Itunes smazání hudbu z iphone

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Filip12

Itunes smazání hudbu z iphone

Příspěvek od Filip12 »

Dobrý den,prosím potřebuju poradit. Takže když si vytvořím playlist a vložím hudbu a dám synchronizovat tak je vše v pořádku hudba je v iphone poté dám playlist odrstranit a sync ale v iphonu porad jsou ty pisnicky ale ne to album tak to vymazu i z ty slozky music pod library a dam sync ale porad to je iphone a kdyz dam trojuhelnicek jak je nazev toho iphonu tak tam se mi zobrazi ve slozce music ze ta mam ty pisnicky ale nejde na ne kliknouta dát smazat prosiim pomoc mam iphona 3 dny a sem z toho uplne na prasky budu moc vdecny predem diky Filip

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Itunes smazání hudbu z iphone

Příspěvek od dodo_mt »

Pokial v zalozke Music ked pripojis iPhone k PC a zapnes iTunes neodskrtnes Sync Music alebo konkretny Playlist ktory chces odstranit tak ich z iPhone nedostanes a mozes zmazat aj vsetky mp3 z iTunes ;)

Obrazok:
Obrázek

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Filip12

Re: Itunes smazání hudbu z iphone

Příspěvek od Filip12 »

Prominte ale ja to nechapu jak to mam smazat smazal sem to i s knihovny ale v iphonu to furt mam mam to jedine kdyz dam trojuhelnik v i jmena toho iphonu ve slozce music ale tam to nejde smazat ja si myslim jestli sem na neco neklik jako ze to mam zalohovany nebo ja fakt nevim jak to smazat pls napiste mi bud sem nebo moje icq je 595458393

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Itunes smazání hudbu z iphone

Příspěvek od dodo_mt »

Napisal som ti presny postup ako odstranit hudbu z iPhone. Comu nechapes pri mojom poste??

1. Pripoj iPhone
2. Spusti iTunes
3. Klikni na tvoj iPhone na lavo v liste
4. Potom klikni na zalozku Music
5. Potom odskrtni/odznac Sync Music
6. Dole na pravo v rohu klikni na tlacitko Sync
7. Hotovo

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

slizom
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:18 pm

Re: Itunes smazání hudbu z iphone

Příspěvek od slizom »

Mne pise determining apps to sync a prerusi mi to ...
iPhone 3GS 16GB Black FW 5.1.1
iPad 2 WIFI 32GB White FW 5.1.1
iPod Nano 6G 8GB
Apple TV

Hnykda

Re: Itunes smazání hudbu z iphone

Příspěvek od Hnykda »

Je to dva roky starej topic :P . Jestli máš s něčím konkrétním problém, založ nové vlákno a nebo ho směřuj někam do novějšího vlákna

budo
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 24, 2013 4:20 pm

Re: Itunes smazání hudby z iphone

Příspěvek od budo »

Metalgirl zde ve čtvrtém videu iTunes základy - videonávody ukazuje jak smazat hudbu. Mám W7 + iPhone 3GS + iOS6 + 6.1.3 (NO Jailbreake) + iTunes 11.0.4.4. Když označím v zařízení iPhone v seznamu hudby nějaké skladby a mačkám na PC klávesnici Delete, vůbec žádná nabídka ke smazání položek z iPhonu se mi nezobrazí. Ani při kliknutí pravým myšítkem. Jediný způsob, jakým mohu hudbu z iPhonu smazat, je smazat úplně všechnu tak, že odkliknu synchronizaci (viz. obrázek). Tak to ale dělat nechci. Chci obmněňovat jen určitá vybraná alba aniž bych mazal celý hudební obsah iPhonu. Přesně tak, jak to ukazuje ve svém videu Metalgirl (btw. dík za ty videa)

Obrázek

Odpovědět