iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
trava

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od trava »

Ne, pod 64bity to nefunguje. Jak jsem psal na jiném místě, vyřešil jsem to virtualizovanými XPčkami na vistách.

bazztard

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od bazztard »

Tak to je pekny, to budu asi delat spravu pres maca... na jednu stranu je to lepsi :lol:

filip.w
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned kvě 11, 2008 2:46 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od filip.w »

A nevíte někdo o nějakém takovém programu na Apple? :shock:
iPhone 1G, 8Gb, 1.1.3, RiP
iPhone 3G, 8Gb, 3.0, Pwned, RiP
iPhone 4G, 16Gb, 4.1 RiP
iPhone 5S, 16Gb, 10 RiP
iPhone 7, 32Gb, 11.3.1
MacBook, 2,2GHz, 10.5. Leopard, RiP
MacBookPro 2,53Ghz, 10.6 Snow Leopard

citizen.one

Iphone PC suite

Příspěvek od citizen.one »

Almi: zlúčenie príspevku do existujúceho vlákna. nezakladaj novú tému ak už niečo podobné existuje.


Po instalaci a odblokovani 2.0 (btw se mi to povedlo podle navodu vpodstate jen tim zpusobem, ze jsem uvedl founa do restore rezimu a prepsal tim upravenym FW) resim, jak dostat zpatky kontakty pres PC suite. Suite normalne funguje, ale kdyz se chci dostat do kontaktu, nemam sanci. Je to asi tim, ze se mi nepodarilo updatovat onen phone daemon nebo jak se to jmenuje, nejdriv to neslo a pak uz to ani nenabidlo instalaci, nevite co s tim?

blechman

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od blechman »

me to taky nejde po dani do iphona novej firmware nabidne mi to instalaci ale kdyz uz sem u 3 bodu instalace a dam check tak se zrusi a musim od zacatku
asi s novym fiwmware pcsuite nekomunikuje

antiskill

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od antiskill »

Řeším stejný problém, v 1.1.4 sem měl pěkně pečovaný iPod, ale u 2.0 mam zas bordel... protože s 2.0 asi iPhone PC Suite není kompatibilní. Nebo je chyba na mé straně? .. :roll:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Já když jsem restoroval 1.1.4 (ještě dvojka zdaleka nebyla na světě), spustil jsem iPhone PCSuite a po naběhnutí vyběhlo upozornění, že je nutno do iPhone ze zdroje www://i.unlock.no (ten se musí v installeru vyhledat) nainstalovat patch, který se nazývá ZiPhoneiBricker Fix. Pak po restartu
ještě něco probíhalo, což vyžadovalo následně 2x restartovat. K tomu všemu vybízí dialog po spuštění PCSuite. Po nainstalování těchto podpor byl PCSuite připraven.

Diablo

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Diablo »

Soucasne verze iPhone PC Suite opravdu neni s FW 2.0 kompatibilni .

Ale nevidim v tom problem PC Suite sem pouzival pouze na zalohu Notes apod.
Na organizaci hudby jsou 100x lepsi iTunes.

antiskill

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od antiskill »

to Diablo:
.
Nemyslím si, např. když si chci dát obrázky alb, organiza hudby apod..

Diablo

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Diablo »

Ale ano :) obrazky alb jdou velice jednoduse vkladat i pres iTunes , problem je v tom ze nekteri lide proste nevedi jak pracovat s iTunes ( ITunes dokonce obrazky alb stahuji automaticky ke znamym albumum z internetu ) a to je pak jasne ze Software se kterym neumi pracovat hodnoti mnohem hure ... jeste na 1.1.4 sem pracoval jak s Iphone PC Suite tak s iTunes a musim rict ze pres iTunes se ta organizace hudby dela vyrazne lepe.
Naposledy upravil(a) Diablo dne sob črc 26, 2008 3:30 pm, celkem upraveno 1 x.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

To, že jsou iTunes 100x lepší, není tady všeobecným názorem. To, že se do iPhonu jednoduše dávají v PCSuite alba ví asi málokdo. A nejen to.

antiskill

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od antiskill »

Diablo:
.
a mohl bys mi říct jak na to ?

Diablo

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Diablo »

Muzes se vyjadrit trochu vice konkretneji??? :) Nejsem si jisty co presne myslis tak abych tu nevysvetloval neco zbytecne.,

antiskill

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od antiskill »

pokud se nemýlím tak itunes chce registraci u itunes a při registraci si nechci psat číslo své kreditky.

Diablo

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Diablo »

Pokud pujdes podle tohoto Navodu - viewtopic.php?f=13&t=791

Tak si vytvoris iucet bez nutnosti davat tam jakekoli informace o kreditni karte , a zbytek informaci si muzes vymyslet pokud jim nechces davat treba adresu ( ale je to zbytecne ten ITunes acc se hodi ) , doporucji si ten Acc vytvorit abys mohl stahovat bez problemu i Free Aplikace z App Store na FW 2.0 .

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Martin Hajn »

Mám problém :-(.. Hodil jsem iPhone na PC Suite, udělal kompletní backup.. Restoroval iPhone, odblokl a ted když chci vrátit tu zálohu tak na to kliknu ono mi to tam ukáže nějaké okénko kde se to strašně rychle kopíruje, ale v iPhonu nic nemám i když to zahlásí, že je vše ok.. Nevíte někdo co s tím? Ty kontakty potřebuji.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Dělal jsi restore FW 1.1.4? Nebo 2.0?

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Martin Hajn »

Dělal jsem restore 1.1.4 a potom unlock pomocí ZiPhone

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Totéž jsem udělal já. Pak jsem zvolil v PCSuite návrat ze zálohy a bohužel jsem nechal zatržené veškeré zálohy v nbídce, takže se mi tam stáhly i pozůstatky aplikací, které jsem již neměl nainstalované. Tím se mi telefon rozhodil natolik, že jsem musel udělat nový restore. Nešla mi tuším pošta, padala aplikace Telefon (po stisku Oblíbené kontakty), nešly přijímat SMS. Po restore jsem udělal nahrání zálohy z iTunes (volba stávající uživatel) a kupodivu mi to vrátilo perfektně veškeré kontakty a staré SMS i nastavení výročí v kalendáři. Hudbu jsem pak vrátil ze zálohy s pomocí PCSuite. A je to v pohodě.

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Martin Hajn »

Takže iTunes ti udělal zálohu celého iPhonu? Mě to tady taky nabízí.. Takže já dám tu zálohu a ted jen budu čekat až se to tam nahraje :-).. Ale nedávám moc šancí. :-(

EDIT//: Tak jsem tam nahrál BACKUP. Mám tam fotografie, SMS, stejné rozhození plochy, čísla, na které jsem volal, ale nemám tam žádné kontakty.. Když jsem to zapnul a kliknul na volaná čísla u všech se objevili jména, ale pak zase zmizeli.. Pořád nemůžu přijít na to jak tam dostat ty kontakty..

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Tak to nevím, mně se tam prostě objevily i kontakty včetně fotek k nim i má tapeta pod posuvníkem Odemknout.

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Martin Hajn »

Aha.. A nevíš nebo nevíte někdo kam se ta záloha ukládá? Že bych z toho popřípadě vytáhl alespon ty kontakty, které jsou pro mě životně důležité, protože bez nich fakt nevím co budu dělat..

Díky :-)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Ukládá se to do Adresáře iPhone PCSuite/Restore/(dále je adresář datum, kdy bylo zálohováno)/(a pak je tam spousta adresářů a jedním z nich je AdressBook)

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Martin Hajn »

Tak to tam bohužel nemám.. Takže to vypadá, že jsem přišel o kontakty.. Ale když udělám restore z backup v iTunes tak mi to tam nahraje všechny fotografie atd..A volaná čísla se jménama.. Když na to kliknu tak jména zmizí.. Ty kontakty musí být v backup iTunes.. Ale nevím kde..

Jsem fakt zoufalej.. Pokud nebudu mít ty kontakty tak mě trefíí :-(

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Hledej to někde v C:/Documents And Settings/User (nebo co tam máš)/ Pak nech vyhledat v TotCmd heslo iTunes, po vyhledání stiskni tlačítko Výsledek do okna a Ty adresáře si poznamenej a pak v nich hledej. Mohlo by to vypadat takto nějak:

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Martin Hajn »

Bohužel.. Už jsem vyzkoušel absolutně všechno a pořád nic.. Asi se s kontakty budu muset rozloučit..

borobara

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od borobara »

no sice hezkej prográmek ale u mě nějak nefunguje, pořád mi to po spuštění na PC hází chybu ""knihovnu DLL iTunesMobileDevice.dll nelze načíst: uvedený modul nebyl nalezen", podotýkám že na iPhone mám již nainstalovanou aplikaci iTunes, tak nevim kde je zakopaný pes?
Pomozte prosím!!!
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
každá rada dobrá!!!

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Hledej hesla iTunes, PCSuite, Ziphone iBrickrFix. Musíš ho mít nainstalovaný v iP.

borobara

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od borobara »

tak vše vyzkoušeno, nainstalováno a doinstalováno a furt to nefunguje.........pořád mi to ne a ne najít iPhone. Nemáte někdo typ na jiný prográmek pro PC aby to komunikovalo s 1.1.4.?
Předem moc x díkys

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Jiný prográmek není (nevím o něm) a PCSuite je podle mě super, i když má jistě své odpůrce. Ale já nesnáším práci v iTunes, prostě mi nesedí. PCSuite toho umí hodně. A MUSÍ ti fungovat. Instaloval jsi ho až po nainstalování iTunes? To je důležité. Uvažuji, zda by nepomohlo odinstalovat ho a taky iTunes a pak to nainstalovat znovu. Pozor, abys neinstaloval novou verzi iTunes, jakékoliv snahy o update toho programu ignoruj, pokud máš 1.1.4. Čím máš odblokovaný iPhone? Já použil ZiPhone v. 2.5. Verze 3 údajně nějak zlobí. Krajní řešení je restore. Pak si iPhone PCSuite sám řekne o ten iBrickrFix, což je dobré znamení. Jakou verzi PCSuite se snažíš nainstalovat? Musí to být 1.0.7.2. Tak to prověř.

borobara

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od borobara »

Tak jsme vše odinstalovali a znovu nainstalovali a už to běhá. Asi byl problém v ovladači té aplikace........mám na Compu Visty tak to byl možná problém. Každopádně díky Beaversi!!!

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Uznání mě těší, rád jsem ti, i ostatním s podobným problémem, pomohl. Bea.

bojan

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od bojan »

Mno chlapci ,ja som prave vyskusal poslednu verziu mobileditu a tam funguje Iphne vcelku fajn.Dokonca vidim vsetky adresare a tak.
Nieje tiez zle. :mrgreen:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Ale tohle je téma PCSuite, proč zase uhýbat a směrovat ho jinam?

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Nová verze PC Suite 2.0.0.73

Příspěvek od jerrry »

Vyšla nová verze iPhone PC Suite 2.0.0.73, ke stažení ze stránek výrobce. Teď to akorát stahuju (přímý link), jede to ale docela pomalu, maj to asi dost vytížený, tahám 4kB/sec.

iPhone PC Suite
Verze: 2.0.0.73
Velikost: 28.4MB
Vydáno: 11.9.2008
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

mullDie

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od mullDie »

a co ta nova verze umi? :-)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Totéž, co verze2.0.070 nebo 071, o kterých se tu už psalo před časem. Stačí hledat. Prakticky je to jen jiné prostředí nežli verze 1.xx

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Lukáš Petr »

Mam dotaz: existuje uz na tu nejnovejsi verzi cestina (nebo aspon anglictina)? Ty cinsky znaky fakt nezvladam :lol:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

To zvládá málokdo. Angličtina existuje ve dvou vydáních, kdybys hledal, tak zjistíš, že v minulých dnech a týdnech se to dost probíralo a jsou tam i odkazy. Ach jo! Nechceš snad, abych to hledal za tebe a ty si zatím půjdeš otevřít pivo, co? Uděláme to obráceně, to pivo si jdu otevřít já. :D

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Lukáš Petr »

Pockej, kde to je napsany? Na ty strance mam jenom vsude carky, stahnul jsem to z toho tvyho druhyho odkazu. Mam to nainstalovany, spusteny, ale z tech carek fakt nic nevydedukuju. Prosim porad mi, na googlu jsem to zkousel hledat a nic :?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Odpovědět