iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
marcusonic

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od marcusonic »

Zdravím
Prosím o to, zda by mi mohl někdo pomoci s odinstalováním ikonky Pandadaemon, která mi zůstala viset v mém Iphonu. PC Suite jsem přestal používat, odinstaloval jsem jej a této ikony se nemohu zbavit.

Děkuji předem

Sk1X1
Host
Host
Příspěvky: 96
Registrován: sob pro 05, 2009 9:00 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Sk1X1 »

Mám dotaz... Po restore na 3.1.2 mi nešel nainstalovat PandaDaemon... Nejdřív PC Suite hlásilo, že nemam JB, tak jsem nainstalovaj přes Cydii tu "afc2add"... V PC Suite jsem dal Reinstall PandaDaemon a objevilo se mi, že ho nemam nainstalovanej, tak jsem klikl na Install, pak restartnu iPhone, objeví se instalování a po chvilce zmizí... Nic se nestane, žádnej restart springboardu, žádná ikonka PandaDaemon... Tak jsem restartl iPhone a objevila se ikonka... Tak jsem myslel, že to je v poho, kouknu ale znova do Reinstall PandaDaemon a tam je furt napsaný, že nainstalovanej neni... Je to problém nebo to můžu ignorovat?

unseen

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od unseen »

je normální že pcsuite nefunguje na win7?měl sem před tim xp a tam jel normálně,ale teď po přeinstalaci se vůbec nespustí,jen se rovnou ukáže okno s "ukončit program".zkoušel sem asi pět verzí a nic :( nějaká rada?díky

Sk1X1
Host
Host
Příspěvky: 96
Registrován: sob pro 05, 2009 9:00 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Sk1X1 »

mně jede... ale taky jsem měl problémy... zkus to spustit jako správce

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

8. února 2010 vyšla nová verze V2.8.0.118

Changelog anglicky:


New Functions:
1?Added Group Filter of contacts in ?Chat?, allowing you to select a contract group quickly to send bulk SMS messages, besides, added the clear contacts option;
2?Now if 91 Call Show has been installed on your phone, you will be able to update call show avatar, emotion, comment and message on PC, which can thus save your GPRS traffic;
3?Added Custom Gift (Beta) in ?Pictures?, where Gift DIY feature is available for you to choose your favorite pictures in your phone or PC and print them on various gifts, including cups, T-shirts, mouse pads, crystal ornaments, picture albums, desk calendars, etc.;
4?Added Random function in ?Wallpapers? and ?Themes?, which provides random wallpaper and themes for you to choose from. Meanwhile, it also recommends you different categories of random content (if you click ?Random? when browsing content under a specific category, only content under this category will be recommended to you randomly);
5?Added 91 Call Show Auto-update Setting in ?Setting?;
6?Added ?RotateLeft/RotateRight? in thumbnail preview of ?Pictures?, and now when you put your mouse over a thumbnail, related info of the picture will pop up;
7?Added ?All Apps? under the ?Downloaded? category of ?Apps?, apps under this category won?t be filtered; added the option that allows you to delete apps incompatible with current firmware and delete apps of earlier versions (with latest version retained);
8?Added support for reading and exporting music and video on firmware 3.X in ?iPod?, but currently not support for adding, editing and deleting music.


Function Improvements:
1?Optimized contact import/export in ?One-key Transfer? and ?Network Backup &Restore? as well as vCard import/export in ?Contacts?, to guarantee the integrality of contact data;
2?Optimized the file transfer interface in ?Files? and modified the original destination folder path to source folder path;
3?Now no repeated prompt window will pop up when you delete repeated events in ?Calendar?;
4?Now when you disconnect your phone during auto-backup, the backup window will be closed and the backup progress will be cancelled automatically;
5?Modified the storage path of project resources in the configuration info generated by PXL installation package maker in ?Software Package? to relative path, so that you can back up the project for use in different computers and make it compatible with project configuration of earlier version;
6?Improved the RSS news update flow. Now no phone log-off is required after you update RSS news;
7?Updated the caller location database and added more 186 and 189 phone number data;
8?Optimized the interface of One-key Transfer and added the animation effect;
9?Other improvements.


Bug Fixes:
1?Resolved the problem that SMS data backed up on firmware 2.X cannot be restored to firmware 3.X;
2?Fixed the group info loss of bulk SMS messages during One-key Transfer or Network Backup/Restore;
3?Resolved the problem that if you delete original pictures and add new pictures in ?Pictures? on firmware 3.X, thumbnails of the newly added pictures cannot be correctly displayed;
4?Resolved the problem that when you are performing one-key transfer or network backup/restore, the read log of latest PandaReader cannot be exported;
5?Resolved the problem that after you restore data to firmware 3.X via One-key Transfer or Network Backup/Restore, the date in Notes may be incorrect;
6?Resolved the problem that the sending time of SMS messages cannot be correctly displayed when you transfer data from S40 phones;
7?Resolved the problem that when you click ?Sync to Phone? in ?Alarm Clock? for multiple times quickly, several sync progresses may be activated at the same time;
8?Resolved the problem that the permission of notes folder may be changed to ?root? after notes are restored to a newly jail-broken phone;
9? Resolved the problem that when you are downloading wallpaper or theme resources, if you have to click on an item for several times because of network lag, there may be several downloading progress bars;
10?Resolved the problem that when you are importing high-definition pictures in ?Pictures?, the imported pictures may be blurred;
11?Fixed the database error in ?iPod?;
12?Fixed other bugs.

unseen

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od unseen »

Sk1X1 píše:mně jede... ale taky jsem měl problémy... zkus to spustit jako správce

nejde ani tak,zkoušel sem i teď tu nejnovější verzi a nic :(

MartanCJ
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: pát pro 25, 2009 4:46 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od MartanCJ »

unseen píše:je normální že pcsuite nefunguje na win7?měl sem před tim xp a tam jel normálně,ale teď po přeinstalaci se vůbec nespustí,jen se rovnou ukáže okno s "ukončit program".zkoušel sem asi pět verzí a nic :( nějaká rada?díky


Mám stejný problém, nějaké řešení? Dík

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od flatliners »

no mě win7 tak vytáčeli že sem se vrátil zpět k zlatejm xp tam mi jede pcsuite normálně...
Metal/HC/Punk
iPhone 6s Plus 64GB+Westone 4R
MacBook Pro Retina late 2013

rohe
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pon črc 13, 2009 10:24 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od rohe »

7luke.com píše:8. února 2010 vyšla nová verze V2.8.0.118


Je opraveno to s tím úplným číslem u SMS, tuším to znaménko "+" před číslem. když se udělá RESTORE?
Jsem blbééé a neumím anglicky.... proto se ptám. :roll:

patrix242
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: úte čer 02, 2009 4:02 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od patrix242 »

Čo je vlastne to ďaľšie nové okno pri spustení programu ? Sú tam nejaké obrázky počasia a tlačidlo Install. Je to nejaká ich aplikácia do iPhone ? Viete niekto nejaké info, a hlavne či je to v angličtine ?

rohe
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pon črc 13, 2009 10:24 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od rohe »

Tak teď jsem odzkoušel a problém s číslem +420 xxx xxx xxx stále přetrvává, dokonce mám všechny SMS teď zdvojené.... :roll:

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Jak jsem psal - na zálohu SMS je prostě stále řešení: zkopírovat si soubor sms.db (třeba přes správce souborů v iPhone PC Suite).

Problém s čísly je stále - ví se o tom.
Problém s Windows 7 - ví se o tom.

AAgent

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od AAgent »

Neviete niekto ako napravit tento problem ?

Kód: Vybrat vše

The Frmaework version is not support, please update your framework or restart setup .NET framework\n\rPlease get a new runtime support to website http://www.maxtocode.com/FrameworkSupport.html\n\rError Code : 0x0003\n\r\n\r\n\r---------------------------------------------------------------------------------------\n\r\n\r


Skusal som odinstalovat .net 3.5 aby som mal iba 3.0 potom na 2.0 a zase spat, ale aj tak nic nepomohlo :(

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

iPhone PC Suite CZ Beta

jen pripomenu ze jde o Betu, takze je mozne, ze se najdou nejake nesrovnalosti.
Testováno s poslední verzí programu 2.8.1.120
Ke stažení na mém webu:

http://www.mobil-cestiny.cz/content.php ... Z-1.0-BETA

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

No hura! :)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Aplikaci mám staženou a zítra ji vč. lokalizace zkusím,před tím se ale zeptám umí PC Suite sdílet NET připojení? jde mi o sdílení z PC na iPhone.Mám 2G a stahování přes MX Tube je bez Wi-Fi utrpení...Wifi AP nemám a v okolí se žádná volná wifina "netoulá".
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JackieTran »

Ne,ale kdyz udelas Ad-Hoc,tak ano

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Díky za info...holt do té Wi-Fi budu muset chtě nechtě časem jít....přes kabel či nedejbože BT :roll: se ze strany apple podpory nedočkám...škoda :?
Zpět k PC Suite máš s poslední verzí bližší zkušenost je už stabilita v pohodě? používal jsem naposledy předloni jednu z prvních verzí a celkem děs....navíc to do iPhone cpalo ještě svého klienta.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nová verze je v pohodě (v.2.8.1.120) a je k ní i čeština. Ten klient do iPhone být musí, jmenuje se Panda Daemon. Jinak ti to nepoběží.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite (CZ)

Příspěvek od Gekko gecko »

Zítra to zkusím dík za info...j,j je to Panda Daemon už si vzpomínám,tehdy jsem se toho až lekl,je to citelný zásah do systému podobný snad JB pere se to celkem "hluboko".

Je to OT :shock: a předem promiň ale když jsem předloni míval 3G byly zprávy že bude ofiko čeština do iTunes (občas by tam bodla)a zatím nic...alespoň že je of. čeština v iPhone jako takovém,EN mi nedělá problémy ale svůj jazyk mám moc rád :wink: :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

dair

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od dair »

ma niekto problem s nainstalovanim PhoneDaemona po jailbreaku Spiritom?

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od JackieTran »

Jaky mas problem? Predpokladam,ze ti hlasi ze nemas JB => nainstaluj si v Cydii "afc2add"

dair

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od dair »

jj, to som uz pozeral (cital vyssie) a urcite to vyskusam. restorol som si iphone a zatial cakam kym sa nevyriesi safe mod do kroreho phon pada po kazdom restarte.
Rad by som to mal 100% a nie len tak ze to "zatial" bezi.

Richi-xxx

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Richi-xxx »

zdravim, mam taky problemik, v cydii som nainstaloval afc2add a stale hlasi ze nemam JB :( nejaky napad? :?

edit: po restarte telefonu sa PhoneDaemon uspesne nainstaloval, cize program bezi dakujem

Andayon89

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Andayon89 »

Tak mám otestováno v2.8.2.126 s FW 3.1.2 a win7. Vše faká supr, i beta čeština. Jen by mě zajímalo jak udělat abych měl alespoň anglicky ,,Apps'', těma asijskejma klikyhákama se nemůžu prohrabat xD. Nikde sem se to tu nedočetl, tak jestli tu už takovej dotaz padl tak se omlouvám.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Beavers »

Pokud není anglický překlad (jakože celý PCS přeložen není), tak se tím čajem budeš muset brodit dál :lol:

Azalis

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Azalis »

Mám PC Suite 2.8.1.120 a iPhona 3G, JB s firmware 3.1.3.

PC Suite nevidí připojený mobil k PC. iTunes pracuje v pohodě. Viděl jsem zde na foru stejný problém, ale nenašel jsem odpověď.

Zjistil jsem, že na počítači Acer PC Suite funguje, ale na notebooku Sony Vaio ne. Na obou PC jsou stejné OS, se stejnou aktualizací.

OFFENSE
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pát srp 22, 2008 2:06 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od OFFENSE »

Nedávno som si stiahol tento program znova, najnovšiu verziu a mám rovnaký problém ako ty... V iTunes funguje normálne ale nejde mi pripojiť ani cez USb ani cez WiFi... vyskúšal som všetké USb porty a nič.. Mám win. 7 32 bit a iPhone 3G... Neviete ako by sa dal tento problém vyriešiť?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Beavers »

Máš v iP Panda Daemon nainstalovaný? A také aplikaci afc2add?

Azalis

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Azalis »

Já Panda Daemon jsem měl nainstalovaný a při pokusu instalovat afc2add se mě sekl mobil a musel jsem ho přeinstalovat. Teďka už to raději nezkouším. Jinak mě wifi funguje, nefunguje akorát USB spojení a to nefunguje akorát na mém notebooku Sony. Na PC Acer PC Suite funguje bez problému. Myslím, že bude problém s kompaktibilitou hardware.

Pleteš si odborné termity :mrgreen: , není to kompaktibilita, ale kompatibilita. Beavers.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od STepik »

když připojim iphone pres USb k PC, je vse v pohode. Když se chci pripojit pres wifi, PC chce iphone IP adresu a heslo.. Jaky tam mam pouzit?
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Beavers »

Do prvního řádku (iPhone IP) vlož kód z nastavení svého routeru v PC (Ovládací panely/Centrum síťového připojení - klepni na ikonu domečku, v otevřeném okně najdi svůj router, pravou myší dej Vlastnosti a dole zkopíruj do schránky IP adresu.
Heslo ale nevím, jaké jsem tam dal, musíš to vyzkoušet, co ti bude fungovat, možná to bude nějaký údaj z iPhone v nastavení Wi-Fi.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od STepik »

7luke.com píše:Dnes (pátek 11.12.2009) vyšel další velký update. Bližší info = edituji tento post.

2.7.0.112

Zjišťuji, co znamená tato "volba" po startu programu :roll: :D

Obrázek


no tak jsem nahodne zmackul modrý tlačítko a bylo to nejkay přihlašování, tahze to budou naky vyhody pro zaregistrovaný...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

dair

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od dair »

citaj tu povyse a tiez dufam ze ti nedosli baterky v googli....

(Added the function that allows you to bind 91 Passport with your phone. )

Azalis

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Azalis »

V googl překladači si to můžeš přeložit.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od xslide »

Je nějaká alternativa pro MAC? hlavně pro správu SMS?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

janaltom

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od janaltom »

Azalis píše:Mám PC Suite 2.8.1.120 a iPhona 3G, JB s firmware 3.1.3.

PC Suite nevidí připojený mobil k PC. iTunes pracuje v pohodě. Viděl jsem zde na foru stejný problém, ale nenašel jsem odpověď....


Mam naprosto stejny problem, stroj HP desktop Win7 Pro, iTunes ok, PC Suite se nespoji, afc2add mam nainstalovane ..

Dale se tu mluvi o Panda Daemon (nevim ani kde to hledat) a Phone Daemon, co z toho mam vlastne mit ??? a hlavne kde to najit v Cydii nic ... na google taky nic ...

Nechtel by to nekdo sepsat tech par kroku ted k posledni verzi 2.8.xxx pro uspesne rozchozeni PC Suite ?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Beavers »

Panda Daemon se ti nainstaluje do iPhone při prvním spuštění iPPCSuite s připojeným iPhone. V Cydii ho nenajdeš, je to součást operace při instalaci programu. Panda Daemon není aplikace v pravém slova smyslu, takže ani v iPhone ji nenajdeš mezi nainstalovanými apps.

janaltom

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od janaltom »

aha, takze nevim jestli ho mam a jestli vubec bezi, vim jen ze mi to nejede a nespoji se mi to, to je tedy vareni z vody a reseni tohoto problemu je "neresitelne", kdyz nevim jestli tam je co tam ma byt :-)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Beavers »

Mně nedávno také iP nešel připojit k PCSuite, musel jsem v něm jet přes wi-fi, to šlo. Pak jsem zjistil, že mi nejde ani připojení přes T-PoT a [zakázáno]. Něco jsem udělal, ale už nevím co. Buďto jsem přeinstaloval PCSuite nebo T-PoT či [zakázáno], nebo znovu afc2add, opravdu si nevzpomenu. Vím jen, že jsem nedělal restore a nic s iPhonem.

Odpovědět