Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

vše co vás napadne
Odpovědět
Apophis.k

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Apophis.k »

drsny píše:
Apophis.k píše:No, tak mám po ptákách, ten krypl zakázal na svým webu mou IP :-D... Cenzor zasr...j :-D


a cos cekal? :-D


no, popravdě řečeno sem tomu ani moc velký naděje nedával, ale doufám, že si alespon početl v mým příspěvku... je vidět, že ani slušnou kritiku chudáček nesnese... :-D

Fionel

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Fionel »

Tak jsem si tu četl co jste tu psali o Hulánovi a musim k tomu něco řít: Já jsem mu vděčnej za to co ny svých stránkách píše :) A teď vám vysvětlím proč. Před časem jsem se začal poohlížet po své dalším mobilu a chtě jsem něco lepššího. Protože jsem v nabídce mobilů nic nenašel, začal jsem hledat v nabídce MDA a smartfounů. Takhle jsem narazil na HTC Kaiser a začal zjiťovat další informace, to mě zavedlo právě k Hulánovi :) Líbilo se mi jak o něm psal, jak ho vychvaloval a protože nejsem idiot začal jsem se v tom šťourat a zjišťovat proč iPhone tak pomlouvá (musím podotknout že jsem nikdy neměl rád nakouslý jabka, ale taky jsem je nikdy nepomlouval, protože jsem je neměl možnost vyzkoušet). Zkrátka jsem začal hledat co je ten iPhone vlastně za věcičku (převážně na YouTube) a co jsem zjistil? no že to vůbec nemusí být špatná věcička, vypadá stylově, hezky se ovládá, má vše co potřebuji... jediné co mě mrzelo byl fakt, že nemá GPS a tak jsem začal porovnávat iPhone a HTC Kaiser.... Znovu jsem se kouknul na HTC a říkám si: no jo,ale kdo se bude tahat s takovou cilhlou? je moc tlustej a celkově vypadá hůř než iPhone,ale zase umí víc věcí.... otázkou je: Potřebuju ty věci? NE!!! a potřebuju GPS? No hodila by se,ale k životu ji nepotřebuju, do teď jsem si vždy poradil i bez ní 8) No a bylo rozhodnuto!!! za 3 dny už jsem držel svůj první iPhone a rozhodně toho nelituju, má vše co potřebuji a krásně se ovládá (mimochodem moje mamča si ho na hodinku půjčila a mám jí prej příští měsíc taky jeden objednat, je z něj nadšená - má Nokii 6280). takže ještě jendou děkuji panu Hulánovi za jeho kritiku iPhonu, bez něj bych se o něm nikdy nedozvěděl :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

heh, podobně skončil můj kamarád že prý HTC Kaiser že nejlepší zařízení atd atd ... vydržel mu pár týdnů .. už má iPhone :)


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

watterman

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od watterman »

Nj, vše špatné je k něčemu dobré... Sice to co píše H jsou nesmysly (né vždy!), ale tím více lidí o něm mluví, nyní ho zná v ČR každý kdo se podíval jednou na jeho blog(má dobrou schopnost přesvědčovat lidi - když si přečtete třeba jeho články o WV nebo Kaiserovi, hned máte chuť si to pořídit a být Smart and cool, jako on (:D)...
Ti chytřejší poté mají svůj názor a nenchají se ovlivnit pouhými písmenky na jeh blogu :) Jsem rád, že ses nenechal ovlivnit :-)

7luke.com

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od 7luke.com »

Mám 37mý telefon, nedávno jsem měl nouzově P3300 (Artemis) ve full kládě (max. výbava s wifi a držákem navi do auta) - no po 10 dnech ho vystřídal iphone a spokojojenost :wink: mimo jiné jde o ten pocit "zakázaného ovoce" :lol:

Vrso

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Vrso »

7luke takych "testovacov" je nas tu viac, neboj. Ja som presiel z HTC TyTn II, pri ktorom som si uz myslel, ze nic lepsie ma nemoze postihnut a parkujem u neho. Vedel som, ze uz nenajdem iny pristroj, ktory by mne viac vyhovoval. Boze, ako hlboko som sa mylil ... :) Iphone zbural moje povedomie o tom, co ma telefon vediet a pochopil som, preco je Iphone revolucia

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

Musite pochopit, ze H v case, ked naplno zuril WM trval na tom, ze Symbianovy Siemens je to nejlepsie na svete a trtkovia ako "Pocitacovy nadsenec" v nadseni kupili presne to, co velky H. :)

Velky H sa zbavil nie moc podarenej (sorry) Siemensky s tlacitkami na bokoch displeja a presiel na WM, cim otocil o 180 stupnov :-)))

V case, ked mna uz WM prestaval bavit, pretoze nic objavne nemohol priniest. :-)

Kazdy, co ma v hlave trochu IQ, pochopi, ze su to len dristy pre hlupejsich :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

nene

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od nene »

Taky H stránky sleduju a k příspěvku od Fionel-a nemám co dodat. Přesně tak to proběhlo i u mě. Není lepšího propagátora novinek než jejich zarytý - fanatický odpůrce. :lol:

ntr23

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ntr23 »

To co dělá RH je jen dobře promyšlený marketing. Vyvíjí a prodává produkt a tím co píše na svém blogu si jen dělá na tento produkt reklamu. A nejen on, dělají mu ji všichni, kteří o něm píší. Objevuje se v diskuzích, článcích a to vše zadarmo. Kdyby si měl platit reklamní bannery a inzerci, tak by ho to stálo dost.
Ne vždy musí být reklamam líbivá. Dělá si ji trošku odlišně a funguje to. Jeho rating ve vyhledávačích jde tímto pěkně nahoru.

milano
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 18, 2008 5:45 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od milano »

Ahoj všichni,
trochu jsem zkusil bránit iPhone na CE4YOU a můžete se podívat, jak to dopadlo. Kdyby mě měli po ruce, tak mě snad roztrhali. Dokonce sám velký Pavel Koza se uvolil reagovat. Je až neuvěřitelné, jak jsou někteří agresivní. No a ty názory na iPhone, to je něco.

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29362
http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29360

MO

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

Ja by som sa na ce4you.cz ako forum o WM vobec nepchal. Kazdy, kto tam rozvija debaty o niecom inom je offtopic.

Tu mate moju odpoved na ce4you.cz

.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

milano
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 18, 2008 5:45 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od milano »

Rony děkuji za perfektní rozbor. Mě jenom strašně vadilo, jak moderátor CE4YOU Malinský nehorázným způsobem referuje o iPhone. Většina těch blábolů mě nechává klidným, ale toto už bylo moc.
MO

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

Hlavně ta druhá diskuze je super :D ten člověk Malinský je naprosto mimo mísu :) Mercedesy, zlatý řetězy, Jehovisti .. :lol: výborný náhodou ..
Ten chlapec by občas měl sundat ruce z klávesnice a jít se třeba projít nebo tak..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

Julku, staci ked sa das odfotit pri svojom medvedovi s retiazkou na krku a ver, ze nikto mu uz nevyvrati jeho pocit :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ava »

To: Julek OT, ty máš medvěda? Jsi můj člověk! :D
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

Obrázek

Julku sorry za zverejnenie ale uz mi zavist nedala a zverejnujem tvoju fotku s medvedom a retiazkou.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

rony :wink: :mrgreen:
a mezi nimi v povzdálí se hrdě ční předchůdce Julkova iPhone :shock:

4Julek :oops: :)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ava »

Místo obrázku křížek :( :( :(
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

:lol: hehe to je stará fotka .. medvěd mi vydělal na nové banjo nebo co to vlastně držím 8)



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ava »

Supeeer :D :D
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

susty

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od susty »

2 milano...aj by som tam nieco napisal len sa mi tam nece regnut ale aj tak jak sa nadtym zamylsam, pre tych co pouzivaju win v mobiloch, tak im mozno nieco na iphone naozaj chyba.mozno nejaka aplikacia alebo to detailnejsie nastavenie wifi a ktovie co ich uspokojuje k vacsej radosti okrem kidania na iphone.kazdopadne ja som obycajny clovek a setko co potrebujem mi poskytuje iphone. skveli web browser, pekne a rychle fotky(na momentky, na fotenie ma digitalny fotak), a nasledne prezeranie fotiek pomocou polohoveho zariadenia,celkovo iphone je asi najrychlejsi telefon aky som mal tu cest drzat v rukach a ma toho este kopu co sa mi ale nechce vypisovat. I tak vo vybere zariadenia umna prevlada aj design co je u iphonu excelentny a to tovarenske spracovanie no bomba. Umna laska na prvy pohlad :D Alekazdopadne sa asi neoplati pisat na foro ako je trebars mobilmania aj tak si budu mlet to svoje pritom ked iphone tak nenavidia neviem preco setky tie temy aby im ich win mobile a symbiany vyzerali presne ako iphone, to je na zasmiatie.kazdopadne oni nam nechodia kydat na nase forum mudrosti o htc a pod..tak ich nechajme aj mi v ich svete :D

brco
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: stř bře 05, 2008 11:20 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od brco »

Joooj, dlhe obdobie som prispieval na ce4you.cz a Malinsky je kus .... Kazdu chvilu som bol s nim v konflikte. To bol aj jeden z dovodov odchodu z tohto fora. Ale uz som dost OT.
BB Passport
MacBook 12"

ntr23

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ntr23 »

Jak jsem psal dříve o promyšleném marketingu Radka Hulána, tak zde je to černé na bílém

http://www.novinky.cz/clanek/139725-prodejte-svuj-blog-za-pul-milionu-korun.html

Myslíte že kdyby nepsal o Apple takové bludy a tak ostře tak se teď v aukci může ohánět takovou návštěvností?
všichni chtějí vidět jaké moudra opět vypustil a pak to přetahovat do dalších diskuzí a na jiné blogy a generují mu jen lepší postavení ve vyhledávačích.

Tak se dělá marketing na internetu. Jen si vyhlédnou nějaké dvě firmy, jednu hanit a jednu vynášet do nebes.

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

A to já se jen tak nedám. Pročetl jsem celé to vlákno a pan Malinský bude pěkný kokos... :)

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

...a už mě setřeli jak sperma se zrcadla :-))

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

Lepší to nebude :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

r3d

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od r3d »

Jak si s iPhone poradí ženy?

Narazil jsem na celkem zajímavej test MM. koukněte :)

http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana ... fault.aspx

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

P.S..a pak šup do diskuse pod článkem :)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

r3d

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od r3d »

Jenom pro zajimavost jsem testoval moji lepsi polovicku, ktera neni taky zadnej expert na telefony. Vlastni stareho Siemense a muj iPhone nemela nikdy v ruce. Odemknout, najit editor sms a napsat Ahoj ji trvalo 31 sekund, na rozdil od slecny v testu MM celkem dobrej cas.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

no po dlouhé době článek který mě zajímal. Moje přítelkyně také nevěděla jak se iPhone odemyká ale potřebovala se dostat na iZOO a přišla na to také během pár vteřin :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Panejnko skákavá, ti ťamani tam narvali i Labyrinth (a akcelerometr), aby nikdo nebyl na pochybách, že kopčili z Applu...

Celé video

Obrázek

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

heh už vidím tu diskuzi někde jaká je to úžasná revoluční hra ... omg

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek


Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Dave »

tak to už je moc :twisted:
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

A ať se to podobá co nejvíce iPhonu, no ne? To je fakt sranda :-)

Obrázek

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od terry »

Tak dalo se ocekavat, ze na trh prijdu vselijake cinske napodobeniny iphone. Alespon teda me to neprekvapilo.

Proste je to tak. Kopiruje se vsechno a nikdo tomu nezabrani. iPhone je ale jen jeden.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

.:Hamilton:.

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od .:Hamilton:. »

to elka:
aby jsi nakonec neprodal iPhone a se sklopenym ocasem nepresel na Diamond :wink:
Ted vazne. Nevim, co vas na tom tolik bavi, neustale poukazovat na to, jak je ten iPhone revolucni a jak od nej vsichni jen kopiruji. Pouzivam jak WM tak iPhone a ten je stale pro nektere veci tezko pouzitelny. Jiste, zlepsi se to, ale stejne tak by tady mohli rvat fanaticti zastanci WM.

A propo, koncovemu uzivateli bude uplne burt, jestli je ten ktery telefon od nekoho okopirovany. Nebo ne?
A ze by zrovna Diamond kopiroval design od iPhone to doufam nemyslis uplne vazne, ze ne.

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

to Hamilton:
Tak to ani omylem. Podle těch video záznamů je to stejně zhnilé, jak ostatní stroje s WM, co jsem doposud měl. Děkuji, nechci. Jsem spokojen s ajfonem.

.:Hamilton:.

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od .:Hamilton:. »

dle tveho podpisu jsi mel i Asus P525. ten byl taky, jak rikas zhnily? a tim myslis vlastne co? malou rychlost asi, ne. co vim, tak je Asus docela rychly...

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Ano. Všechny WM stroje, které jsem doposud měl, se s rychlostí reakcí ajfonu NEDALY porovnat.

Odpovědět