Quake 3

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: Quake 3

Příspěvek od sony123 »

To som spravil.Aká tam má byť zmena v ovládaní?Dzá sa sa mi,že tras nemusím tak behať prstom po obrazovke na otočenie. :)Ale nevim či je to ono,ak áno tak je to nehratelné tiež.Podla mňa by tam bol dobrý nejaký vyrtuálny joystick.

Minoslav

Re: Quake 3

Příspěvek od Minoslav »

Damy a pani,
Mozem iba dakovat za genialny navod. Ide mi to :) Na ovladanie si treba zvyknut, ale myslim ze momentalne som jediny z triedy, ktory ma Q3 arena na telefone 8)

pedromagician

Re: Quake 3

Příspěvek od pedromagician »

tak pekne to vyzera a tak hnusne ovladanie ;(

Mike_99
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: čtv pro 25, 2008 2:07 pm

Re: Quake 3

Příspěvek od Mike_99 »

Almi: citát zmazaný. naštuduj si FAQ, ako správne citovať príspevky.


Vsetko som spravil podla tohto navodu... ale nemozem dostat ikonu do menu... BossPrefs vidi ze je tam ten quake aj je ikona zapnuta ale nikde ju nevidim :( pls help
iPhone 3G, 3GS, 4, 5, 6, 6S, 7, X, 11, 13 Pro
iPad Air
iPhone 15 Pro Max

domca456

Re: Quake 3

Příspěvek od domca456 »

to mike: staci restartovat springboard a mas to tam

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Quake 3

Příspěvek od Maximus-CZ »

Tak to stahuju.. sem pekne natesenej:-D jestli rikate vyborny FPS, a to i kdyz to vykresluje 4 boty tak parada! :-D myslim, že jestli se mi to zalíbí, tak prolezu celej internet, abych si z toho udělal full:-D

EDIT

tak to je maso:-D je vidět, že na to iPhone má, a žádný pomalý porty stylu Cube :-) teď jen vymakat ovládání (dokázal sem udělat první kolo na nejnižší obťížnost) :-D ale za vyzkoušení to rozhodně stojí!!
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

domca456

Re: Quake 3

Příspěvek od domca456 »

oona ta portace nebyla tak tezka kdyz si vezmete ze quake na PC ma fakt takovy pozadavky ktery zvlada i iphone takze si myslim ze to nebylo tak tezky nic mene je dobry ze to vubec udelal je to facht pecka

Diablo

Re: Quake 3

Příspěvek od Diablo »

Navíc je kompletně uvolněnej zdrojovej kód se všim všudy ... ale i tak to muselo dát práci. Doufám že ještě někdo trošku zapracuje na tom ovládání protože tam byla práce celkem odfláknutá a od PC verze tam není tolik změn, bylo by potřeba trochu lepší úprava specificky pro iPhone.

Minoslav

Re: Quake 3

Příspěvek od Minoslav »

@diablo
Pocuj, kto vsetko sa moze pohrat s tym ovladanim ? Je na to nejaky program? Lebo ma mrzi ze tak skvela hra a fakt to ovladanie neni bohvieco. K

Diablo

Re: Quake 3

Příspěvek od Diablo »

Ovládání se dá částečně upravit pomocí editace souboru autoexec.cfg / default.cfg o pár příspěvků výše sem postoval právě trošku upravenou verzi toho souboru. Ale timhle způsobem se toho moc vylepšit nedá. aby se např daly přidat nějaký tlačítka na tu hrací plochu apod. už by bylo potřeba upravit ten kod hry jako takovej.

Minoslav

Re: Quake 3

Příspěvek od Minoslav »

@diablo
hej hej, to ciastocne upravenie ovladania som si vsimol a stiahol je to fajne, ale tie tlacitla by boli podla mna uplne ze naj. Snad to niekoho napadne, a spravi to :)

vrso5

Re: Quake 3

Příspěvek od vrso5 »

poslete mi prosim niekto link ta tu hru cez PM ? diky

esenpe0012
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: sob led 14, 2012 9:16 pm

Re: Quake 3

Příspěvek od esenpe0012 »

Zdravím... môžete mi prosím niekto poradiť ako správne naištalovať psx4 a hru tekken 3 ? mám iphone 4S 16GB verzia 6.1.1 (10B145) jailbreak. Mam nainštalované zo cydie... psx4, iFile a hru tekken 3. tekken 3 mi zobrazuje v psx4 No ked v psx4 kliknem na hru tekken 3 tak mi naskočí len tmavá obrazovka a joystick :( nič iné :( viem že treba stiahnuť nejaky bios len neviem kde aky a na akej adrese. Môžete mi niekto poradiť kompletný návod kde mám stiahnuť bios a ako správne nainštalovať a vložiť hru do psx4 aby bola funkčná? ide mi hlavne o hru Tekken 3. hladal som tu návody na tento emulátor no nič som nenašiel :( vopred dakujem za vašu pomoc :)


iphone 4S 16GB White
6.1.1 (10B145) Jailbreak
iPhone 5S 64Gb Space Gray / iPhone 4s 16Gb White

PeterKiss

Re: Quake 3

Příspěvek od PeterKiss »

viewtopic.php?f=13&t=46826


Je tam aj video navod.

Odpovědět