Alternativní správa iPhone

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Zamčeno
dapeda
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned úno 24, 2008 12:01 am

Alternativní správa iPhone

Příspěvek od dapeda »

Ahoj,
hledal jsem tu na fóru, ale nenašel jsem nikde téma, jestli existuje nějaký alternativní program pro PC, kde bych spravoval pouze galerii fotek, složky hudby a videí ve svém iP, aniž bych musel řešit problém s mazáním aplikací po JB, tak jako je tomu u iTunes.
Předem díky za odpověď a omlouvám se, jestli už tu takové téma je.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Alternativní správa iPhone

Příspěvek od rony »

nieco malo ale nic dokonale:

Phone View
iPhone Explorer

iTunes je najlepsie previazany s iPhonom. Nerozumiem tvojej poznamke o mazani aplikacii po JB. Ja mam JB a nic mi nijake aplikacie nemaze.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dapeda
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned úno 24, 2008 12:01 am

Re: Alternativní správa iPhone

Příspěvek od dapeda »

Scháním nějaký program, protože když mám JB, tak se mi vždy po připojení k iTunes smazaly z telefonu a synchronizovaly s PC. Když jsem se snažil, si pohrát s nastavením, abych bahral jen hudbu, tak to dělalo stále dokola. Pak sem si je musel (přes Instalous) stahovat vše znova :-(

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Problém vyřešen, uživatel dostává BAN za warez. MG

Zamčeno