Nefunkční synchronizace kontaktů a kalendáře s MS Outlook

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Darksoul

Nefunkční synchronizace kontaktů a kalendáře s MS Outlook

Příspěvek od Darksoul »

Zdravím tak jsem se stal před cca 14 dny majitelem iPhone 3G. Z počátku vše fungovalo OK. Stáhl jsem iTunes 8 updatnul firmware na 2.2. Dal jsem synchronizovat a v pohodě se všechny složky nasynchronizovaly tak jak jsem to nastavil. V Outlooku jsem si vytvořil speciální skupinu kontaktů pro iPhone a kalendář klasicky. Jenže předevčírem jsem si všiml, že přesto, že se iTunes tváří, že synchronizace proběhla v pořádku. Dokonce se zeptá jestli počítám s tím, že se změní víc než 5% mého kalendáře na PC dám povolit on to sesynchronizuje, ale fakticky se nic nestane. Z počátku mi vyskočilo okno, kde se mne ptal jestli tu a tu událost synchronizovat podle iPhone nebo podle PC. Teď dá jen hlášku, že se změní kalendář na PC, ale nestane se nic. Zkoušel jsem různě mazat události v iPhone i v Kalendáři, ale pořád nic. Teď se k tomuto přidal i problém se synchrozací kontaktů. Některé mi do iPhonu nasynchronizuje i tříkrát, ale vymaže je z PC.

V současné situaci dám sync a iTunes to zůstane u Syncing contacts with "můj iPhone" a pořád jede jako, že synchronizuje. Zkoušel jsem to nechat několik hodin, ale nic. Nemáte někdo podobný problém?

Videa, MP3, Foto a ostatní mi jdou synchronizovat v pohodě. I kalendář a kontakty šly zprvu bez problému.

flair

Re: Nefunkční synchronizace kontaktů a kalendáře s MS Outlook

Příspěvek od flair »

Zdravim,
prave se mi stalo to same. Hrál jsem si s instalovaním aplikací, až jsem si řekl, že udělam nové restore a jailbreak 221. Když jsem to udělal posledně, synchronizace fungovala. Jaké překvapení, když to najednou nejde....

Zkoušel jsem to nechat bežet celou noc, ale také mi to jen píše .....synchronizuji a nic. Aplikace jdou hned, videa, hudba, ..ale to co je v záložce info (kontakty, mail, kalendář) prostě nic. Reset nepomohl, ani na pc, ani Iphonu. Mam poslední verzi itunes.

Muže mi také někdo pomoci? mám stejný problém, jako příspěvek nahoře.

peepino

Re: Nefunkční synchronizace kontaktů a kalendáře s MS Outlook

Příspěvek od peepino »

Ahoj,
snažím se najít odpověď na problém se synchronizací s MSO, ale nedaří se mi to. Mám stejný problém :| vše se mi synchronizuje (kontakty, úkoly, poznámky..), kromě kalendáře. Dokáže někdo prosím poradit, jak to vyřešit? díky moc P.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Nefunkční synchronizace kontaktů a kalendáře s MS Outloo

Příspěvek od kotelník »

zdravím,
prosím poraďte mi jak dostat kontakty z iPhonu do outlooku, kde je mám synchronizované s icloudem. Mám win 7, nainstalovaný icloud panel, ale zde mi to píše, že je to dostupné na icloud.com a není možnost vybrat Outlook, to samé itunes :-( Díky moc
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Nefunkční synchronizace kontaktů a kalendáře s MS Outlook

Příspěvek od Anndy »

Musis najprv zrusit sync kontaktov s icloud. Potom v itunes nastav sync s outlookom.
Lebo syncovat mozes iba s jednym zdrojom.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Nefunkční synchronizace kontaktů a kalendáře s MS Outloo

Příspěvek od kotelník »

no to jsem udelal a iCooud controll panel mi presto pise, ze neni nastaveno pouziti vychoziho profilu, coz fakt nechapu co to ma znamenat...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Odpovědět