iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Azalis

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Azalis »

PC Suite jsem přeinstaloval několikrát. Nepomohlo to.

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od sten32 »

Čo ma toto znamenať?
Obrázek

Krndl

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Krndl »

Zdravím, měl bych prosbičku, nainstaloval jsem Panda Deamon do počítače, vyzkoušel, odinstaloval, ale v telefonu mi zbyla ikona panda deamonu.
Poraďte mi prosím, jak ji odstranit z telefonu. Přes Cydii to také nejde a ani křížekm uvnitře telefonu. Dkěuji

V první řadě si doplň v profilu, máš-li JB telefon. Jak ti někdo může poradit? I když určitě JB máš, když v něm máš Panda Daemon (trochu si také občas kontroluj pravopis). Nešel by PD z iPhone vymazat přes T-PoT nebo [zakázáno]. Beavers.

EDIT:

Profil doplněn, ikona vymazána pomocí [zakázáno], ale pořád když dám vyhledat panda deamon, v iFunboxu, tak mi to najde soubory s tímhle jménem, ale ty nejdou vymazat iFunboxem :(
V každém případě moc děkuji.

esmajlik
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: sob zář 04, 2010 4:08 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od esmajlik »

Ahoj, stahl jsem PCS 2.9.25. Docetl jsem se, ze by mela byt i cestina, ale nejak ji nemuzu nekde vygooglit. Je tu odkaz na mobil-cestiny, ale tam se nejak nemuzu prolouskat registraci, abych si ji mohl stahnout. Diky za rady :-)

skacikt

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od skacikt »

Zdravím mám problém se spuštěním Iphone pc suite skusil jsem si nastahovat ruzné verze instalovat taky, ale jediný co mi to píše když se to snažím spustit je:"Program iphone pc suite přestal pracovat". Nevíte někdo co s tim ?? =)... koukal jsem že už tu byly nějaké otázky skrz tuhle chybu, ale nebyly zodpovězené.......díky předem za odpovědi =D

Embryo

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Embryo »

nasiel som najnovsiu verziu (fw 4.2.1) vyskusane len treba zmenit jazyk z cinstiny na anglictinu
http://hotfile.com/dl/104733766/fd36ba4/pcsuite_for_iphone_v2.9.53.236.rar.html
dufam ze neporusujem nejake pravidla

tomsom
Host
Host
Příspěvky: 82
Registrován: pon bře 07, 2011 10:47 am

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od tomsom »

No jo,ale kde se ta čínština změní?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Beavers »

Dříve to bývalo vlevo nahoře tam, jak je v kruhové ikoně zobrazen iPhone, pravou myší - Vybrat jazyk a tam zvolit EN. Ale nevím, jak je to teď.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Gekko gecko »

Zeptám se co umí navíc proti itunes a pojede s mým iPadem na 4.3 či iPhonem na 4.2.1?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od 7luke.com »

Je to pecka. A v tomto threadu je to popsané.

? http://91.pandaapp.com/pcsuite

? http://www.7luke.com/portal/iphone/ipho ... itunes.php

Už dávno s tím šly například velmi pohodlně editovat .plist bez potřeby konverze (u iOS 3.x). Při každém připojení iPhone 4 k PC mi to udělá bleskovou zálohu důležitých souborů (kontakty, smsky, kalendář, ...)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Gekko gecko »

Dík za info luke zvládá to i restore nebo ne?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od sten32 »

Neviete prečo mi stále vyskakuje AutoUpdater a chce povolenie od správcu PC? Ked mi to vyskočí tak spravim screen...

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od benedy »

Odinstaloval jsem to,nelíbí se mi to.

mike tyson
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 19, 2011 10:22 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od mike tyson »

Byl jsem na PcSuite zvyklí na Samsungu funguje PcSuite dobře i na iphone4?? Našel jsem překlad na mobil-češtiny ja jestli to má cenu insatlovat...

BlackHans

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od BlackHans »

Zdravím zkoušel jsem tento program a za boha to nemůžu spustit.Píše mi to chybu appcrash. A to jaká koliv verze tohoto programu.A koukal jsem že je potřeba framework ale ten mám mnohem novější.Service mám 2 a frame 3 tak nevím kde je chyba.

mareqsk
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: čtv lis 19, 2009 12:12 am

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od mareqsk »

Ahojte
Po jailbreaku firmwaru 4.3.5 iPhone 3GS nemožem urobiť backup pretože nemám nainštalovaný Phone Daemon v telefone. Problem je v tom, že PC Suite sa nemože spojiť s telefónom. Mám v ňom nainštalovane z Cydie afc2add aj napriek tomu sa Phone Daemon do telefonu nenainštaluje. Preinštaloval som aj PC Suite aj afc2add a nepomohlo to. Vie mi niekto poradiť ako dostať do telefonu Phone Daemon.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od Beavers »

Chceš snad říci Panda Daemon, ne?
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

mareqsk
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: čtv lis 19, 2009 12:12 am

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od mareqsk »

No ak si otvoriš PC Suite a klikneš na záložku system tak je tam Reinstall PhoneDaemon. Ale je to software panda. Ak vieš odpoveď na predchadzajúcu otázku tak poraď.

curfew
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 15, 2011 11:43 pm

Re: iPhone PC Suite - 2. část a teď už i CZ

Příspěvek od curfew »

Bohužel mám stejný problém, upgradoval jsem na 4.2.1 a pak šel zase dolů na 3.1.3, ale zničehonic mi do té doby bezpečně fungující PC Suite začal nejdřív odmítat telefon připojit (tvářil se prostě, že ho nevidí) a když jsem program reinstaloval na novější verzi, tak ho sice našel, ale zase mi to vyhazuje chybu, když se program snaží mi do telefonu nainstalovat pandího klienta :/ Jestli někdo přijdete na to, v čem je chyba, dejte prosím vědět, mám totiž v PC Suite uložené kontaky, které jsem si nestihl zazálohovat do iTunes a nechce se mi zase si je upravovat a shánět :( PC Suite mám verzi 2.9.53.236 - novější jsem nikde nenašel...

EDIT: Tak všechno zpět a lépe, sice mi to házelo nějakou chybu, ale na pozadí se to nějak domluvilo a už to fachčí :) Jen to chvilku (čtvrt hodinky?) trvalo, čili doporučuju vytrvat a chybu prostě odkliknout, snad to někomu pomůže :)
Naposledy upravil(a) curfew dne čtv lis 17, 2011 10:22 pm, celkem upraveno 1 x.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Beavers »

Když nebudeš mít v iPhone Panda Daemon, PCSuite ti nepoběží.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

curfew
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 15, 2011 11:43 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od curfew »

Jj, problém byl právě v tom, že mi to nechtělo Daemona nainstalovat, nebo se to tak přinejmenším tvářilo, ale přestože na mě vyskakovala nějaká chyba, stačilo odkliknout a počkat a nějak se to spolu domluvilo (viz edit mého příspěvku výše) :) Kontakty už v iP mám, i synchronizované s iTunes, a teď ještě zkusím jednou vzít na milost firmware 4.2.1, zdálo se mi, že už iP tak nezpomaluje jako předchozí verze :) Ale proč se bránil iP přečíst ten PC Suite v původní verzi a proč pak zničehonic po reinstalu povolil, netuším, je s tím prográmkem někdy těžká domluva, kor když leccos i při nastavení angličtiny zůstane v čínštině a místo hlášek na vás koukají otazníky :/ Ale když už se to povede, je to dobrá věc třeba na vlastní vyzvánění, sms tóny, témata a podobně.

ERWOE
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: sob kvě 21, 2011 12:42 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od ERWOE »

mareqsk:
Měl jsem stejný problém,doinstalovával jsem PhoneDeamon z PC Suitu,ale to bylo k ničemu,nešla mi wifi.Odinstaloval sem PC Suite,připíchnul iPhone k USBčku a nainstaloval PC Suite znova,pak to stahovalo aktualizace(tel. neustále v USB) a po dokončení celé instalace sem rebootoval iPhone,voala vše bez problému funguje.Jde nějak rozlišit v PC Suite alba?mám tam jen skladby seřazené podle abecedy.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Beavers »

Alba rozlišit lze, je tady dokonce tři roky starý návod, jak hudbu do iPhone dostat pomocí iPPCSuite. To byl ale starý program a měl jiné prostředí. V nové verzi to jde určitě tajké, ale lepší je použít iTunes. I na to tady najdeš návod, dokonce ve videoprovedení.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

PeterKiss

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od PeterKiss »

zdravim, mam otazku tak som si jailbreakol iphone 4 teda mam ios 5.0.1 jb a hladam program ktorym by som mohol zalohovat kontakty,poznamky....atd.

je tento program kompatibilny z windows 7 64 bit a ios 5xx ?

libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: pon zář 14, 2009 8:06 am

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od libco »

skúšal už niekto iPhone PC Suite na linuxe cez wine? S akým výsledkom?

libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: pon zář 14, 2009 8:06 am

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od libco »

snoopy, myslím že by to mohol byť gmail....

Cvrckin
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř srp 26, 2009 10:51 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Cvrckin »

Zdravím, tento program používám již delší dobu a nikdy jsem neměl problém.
Ale nyní když jsem aktualizoval na OS 5.0, tak mě nejdou nahrát uložené kontakty... Nesetkal se někdo s tímto problémem? Když zadám import (icontacts/data) tak mě to nabídne všechny kontakty, napíše mi to import bez chyby, ale do telefonu ani do seznamu se žádné nezapíšou.
Děkuji za nějakou informaci. :friends:
Iphone 3GS 6.1.2. JB - BB 05.13.04 8)
GC: Cvrckin

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Beavers »

Možná bude muset vyjít update iPPCSuite.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Cvrckin
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř srp 26, 2009 10:51 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Cvrckin »

no to jsem si taky myslel, tak jsem provedl update, ale stále nic... update trval asi hodinu...
Iphone 3GS 6.1.2. JB - BB 05.13.04 8)
GC: Cvrckin

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od FilemoniCZ »

mel bych taky dotaz na tenhle podivnej soft..
instaloval jsem a pres pocatecni problemy se povedlo nakonec iphone 4 pripojit.. cele to delam protoze bych rad posilal smsky pres PC.. kdyz dam v programu SMSky tak vidim co jsem si psal jakmile dam napr reply tak to jen porad pise Resend a odpocitava.. zkousel jsem i smazat napr smsku a pak dat sync to phone ale to zase pise ze nemam 91 mobile assistant v telefonu.. at se snazim jak se snazim tak jej nemuzu najit abych to instaloval.. poradite ? resp link.. vsude jen ty klikyhaky..

PC suite ted v podstate bezi jen jednosmerne..

a nebo pokud mate jiny zpusob jak posilam smsky z telefonu ale psat je na pocitaci - budu jen rad..

diky

dair

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od dair »

PC mi zamrza pri pripojeni iphonu na PC SUITE. Mam posledne updaty, robi mi to s 4 aj 3GS s USB aj cez WIFI a fakt uz neviem co s tym. Pc suite sam bezi vpohode ale v momente ako zaregistruje iphone tak mi notas zmrzne.
wtf s tym je?

Cvrckin
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř srp 26, 2009 10:51 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Cvrckin »

taky jsem stím měl problém potom co jsem přešel na OS 5.0.
Zkus odinstalovat, smazat všechny složky, nainstalovat znovu, provest update a mít funkční itunes... pak mě to začalo zase fachat ;)
Iphone 3GS 6.1.2. JB - BB 05.13.04 8)
GC: Cvrckin

libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: pon zář 14, 2009 8:06 am

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od libco »

Dnes som nainštalil iPhone PC Suite 2.9.72.360.
Už hľadám asi hodinu a nedarí sami.
Prosím Vás, poraďte ako zmením čínštinu na niečo iné?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Beavers »

Něco jiného může být jedině angličtina a je otázka, zda je obsažena v této verzi. Podívej se do nainstalovaného adresáře, jestli je tam nějaký lng nebo podobný soubor, označený jako en. Ve starých verzích se přepínalo do jiného jazyka tuším, že pravou myší někde nahoře na logu, ale jak to je teď, nevím. Již jej nepoužívám. Pročti si vlákna o tomto programu, třeba tam najdeš inspiraci.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: pon zář 14, 2009 8:06 am

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od libco »

Je tam súbor en-US.lang, ale neviem kam ho dať, ako to nakonfigurovať.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite

Příspěvek od Beavers »

Spusť program a hledej myší nějakou roletovou nabídku. Kdysi to bylo vlevo nahoře v rohu na logu programu. Musíš zkoušet.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Odpovědět