Vzdálená plocha

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
pavel_vot

Vzdálená plocha

Příspěvek od pavel_vot »

Zdravím konferu. Nemáte někdo tušení, jestli existuje aplikace, která mi dovolí připojit se vzdáleně IPhonem ke compu? Mám na mysli využití vzdálené plochy ve Windows. Díky. Pavel Vot

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Julek »

tohle mě také už napadlo, ale zatím bohužel.. uvidíme zda někdo podobnou app napíše..


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od rony »

ale pockat pockat, ved klient pre VNC existuje!

Terminal services klient samozrejme nie ale! Pred par rokmi som natrafil na SKVELEHO TS klienta pre linuxove masiny, ci a kto sa ho pokusi portovat, to naozaj neviem, moznost existuje :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od whisky96 »

este existuje aplikacia files2phones, ktora umoznuje vidiet adresarovu strukturu compu, ale aj spustat a upravovat vzdialene subory

Frost
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 13, 2008 6:48 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Frost »

Heč a já umim kompletní plochu kompu :-)
Udělejte si profil na http://www.logmein.com a poté se na PC přihlásíte odkudkoliv na světě....třeba i z telefonu pokud podporuje html.

pavel_vot

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od pavel_vot »

Frost píše:Heč a já umim kompletní plochu kompu :-)
Udělejte si profil na http://www.logmein.com a poté se na PC přihlásíte odkudkoliv na světě....třeba i z telefonu pokud podporuje html.




No jo, ale jde mi o přihlášení do firmy. Přihlašuji se pomocí šifrovaného VPN, tak nevím, nevím, zda toto by bylo to pravé ořechové.

LadaWalker

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od LadaWalker »

existuje program VnSea neni to to co hledas ?

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od spachal_tmp »


Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Paly »

2 pavel_vot:
VNC funguje spolahlivo aj na Win aj na MAC.

Kludne pouzij tuto aplikaciu :) plus si musis nainstalovat nejaky soft do kompu, netusim aky, ale asi to vies
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od drsny »


polom
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: stř dub 02, 2008 6:13 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od polom »

Zdravim vsechny, chci se zeptat jde to i naopak ? mam na mysli pripojit se z PC na iphone aby byl iphone server VNC nebo neco takoveho ?

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od drsny »

pokud vim, tak vnc server pro iphone dosud portovany nebyl

polom
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: stř dub 02, 2008 6:13 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od polom »

:( to je skoda a nevite jak to udelat treba nejak jinak ( chci treba posilat SMS pres iphone z pocitace, atd ) diky

pavel_vot

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od pavel_vot »

Tak jsem vyzkoušel VNsea. To je to co jsem potřeboval. Sice má své mouchy, zejména ovládání není zrovna nejlepší, ale chce to asi jenom trochu cviku.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od drsny »

vnsee ma prave ovladani naprosto skvele. sice mi chvilku trvalo nez jsem ho pochopil, ale ted uz s tim dokazu normalne fungovat. nejvetsi muj problem byl, nez mi doslo, ze posouvat obrazovku musim dvema prsty.

morri21

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od morri21 »

je to uplne super...zachvilku pridam navod, ako to spojazdnit na win...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Julek »

velmi dobrý návod děkuji !



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

aGr

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od aGr »

Nejsem schopnej VNSea zprovoznit. Delal jsem vse podle navodu ale iPhone proste server nenajde. Zkousel sem UltraVNC a RealVNC, problem je v Iphone protoze z jineho kompu na se pripojim. Firewall mam vyplej. Nejake rady? Diky

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od marseli »

Tak jsem se uspesne spojil sVNC lite v iphonu na RealVNC v PC. Vse pouze po wifi siti u me doma. Umoznuje to vubec spojeni treba pres GPRS s PC?

paul.digi

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od paul.digi »

Přímo pro remote desktop ve windows je možné použít free aplikaci RDP z AppStore.

http://mochasoft.dk/iphone_rdp.htm

roller

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od roller »

chtel jsem se jen zeptat nemuzu nidke ten VnSea stahnoutmuzete mi poradit pls

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od avere »

napište někdo podrobyn nyvod pls, viděl na youtube ze se pres to spustilo i wow, crysis atd, bylo by dobry kdyby tu navod k tak užitečne alikaci byl.
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

domca456

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od domca456 »

tady mate potrobnej navod jak rozbehat jaaduVNC je tam i neco proti pravidlum fora ale doufam ze to nebude vadit.Hlavni je prece ten navod :wink:
to avere: hlavne ze mas v podpisu: ''tady najdeš všechno http://www.googleforidiots.com,, kdyz ta je vsechno tak tam musi byt aji tuna navodu :wink:

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od avere »

najde tam každej všechno, ale ja jsem strašně linej
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

shade

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od shade »

s čím máte problém ja som úplne v pohode rozbehal VNC medzi pc-ip aj ip-pc.
na windowse alebo unixe si nainštalujte tightVNC je free a funguje bezvadne. spusťte tightVNC server, v administrácií nastavte heslo a port.

na iphone spuste moochaVNC, alebo jaadu VNC a pripojte sa na komp(ip, port, heslo). ide parádne.

v opačnom prípade v iPhone nainštalujte Veency (VNC server), na kompe môžete použiť tightVNC viewer. opäť IP adresa iPhonu, ten sa vás spýta či chcete povoliť pripojenie, potvrdíte a môžete na kompe ovládať iPhone. akurát to má nevýhody, že je to docela pomalé, ale s ústupkami som na tom hral tapDefense :) a nedokážete na tom spraviť multitouch gestá ani akcelerometer, tie samozrejme fungujú ked to robíte počas toho priamo na iPhone, ale z kompu sa to simulovať nedá.

Ballin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: ned lis 23, 2008 1:38 am

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Ballin »

Ak chces hresit, nadavat, tak prosim, ale len na seba. My tu mame pravidla podla, ktorych sa riadi forum tak si ich precitaj! Paly
Pro krásu těla naletí člověk na ošklivost duše.

Étienne Bonnot de Condillac

Yang15
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: stř dub 23, 2008 9:40 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Yang15 »

Ahojec..
tak jsem si precetl tento vas clanek.. a moc me zaujal.. nevahal jsme .. a vse zkusil..a celekm to bezi pekne.. jenom me trosku mrzi.. ze to nepodporuje ty plynuly veci..jako napr videa:(
nevite o necem..jestli neni neco, ze kdyz na PC pustim treba TV nebo normal film.. abych to molh sledovat i na iphonu?? dekuju moc :)

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Apache23 »

ORBlive! :wink: Pozerám cez to filmy aj na Wiičku cez wifi a ide vpohode. Trochu znížená kvalita.
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Yang15
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: stř dub 23, 2008 9:40 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Yang15 »

oki..díkes moc.. a to sezenu v appstore? a jsou na to potreba mit nejaky jiny programy na PC nez ten zmiňovací TIGHTVNC?

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Apache23 »

TightVNC potrebuješ len pokial chceš ovládať PC. ORB si stiahneš free z ich stránky do PC. A slúži hlavne na to že napríklad doma ti beží PC (musí bežať je to podmienka pre stream ) a ty si v kaviarni s rýchlou wifi možeš prezerať takmer všetky súbory v PC ktoré sprístupníš vrátane webkamery na PC. Čiže môžeš si aj odsledovať kto sa ti práve hrabe v PC! :wink:
Viac na: http://www.orb.com/

A áno je to v APPstore za 10 USD. 8)

Podporuje aj iné multimediálne prístroje. Ako som už spomínal, testoval som na Wii a spokojnosť.

EDIT: šak som úplne ešte na LogMeIn Ignition zabudol ale stojí 29,99 USD. Ale je asi jedna z Best ak nie úplne že naj. PC verzia je free (Oproti platenej má nejaké obmedzenia) a pomocou wifi cez vysoko šifrované prepojenie možnosť plnej kontroly nad PC na dialku s administrátorskými právami.
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Yang15
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: stř dub 23, 2008 9:40 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od Yang15 »

tak už to mám.. nakonec jsem na to nějak přišel, takže už mi jdou přehrávat různé filmy atd..
Jenom.. máš na PC TV?.. funguje ti to?.. ja nwm, jestli jsme to dobře nastvavil.. ale na netu mi píšou, že než se ty kanály načtou, tak to mlže trvat klíďo až 2 hodiny... tak jsem zvědav :D


jinak na tech strankach orb.com je vsechno ( registrace a prace ) gratis ne?

mathev

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od mathev »

tak ja pouzivam logmein ignition a pohodicka je ten program sice trosku drahy ale ked to clovek vyuzije tak je ot asi najlepsia volba

rdx
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 16, 2009 5:42 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od rdx »

Ja pouzivam logmein. Umi propojit jak pocitace mezi sebou (zdarma light aplikace) pres prohlizec. Jde to klasicky i pres iphone safari ale to je znacne nepohodlne. Proto doporucuju jejich aplikaci primo pro iphone je sice draha (ehm...), ale beha naprosto paradne. Zvlaste vychytavka prepinani monitoru zatresenim iphona vzdy pobavi :))

a.man
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: pon říj 13, 2008 12:15 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od a.man »

Tak sem se prave stal taky stastnym majitelem Logmein.. Naprosta pecka :D
Tohle sem potreboval jako sul. Pul hodinove prohlizeni Pc mi vzalo sice 5 Mb ale jede to krasne i bez wifi. :P
IP 5 16G, white, T-mobile, nonJB, FW 6.1.4
Testuju iOS 7 bety.

fitor
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 05, 2011 8:40 pm

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od fitor »

Trochu OT:
neexistuje prográmek, který po připojení iP k PC kabelem (nebo BT) zobrazí plochu iP na displeji PC a umožní ovládat myší a klávesnicí? Na WM se to jmenovalo MyMobiler a fungovalo to skvěle.
Dík

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vzdálená plocha

Příspěvek od rony »

nie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět