iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dapro

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dapro »

Ano mám verzi nainstalovánu, jak v PC tak v Iphone. Budeš-li tak hodný a pošleš mi češtinu rád ji otestuju.

wosky
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: sob zář 06, 2008 7:59 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od wosky »

cau lidi
nainstalovat PC suite a vše jakš takš chunguje i když se občas musil překousat přez 'vysipadej čaj' ale to je jiná věc ... proč sem píšu je problem s tím že pokud chsi nainstalovat nejakej program tak dám stáhnout (spon si tedamyslim že je to dtahnout mam tam nejaký jap. znaky) ale proste se neco stahuje. ale když se to dotahuje tak v okne prubehu to píše install,zapis kamsi, a pak nic v nabýdkách instalce nic není.

nevíte proč? nebo nejakej postup jak to provect?

Dev1

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Dev1 »

Nechcel som zakladat nove forum kedze sa to hodi sem a nenasiel som ziadne kde by sa o tomto pisalo. Dufam teda ze nepisem daco co je uz dlho zname ale vedeli ste ze ked date cez ten PC Suite - Apps tam Dragon software station a tam odkliknete z dola hoci aky soft povedzme plateny Asphalt otvori sa vam okno kde mate modre tlacitko cisnke znaky v tom iphone a nasledne ked sa vam zobrazi dalsie take confirm okno a kliknete na lave znaky tak vam to stiahne do pc a nahodi ten soft do mobilu a zadarmo? :P akurat sa hram s Koi Pond a instalujem uz ten ASPHALT4 :wink:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

PCSuite předchozí verze to uměl také, proč by to potom nemělo jít v nové verzi? Ale je to dobré zjištění.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Musí být ke zprovoznění komunikace PCSuite + iPhone proveden Jailbreak nebo to jde i bez něj?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Musí.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Díky ,tak to mám smůlu...příliš se do něj nehrnu a iTunes zatím stačí.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Tvoje věc, až budeš mít JB, budeš si říkat: Jak jsem bez toho moh žít :D

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Já vím,ale stále čekám zda nědo potvrdí že po JB a následném RESTORE nezůstanou v iPhone žádné stopy po tomto zásahu....zatím je to tak půl na půl a taky není jisté zda při synch přes iTunes iPhone neodesílá něco do apple,prostě se toho bojím tak vyčkávám.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

OT: A ten tvůj strach je proto, že se bojíš, že tě zavřou?

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Paly »

OT:
2 iManiak2008: keby to tak bolo tak uz sme vsetci davno v base :) a vsetci ti co vytvaraju aplikacie pre JB iPhone tiez. Nemyslis?

Tvoj prispevok je zbytocny :)

Prosim pokracujte v teme, ziadne OT, od toho tu mate prispevky na to urcene.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

b-s-h
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř zář 24, 2008 7:17 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od b-s-h »

hele lidi zase tady čtu že se někdo bojí JB, mam iphona teprve chvíli ale nikdy sem nepřemejšlel jestli dělat JB, je to pro mě samozřejmost. Měl sem i PSP a tam to byla taky samozřejmost pro všechny, nevim co řešíte. Nikdo nic nepozná.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nechme už OT's a vraťme se k tématu, které se nazývá iPhone PCSuite.

Vyzývám všechny ty, kterým již PCSuite slouží pro nový FW, aby sem napsali svoje zkušenosti, případně uveřejnili svoje návody. Nevěřím tomu, že ho ještě nikdo nerozchodil a nepoužívá k plné spokojenosti tak, jako jsem já používal jejího staršího bráchu ve verzi FW 1.1.4.

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

Asi me osvitil buh, po nekolika nezdarenych pokusech se mi to konecne podarilo nainstalovat :)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Tak sem nezapomeň dát nějaké zkušenosti, až je budeš mít.

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

Zatim to testuju, ale problem je v tom jazyce :) spis to jsou takove jenom obrazkove postrehy :)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Ty tam nemáš angličtinu?

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

http://rapidshare.com/files/150375711/iPhone_PC_Suite_2.1.0.78.rar

Stahnul jsem presne tohle je tam castecna cestina a castecna cinstina (nebo co to je) Jestli vis kde to tam prehodim na AJ tak to mi rekni ja jsem to zatim nenasel.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Pokud je to ta částečná čeština ode mě, tak je to překlad z angličtiny, čili to, co není česky bude anglicky. To, co je dále čínsky, to přeložit nelze, protože to je napsané přímo v programových souborech a do angličtiny to nikdo nepřeložil. Přepínat jazyky nelze, ten soubor s angličtinou (částečnou češtinou) nahradil původní čínský. Použitá čeština je moje první verze, druhou, rozšířenější, verzi jsem již někomu z fóra poskytl, ale zatím mi za dva týdny nestačil ještě ani poděkovat.

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

I takovy se najdou. Kazdopadne lepsi cestina jak hatlamatilka :) Zatim jsem se moc daleko nedostal zkousim zalohovat fotky atd..ale co me tady prekvapilo to ze de sa asi psat z Pandy SMS coz se mi docela libi. Jeste zkousim primo neco s app. ale to uvidim az to dobehne jestli budu delat restore :D Cestina je ok, dikes. Vic uz toho prelozit neslo nebo si ne to vyprd? Ja jen ze bych klidne udelal nejakou spolupraci ohledne prekladu.

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

Snad nejdulezitejsi vec, teda apson si to myslim.

Kdyz instalujete PCS tak mejte pripojeny iP cez USB, bude to po vas chtit ho restartovat a zapinat asi 3x a pak vse bezi normal.

Ta hlaska co je rozebirana na zacatku fora mi prave PCS hazel kdyz tam nebyl iP. Tak to zkuste, za pokus nic nedate :)

Dirtas

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Dirtas »

Možná blbá otázka ale jak se zbavit té aplikačky panda deamon co se pri instalaci nacpe do iphone?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Podle mě tam ten Daemon být musí, byl i v předchozí verzi. Co ti to způsobuje, že to nechceš?

FAQ?1

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od FAQ?1 »

už by to chtělo přesný návod.. dlouho to tu stojí...

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

Presne tak ten deamo co je v iP musi byt jinak by jsi pokazdy delal tu instalaci tzn. ten restar a zapinani asi 5x a to se radsi vyhnu :) nez abych u toho stravil pokazdy 20 minut :)

EDIT : pokud mas BossPrefs tak tu ikonku akorat skryj nijak ji nevyuzijes

Edit 2:
FAQ?1 píše:už by to chtělo přesný návod.. dlouho to tu stojí...



Tak nam sem neco napis, vcera jsem ti poslal Pandu a uz jsi sni operoval, tak se snaz precist tu hatlamatilku.

Dávej si pozor, jak máš editovat své příspěvky. Tlačítkem Upravit postuj další příspěvek do svého, pokud na něj ještě nikdo nereagoval a ty jsi první. Beavers.

dapro

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dapro »

Kluci, nainstaloval sem vse. Vadí mi že nevím co ty tlacétka znamenají protože je vse v čístině. A tahle diskuze je na ho...no protože nevede k tomu jak tu cínstinu předelat do angličtiny. Pokousel sem se použít language soubor z predchozí verze ale nejde. pak sem nekde stáhl cástečnouanglinu ale stále je většina v čaji a tedy nečitelná. Zaměřil bych se tedy na to jak přeložit pc suite. to zaprvé. za druhé. od instalace do Iphone mi Iphone pri provozu nevysvětlitelně padá. tedy obraz zhasne a musím jej jakoby znova probudit. Tedy závada po instalaci, kdybch to věděl nikdy bych novou verzi neinstaloval. sem si ten mob jen doje--bal. A cestou ven je snad jen restore a všechno znova. to me opravdu se..re. Jde o to že něco děláš a najednou ti to vytuhne. nekdy i při provozu volání a podobně. Jak je to u váís???

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Zeptám se,předpokládám že PC Suite na FW2.1 chodí,je možnost instalovat aplikace pro iPhone uložené v PC??

Zeptáte se jistě proč když je Cydia,Installer a AppStore,no nebudu chodit okolo horké kaše......nějakým zázračným způsobem jsem našel aplikaci iLog no a ta je "upravená",jistě rozumíte.
Rád bych ji do iPhone zkopíroval ale je potřeba nastavit u složek permission na 077/075 no a s tím nehnu,WiFi nemám takže WinSCP nepřipadá v úvahu a plugin T-Pot pro TC to neumí.

Má PC Suite možnost / instalátor aplikací z PC?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

To dapro: pokud tento topic prolezeš o pár stránek dál, najdeš tam dost informací, které by ti mohly pomoci, případně i spokojených uživatelů PCSuite. Zkus se zeptat přímo jich.

To iManiak: Protože si myslím, že chceš pomoci s warezem, tak takovou pomoc tu nečekej. Jen ti mohu říci, že ve staré verzi PCSuite šla nastavovat práva, čili měla by to umět i ta nová. Každý PCS má v sobě také svůj installer, kde jsou stovky aplikací třetích stran a instalace je tak vhodná pro ty, co nemají wifi.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Já ti rozumím promiň...warez sem nechci tahat.free aplikace mi stačí,hry nehraji takže mi šlo jen o ten protokol....nejspíš se na to vykašlu protože je to dost náročný a nemám na to chuť.Aź vyřeším problém s kreditkou iLog koupím a bude klid....ještě jedno se omlouvám.

OK, ty máš aspoň tu slušnost se omluvit, jiní by mě vykázali do horoucích pekel. Beavers.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

NiTr3oX

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od NiTr3oX »

Ked stahujem PC suite tak mi NOD vypise, ze sa nasla infiltracia a objekt bol ulozeny do karanteny. Mate aj podobny problem ? Ako mam teda nainstalovat PC suite ?

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

Beavers promin...spatnej den.

skobi

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od skobi »

Ja ted nainstaloval a uspesne spustil PC Suite z http://rapidshare.com/files/150375711/i ... 1.0.78.rar. Tomu kdo to tam dal moc dekuji (asi Beavers)
Cast v cestine cast asi cinstine ci co. Anglicky tam nemam snad nic, krom iP Off :)

Nejede mi bohuzel hlavne slozka iPod (kopirovani hudby..) jinak vse asi slape.
Instalace bez problemu. Pozor chce to 2 restarty iP. iP nechte pripojene furt pres USB k PC.
Naposledy upravil(a) skobi dne čtv říj 30, 2008 8:56 pm, celkem upraveno 2 x.

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

Tak instalaci s USB jsem psal vyse, problem bude ve vice vecech....napr. psani sms pres Pandu....zkousel jsem to ale nechtelo to odeslat az se dopidim proc dam hned vedet:) A muziku muzes pridat cez iTunes:)

EDIT: Mimochodem nedoporucuji si zalohovat sms pres Pandu(tedy aspon ne u me) protoze mi po respringu u sms se stale zobrazuje -1 jen kdyz mam jednu neprectenou tak u toho nic nemam :) Zkuste a uvidite

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nedal jsem to tam já, češtinu (nedokončenou) jsem poskytl jednomu účastníku tohoto fóra k otestování, úpravám, doplnění a případnému uveřejnění zde. Osobně nemám možnost tuto verzi odzkoušet, jedu stále na FW 1.1.4. proto jsem to dal dál. Některé věci přeložit nejdou, vycházel jsem ze dvou anglických verzí. Nepřeložitelné věci jsou zřejmě přímo v exe souboru a nikdo je do angličtiny nepřeložil. Takto jsem měl přeloženou i předchozí verzi PCS a po čase jsem se již v čínských popisech tlačítek orientoval. Není to problém. párkrát to zkusíš a budeš vědět, co to dělá.
Jinak si, prosím, zmenši ten obrázek, nabourává to layout stránky. Díky.

h4gH

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od h4gH »

tak to je ovsem pecka tento software... takove tuny aplikaci a games a vse tak easy na instalaci :-)
jedu na verzi posledni asi tedy myslim .. 2.1.0.78 s tou castecnou anglictinou... a prozatim sem tedy zkousel jen nejaky obrazky uploadovat ... a pak ty apps a games.. vse slape paradne ... vzdy staci pouze u dane app klik na ten modry obdelnicek s napisem iPhone (pred tim naka hatmatilka...) a pak v okne ktere vyskoci klik na tu levou moznost... a voala :-)

PS: vse sem tady neprocital ... takze jestli toto uz je zde napsano tak se omlouvam .... ale pro me je to obeveni ameriky :-) po tom co sem vcera prines iPhona z obchodu :-)

PS2: je to iPhone 3G 8GB od T-Mobile... JB 2.1 pres quickpwn

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Ano, i předchozí verze PCS byla super. Číňani se vykašlali na debilní iTunes a udělali na jejich platformě přívětivý program s vlastním instalátorem aplikací, zálohováním, snadným vkládáním médií atd. Velmi vhodná aplikace pro ty, co ještě nemají wifi. Zpracuj, prosím, nějaké poznatky a ve formě návodů je sem postni. Ostatní ti budou velmi vděčni. Začni už od postupu instalace programu a popiš svoje zkušenosti s jednotlivými aplikacemi. Nevím, zda tato verze již neumí i restore. Za všechny uživatele ti moc děkuju.

h4gH

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od h4gH »

Necituj prispevok ak na neho odpovedas. Precitaj si FAQ. Paly

no jak rikam ... iPhone se mi poprve v zivote dostal do ruky teprve vcera... ale jelikoz jsem od prirody zvidavy tak mi to nedalo :-)

no s tou instalaci asi bude problem ... resp sem klikal kde me napadlo protoze v te zmeti znaku cert aby se vyznal ... no predpokladam ze instalace by snad vsem klapnout mohla... tou se nejak proklikame :) a jak uz zde psano bylo iPhone by mel byt v probehu instalace zapnut...

Po instalaci program vyzve k nekolikeremu restartu phonu (tusim dvakrat.. max trikrat to bylo) a timto zpusobem se zde upne daemon potrebny pro instalaci aplikaci (to uz zde ale je napsano taky :-) ) no a pak jak uz se to jakz takz rozchodi ... chtelo to tusim i update jeste, takze taky tak nejak postesti pozkouset a odklikat to vsecko tak aby update probehl...
pote uz nam nic nebrani v tom aby sme se presunuli do sekce aplications a jali se instalovat
jak uz sem napsal tak instalace veskereho softu je velmi velmi jednoducha a staci u dane aplikace klik na modry banner vedle obrazku app a pak uz jen potvrdit popup v jeho leve casti, Suite pote aplikaci stahne a nahodi do phonu, po kazde instalaci nasleduje restart springboardu (doufam ze se to tak menuje, jeste se v tom nazvoslovi moc nevyznam....) prozatim sem vyzkousel par veci jako asphalt4, iLog, Snapture... vse parada... a asi spoustu lidi potesi ze take uz vse plne funkci .... 8)
budu testovat a jak se mi podari prijit na dalsi funkce programu rad se s vama vsema o ne podelim :)

jeste me snad jen napada, jak tak koukam na popis u aplikaci, tak vzdy hned prvni radek vedle obrazku aplikace je (nejspis tedy) verze podporovaneho firmwaru ... ale tak na to by asi kazdy prisel sam :-)

pridam par dalsich postrehu:
  • nefunguje v aktualni verzi podpora iPod aplikace pro fw 2.1 (teda aspom me)
  • naopak co funguje moc pekne tak je filemanager... pristup k celemu filesystemu, moznost menit prava... jen je tam nedoprelozeno u upload ikonky, rozbali se seznam kde posledni dve polozky nemaji zadny text (prvni je up file, druha up dir) ... jo a tusim ze upnute soubory jdou videt az po reconnectu iPhonu
  • program automaticky zistuje aktualizovane verze aplikaci a porovna je s verzi vami nainstalovanou... nabizi update (u jedineho asphaltu mi to nechce udelat automaticky-verim ze vyresi uninstall a install novejsi verze rucne)
  • funguje manage obrazku... lze vytvaret kategorie, funguje jak upload tak download
  • podle vseho jde asi i zalohovat a zpetne nahravat kontakty... ovsem haze to neco s nonclustered contacts... no nemam poneti co to je ... ale co funguje je import kontakru napr ve forme vcf card... coz jsem zistil prave ted ... cca 30min po tom co sem tam nabouchal ze sveho stareho SE vsecky kontakty rucne .. no co uz :D (toto vse se deje pod zalozkou data management)
  • zde se take daji spravovat sms, poznamky, hovory, bookmarky a budiky...vse funkcni
  • pod zalozkou media entertainment muzeme upravovat vizualni podobu iPhonu... od wallpaperu, themes (ty se instaluji buttonem the opening, prepinat mezi jednotlivymi themes pak muzeme napr pomoci app WinterBoard), vyzvaneni.. no vicemene vse... je zde i video konvertor, tento bohuzel nefunguje... resp nefunguje upload po uprave

no a to je tak vse na co jsem prozatim prisel, predem sorry za tuto slohovku ... ale tak snad par z vas, kteri si to prectou to v necem pomuze :wink:

h4gH

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od h4gH »

tak dneska mi to nabidlo update ... a nejak se tomu nechce po updatovani chodit ... snad se to nejak osefuje...

edit: takze po manualni reinstalaci ... sosl sem proste primo cely novy pack ( http://dl.sj.91.com/pcsuite/91assistant.zip ) vypada vse OK a woalaaa... je tam EN jazyk jako defaultni :)

jeste kdyby byli i popisky u aplikace v EN a mam vanoce... :)

funguje uz i sprava iPod ...

a RESTORE!! a backup...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nebudu tě tentokrát kárat za to, že jsi needitoval svůj poslední příspěvek, na který ještě nikdo nereagoval, protože tvoje slohová práce je takového rozsahu, že je tvůj další příspěvek od ní alespoň oddělen. Jinak díky za poznatky a vyzývám tě a prosím, abys pokračoval dál v bádání a veškeré zkušenosti poskytl sem na fórum (tím samozřejmě vyzývám i ostatní). Nezkusíš tam přidat češtinu z minulé verze? Za pokus by to stálo, co říkáš?

h4gH

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od h4gH »

zamerne sem napsal novy prispevek aby to bylo trochu bumpnute....

na cestinu bych se kouknout mohl jak bude trosku casu :wink:

i kdyz jestli to ma cenu ... v dnesni dobe kdy snad kazdy EN zvlada... ale tak proc ne ze :) (jen to stale neni prelozene zcela komplet...)

badat budu i nadale ... uvidime co vse to vlastne umi

Odpovědět