Čínské aplikace - Tongu & PP

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
tOplOaDer
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: stř led 08, 2014 6:20 am

Čínské aplikace - Tongu & PP

Příspěvek od tOplOaDer »

Zdravím,

máte zkušenosti někdo s těmito aplikacemi? Já je obě testuju již delší čas, tak bych rád se zeptal, zda je tu někdo, kdo se v tom taky zkouší orientovat?

PP - přes to stahuju placené aplikace na vyzkoušení, zda koupit nebo ne (naposledy jsem takhle testnul ProCamera a zakoupil najistotu) ale nic jinýho v tom neumím, preotože jsem nikde nenašel anglický překlad programu, vše je v čínštině, tak kdyby náhodou někdo nevěděl, zda existuje anglická verze někde, budu rád

Tongbu - přes tohle spravuju fotky, videa, čístím balast aplikací, je to v ENG, ale za boha neumím rozjet ten jejich TuiStore, nevíte jak na to?

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Čínské aplikace - Tongu & PP

Příspěvek od Arcane »

S warezem ti tu nikdo neporadí. To je na tomto foru proti pravidlům. I když to používáš na jak řikáš vyzkoušení.

Já osobně bych si tyhle čínské app story a aplikace do telefonu nedal. Nikdy nevíš co se v nich může objevit za balast či malware. A že zrovna v posledních pár týdnech se objevil ;)

tOplOaDer
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: stř led 08, 2014 6:20 am

Re: Čínské aplikace - Tongu & PP

Příspěvek od tOplOaDer »

Jasný, ten warez chápu, ale ty stáhnutý aplikace jsou stejně na nic kromě vyzkoušení. Nestabilní, nedají se aktualizovat, po restartu/vybítí telefonu se nenastartujou, nejdou psát recenze, prostě na nic. Ale na vyzkoušení appky, která stojí třeba více než 5 euro to vítám a využívám.

Zkoušel jsem to na starém iPhonu a v pohodě, ale ty jejich aplikaci co mi to nutí instalovat do iPhone jsem teda rázně zablokoval.

Každopádně na správu telefonu mi to vyhovuje víc než iTunes + funkce navíc + možnost připojení Androidu zároveň atd.

Jen bych to rád ovládal víc a chtěl bych zkušenosti od ostatních uživatelů, zda využívají popř. poradit.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Čínské aplikace - Tongu & PP

Příspěvek od rony »

Netlac na pilu a pocuvaj Arcane.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět