Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

vše co vás napadne
Odpovědět
McDog

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od McDog »

Skoda ze som toto az teraz nasiel...ale neva najdem este antiiphonakov a pustime sa do nich...inak pod kazdym clankom na dsl.sk,zive.sk pri zmienke o apple (mac,iphone,ipod atd)


cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od cheer »

Ale notak, vždyť v článku píšou, že to je problém operátorů. Jinak je to zase reklama pro iP, když se veřejně mluví o tom, že je tahoun smartphonů a mobilního netu.

tor

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od tor »

ve článku jsou i pěkné nesmyly, jakože iPhony jsou online nepřetržitě apod., čemuž moc nevěřím, stějně tak tomu, že iPhony jsou jediné, co to způsobují...

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od cheer »

Ale vždyť nepíšou, že jen iP, naopak se tam snaží autor přihřát polívčičku konkurenčních komunikátorů, jak se dá.

A iP se zapnutými push notifikacemi nebo po JB s multitaskingem a Facebookem apod. na pozadí má k nepřetržitému připojení blízko. Dovedu si představit, že desetitisíce iP pravidelně se krátce připojujících se kvůli kontrole push, dokážou s konektivitou BTS pěkně zamávat.

tor

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od tor »

precti si jeho prispevky:-)

kdyby push notifikace, tahaly kruta data stale, tak iPhone po 5 hodinach klekne baterka.. jedna vec!!

ja se vzdy tem diskuzim smeju

autor nyni tvrdi, ze na telefonu jsou i jine aplikace, jako pocasi a akcie, o kterych uzivatele nevi, ze se daji vypnout, aby si netahaly data. on si mysli, ze pocasi je pripojeno zrejme stale.. jenze pocasi jede, kdyz je zaple, kdezto na jinych pristrojich ho mate soucasti jakesi hlavni obrazovky, kde si ty data stahuje zarucene porad. dale napsal, ze iPhone ma nejvetsi podil, na stazenych datech, coz je pravda, ale urcite za to nemuze pocasi. :-D

to je absolutni vysmech, autor nevi o cem pise

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od cheer »

To možná autor neví, jenže tady se někteří nešťastníci s TM Surf&Mail taky trápí s tím, kde a proč jim iP tahá data operátorem nezahrnutými internetovými protokoly, pročti si vlákno o tom. Takže to tak jednoduché s připojováním iP do sítě nebude.

Problémy GSM sítě nemusí být způsobeny "krutými" daty, ale jen častým hromadným připojováním a odpojováním po pár kb jako u push. To zaměstná základové stanice, které potřebují svojí kapacitu pro konektivitu s telefony kvůli kontrole pohybu a připravenosti pro spojení hovoru.

Ejoo
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: čtv čer 25, 2009 6:10 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Ejoo »

Taketo reči, že Iphone je cihla, a pod poznam, ked som prišiel do školy s IP prvy den, tak spoluziak mi vravi ze by si takuto ch*****nu nekupil ani keby bola zadarmo, že je to velke neprakticke. Prešiel meciac a čo nevidim sam pochodoval s IP a snazil sa pripojit na wifi.
O tom to samozrejme aj je, že mu to nevytlces z hlavy, až pokial si to neskusi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Gekko gecko »

J,...iPhone má své kouzlo a kdo mu jednou propadne,nemá šanci se jeho vlivu zbavit.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Nalar

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Nalar »

Nemyslim si ze tam je co branit, skor velmi zaujimavy clanok. Pan Rybk ama vseobecne vyborny styl pisania.
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/16- ... ry?start=1

Ak to tu niekde je tak sa ospravedlnujem.

RUMPELiNO

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od RUMPELiNO »

tu :arrow: http://www.zive.cz/default.aspx?section ... cle=151954 som skoro dostal infakrt...fakt, nerozumiem. nechapem ale smejem sa tomu...len ma mrzi, ze apple je takto nepochopeny asketickymi vyznavacmi zaostalosti, lebo fakt ako uzivatel iphoneu po vysksuani doterajsej "konkurencie" mozem spokojne tvrdit, ze iphone je zaridenie na viac ako pol roka s cakanim na dalsiu generaciu, ale na dva+ roky s cakanim akurat na novy OS, ktory doteraz uplne stacil k tomu, aby iphone od 2007 bol stale na vrchole...tymto rokom ale konci jeho neobmedzene vladnutie, kedze prvykrat od 2007 sa naozaj vytvori trh pre iphone a jeho konkurenciu...samsung, dell, windooze, nexus atd atd ad...ale to je zas len a len dobre pre nas, apple bude mat viac z coho vyberat a vyvijat spravnym smerom... :wink:

kubele
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:17 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od kubele »

Přeji dobrý večer. Pročítám tuhle část fóra. A rozhodl jsem se, že napíšu. Dva roky jsem dělal servisního technika v autorizovaném servisu. Opravoval jsem značku Sony Ericsson a LG. Teď už třetím rokem dělám u úplně jiného oboru,ale o telefony se stále zajímám (nemoc z povolání bývalého technika :mrgreen: ) V té době byl můj telefon Sony Ericsson K800i, ovšem před rokem a půl přišlo rozhodnutí koupit si úplně nový telefon. Po dlouhém výběru byl vybrán telefon HTC Diamond, byl to můj první telefon s operačním systémem windows a s dotykovým displejem. Byl jsem z něho prvních pár týdnů úplně nadšený, hodně nových funkcí oproti staré K800i. V té době jsem zastával stejný názor jako mnoho dalších lidí a to že Iphone je naprosto předražená hračka a je to jenom stylovka pro bohatý. (samozřejmě jsem v té době Iphone nikdy nedržel ani v ruce :D ) Letos v lednu nastala doba znovu změnit telefon, protože už nebyla nálada na pomalu pracující operační systém windows na starém přístroji HTC. A proto přišlo rozhohnutí na nákup nového telefonu. Zůstal jsem věrný značce a koupil si HTC Touch Pro 2. Ovšem po opadnutí prvotní euforie bylo mnou zjištěno, že ačkoliv je telefon Touch Pro 2 odost výkonější neš starý HTC Diamon, v některých situacích je windows stejně pomalej a sekáse (prostě si dělá co chce on. A né co v tu danou chvíli potřebuje uživatel) a našlo by se ještě dalších pár much. To mě vedlo k zamyšlení zda mají windows vůbec smysl. A z toho to důvodu začala má mysl uvažovat nad Iphonem. Od kamarádky jsem si ho občas půjčil a testoval ho. Nejdříve jsem si ho půjčoval jenom občas,potom to bylo častěji a častěji a častěji. Pročítal jsem články na tomto fóru. Prozkoumával hlouběji jeho funkce A v tu dobu si uvědomuji, že začínám pociťovat závislost na tomto zvláštním přístroji :D Dokonce jsem ho začal hájit před kamarádama co na něj měli blé řeči. No a došlo to tak daleko,že už nemám zájem o jinej telefon než o Iphone,tak že HTC Touch Pro 2 s OS windows jde do světa,prodávám ho. A nedočkavě čekám na new Iphone,který by měl být představen snad kolem toho 7.června. Tak že bych se chtěl všem uživatelům Iphone omluvit, že jsem byl jako mnoho ostatní lidí tak trošku natvrdlej a urážel sem přístroj, který jsem vlastně ani neměl v ruce a nic moc jsem o něm nevěděl :wink: A proto musím souhlasit s tím co tu už bylo několikrát napsáno a to, že většina lidí kteří uráží Iphone a celkově Apple většinou opravdu nikdy nedržela žádný z výrobků od této firmy v ruce a jen tlachá nesmysli podle toho, že si někde něco z nějákých chytrých článků přečetli. Tak doufám, že mi bude odpuštěno :mrgreen: :mrgreen: a že mě přijmete do své Iphone komunity :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil(a) kubele dne pát kvě 14, 2010 7:38 am, celkem upraveno 2 x.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od JackieTran »

Vitej!!Jsem rad ze se nekdo probudil :)

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od toncek »

kubele: Vítej :) My to o těch "ostatních" kritizujících bez pádných argumentů tak trošku víme, ale nemá smysl jim něco vymlouvat. :wink:

Abych nebyl za fanatika, tak opět opakuju, že každému vyhovuje něco jiného a je to jenom dobře. Osobně s tím nemám problém. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Beavers »

OT:
kubele píše:...že sem byl jako ostatní natvrdlové a neandrtálci...

Předem se ti omlouvám za to, že jsem citaci vytáhl z kontextu, ale výborně jsi mi tímto výrokem nahrál. Nejde o obsah tvého sdělení, to je v pořádku a souhlasím s ním. Kdybych tě poslouchal, neměl bych výhrad, sluch není tak kritický k vyjadřování jako zrak (pokud se nejedná o nesrozumitelné mumlání), ale moje oči vnímají čtený text a analyzují jej v mozku. Všiml jsem si, že tvůj slovník neobsahuje zájmeno "jsem", ale pouze slovo "sem", které má jiný význam. Kdyby to bylo občas, považoval bych to za výpadek při psaní na klávesnici, ale u tebe to je zcela běžné. Máš tam těchto slov jako mravenců a mě mrzí, že kultivovaní lidé neznají svou mateřštinu. Hovorová řeč je v pořádku, ale i v ní by se měla dodržovat gramatika. Promiň, ale musel jsem na to reagovat, vyprovokovalo mě to, protože u něčeho podobného příšerně trpím. Jinak nic ve zlém. :)

RUMPELiNO

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od RUMPELiNO »

Na takový výlevy zapomeň. masklin

kubele
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:17 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od kubele »

For:Beavers

No já každopádně nejsem člověk, kterej by se urážel.Dokážu přijmout kritiku. Ten příspěvek byl psanej v noci než se šlo spát. Tak jsem to asi trochu odfláknul. Nic méně jsem to trochu poupravil tak snad to je teď aspoň o trošku lepší lepší :mrgreen:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Beavers »

OT: Nereagoval jsem na tvůj příspěvek proto, abych tě urážel, ale pro ten fakt, který je v mé rakci obsažen. Tím, žes to opravil, jsi dokázal, že jsi opravdu kultivovaný a odlišuješ se od mnohých, kteří se za podobné výtky načepýří. U nich to odpovídá tak trochu rčení o potrefené huse.


ninjar0hlik

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ninjar0hlik »

Jinak na živě.cz píše David Polesný, kterého nezajímá země (že se vůbec odváží to napsat):

Únik ropy v mexickém zálivu je obrovský problém celosvětového rozsahu, v poslední době se však objevila ještě větší katastrofa ? anténa iPhonu 4.


To je horší nějaká blbá anténá, než naše země?

Píšu to sem, ale týká se to iPhone...

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od toncek »

Článek jsem nečetl, ale už z tohoto kousku textu a z toho, jak znám styl psaní Davida Polesného je tohle myšleno jako ironie :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ninjar0hlik

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ninjar0hlik »

Bych neřek.

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od charlie77 »

100% je to ironie :wink:
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Na MM vychází o jablíčku jedna zpráva za druhou, tamější applebijci musí být nadšeni. :)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

To je jenom dobre :). Zase od 2G usel iPhone dlouhou cestu. Jsem zvedavej na WM 7 :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

McDog

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od McDog »

Ja uz napr na dsl.sk ci zive ani necitam komenty pokial sa to tyka iP alebo Apple.Lebo tolko zaostalych ludi pokope,tak to je strasne....

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od makatch »

Komenty na dsl.sk sú síce vacsinou ot,ale dobre sa na nich dá zabaviť.

http://www.dsl.sk/article.php?article=9664&title=
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

McDog

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od McDog »

No dsl a zive vedu..to urcite:)

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Chrono Leggionaire píše:Na MM vychází o jablíčku jedna zpráva za druhou, tamější applebijci musí být nadšeni. :)

Taky se na fóru objevilo (ne)hezké téma o tomto :mrgreen: Čtenost je čtenost...
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

ninjar0hlik

Příspěvek od ninjar0hlik »

Ten první příspěvěk o blití je tak dojemný :D

Ale ta odpoveď:
Když se tu tak chce z iPhonu blejt tak to sis při praní tohoto příspěvku poblil celej klín :D nice

BTW: jinak každý používá něco jiného tak už to je :))

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

eRiper píše:Taky se na fóru objevilo (ne)hezké téma o tomto :mrgreen: Čtenost je čtenost...



ver mi ze ctenost je posledni vec co me zajima na mem forum, dyby to tak bylo je to tu sama reklama a podobne kraviny ...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Fórem bylo myšleno fórum na Mobilmanii, čtenost zase přímo na Mobilmanii. Tady né, jen si to hlídej jako doteď.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

a ha uz chapu :) ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od JackieTran »

jablickar.cz

Ahoj,,
dokázal by někdo poradit, jak rozjet tethering pro O2 ? Nejlépe přes bluetooth a bez nutnosti použít externí program jako např. MyWi nebo cosiPAD ? Díky moc za radu. Na byrokratické fórum forum.iphone.cz nechodím.

:mrgreen:

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od john »

"..Na byrokratické fórum forum.iphone.cz nechodím..."

Tak to mě dostalo, Jackie. :D
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

:mrgreen: ja mu dekuji ze sem nechodi

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od House_MD »

koho těma beerokratama myslel? :mrgreen:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

Julka. Urcite julka :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

8) jak jinak

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

GrrGrrGrr

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od GrrGrrGrr »

Copied from FB - to musím, stěr jaxwiň .)

Petr L
I really love my new iPhone 4. Thanks to Ada for master JB.
Přibližně před hodinou prostřednictvím aplikace iPhone ? Už se mi to nelíbí ? Přidat komentář
Tohle se vám líbí.

Petr L Hej ta HD kamera je mrdozni..
Přibližně před hodinou ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr kamerka je 720p - poď mi
Před 56 minutami ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr http://www.youtube.com/watch?v=YBu3N8_U4WE
Před 56 minutami ? To se mi líbí

Petr L Gimme ya EyePhone..)
Před 53 minutami ? To se mi líbí

Jan V iPhone...man...you should buy something better...not iPhone :-/
Před 45 minutami ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr ?:D
Před 44 minutami ? To se mi líbí

Jan V e.g. Samsung, HTC, Blackberry....
Před 43 minutami ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr why?
Před 42 minutami ? To se mi líbí

Jan V Technology...displays, operation systems, etc...and design! iPhone looiks like a brick
Před 40 minutami ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr ad 1) iphone 4 wins(720p gyro, HC procák..), ad 2) Retina rullzezz - IP4 wins ,ad 3) ...atd ... vidím zapřisáhlého iphonehatera btw brick design je velmi funkční - drží se jak žádná jiná brick před tím .. jediné co tak se blbě zvedá ze stolu.. ,)
Před 36 minutami ? To se mi líbí

Jan V okey now in Czech... iPhone je možná vymazlená hračka, ale podstatě k ničemu. Ty peníze bych do toho telefonu nedal. Koupil jsem si teď Samsung S8000 Jet, kterej je rychlejší v porovnání s iPhonem 3GS. Na 4 tuším už ztrácí...ale je tam cenovej rozdíl bezmála 10tis. A to že je to nakouslé jabko, které v USA nikdo nechce, tak to perou sem do Evropy, kde po tom lidi šílej. I někteří IT lidi mi říkali, že radši Samsung než cokoliv ostatní. A v displayích iPhone na Samsung ztrácí strašně moc. Stačí se podívat na Samsung Wave, či Omnii...
Před 31 minutami ? To se mi líbí

Jan V a nebavím se o HTC..jiná cenová kategorie...měl jsem tu čest pracovat s Touch Diamondem...nevím jak jsou na tom ty telefony dnes od HTC...ale donáší se mi jen chvála
Před 29 minutami ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr Všechno nějaké průzkumy teorie atd - praxe a realita je jiná - Amoled od Sams. nemá zdaleka na Retinu - rychlost IP4 peklo - ale co je nejdůležitější - app na IP - sobotu 16.října ve večerních hodinách zaznamenal App Store zajímavé jubileum, v jeho databázi se objevilo dohromady přes třista tisíc aplikací - a za mě gratuluji applu doporučuji si pučit od Lišáka IP4 na 10-15 minut...třeba to neřeknete / nedáte z principu najevo, ale vnitřně budete plakat za koupi S8000 ,)
Před 26 minutami ? To se mi líbí

Petr L V USA je nikdo nechce, tak to perou do Evropy...lol
Před 25 minutami ? To se mi líbí

Jan V no minimálně u prvních iPhonů to tak bylo. Já neříkám, že ta značka je špatná...ale nesedí mi...a to psaní na tom telefonu je hnus
Před 24 minutami ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr ?10 - 15...zkuste to .o)
Před 23 minutami ? To se mi líbí

Jan V teď nechápu
Před 22 minutami ? To se mi líbí

Adam Grrgrrgrr na 10 - 15 minut si pučte ip4 .)
Před 20 minutami ? To se mi líbí

Jan V měl jsem u T-mobile když ho prezentovali ...jak sem psal, je to vymazlená hračka, ale ty peníze bych do toho nedal, když vím, že se dá za méně pořídit více
Před 17 minutami ? To se mi líbí

Stepan C Gratuluju k iPhone4! Samsung s jeho plastovym telem, "prihratym" naprosto nerealistickym podanim barev "ala omalovanka" je proste jina kategorie
Před 16 minutami ? Už se mi to nelíbí ? 1 osoba

Adam Grrgrrgrr Rozumím - měli tam aplikaci, která podporuje gyroskop či morfování xichtů v zombíky, popř. FIFA 11 or Pinball HD?
Podle psaní sms a menu těžko soudit tel. - já vidím největší pozitivum v 300 000 app na všechno..jsem ovlivněn, mam taky IP a neměnil bych - uznávám, stojí ranec...ale taky stojí za každý halíř z toho rance...a asi končím debatu, ale kdyby se situace změnila, určitě dejte vědět, těší mě každý nový iphoneBývalýSamsung/HTC/BlackberryUser .o)
Před 12 minutami ? To se mi líbí

Jan V ?:) je to objektivní názor. stejné je to např. s autama ale dobře...ukončejeme konverzaci. Každý má to, s čím je spokojený
Před 9 minutami ? To se mi líbí

Ondřej M -> Jan V: oni prodejní čísla v USA ale říkají něco trochu jiného .

Iphone má z mého pohledu jediné 2 problémy. 1. ho má dneska už každej, 2. má nepřátele v podobě mnoha existencí, kteří rádi plavou proti proudu

Ale asi se shodneme (a to i s největším anti iphonářem), že chytrý telefon dělá dobrým hlavně jedna klíčová věc a všechno ostatní je +- už nedůležité. Tou věcí je počet aplikací a jejich optimalizace na HW. Sebelepší HW je bez aplikací k ničemu.

Je fakt docela komické, že můj 4 roky starej iPhone 1g 16GB, který tenkrát stál v přepočtu asi 4.200,- Kč (299 USD, USD byl tenkrát za 14 Kč), umožňuje i dnes používat mnohem více více aplikací, než všechny ostatní konkurenční platformy dohromady (ano... počítám i ty mrtvé .

A ještě vtipnější je, když si člověk vedle sebe pustí třeba nějakou hru od Gameloftu, která patří mezi zrovna těch několik, co jsou na více platforem ... a zjistí, že na nejnovějším HTC (i skrze megaprocesor a nejnovější grafický čip) jede ta hra mnohem pomaleji, má menší textury a celkově horší grafiku a méně grafických efektů, než na tom archaickém 4 roky starém iPhone 1g. Ne kuli HW, ale jednoduše pro 100% optimalizaci, která se na stroje jako je HTC (kterých se prodá pár desítek tis a jejiž majitelé si stejně nekupují aplikace) nevyplatí udělat.

A úplně nejvtipnější je, že si stejně dneska lidi s HTC, Samsungů atd. naivně myslí, že je jejich platforma technologicky nadřazená... .
Před 8 minutami ? Už se mi to nelíbí ? 1 osoba

Odpovědět