ulozenie zmien v iTunes

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
mcelroy

ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od mcelroy »

caute, mam iTunes uz par rokov a moju kniznicu uz mam pekne usporiadanu, oatgovanu, vela pesniciek mam ohviezdickovanych, podla toho sa mi aj radia to smart playlistov, lenze ked som moju hudbu nakopiroval na moj druhy PC, nainstaloval iTunes a vlozil vsetku hudbu, zistil som ze akykolvek rating hudby, upravy, co som robil v itunes(napr interpret albumu, aby pekne fungoval coverflow) nie su nahrate v iD3 tagoch pesniciek a vlastne by som to na novom PC musel robit nanovo... Nie je daka funkcia, co mi tieto udaje aj fyzicky ulozi do MP3? Dakujem za radu :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od rony »

keby si ale skopiroval ale aj celu zlozku profilu itunes z jedneho pocitaca do druheho, tak by ti vsetko malo zostat
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mcelroy

Re: ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od mcelroy »

No skusim, ale predsa len nie je nejaka moznost ulozit tieto info priamo do MP3?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od rony »

Na niektore informacie NEMA id3 kolonky!!! Napr. nema zarucene napr. pocet prehrati, datum posledneho prehratia a pod.

Ja som si ale isty tym, ze COVERY sa do mp3 ukladaju. Rovnako aj nazvy skladieb a pod.

Pri presune kniznice musis preniest dve veci: "databazu", to su udaje o organizacii kniznice (tie, ktore sa teda neukladaju do mp3 suborov) a samotne mp3 subory.

V databaze su aj POLOHY mp3 skladieb v suborovom systeme, tvoj problem je hlavne a len v tom, ze si ZLE umiestnil tie mp3ky. Daj si uz to Get Info a zistis to velmi rychlo.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od macodk3 »

Zdravím, asi zrochu OT. Ja iPade 2 mi v novom iTunes 10.5 niekedy nechce pripojiť a niekedy keď sa už pripojí tak ani nechce synchronizovať. Napíše niečo na spôsob "iTunes neví přečíst aplikace ve vašem iPadu".
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

kalich5
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 49
Registrován: pon lis 14, 2011 9:38 pm

Re: ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od kalich5 »

Chtěl bych se optat jak přenést knihovny iTunes na nový počítač. Doma mám starý na kterém mám mp3, stažené aplikace, atd a mám vedle toho nový počítač kde mám nové iTunes a chci do něj dostat celou knihovnu se vším všudy z toho starého. Můžete mi poradit kde to hledat a co všechno zkopírovat. Děkuji

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od rony »

prekopirovat danu zlozku. Prejdi si KBcka od Apple, najdes tam presnejsie informacie. Alebo Navody na nasom serveri.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Kasert

Re: ulozenie zmien v iTunes

Příspěvek od Kasert »

Ahoj, chci se zeptat, jestli existuje nějaký způsob, kdy bych mohla všechny písničky z iTunes smazat z počítače, ale chci, aby mi zůstaly v mém iPodu. Je to možné? V počítači mi zabírají moc místa. Díky za odpověď

Odpovědět