Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

vše co vás napadne
Odpovědět
Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Zde prosím dávejte odkazy na weby s příslušnou diskuzí( aktuální diskuze),které při brouzdání objevíte a kde se objevují scestné, lživé nebo úmyslně provokující příspěvky o iPhone(nebo jeho vlastnících). Uživatelé z fóra,kteří budou mít chut´, chvilku čas a taky potřebu něco k dané problematice napsat, at´ tak na dané stránce učiní :) pokud možno, v rámci slušnosti :wink:
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

:) Dobrý nápad, přidáno mezi Důležité. Ať si užijeme alespoň trochu legrace, apeluji na to aby jsme jako uživatelé tohoto fóra psali opravdu pouze Slušné příspěvky na jiné www.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

No, nerad vam rusim zabavu, ale on to je prakticky kazdej clanek mimo iphone.cz ;) .. obzvlaste stavnate jsou na MM a mobil.cz, obcas se docela bavim.

V ramci uspory casu bych uvadel odkazy na clanky kde takove informace naopak nejsou ;) ..

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

to je bohužel pravda, taky do všeho zasahovat nemusíme :wink: Třeba ale někdo z fóra objeví diskuzi,která bude přesahovat hladinu únosnosti, a pak bude dobře, když hodí odkaz a ti co se budou k tomu chtít vyjádřit, tak učiní
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Příspěvek od tvosi »

no ja newim me stacej ty kecy na MM a mobil.cz :lol: oni vsichni o tom vedej prd a sou chytry jak vopice, pak kdyz tam nekd napise ze kdyz udelas jailbreak tak to ma vic funkci jak n95 tak ani nevedi co je jailbreak 8) jako taky sem ze zacatku iphonu moc nefandil ale pak sem si ho vzal do ruky a uz ho nikomu nedam :twisted:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

pozrite, drviva vacsina negativnych reci o iphone je z prostredia ludi, ktori o nom hovno (s prepacenim) vedia a nanajvys citaju na webe nejake technicke porovnania.

Naozaj dementovi obtiazne vysvetlite, ze ak nema HDREFDVDSES (nejaka vymyslena skratka), ktorou disponuje nejaky iny telefon, tak AJ napriek tomu je iPhone pouzitelnejsi ;-)

Tazko mu vysvetlite, co je na iphone dobre, ak naozaj nechce.

Ja proste pokladam za relevantnu kritiku iba od ludi, co iPhone naozaj mali a dokazu si v hlave prebrat, co je objektivny nedostatok a co nechut zvykat si na ine spravanie sa pri jeho ovladani.

Su veci, s ktorymi nepohnes: typicky rozsah moznosti Bluetooth. Bud to beries ako fakt alebo uplne zbytocne to kritizujes, pretoze s tym bud chces zit alebo nie. Ja som este na iPhone BT nezapol a mam aj WM telefon a pouzivam BT vynimocne - urcite ho ani tam nepotrebujem.

Takze si to staci trochu prebrat v hlave. :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Nestávejme se fanatiky ;)
Krom toho většina diskuzí na idnes/novinky/... Má úroveň fekální jímky a reagovat v nich je naprostá ztráta času ;)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

No, ja na iPhone mel zezacatku podobny nazor. Nechapal jsem tu reklamni masirku, myslel jsem si je to proste jen genialne vymysleny marketing, ze vlastne nejde ani tak o samotny iPhone, ale tu verejnou masaz.

No a pak mne zvedavost nedala a chtel jsem zjistit JAK zrovna takhle ten genialni marketibg pracuje, mam dve firmy a tak jsem se chtel priucit u profiku :)) .. A v ramci toho jsem se zacal o iPhone zajimat vice a vysledkem je soucasny stav.

Lidem kteri CHTEJI byt zaujati, to nikdo nevysvetli. Vzdy si najdou nejaky argument na kterem svoje tvrzeni, ze iPhone je predrazeny kram, zalozi. Ja se jim uz ted nedivim, ale vyvracet jim to nebudu. Jen se vzdy bavim kdykoliv si nekdo 'proti iP zaryty' vezme iPhone do ruky a po pulhodine mi ho nechce vratit ;) .. To mi k memu jesitnemu stesti a jako zadostiucineni bohate staci :) ..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

rovnake skusenosti - vid. spachal_tmp :-)

j.v. mas naprostou pravdu :-) netreba reagovat, je to strata casu. Proti cloveku, co "drzel sem ho jednou v ruce" to nema rovnako zmysel. Prinasa si so sebou ine predstavy a castokrat je pre nich argument fakt, ze na spojazdnenie treba taky "sialeny" navod (jailbreak, aktivacia...) co nema s vlastnostami iphone nic spolocne :-)

najpreflaknutejsi argument "predrazeny" nema ziadny zmysel :-)

ja som pocuval podobne reci ked som kupoval WM telefony v casoch, ked vacsina terajsich kritikov cikala do plienok :-) (doslova). Rad by som videl kolko z nich bola pred 7 rokmi aspon na strednej :-)

nechajme im ich reci a predstavy, najma do doby, kym sa nepokusia prist sem a tu sirit svoju vieru :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

tak, abysme nezůstali jen u keců, začněme něco dělat, kdo máte chuť a náladu se pohádat s dementama na MM, tak tady máte odkazy, kde už jsem se hádat začal, tak přidejte vodu do mlýna, stačí si najít moje jmeno v diskuzi....

http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/Nastartujte-auto-Apple-iPhonem/sc-4-a-1117637/default.aspx?forum
http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Oda-na-Windows-Mobile-absolutni-spicka/sc-21-a-1117646/default.aspx?forum

Láďa

Příspěvek od Láďa »

To nemá smysl, iPhone není pro typ lidí, kteří diskutují na serverech typu MobilMania :-) Na rozdíl od ostatních totiž vyniká v oblasti, která se nedá měřit ani popsat zkratkama :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

Lada: presne si to vystihol :-)

su ludia, ktori si kupia novy telefon, okamzite po tom ako sa zacne propagovat nova skratka (vid. GPRS, EDGE a kopec dalsich). Akonahle ich telefon nemal tu najnovsiu skratku, tak jediny spravny a pouzitelny bol ten, ktory mal 3G alebo cojaviem co :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

REUPLOAD
pro naše anonymní návštěvníky, aby z toho taky něco měli
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 1a9c830f0c

:mrgreen:
Naposledy upravil(a) Chrono Leggionaire dne pát črc 11, 2008 8:26 pm, celkem upraveno 2 x.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Jakou to má spojitost s iPhonem ? To je nějaký tvůj pohled na N95 ne ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

v tom topicu má dost uživatelů provokativní připomínky na iPhone,tak třeba právě ti, co přešli z N95 tak by k tomu mohli něco říct :wink:
(zatím tady moc těch linků není, tak i proto :) )
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Prispievam k domobrane :wink:. Na Mobilmanii.sk je clanok o WM 7 tak som tam trocha chlapcom pomutil vodu :-D, dufam, ze ma neukamenuju.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Připsáno pár teplých milých slov :wink:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

n95? to je to "korýtko"? uzasne vyzerajuci fon, uplne tak ze vazne :)))

pre Cechov: vyzera ako "necky"
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Ozval jsem se :)

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

Já taky... klidně mě můžete pochválit za to, jak jsem ho setřel :-D

Julek: to je dobře... tvůj příspěvek se mi líbí, naprosto nekonfliktní, ale 100% pravdivý... goodjob..

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Jsem konfliktní až hrůza...jen neplýtvám energií na někoho kdo za to nestojí :)

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?s ... 7889&forum

další dement, co šíří kecy...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Ale jsi neuvěřitelně dobrej že vydržíš argumentovat tak dlouho :) Já se u toho klučiny ke kávě dobře pobavil.. Není si jistý tím co píše tak má potřebu schazovat uživatele iPhone.

Tipuji tak na 12 let, panic, rozvedené rodiče, nadváha, akné... :wink:


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

No, rekneme, ze si rad stojim za svym nazorem... Navic on argumentuje uplnejma hownama, takze sem rad, ze sem ho nakonec dostal do situace, ze mu dosly pismenka.. Teda alespon prozatim...

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

pokud mu je 12, tak mu snad nedostatek sex. zkušeností zazlívat nelze :)


Ovšem obsah jeho příspěvků (úprava a gramatika) hovoří za vše-nadává na hloupý iPhone a přitom... :wink: je to úsměvné. V této diskusi už mi chybí jen zanícený a neustále se opakující projev jednoho soudruha
(35let, IQ 150 -->)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

Radek moc o iPhone nehovori :-) pravdepodobne ho uz ma doma :-)

pocitam, ze tak o pol roka o nom bude pisat :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

hovoří o něm až příliš (jestli i na jeho stránkách, tak to nevím),ale stačí se mrknout do diskusí na celkem dost forech. Možná mám na něj jen přílišné štěstí :wink: je do nebe volající, že i kdyby Apple vyrobil nejlepší přístroj, se všemi funkcemi a se skvělými parametry, tak je to od jablka, čili pro výše uvedenou osobu naprosto nepřijatelná hračka, která se musí hanět a poplivat, jen co na ní narazí. To je přece pro posluchače z jeho webu ta pravá rajská hudba :)

jinak se podívejte na duchaplný příspěvek od redmonda, ve výše uvedeném linku od Apophise :)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Příspěvek od toncek »

:D Tak u většiny takových diskuzí se opravdu jenom zasměju..opravdu nemá smysl tam plýtvat čas a vysvětlovat někomu kdo tvrdí, že Iphone je pro děti a já nevím co všechno ještě, jen proto, protože to tvrdí další 10 uživatelů..A myslí si, že je IN, protože tvrdí to samé. Tak na mě většina těch příspěvků působí, tlumočí to co si někde přečetli nebo slyšeli, konstruktivní názory jsem četl pouze od "místních"

Julku opravdu pěkný příspěvek, vystihl jsi to přesně :wink:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Tuto domobranu jsme založili proto abychom se jako komunita taky maličko ozvali pokud nám bude někdo napadat naše oblíbené zařízení :) Když můžou prskat majitele Nokii na majitele SE např tak budeme taky :).

Já psal už před tím že naopak musíme psát česky bez hrubek a inteligentně, protože tohle a jedině tohle vždy ty děcka ještě více rozčílí :)

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Příspěvek od toncek »

OK, tak vzhůru do boje! Jsme sice v menšině, ale narozdíl od "prskačů" máme pádné argumenty a nějaký hloupý přispěvek nás jen tak nerozhodí :twisted:

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Příspěvek od Almi »

Celkom zábavná diskusia. Skúste pozrieť :lol:
http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana ... aspx?forum
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Přidám další výplod mého chorého mozku... :roll:



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

take jsem si prihodil trochu 'povzbuzeni' pro Hulana .. :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Teď fakt nevím kdo je ten hulan ? nějaký kritik, hippík co je zač ? Navazuji na ten příspěvek že pokud je to od skutečného Hulana ? Kdo je ku*va te Hulan ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

iPhone nesplnil ocakavania

komentuje rony :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

taky jsem něco málo přispěl do diskuse na mobilmanii. Jsem přímo pod Spachalem a ronym :roll: :D
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

rony píše:komentuje rony :-)


nechce se mi registrovat :oops: , ale jak jsem četl není to potřeba :wink:


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

Tvrdit, že iPhone je "příliš drahý, příliš uzavřený, málo inovativní a zcela nepřizpůsobivý" sou kecy... Ja sem ho koupil za 13k a to z toho 2k stála turbosimka, za 11tisíc koupíš tak možná slymejše v podobě P1i, který se s iphonem nedá uživatelskou přívětivostí vůbec srovnat... Co ti a něm příde uzavřené?? Dovolí ti spoustu věcí, ale jelikož jsi ho jen držěl v ruce, tak nevíš, co všechno dokáže a to je ta chyba.... Odsuzujete tady něco, o čem víte jen z doslechu, možná ste ho zkusili odemkout a kliknout na ikonku... Něco jako tvrzení že iPhone je málo inovativní je úplná kravina, protože iphone je nejinovativnější telefon za několik posledních let... a pod zcela nepřizpůsobivý si mám představit co??

No comment. Jsi naprosto zoufalý a připosraný z iPhonu. Nemá cenu diskutovat dál. Všechny tvé humorné otázky zodpovím jedinou odpovědí. Všechno, co umí tvůj iPhone (pokud bych chtěl, jako že nechci) jsem schopen naučit kterýkoliv z mých komunikátorů. Nic z toho, co umí kterýkoliv z mých komunikátorů ty svůj iPhone nenaučíš. Za můj aktuálně nejoblíbenější komunikátor jsem dal 8tis. Kč (původně stál 23tis) a neexistuje nic, v čem by se mu iPhone byť jen přiblížil. A jen pro tvoji informaci, věta: "...iPhone je pro tento segment příliš drahý, příliš uzavřený, málo inovativní a zcela nepřizpůsobivý..." byla citace z článku na serveru CNN, kde hodnotili šance iPhonu na asijských trzích. Tím končím svou další účast na této diskusi a gratuluji všem přešťastným uživatelům "nejinovativnějšího telefonu za několik posledních let".

Ha, já se snad začnu opravdu smát nahlas.


řekněte mi popravdě, jsem opravdu takovej vůl, nebo je ten člověk tak zabedněnej??

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

pozri, to su ludia, ktori konecne objavili Windows Mobile a su z nich hotovi. Tazko prijmu fakt, ze Windows Mobile je tu uz vela rokov a v case, ked som JA bol z WM nadseny su uz davno prec.

Tito ludia nechapu, ze neexistuje etalon dobreho telefonu, ktory je dobry pre vsetkych. Nechapu, ze kludne mozu ini ludia povazovat za PRE NICH dobre nieco uplne odlisne. Proste nerozumeju, ze sa to nedeli na DOBRE A ZLE. Nechapu, ze mierou "dobreho" nie je, ze to zvlada siroky rozsah moznosti a funkcii a ze kazdy je v riti z toho, co vsetko je v specifikacii vymenovane.

Su ludia, ktori akceptuju, ze nieco ine sice nema 30 skratiek v specifikacii ale ma uplne ine vlastnosti, ktore im zasa vyhoveju.

Tazko to vysvetlovat ale tito ludia maju dost uzky obzor vnimania a obmedzuju ho len na ten svoj a ten navyse vydavaju za vseobjimajucu pravdu.

A budem este horsi: su to malo skuseni ludia, ktori len nedavno vnikli do oblasti mobilnych zariadeni, nemaju ziadne skusenosti z vyvoja v tejto oblasti. Cize su to 20 rocni blbci, ktori na to ani nemali sancu aby mali aky taky prehlad. Beru sucasny stav veci ako jediny existujuci a nedokazu pochopit, ze vyvoj ide dalej.

Ved preboha, pred rokmi, prave mne sa smiali, ked som zacal pisat o WM aka je to super platforma. To si nemozu pamatat.

Proste su to obmedzeni ludia, ktori este len ziskavaju skusenosti.

O par rokov bude rovnaky trtko s nimi diskutovat o niecom novom a oni budu si tiez trhat vlasy z ich hluposti.

Vies, oni vedia, ze o par rokov sa ho nebudes moct spytat: vidis, ake to je? vidis, mal som pravdu? Tazko sa im to priznava, pretoze este nenarazili sami na nieco take, ze to, co vyznavali v mladosti je odrazu prec a povazuje sa za neschopne prezit. K tomu este len pridu.

su to aj ludia, co konecne nahrabali 6 tisic na HTC mobil niekde v bazari alebo ho zobrali v akcii. Pripadne "teoretici", ktori citaju na internete a sami nemaju takmer ziadne realne skusenosti.

Nemaju peniaze ani schopnosti aby si trebars kupili 5 mobilov a sami ich skusali. Tak preberaju nazory inych, ktorych povazuju za autority ale sami to nespominaju, vydavaju nazory autorit za svoje.

Ja ked poviem, ze iPhone je nahovno, tak verte, ze som si ho kupil a odskusal.

Mozem takto povedat, ze UIQ platforma patri do hrobu, aspon pre mna. Nieco tak obtiazne ovladatelne uz do sucasnosti nepatri :-)

A ludia, co tvrdia, ze Symbian valcuje svet... no v predaji ano, ale kazdy hlupy mobil od Nokie ma Symbian a ludia, co to kupuju nemaju chut ho vyuzivat a pouzivaju ho tak, ako ostatni bezne mobily. Naviac, Series 60 sa za smartphone neda povazovat :-))) je to akoby som tvrdil, ze Windows Mobile ma moznosti ako Windows XP. Co je hovadina.

Koniec koncov, kazdy co hovori o WM ako o mobile, trepe. Su to PDAcka, ktore nahodou vedia telefonovat :-) To sa iba Microsoft prisposobuje trendom a vyuzil PDAckovy OS na telefony.

Ale toto, ked im poviete, tak su zurivi :-)))

Pretoze platformu PDA povazuju za mrtvu. Pritom ja si myslim, ze zariadenie formatu PDA (bez ohladu aky OS tam bude) su a zostanu nadalej zaujimave. iPhone to potvrdzuje - koncept je tam rovnaky ako u PDA. iPhone je viac PDA ako mobil.

Tiez si myslim, ze to, co skonci su malicke mp3 prehravace s 2-8 gb pamate. Praktickejsi mi pride vzdy mobil s dost pamati na mp3ky.

Dost reci :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět