iTunnel

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

Re: iTunnel

Příspěvek od tillit »

Potvrzuju post od uživatele sidelko. Vyzkoušeno a funguje. Díky!

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: iTunnel

Příspěvek od pajcer »

Takze ja som skusil vsetky finty co su tu a aj na inych forach... a nic :(

Rozbehol to prosim niekto na iPhone 3G 3.1.2 a Windows 7 (na XP to slo)?
Mozete sem hodit zbalenu vasu verziu iPhone Tunnel?
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: iTunnel

Příspěvek od pegancr »

tahle mi jede na win7 s iP 3.1.2
https://dl.dropbox.com/u/2531697/iTunnel.zip
Pokud nebude fungovat, vymente si to dll z adresare:
"c:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\iTunesMobileDevice.dll"

Olinka

Re: iTunnel

Příspěvek od Olinka »

Zdravím všechny! Doma již delší dobu používám iTunnel + WinSCP a tak jsem se nabídla kamarádce, že jí to pomohu rozchodit. Bohužel se mi to po půldenním snažení nepovedlo a tak Vás prosím o pomoc.

Nejprve výchozí situace:

Notebook s MS Win XP Prof v. 2002, SP3, nainstalován MS .NET Framework 3.5 SP1, WinSCP v. 4.1.8 (Build 415), postupně nainstalován iPhone Tunnel Suite v1, iPhone Tunnel Suite 2.7 beta, iPhone Tunnel Suite v3.0., u všech verzí překopírován soubor iTunesMobileDevice.dll tam, kam patří.

Mobil iPhone 3GS, FW 3.1.2 (7D11), 47. týden výroby, modem 05.11.07, tethered JB, přes Cydia instalován soubor afc2add, OpenSSH, přes SBSetting zapnuto SSH i WiFi.

A teď výsledek našeho snažení: :wink:

Jak jsme vyplnily přihlašovací údaje:

Obrázek

Obrázek

Po přihlášení přes WinSCP se objeví:

Obrázek

iPhone Tunnel Suite v.1 -> zmáčknuto iPhone Tunnel:

Obrázek

iPhone Tunnel Suite v.1 -> zmáčknuto Win SCP:

Obrázek

iPhone Tunnel Suite v. 2.7 -> zmáčknuto iTunnel, File Browser:

Obrázek
(stejné u Use WiFi i Use Tunnel)

Vyplněné údaje (není kolonka na 3GS, 3.1.2):

Obrázek

iPhone Tunnel Suite v. 3.0 -> zmáčknuto Launch FileBrowser:

Obrázek


Prosím o radu, kde děláme chybu? Díky!

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iTunnel

Příspěvek od dodulo »

tak dnes som preinstalovaval win 7, a mal som problemy aj so Cydiou tak som rovno preinstaloval aj iPhone, dlho sa mi nedarilo rozbehat iTunnel s najnovsim iTunes a 3.1.2 fw, ale nakoniec sa mi to neviem akym zazrakom podarilo, je tu niekto kto vie ako nato? :) dakujem
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Olinka

Re: iTunnel

Příspěvek od Olinka »

Tak jsme nainstalovaly T-Pot a jsme v klidu :wink:.

OT: abych nezakládala zbytečně nové téma (protože to určitě bude strašně jednoduché) - jak vrátím na lock springboard velké hodiny + datum? :oops:

Obrázek

edit: tak už jsme na to přišly, dělala to aplikace ClockHide z Cydie :oops:

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: iTunnel

Příspěvek od huld4 »

zdravim,

mam problem s pripojenim.. mam iPhone 3gs 16gb, iOS 4.1 , win7 ...pouzivat ip tunnel suite 3.0 a winscp...pise me to chybu v pripojeni a myslim ze vse delam spravne..nevite nekdo cim by to mohlo byt ?

Pavuk

Re: iTunnel

Příspěvek od Pavuk »

Taktiež mi to nejde mam 3G a fw 3.1.3 a iTunes 10. Na Fw 3.1.2 a iTunes 8 to šlapalo. Teraz len preblikne okno na iTunel i keď mam spustené SSH. Nakoniec ostalo len nainstalovať Tpod do TC ale to už nie je ono... :cry:

bombajack

Re: iTunnel

Příspěvek od bombajack »

Mam FW 3.1.3 naistalovany Open SSH a T-POT neotevre strukturu adresaru iP..nevi nekdo proc?WinSCP nejde taky...

EDIT:Uz to jde...jsem trolt..stacilo misto prepsat IP telefonu v tabulce -->misto 127.0.0.1 jsem zadal IP telefonu

fblack

Re: iTunnel

Příspěvek od fblack »

Vsem kteri se potrebuji dostat do adresarove struktury a pouzivali iTunnel doporucuji aplikaci [zakázáno] http://www.[zakázáno].com/ ve spojeni s WinSCP prakticky nahrazuje jiz neaktualizovany Tunnel, posledni iTunes a fw 3.1.3 u mne vse jede, podle toho co jsem vycetl jede i v kombinaci s FW 4. Zkuste :)

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: iTunnel

Příspěvek od pegancr »

Nasel jsem patchnutej itunnel, ktery mi jede ve W7 64bit s itunes 10.2.1.
http://hotfile.com/dl/112458353/9f795d4/iPhone_Tunnel_Suite_V3_Zinyth_Patch.zip.html
Jsem happy, s tim ifunboxem je to sice taky dobra finta, ale tohle je pohodlnejsi.

Karpi
Host
Host
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 23, 2008 5:01 pm

Re: iTunnel

Příspěvek od Karpi »

pegancr píše:Nasel jsem patchnutej itunnel, ktery mi jede ve W7 64bit s itunes 10.2.1.
http://hotfile.com/dl/112458353/9f795d4/iPhone_Tunnel_Suite_V3_Zinyth_Patch.zip.html
Jsem happy, s tim ifunboxem je to sice taky dobra finta, ale tohle je pohodlnejsi.


Potvrzuji funkčnost na mém typu mobilu (viz podpis). DIKY!
iPhone 6 / 64GB / FW 10.2.1 (14D27) / firmware modemu: 5.32.00 / jailbreak ZATÍM BOHUŽEL NE :-( / O2 CZ

Odpovědět