iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
adam

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od adam »

Ronaldok píše:S iPhonem asi nekomunikuje?


NIKOLIV, je to delany jen pro Eriky a Nokie a to jeste pro ty ktery nemaji Symbian...

ale dobre se v tom treba prepisuji a spravuji kontakty, pisu pres to SMS ktery pak jsou pres BT (nemusim to tukat do telefonu ale na klavesnici) atd atd
stalo to asi $30

mozna ze by mohli rict mistni co pouzivaji macy...

caye.caulker

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od caye.caulker »

Bez problemu nainstalovano, musel jsem 3x restartovat iPhone po instalaci Ziphone iBrickr fix. Zalohoval jsem z jednoho a restoroval na druhy telelfon bez potizi :P

Cheetah007

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Cheetah007 »

Mohu se zeptat,jak program funguje? je zavisly na iTunes? a co se tyka prenaseni fotografii z PC do iPhone jak to "slape"??

fajnman

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od fajnman »

No program je velice hezky udelany, akorat nekde jsou cinske klikyhaky. Jinak slape pomerne slusne, iTunes mas stejne v pc, kdybys ho nemel nevim, mozna by jsi iPhone nepripojil.

Cheetah007

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Cheetah007 »

Co jsem se docetl z prvniho prispevku tak program ke sve praci ptrebuje itunes,to neni problem mam je instalovane.
Zeptam se uzivatelu tohoto SW nez jej nainstaluji,jak se prenasi fotografie/obrazky z PC do iPhone,konvertuje je program obdobne jako iTunes nebo je nechava v originalni kvalite???

fajnman

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od fajnman »

Myslim, ze ke konverzi nedochazi. Pokud chces fotky do camera roll tak je nejjednodussi prec PC suite, ale taky klasika TC, kdyz vis, kde slozky jsou. Zkus to a neres to, aspon si to takto lip zapamatujes.

Cheetah007

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Cheetah007 »

O.K nainstaluji,zkusim a dam vedet (doufam jen ze ta ikona Photos se nevztahuje jen na obrazky porizene fotoaparatem.....snad pujdou i do iPhone nahravat)
Konveze fotek co "produkuje" iTunes neni diky pouzite kompresi prave nejlepsi...pritom GPzu i CPu ma iPhone dostatecne vykonny,tak proc to,
Vic o tom pisi zde: viewtopic.php?f=27&t=3016&st=0&sk=t&sd=a&start=20
Devaty prispevek shora

fajnman

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od fajnman »

Ja ti k tomu reknu, ze si stahuju pres safari fotky i 1280x1024, takze se neboj toho, ze iPhone umi jen fotky rozliseni dipleje.

Cheetah007

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Cheetah007 »

Takze jsem uspesne zprovoznil iPhone PC Suite 1.0.3.3 a MOHU JEJ VSEM VRELE DOPORUCIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konecne to vyresilo muj problem se synchronizaci fotek,uz zadna ztrata kvalityzpusobena nevhodne zvolenym kompresnim pomerem,co predvadi iTunes!!
Je o jednoduche,stisknete ikonu Photos,date Upload a vyberete soubory ci adresare ktere se maji do iPhone nahrat.Prenesene fotky pak najdete ve slozce Fotografie kterou iPhone bezne pouziva k ukladani fotek porizenych vestavenym fotoaparatem,kvalita zustane nedotcena a rychlost prohlizeni/zoomovani take!!!

Jedine co zatim zustava nedoresene,je mazani fotek....jde to jen v iPhone pres PC Suite ne,snad to autori dajo do nektere z pristich verzi stejne jako poradnou EN a ne cinske klikihaky.

EDIT:
nevyhoda tedy spociva v tom ze pokud iPhonem porizujete fotografie(ja osobne vubec...) tak se vam budou s temi nahranymi michat.
Dalsi vcec je ze i kdyz z PC nahravate jednotlive adresare v iPhone jsou vsechny dohromady....takze pokud mate rozsahlejsi sbirku muze v tom byt trochu chaos.

fajnman

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od fajnman »

Neboj my vime, ale jak jsem iPhone v hlubsim nastaveni treba aplikaci ma ty cinske znaky, vidis je i ty, nebo anglictina?

Cheetah007

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Cheetah007 »

At jsem hledal,jak jsem hledal moznost nastaveni programu jsem nikde nenasel.Vim jen ze po spusteni se zacne stahovat nova verze..update,zkusim to treba uz EN opravili ale pochybuji.
Ani mi to moc nevadi...ovladani je srozumitelne a maximalne jednoduche.

fajnman

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od fajnman »

JJ, ale pokud si dam aplikace uz to zacne. :-)

Cheetah007

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Cheetah007 »

Dovolil jsem programu stahnout update,vse probehlo bez problemu a ted mam verzi 1.0.5.zatim jsem si vsiml jen licencni dohody v cinstine,jinak se zda byt o.k.

upman

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od upman »

Super soft, konecne muzu dostat poznamky, kalendar, kontaky a fotky do Widnowsu.... Parada. Zatim nechavam v 1.0.0

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Reyn »

Nejede na 64bit Vistach. Hlasi error, ze nemuze najit iTunes.

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.5.2 )

Příspěvek od scorpi »

Sakra už by mohli ale vychytat posílání sms. Sice v nabídce to je, ale nefunkční. Nebo neznáte někdo něco, odkud by se sms daly posílat z PC?

Igy

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Igy »

Tak skusal som PC suite a nahrat foto do phonu. Dostal som ich tam no to co som zazil potom uz radsej nie. Po otvoreni foto v Iphone som pozrel dve fotky, naozaj pekne a kvalitne a pri tretej to zamrzlo, display zacal postupne blednut a nahadzovat chaoticke znaky. Potom to cele zamrzlo a resetlo na obrazovku s jablkom. tak to zostalo asi minutu a potom Iphone opat nabehol. Skusil som este raz a to iste. takze fotky idu z phonu prec...

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Lukáš Petr »

Ja mam tento problem: Presto ze mam stahnuty ZiPhone iBrickr Fix, tak ten PC Suite nemuze najit vsechny adresare, jenom hrozne malou cast. A pritom v iPhonu mam Finder a ten to najde v pohode.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

nandycko

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od nandycko »

Je to super programek....ja mam verziu 1.0.6...a ide to super dostanem sa do iphonu raz dva a zalohujem si vsetko co je treba robim si tam themy zvonenia a ine veci je to super program.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Lukáš Petr »

Takze iPhone jsem restartoval a funguje to!! Slozky jsou tam vsechny. Uz jsem taky konecne vyzkousel DOC/PDF/XLS viewer a funguje, tady je z toho screen:
snap_205928.jpg
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

NoizZz

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od NoizZz »

Prosim, poradte jak mam narvat do iphone z pocitace pres PC Suite, stahl sem par temat z http://www.5ubox.com/ a nevim co s tim dal.. :roll:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od rony »

a aky program na temata mas nainstalovany v iphone?

zadaj do Hledej toto slovo: Summerboard

zvysok je na tebe ako rychlo prebehnes vysledky.

viac ti asi aj tak nikto neporadi :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

NoizZz

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od NoizZz »

No mam nainstalovanej pres installer summerboard a customize 2.0 beta. Jako pres installer temata umim stahovat, ale nevim jak dat temata co sem stahl do pocitace dat pres iPhone PC Suite do svyho milacka :cry:

NoizZz

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od NoizZz »

P.S.:Anglicky moc neumim, google mi nepomohl, na forumu sem nic nenasel.. Prosim vas rady jakoze mas to v navodech atd. mi nepomuzou, ostatnim budu moc vdecnej :P

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od rony »

ked si prebehol vsetko, co ti tu na fore naslo po zadani "Summerboard", tak si nenasiel nijaku temu, kde sa ludia bavia o kopirovani tem?

potom skus modmyifone.com - tam to najdes urcite :) aj na hackint0sh.org
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

NoizZz

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od NoizZz »

Tak uz sem neco nasel, navod jak dostat temata do iphone.. ale nevim jestli to plati pro PC Suite:
1) uděláš adresář s názvem tématu
2) do něho umístíš:
Dock.png (320x90 pixelů)
Wallpaper.png (320x480)
3) vytvoříš podadresář Icons
4) do něho dáš jednotlivé ikony ve formátu PNG (65x65, nebo 80x80)
pojmenované dle názvů co se zobrazují ve Springboardu


P.S.: Je to vono? :D

ilijusin

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od ilijusin »

no to co si napsal je vlastne navod jak udelat slozku s tematem, nevim jak funguej v PC Suite, ale ty temata jenom das do var/mobile/summerboard/themes

NoizZz

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od NoizZz »

Tak pres PC Suite to funguje, dal sem i tvoje tema :) Akorat nektere ikonky se nezmenily, asi to tam nemam ve slozce Icons tyhle ikonky. Vypada to pak hrozne...

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Martin Hajn »

Vyskytl se mi malý problém stáhl jsem si PC Suite a když ho nainstaluju tak přijpojím iPhone a bezproblémů mi iPhonu komunikuje s PC, iTunes přenáším obrázky atd.. Ale jakmile bych chtěl iPhone spojit s PC Suite a využívat funkce PC Suitu tak mi hlasí PC Suite, že mám připojit iPhone a nemůže ho najít.. Nevítě někdo co s tím?? Díky za odpovědi


Ještě doplnuji, že mám operační systém Windows Vista možná bude problém v tom..

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od j.v. »

Menší noticka: PC Suite 1.0.6.1 se dá stáhnout tady, nemusíte si starší verze zdlouhavě* updatovat >> http://sj.91.com/nd/down.php

* - alespoň u mne je download skrze autoupdate utrpení
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Julek »

diskuze promazána, držte se tématu, nevkládejte obrázky ve velkém formátu !


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

7luke.com

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od 7luke.com »

Tak napíšu znova, že už je verze 1.0.7.0 :!:

stenlyzh

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od stenlyzh »

takže najnovšiu verziu by ste mali vždy nájsť tu:
http://www.free-codecs.com/download/iPhone_PC_Suite.htm

aktualizuje sa to same cize vzdy by tam mala byt najnovsia verzia :roll:

inak super vecicka, dufam, ze funguje vsetko tak ako to tam popisuju lebo som to este nestihol vsetko poskusat

noobies

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od noobies »

nazdar lidicky hazi mi to tady tento info bar... mohl by mi někdo dat nějaky lék na to ?:) děkuji převelice

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Julek »

na to obrázku máš napsáno co máš, krok za krokem udělat .. čapni slovník a přelož si ty body, jasně můžu ti poradit přesně ale to by bylo potom moc jednoduché, čím víc se budeš snažit sám tím rychleji se staneš zkušeným uživatelem iPhone


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od j.v. »

Kdyby jsi rovnou řekl, že nemáš wifi a potřebuješ poradit s manuální instalací, Julek by nejspíš odpověděl trochu jinak. :roll:

btw: pokud nemáš wifi tak si koukej najít nějaký free hotspot nebo kamaráda, protože bez toho se nehneš. Potřebuješ totiž přístup do souborového systému, a skrze iphuc (a.k.a. t-pot plugin pro Total Commander) se tam nedostaneš (je potřeba ACF2 protokolu, který je ale vypnutý a dá se zapnout jedině editací/záměnou postiženého souboru - což je ve tvém případě uzavřený kruhový problém)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

bimbanil

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od bimbanil »

SUPER AP !!!

funguje skvele

7luke.com

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od 7luke.com »

Od doby, kdy nahrávám alba a jejich covery přes iPhone PC Suite, mi nevynechává zobrazování coverů :-)))))) .... ale zas ta alba nemám v iPodu podle abecedy :-(((

becks7

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od becks7 »

zdravim mal by som otazocku ale neviem ci to tu uz niekto hovoril alebo tak... ale neviem kde to mam najst tak by som sa chcel opytat ci takyto podobny program existuje na macbook

bazztard

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od bazztard »

Funguje vam posledni verze pod Win Vista x64? Me to porad pada :(

Odpovědět