iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

pharlap píše:Muzu jeste nekoho poprosit o fungujici odkaz na nejakou EN versi

HERNAJS už tak se rozčiluju na předchozí stránce, že je to o dvě strany zpět i přímo s nastavením Angličtiny ze systémové lišty windows :roll:

Stahuje se to přímo z pandaapp.com a to jsem tady taky psal.

Komplexní článek udělám až po odstranění chyby s SMS, což řeším přímo tady:
http://forum.pandaapp.com/topics/11/200 ... 1256748195

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Dnes 30.10.2009 vyšel update 2.6.2.108

Přeloženo Googlem z Čínštiny, nebude to moc srozumitelné :wink:
Update Log:
2009.10.30

Nové funkce:

1. Happy SMS chatu zní, můžete vložit obsah vstupního pole zprávy systému obsahuje svátky SMS požehnání.

2. Cydia zdrojový program řízení pro zvýšení dovozu z iPhone ve zdrojovém funkce, která uživatelům umožňuje importovat iPhone v Cydia do telefonu asistenta.

3. Cydia možnosti programu vedení zvýšit v závislosti na zdroji zobrazí jiný zdroj softwaru pro filtrování s cílem usnadnit uživatelům rychle najít jiný software.

4. SMS vyzváněcí tóny stahovat vyzváněcí tóny a řízení, nové umožňuje uživatelům stahovat vyzváněcí tóny náhradní systém a nový e-mail připomenutí kalendáře připomenutí zvuk.


Funkční vylepšení:

1. Deb optimalizačních funkcí programu pro místní správu instalace softwaru, instalace softwaru, kdy místní deb, pokud Cikuan závislostí deb software, můžete podpořit myšlenku stahování závislostí a pak nainstalovat software.

2. Deb optimalizace řízení programu na podporu zpracování, více stabilní a spolehlivé.

3. Posílení automatická aktualizace postupy s cílem zajistit, aby za mimořádných podmínek, budou moci chránit uživatele mobilního asistenta může být aktualizován.

4. Zlepšit postupy pro správu seznamu nainstalovaných logiky software zatížení, aby nedocházelo ke zbytečnému zatížení seznam programu podpory softwaru pro správu rozhraní dokončení stahování odinstalovat.

5. Dalších funkcí, které zvyšují.


Opravy chyb:

1. Pozměňovací návrh na vypuštění program management úkolem je stáhnout program crash problem.

2. Změny klíčový zlom v iPhone zase iPhone na Wi-Fi režimu, nemůže obrátit k lepšímu, nemůže identifikovat vložen iPhone problémy.

3. Změna obnovit zálohování a obnovení v seznamu na levé i po přidání nové položky k dispozici žádné zálohy se objeví problémy.

4. Změny novinky Odebírat nahradit konfigurační soubor ke stažení se nezdařilo, což způsobuje problém nelze novinky předplatné.

5. Revidovaný text chat vstupní fuzzy čísla budou shodovat s názvem špatnou otázku.

6. Revidovaný text chat zadejte číslo posílat textové zprávy po cílové okno se zobrazí dvě po sobě jdoucí čísla problém.

7. Posílání SMS úspěchu či neúspěchu na změnu rozhraní zobrazuje dvě čísla problém.

8. Revidovaný text chat vstup nelze srovnávat na číslo +86 otázky.

9. Změny vstoupí ikonu SMS, kdy byla zpráva se vztahuje otázky řízení.

10. Ostatní opravy chyb.

pinhead67

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od pinhead67 »

A kde je ??? Na jejich stránkách vidím pořád jen 106

rohe
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pon črc 13, 2009 10:24 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od rohe »

Staci jen spustit a hned se ti udela upgrade. :wink:

pinhead67

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od pinhead67 »

aha. dikes

simir77
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pát zář 12, 2008 6:24 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od simir77 »

Prosim muzete mi nekdo poradit jak smazat z Iphone PandaDaemon,pc suite jsem prestal pouzivat a toto nevim jak odstranit,moc diky
MiniBook Lenovo 1.60 GHz Windows 7
Ipad 16 GB WiFi

Macbook Air
Game center:simir77
Twitter: Simir7777

jonas.hajek

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od jonas.hajek »

Musí být iPhone "zesynchronizovaný" s iTunes? Tzn. mam počítač s novým HDD a iPhone jsem k iTunes ještě nepřipojil. Půjde mi to?

Je taky PC Suite na Maca na Leoparda ( 10.5.8 ) ?

Díky moc za všechny odpovědi.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 2L8 »

Ahojte, no mne vobec nejde pc Suite :( Ked dam aktualizovat, tak to stala a stale aktualizuje, ale zial nic z toho. a ked aj ho spustim, tak je to v cudnych znakoch, akoby v tej cinstine, co mi nejde prepnut. Dalej to zatazuje PC trosku, ale hlavne vobec nefunguje s IP. A to ho mam zosynchr. s iTunes aj.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

djkvido

Příspěvek od djkvido »

Cau stala si my takova zvlaštní vec muj iphone (viz podpis) sem mnel JB blackra1nem RC1 sice mi nesel winterboard a bosspaper a tokovéhle aplikace ale sel my uplne normal Iphone PC Suit ale jelykož mne to trochu stvalo pac my tam neslo nic tak sem udelal komplet restore celeho iphona new JB ale tentokrát blackra1n RC3 a kdyz zapu Iphone PC Suit tak my napise jmeno iphona unknown a vybehne my tabulka v překladu že nemam nainstalovany JB a ja nevim co s tim nejde mi to ani na W7 ani na Xp a přitom mi JB uplně normal de (mam odskoušeno) prosim mate s tim někdo skušenosti předem díky za každou radu

Edit :

Už je to cajk včera sem na to přišl ale diky nekomu se to bude určo hodit pak my to došlo že sem tam daval tu aplikaci přes tu cidi předtim a už to frči to sem rad :)
Naposledy upravil(a) djkvido dne pát lis 06, 2009 7:46 pm, celkem upraveno 1 x.

Bulwa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 208
Registrován: čtv pro 11, 2008 4:06 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bulwa »

djkvido
Mrkni se sem,už se to tady řešilo viewtopic.php?f=120&t=21629&p=188864&hilit=afc2add#p188864
Obrázek

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Obrázek

Ještě znovu anglický popis nové verze, tentokrát se to dá číst a dává to smysl:

PC Suite for iPhone V2.6.1.106
New Functions:

1. Added ?Happy Message? function in SMS chat that allows you to insert various holiday short messages we provide into the SMS input field.

2. In Apps management, added the function that allows you to import Cydia sources from iPhone to the PC Suite.

3. In Apps management, added the source filter function that allows you to select a certain Cydia source to show apps in this source so that you can search apps more quickly.

4. In Ringtones management, added the ?replace? function that allows you to replace the system sound (such as calendar and new mail notice ring) with your downloaded ringtone.

Function Improvements:

1. Optimized the local Deb software installation function in Apps management. Now when you are installing deb software that requires the support of other software, the PC Suite will help you install such dependent software first before installing target deb software.

2. Optimized the deb software support and processing in Apps management to make it more stable and reliable.

3. Improved the auto-update function to make sure that your PC Suite can still be updated normally under special circumstances.

4. Improved the loading logic of installed software list in Apps management to avoid unnecessary loading; the uninstallation function is also available in downloaded software interface now.

5. Other function improvements.


Bug Fixes:

1. Fixed the problem that the program may crash when you delete a downloading task in Apps management.

2. Fixed the problem that the ?iPhone to iPhone? transfer mode may not be functional and the plugged in iPhone cannot be recognized under Wi-Fi environment in One-key Transfer.

3. Fixed the problem that the prompt ?No item is selected to restore? may still pop up when you have added items to the recovery list in Recovery function.

4. Fixed the problem that you may not be able to subscribe news when the PC Suite fails to download and replace configuration file of RSS.

5. Fixed the problem that when you enter a telephone number in SMS chat to add a receiver, the number may match with a wrong contact.

6. Fixed the problem that when you enter a telephone number in SMS chat to add a receiver, there may be two identical receivers appearing in the receiver column.

7. Fixed the problem that there may be two identical telephone numbers appearing on the SMS delivery success and failure interfaces.

8. Fixed the problem that when you prefix an added telephone number with +86 in SMS chat, such number may not correctly match with an existing contact

9. Fixed the problem that the ?SMS? icon may be covered when you type in SMS content.

10. Other bug fixes.

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Nedávno jsem se pustil do překladu této aplikace.Již brzo se můžete těšit na první BETU překladu :wink:

djkvido

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od djkvido »

Tak to se lidičky mužou určitě tešit jestly budeš chtít pomoct mužeme se domluvit a rád ti z překladem pomužu ne že bych se ted nevyznal z přehledem ale protě matička češtine je matička čeština :)

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Tak já Ti nevím - Ty se do překladu radši nepouštěj :D

Tak to se lidičky mužou určitě tešit. Jestly budeš chtít pomoct, mužeme se domluvit a rád ti z překladem pomužu. Ne, že bych se ted nevyznal z přehledem, ale protě matička češtine je matička čeština :)

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Abych pravdu řekl tak při psaní na různé fóra taky na češtinu moc nedbám :wink: Takže v tom na co jsi poukázal v předchozím postu bych neviděl nějaký extra problém :)

Já bych ho tam viděl - co je moc, to je moc. 7luke

Různé fóra - to je opravdu češtinářská perlička. Beavers.

Je to jen skvěle fungující doplňování slov na iPhone Bombera

Jo to je na pytel :evil: vždy ho hned vypínám :D 7L
Naposledy upravil(a) Bombera dne ned lis 08, 2009 11:42 pm, celkem upraveno 1 x.

djkvido

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od djkvido »

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ježiši tak je tam pár malejch chybek mno :D nestiham spěcham a nepřemejšlim mno :D stane se :D

:D 7luke

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Ještě že jsou zde naši moderátoři tak vzdělaní,to se musí nechat.Snad nechcete abych začal hledat i ve vašich příspěvcích!? :)

To by Ti stejně bylo prd platné :D 7L

To je fakt,ztratil bych tím svůj čas, je proto abych vám dokázal, že každý dokáže udělat chybu i vzdělaní moderátoři :D
Bombera

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 2L8 »

Nezabudnite aj na slovenčinu. ;)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od xslide »

Funguje Vám to s Blackra1n RC 3? Mě to furt píše, že nemám JB iPhone.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

djkvido

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od djkvido »

Nekde tady na foru to je ja mnel ten stejnej problém stačí jenom přes cydii nainstlovat aplikaci jménem afc2add a vše je funkční :)

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Je to hned v prvním příspěvku k blackra1nu viewtopic.php?f=120&t=21629

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od xslide »

7luke: jak pokračuje jednání s výrobci ohledně upravě formátu čísel?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Pořád se na tom maká. Je to špatná, ale zároveň i dobrá zpráva.

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Takze cestinu mam hotovou.Je nekdo ochotnej to otestovat, popripade napsat nedostatky? Nerad bych to jeste poustel mezi lidi, je to zatim takova BETA, takze by se pomoc s testovanim hodila.Pokud se tedy nekdo najde napiste mi PM a ja vam cestinu poslu :wink:

Já jdu testovat. :) 7luke

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Obrázky z testovací betaverze češtiny (na konci článku je link na web autora + link sem na fórum):

:arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/cest ... -suite.php

Noves

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Noves »

Mohl by mi dát někdo link na stáhnutí Iphone PC Suite ... který mi půjde na Vistech a na FW 3.0??
diky moc, hledam to tady ale marne a na netu taky ne...kdyz neco stahnu tak je to jako zip a kdyz to rozbalim tak program nejde spustit a rovnou vyhodi chybu .... mam Visty

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Zde link ke stažení z ofic.stránky, program funguje jak pod Vistou tak pod Win 7

http://download.pandaapp.com/?app=soft& ... n&f_id=378

Noves

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Noves »

Strasne pomalu to stahuje .... ale uz se nebudu pidit po nejakym mirroru ... tedka to stahuje 15Kb/s :(

Prestuduj si pravidla fora lebo vidim, ze nevies ako sa spravne pouziva bold a farby. Paly

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Nejaké nové zprávy ohledně testování češtiny? :)

djkvido

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od djkvido »

Asi mam jednu chybku bombre kdyz připojíš iphona tak ti vybehnou možnost z lyšty že ? asi 3 myslim a mne se napiše jenom ta prvni a ty dvě dalši tam jako by nejsou
:)

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Tak nějak nevím co myslíš :oops: Ještě jsem nějaké nedostatky našel počkám ještě co ostatní co zkouší verzi v češtině, poté vydám i pro ostatní.Vytvořím na svém fóru specální topic, kam se budou moci psát případné nedostatky.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Našel jsem XXX věcí, co mě trklo doladit. Teď to ale nedám do kupy, jsem na smrtelné posteli :(

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Bombera »

Tak doufám ze se z ni co nejdriv dostanes :!: Stejne to neplanuji v nejbližší době vydat , je potreba to ještě hodně doladit a cele to znova zkontrolovat.Teď je pro mě důležitější preklad iTunes, takže potom se na to vrhnu.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od xslide »

Nevíš, jak to vypadá s tou chybou ohledně těch SMS databází? Kdy bude opravena?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

kuboj

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od kuboj »

Přátelé nemohu nějak eportovat všechny své kontakty z iPhonu do svého PC přes tento prográmek již vše jsem si zazálohoval ale ty kontakty nějak nejdou.
Stále mi to vyhazuje kontakty které nemají před číslem +420 a i když jsme je opravil v telefonu tak mi je to stéle píše a nic s tím nejde.

Co s tím ? Je něco jiného čím si zálohuji kontakty v iPhonu do PC ?

macan32

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od macan32 »

Dobrý den mám 3GS fin.3.1.2. a pc suite 2.6.2.108 pc suite funguje bez problémů a jsem sním spokojen jen když kliknu na "management" "ipod" mám položky audio i video šedivé (neaktivní, takže nelze nahrávat muzika ani video do iphone) hledal jsem tady na fóru skoro celý den a našel jsem lidi s podobným problémem ale nikde jsem nenašel odpověď čím je to způsobeno a jak to řešit. díky za pomoc

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

kuboj: to je stejný problém jako s těma SMS a psal jsem tady o tom. Řešení je přímo jasné a je přímo v iTunes - synchro kontakty do Outlooku. Nebo taky program Tansee iPhone Transfer Contact

macan32: Ohledně iPodu (audio, video) nejsou zatím podporované nové FW. Jsou na to ale jiné fajn programy - dokonce i pěkně popsané tady na fóru.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Dnes (pátek 11.12.2009) vyšel další velký update. Bližší info = edituji tento post.

2.7.0.112

Zjišťuji, co znamená tato "volba" po startu programu :roll: :D

Obrázek

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od xslide »

Vyřešili alespoň ty SMS?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

dair

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dair »

7luke.com píše:Zjišťuji, co znamená tato "volba" po startu programu :roll: :D

Obrázek

priatelka je z Ciny, tak dufam ze to nebude mat daleko a bude mi to schopna prelozit. Bohuzial ju uvidim az v nedelu tak ak nieco zistim, dam ihned vediet ;)
Ak by som si mal ale tipnut tak podla update logu to bude:
2.Added the function that allows you to bind 91 Passport with your phone. Now you only need to manually login your 91 Passport once at the first start-up, then your passport will be logged in automatically when you connect your phone next time, so that you can enjoy better service and resources.
;)
Vlastne to sa asi ani nemusim uz pytat ale aj tak pre istotu :)

Odpovědět