iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

napsal jsem :arrow:
7luke.com píše:stačí kliknout na iPhone vpravo dole v liště pravým tlačítkem a tam je čtvrá položka odspodu se šipkou - no a v té je volba jazyka, jde tam dát Angličtina :D 8)


a když píšu v liště, znamená to tohle :arrow: :arrow: :arrow: http://www.7luke.com/images/iphone_lista_pcsuite.jpg

protože navíc k té bublině vlevo nahoře se člověk dostane až po překonání hlášky o Jailbreaku a instalaci (pokud ho nemá) - a bez Anglického jazyka tam vidí jenom chybovou obrazovku se zatržítkem, tlačítkem a rozsypaným čajem a tuší velké kulové, o čem to je. Takže na přepínání jazyka je prostě vhodná ikona v liště vpravo dole.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Pro upřesnění, je to v liště (tzv. Hlavním panelu Windows) s hodinami a dalšími spuštěnými programy, nikoli v okně iPhone PCSuite.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Dnes vyšla nová verze (přes update či automatic update)
:arrow: :arrow: :arrow: 2.6.0.105

Vyzdvihl bych například to, že už kromě z jiného WM, Androidu a iPhone jde nyní importovat data i ze Symbian zažízení viz obrázek:

Obrázek

:idea: Přímé stažení a instalace programů / her přes PC:

Obrázek

Obrázek

Ukázky z minulé + současné verze zde :arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/ipho ... itunes.php

Laický překlad narychlo z Čínštiny (než to někde bude Anglicky):


2009.09.25

Nové funkce:

1. Cydia zdroje ke zvýšení programové podpory řízení, zvýšení z 91 asistentů spravovat a udržovat mobilní telefon Cydia zdroje;

2. Program pro správu stáhnout a nainstalovat ze zdrojového Cydia funkcí Deb software;

3. Deb odinstalovat program, software pro řízení ke zvýšení funkčnosti;

4. Postupy pro řízení rychlou instalaci místní softwarové funkce, snadno se instaluje místní balíček;

5. Nokia S60 mobilních telefonů pro růst klíčový bod obratu, podpora pro mobilní telefon S60 kontakty, textové zprávy, kalendář, telefonní záznamy převedeny na iPhone

6. Výrazně zlepšit klíčový bod obratu ve zlepšení kontroly rozhraní, zvyšovat prostředí systému automaticky detekovat automaticky pomáhají uživatelům vyhledat a nainstalovat chybějící součásti a pohon mobilního telefonu, výrazně zjednodušit přenos dat mezi různými provoz mobilního telefonu;

7. Zvýšení 64-bitový systém, telefon se systémem Windows Mobile klíčový bod obratu podporu;

8. Správa e-book download e-knihy ke zvýšení při HTTP;

9. Tapeta vedení zvýšit na double-klepnutím do určité tapety na plochu mobilního telefonu přímo nastaven na aktuální funkci;

10. Theme Manager zvýšit o double-kliknutí v mobilním telefonu přímo na téma, je nastaven na aktuální téma rysy.

Funkční vylepšení:

1. Zlepšit postupy pro správu seznamu instalovaného softwaru zatížení z logiky seznamu, aby se zabránilo zbytečnému zatížení;

2. Otevřete knihu o zlepšení řízení, je právo není nainstalován software tipy Panda čtení a montáž logiky;

3. Kontaktní osoba, když výchozí Zvolte, zda chcete importovat, upravte podle pokynů k "Import Zvolte Kontakty" lepší přehled uživatel importovat kontaktní osoby;

4. Budík řízení, klikněte na tlačítko "Sync na telefonu" tlačítko pro zvýšení tipy;

5. Síťové zálohování a obnovu, v době, import dat, pokud narazíte na duplicitní data budou automaticky přeskočí, aby se zabránilo duplicitě Import;

6. Klíčovým mezníkem v plnění dat do doby, pokud narazíte na duplicitní data budou automaticky přeskočí, aby se zabránilo duplicitě Import;

7. Při exportu kalendáři najít všechny post-vybrané standardně;

8. Kalendářní týden Pohled automaticky zvolena právě po nové události novou událost;

9. Image management náhled obrázku, podpora pro zvětšení obrázku pohybující se v zobrazení obrázků;

10. Zlepšení obrazu řízení, náhled miniatur myši vyvolat bar a nástrojové lišty zobrazuje zkušenosti;

11. Optimalizace elektronických knih okně výzvy ke stažení informační displej;

12. Automatické zálohování a zálohování na místní počasí a zásob zvýšení zálohování a obnovení;

13. Pro zlepšení iPhone synchronizace s iTunes po problému vyzváněcí tón Detekce ztráty, včasnější odhalení ztráty vyzváněcí tóny, takže uživatelé v čase obnovit chybějící vyzváněcí tóny a nastavení.

14. Dalších funkcí, které zvyšují.

Opravy chyb:

1. Pozměňovací návrhy ke změně vedení signalizace budíku hodiny času, je-li kurzor není odstraněna, a přímý klikněte na "Přidat" nebo "smazat", když alarm čas, žádný způsob, jak měnit úspěšnou otázkou;

2. Instalace softwaru nástroje výrobu obalů, nelze běžně přístup k síti, bude to vést k selhání Pxlpkg.plist tvorbu souborů problémy;

3. Revidované SMS správy, je-li dialog s textovou zprávu v počtu více než jedné skupině, pouze ukazuje první řadě otázek obsahu zprávy;

4. Reakce na změnu zprávu, není-li telefonní číslo a poslal přesně stejný, bude to nelze zařadit do stejné zprávy v okně chatu problém;

5. Revidovaný text chat, kdy mnoho klávesovou zkratku Ctrl + Enter odeslat obsah, bude opakovaně posílat stejnou otázku obsahu zpráv;

6. Revidované ringtones řízení, který není běžně přístup k síti, povede to ke čtení prsten selže, a zpět do prázdné prsten problém;

7. Změny tón výroby, když žádný normální přístup k síti, vyzváněcí tóny přesouvat selžou problém;

8. Revidované správu snímků, v některých případech, double-klikněte velký náhled obrázku, první náhled fotografie nebude správně fungovat, ale pouze ukázat, miniatury otázek;

9. Revidované správu snímků, přidat galerie obrázků mají modrou otázky týkající se hranic;

10. Pokud nechcete číst změnu Panda, novinky předplatné začít Automatické aktualizace bude i nadále problémem;

11. Změny v síti zálohování a obnovu, v některých případech modifikovat export kalendář akcí, události mohou opakovat export problémy;

12. Revidovaný plán řízení, kalendář soubor vCalendar dovážet, je-li informace Notes je multi-line, stane stranou otázku;

13. Revidovaný plán řízení, kdy použít soubor vCalendar pro import a export dat, bude čárka ukázat špatnou otázku;

14. Změny klíčový zlom v kalendáři dovážet bez-opakované události, ať už do konce akce vlastnost je nastavena na špatnou otázku opakovat;

15. Pozměňovací návrh obnovit, v procesu snižování nemůže připojit telefon k odpojení při zavřeném okně a obnovit indikátor stále vykazuje problém;

16. Změny záložní budík automatické zálohování dat nemůže obnovit problém;

17. Ostatní opravy chyb.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

:!: :!: :!:

Jinak GENIÁLNÍ program při backupu/restoru SMS, SMS operacích rád ořezává počáteční prefix "+" :evil: u čísel uložených v mezinárodním formátu (+420xxxyyyzzz). Původní SMSky pak jsou beze jmen odesilatelů (v kontaktech prefix po operacích zůstává). Nejde na ně ani odpovídat.... Jedná se o dost závažnou chybu - brzy budu psát autorovi.

:idea: Kdyby měl někdo náhodou další podněty pro autora, nechť mě informuje a já to s ním pořeším.

Program má podle mě velké ambice a na iPhone nemá konkurenci. Pravidelné nové verze odlaďují chyby a přidávají další funkce. Nezahazoval bych fintu do žita - věřím mu a doufám, že mě nezklame - stejně jako doufám, že se rozšíří mezi jailbreakový lid a dostane pořádný support i v rámci Evropy.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Měl jsem velmi rád tento program. Používal jsem jej od prvního dne, co jsem měl iPhone 2G FW 1.1.4. Neměl jsem Wi-Fi ani internet v mobilu a přesto jsem, díky jeho Instalátoru, měl všechny aplikace. Vždy býval u nich popis a grafické znázornění jak si vede v žebříčku úspěšnosti u uživatelů, pro který FW je určen, zda je bezpečný, anebo jen na vlastní riziko a pod. Díky jemu jsem si dal snadno hudbu i s obrázky alb do iPhone, bylo tam pohodlné přidělování práv k aplikacím, dobře se jím zálohovaly fotografie, daly se přidávat i vlastní obrázky do iP, nějak tam fungovalo i zadávání událostí do kalendáře a mnoho dalšího, co jsem ani neměl možnost odzkoušet, protože pak přišel FW 2.0 a s ním i nová verze PCSuite, u které jsem provedl překlad, ale k vyzkoušení jsem se již nedostal, protože mám stále FW 1.1.4 a bojím se použít novou verzi PCS, která se mi neustále snažila nainstalovat nějaké věci do iP. Jelikož jsem si nechtěl iP podělat a těm věcem jsem nerozuměl (čínština), program již přes rok nepoužívám a dost mě to mrzí. Jakmile se rozhodnu updateovat na nový FW, bude PCS středem mého zájmu.
Dle tvých příspěvků vidím, že jsi velkým fandou tohoto programu. Možná by stálo za to - pokud jej máš osahaný - shrnout veškeré poznatky kolem něho, od instalace až po věci, na které je nutno dát si pozor. Např. podmínkou u prvních verzí bylo nejprve nainstalovat iTunes a teprve pak PCSuite. Kdybys sepsal jakéhosi průvodce tímto programem, myslím si, že by mu mnoho "písíčkářů" přišlo na chuť, protože, co naplat, tento program je podstaně víc user friendly nežli verze iTunes pro Windows. A podle toho, jak jsem překládal verzi pro FW 2.0, vypadal, že toho umí zase mnohem více.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Chystám se na VELKÝ článek o iPhone PC Suite. Nejdříve chci s autorem doladit problém s ořezáváním telefonního čísla (občas usekne znak "+" u čísel zapsaných v mezinárodním formátu) při operacích s SMS zprávami.

PS: takto vypadá špičkový instalátor aplikací přímo přes iPhone PC Suite - aplikaci si najdu / stáhnu přímo v PC a samo ji to po stažení nainstaluje do telefonu. Mohu i zadat stahování více věcí najednou - do seznamu:

:arrow: :arrow: :arrow: http://www.7luke.com/portal/images/stor ... _suite.jpg

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

:shock:
iphone je fakt cool,ale me se dneska stalo neco fakt neobvykleho..mam JB ale iphoe suite mi hlasi ze ne,takze tam nemuzu dostat(pripojt)
:roll: :roll: co ted,nevite nekdo?
Obrázek

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Máš aktualizovaný PC Suite? (Update) Poslední verze je 2.6.0.105

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

jasny,stale nic

dair

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dair »

jackietran píše::shock:
iphone je fakt cool,ale me se dneska stalo neco fakt neobvykleho..mam JB ale iphoe suite mi hlasi ze ne,takze tam nemuzu dostat(pripojt)
:roll: :roll: co ted,nevite nekdo?
Obrázek

uz to tu bolo riesene, to iste robilo aj mne hned po tom ako som ho JB (3.1 blackra1n). Po update programu a restarte telefonu sa hned napojil

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

aha takze mam JB znova?

gaba.stava

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od gaba.stava »

já mám úplně ten stejnej problém, aplikace ze cydie mi na iphone fungují, ale jakmile ho připojím k iPhone PC Suite, DiskAid, tak mi píšou programy, že iphone není JB, ani cracklé aplikace mi nejdou nainstalovat přes iTunes, tak nevím nevím, mám iphone 3gs 32 gb, JB 3.1.2 blackra1n a nevím co s tím...

mattoni

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od mattoni »

musíte si ze cydie nainstalovat utilitku afc2add, poté restart a pak už Vám to půjde....

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

gaba.stava píše:... ani cracklé aplikace mi nejdou nainstalovat přes iTunes, tak nevím nevím...


Ale já vím, pustila ses na tenký led, psát tady o touze po cracklých aplikacích. Už nikdy to tady na fóru nevyslovuj a jenom si to mysli a odpovědi na warezovské problémy hledej na jiných fórech. Pravidla jsi, doufám, četla.

Teoo

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Teoo »

Dnes jsem nainstaloval nové aktualizace pro Win vista a pc suite přestal fungovat. Nejde i po reinstalaci.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

jo,po uz to facha :lol:

pharlap

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od pharlap »

Muzu jeste nekoho poprosit o fungujici odkaz na nejakou EN versi tohoto prg.? Vcera sem zkousel sosnout z tohoto odkazu http://www.google.cz/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&ved=0CA0QFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.free-codecs.com%2Fdownload%2FiPhone_PC_Suite.htm&rct=j&q=PC+suite+2.6.0.105&ei=K9PWSvDvCoqX_QbFsYDTCA&usg=AFQjCNEZM5blEgBcWaK-C5hSUNbId0Mvsw, ale stahla se mi nejaka cinska verse a chce to po mne doinstalovani jazykove sady apod. :(
Moc diky!

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

to si nastavis v SETTING vlevo nahore :lol:

pharlap

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od pharlap »

jackietran: vzhledem k tomu, ze cela aplikace se mi nainstalovala v cinstine, tak sem se z toho duvodu ptal, zda to jde udelat nejak, aby byla aspon EN. A moc moc dekuji za pomoc! Aspon sem vedel kde ve spleti znaku kliknout a prepnout do EN modu. Diky!! :wink:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

No vidíš, a už se to dokonce v tomto vláknu řešilo, kde se přepíná jazyk. A jsou dva způsoby. Ten druhý je na předchozí straně.

dair

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dair »

Teoo píše:Dnes jsem nainstaloval nové aktualizace pro Win vista a pc suite přestal fungovat. Nejde i po reinstalaci.

mam ten isty problem, pravdepodobne updatom windowsu PCS prestal ist a nepomaha ani reinstal :(

agla

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od agla »

Také problém, používám iPCSuite denně druhým rokem. Je fakt, že občas byla třeba týdenní nucená přestávka, vždy to souviselo se změnami ve Windows. Myslím, že nyní je to také tak. Na NTB s Vista Business mi zatím iPCSuite(2.6.0.105) jede, asi ale jen díky tomu, že vytrvale odmítám aktualizace. Na PC v práci s XP Prof. jsem to neuhlídal, aktualizace se instalovaly(14 a 15.10) a šmytec. Nepomohla odinstalace, důsledné vyčištění registru a opětovná instalace. Myslím, že musíme počkat na aktualizaci.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

@pharlap: předchozí stránka :roll: :roll: :roll:
:arrow: viewtopic.php?p=182283#p182283

agla píše:Myslím, že musíme počkat na aktualizaci.
a ta je TADY :arrow: http://www.pandaapp.com/content/2009-10 ... 3257.shtml


Jak nastavit Panda Daemona pro spojení iPhone a iPhone PC Suite bez kabelu pomocí WiFi
:arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/prip ... s-wifi.php

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Alek13 »

Jde ten pc suite i bez jailbreaku?
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

dair

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dair »

2.6.1.106 je nova verzia ale nefunguje. Uz som to skusal (windows7 posledny update). Kusok som googloval a ide o framenetwork ktora nie je stale spetne kompatibilna. "downgrade" FN by to vyriesilo alebo pockat na update softwaru :(

A PC SUITE som skusal bez JB. Islo mi nahodit do neho nejake fotky ale tie naj funkcie samozrejme ze nesli ;) takze....

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

To píšeš ve stylu, jako že ta nová verze nejde Tobě, tak to nejde celému světu. Úspěšně odzkoušeno na 3x XP, 1x Vista a 2x W7. Dále to, že program potřebuje jailbreak, píše hned na začátku. A v tomhle threadu se to taky kolikrát psalo. Takže......

O iPhone PC Suite chystám VELKÝ článek. Zatím ale pracuji na odstranění jedné chyby v programu a to už jsem zde taky psal - ta chyba je při přenosu SMS z jednoho iPhone do druhého nebo při záloze > obnově SMS

obrázek :arrow: http://www.7luke.com/portal/images/stor ... eminfo.jpg

Bulwa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 208
Registrován: čtv pro 11, 2008 4:06 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bulwa »

Stejný problém,předevčírem jsem aktualizoval Win XP a přestal fungovat iPhone PC Suite ver.2.6.1.105 .Stáhnul jsem novější verzi 2.6.1.106 z odkazu ,který dal 7luke.com a zase to jede :wink:
Obrázek

dair

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dair »

7luke, rozhodne som nechcel nikoho urazit, proste mi to nejde a tak som googloval a googloval. Ja asi jednoducho musim cakat lebo verzia v ofiko stranky mi jednoducho nefunguje :(
BTW co sa tyka tvojho webu, mam problem sa pripojit tak chcel by som vediet ci uz si sa s tym stretol? (zahranicna IP, konkretne AU)
diky moc vopred

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Aha, tak vydrž nebo použij třeba jiný komp v domácnosti pokud je :)

OT: můj web, píšou mi i lidi třeba (teď naposledy) z Anglie, Polska, Ruska, Vietnamu, ... ohledně webu, takže nevím o žádném problému. Nemáš třeba ten PC začarovaný? Viz i ten problém PC Suite :oops: Díky za upozornění

dair

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dair »

laptop mam cisty, kasper pracuje bezchybne. Za PC rozhodne nie som noob a toto je prvy problem co mam a nemozem rozbehat. (samozrejme ak neratam posledny 3GS jailbreak 3.X haha) Skusim pockat :(
BTW aby som si to cekol ci to nie je compom, tak sa na to nemozem napojit cez wifi cez iPhone a ci to nie je wifinou tak som skusil aj cez 3G operatora tu v Australii a to jedine sa napojilo. Skusil som to aj cez ine compy a nejde to. A router nemam co sa tohto tyka absolutne nijako blokovany a toto je prva stranka na ktoru sa nemozem napojit. Preco? tak to som uplne v <>.
Skusim este nejake proxy ci to pomoze :/
Kazdopadne dakujem :)

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

dair - OK :) s tím mým webem zvláštní, protože mám návštěvy různě ze světa včetně USA i třeba Vietnamu :lol: :D

Dále, pokud trochu kamarádíte s Angličtinou, zde se můžete podívat na vývoj kolem zásadní chyby v PC Suite :arrow: http://forum.pandaapp.com/topics/11/200 ... 1255977399

Jakmile bude opravena, dám dohromady velkou (snad mega) recenzi tohoto skvělého programu :D

mimino4

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od mimino4 »

cez co mam stiahnut ten panda daemon aby mi siel iphone cez wifi?

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

otevres ten pandadeamon v iphonu,pak tam mas jeden takovej vyber,to si zapni,a dole mas napsane ip adresu a password ...

mimino4

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od mimino4 »

jackietran píše:otevres ten pandadeamon v iphonu,pak tam mas jeden takovej vyber,to si zapni,a dole mas napsane ip adresu a password ...


ale ja nemam ten programek ako stiahnem ten?

jonas.hajek

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od jonas.hajek »

Neexistuje tento pgm jako Portable? Nikde ho nemůžu najít.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

To je asi tím, že jako portable neexistuje.

Nainstalovat (spíš přeinstalovat) Daemona jde dodatečně na kartě SYSTEM :arrow: Reinstall PhoneDaemon

mimino4

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od mimino4 »

jo tak dom deamona preinstaloval urobil vsetko podla anvodu na tvojej stranke 7luke a na wifi sa to endokaze propojit. furt vyhadzuje incorect password je ked ho 100% zadam dobre. neviem v com je pes zakopany

Denize

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Denize »

Zdravím, mám nasledovný problém. Nainštaloval som iPhone PC Suite 2.6.0.105 .. mám Windows 7 64bit .. no a keď idem do Apps - Cydia Source tak zastane na Loading deb software list, please wait .. a ďalej sa nepohne. Treba povoliť napríklad vo Windows Firewall-e túto aplikáciu, alebo ešte ma napadá, či to nemôže mať niečo spoločné s tým, že v iPhone nemám Cydiu (aj keď to asi nie).

Obrázek

jonas.hajek

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od jonas.hajek »

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli mi to půjde na 3.0, jestli je třeba iTunes a jestli se dají dávat do iPhonu, zpět a mazat obrázky, hudba, videa a aplikace?

Díky za všechny odpovědi :) .

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

na 3.0 to PUJDE,je to presto si muzes davat vsechno

Odpovědět