volne prelozeno:
Uzivatelske statusy a výsledky bitek byly zruseny z duvodu castych podvodu

byla vydana nova verze iMob 1.03. Tato verze prinasi dramaticke zmeny v hrani iMob Online. Podvodnici zdivoceli a zustavali bez trestu. Jejich cas skoncil. Rozhodli jsme se prijmout extremni opatreni proti podvodnikum a iMobbers kteri na nich profitovali. V teto nove verzi uvidite:

?Hracum s vice jak $1,000,000,000 (asi 7,000 z Vas) budou účty snizeny na $1,000,000,000. Je jasne, ze nekteri z Vas nepodvadeli, ale vetsina bohuzel ano.
?Vysledky bitek ukazi, ze Vase obeti maji nulove polozky. To proto, aby hracum, kteri nepodvadeli, zustali dostupne zbrane pro jejich uroveni. To take zpusobi v profilech zobrazeni "zadne" pro zbrane a nemovitosti. Vsem ostatnim harcum zustane vse, co meli; jen podvodnici ztrati polozky, ktere ziskali podvodem.
?Verze 1.0, 1.01, a 1.02 brzy prestane byt funkcni. Vsichni budou muset mit pouze posledni verzi, kde se bude hrat podle pravidel. To zastavi vsechny podvodniky od stahovani starych verzi hry k tomu, aby nadale podvadeli.
?Nakonec, vsem Vam poctivym iMobberum: Po tom vsem, obdrzite bonus Respect Points za to, ze nepodvadite.

TAK SNAD KONECNE!!!
bohuzel se mi jeste dnes stalo, ze mne na levelu 19 porazil iMob beze zbrani :shock:
Obrázek

tropicano

Re: iMob

Příspěvek od tropicano »

Moje cislo je 118251777

quadroex
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte lis 11, 2008 3:45 pm

Re: iMob

Příspěvek od quadroex »

Jak si zvednout Respect.Nějak se stím neumím poprat.Dík za nějakej nápad
Iphone 2G 3.01 + GPS NAVILOCK

Cloud.M@$T?R

Re: iMob [AppStore]

Příspěvek od Cloud.M@$T?R »

Moje 150185768

Tak rychle přidat :D

stipka

Re: iMob [AppStore]

Příspěvek od stipka »

zdravíčko , přidejte si i 153083542

Laqos

Re: iMob [AppStore]

Příspěvek od Laqos »

Čus i mobeři plz přidejte si mně lol jaky mam cislo ?? :D

Odpovědět