Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

vše co vás napadne
Odpovědět
Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

:) koukám že jsi se rozepsal.
Já asi nikdy nepochopím jednu věc. Mobilní zařízení mne neživí tzn. že nebudu a nechci obhajovat co je lepší a co je horší. Stejně tak auto, vysavač nebo propiska, je to spotřební zboží. Teď mě iPhone a komunita kolem něj hrozně moc baví. Měl jsem opravdu hodně telefonů některé lepší jiné horší a nikdy by mě nenapadlo obhajovat do krve svůj telefon proti jinému mobilu :).. asi tak..
Chápu proč chromo založil tuto diskuzi a vždy se rád zastanu nás iPhonistů ale tak jak jsem čet výše bych svůj telefon nikdy neobhajoval. Ten člověk ho snad používá i k sexu... omg


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

geronimo_cz
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: pon led 21, 2008 8:39 am

Příspěvek od geronimo_cz »

:D :D ja uz ani do diskuzi na na mobilmanii nepisu.. coz ste si este nevsimli, ze nejlepsi sou Nokie? :lol: :lol: :lol: ty prece umej vsechno.. sice nevim, jak je to mozny, kdyz nejsou dotykovy, ale budis.. a OS je taky prece nejlepsi WM, kdyz na 1/5 veci muzes pouzit prst a na zbytek uz musis se stylusem, protoze ty tlacitka na displayi sou tak mali, ze bys musel mit prsty jak novorozenec.. :wink:

ja sem presel na iP z SE M600i a sem spokojenej.. zpatky uz bych nemelil..a s WM mam zkusenosti jen z prace.. a nejak me to neoslovilo.. prijdou mi skoro vsechny verze stejny.. jediny,co se meni, je uvodni menu.. jaklime se dostanu do podmenu, tak uz je to vsehcno zase na jedno brdo..

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Příspěvek od toncek »

Další článek do pranice :)

Apple obětí vlastního úspěchu
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

GUI ovladane prstami a GUI ovladane stylusom?

Rozhranie dotykom prsta a rozhranie so stilusom

citat:

Poviem to inak: ovládanie iPhone je tak skvelé, že popri ňom je to, čo poskytuje GUI WM, pokusom ovládať atómový ľadoborec pádlom od kajaku.


Mozete skusit oponovat komentatorom :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

michal27

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od michal27 »

Tak jsem si to vsechno procetl a neveril svym ocim. Nazval bych Mobilmanii zumpou ceskeho internetu. Bohuzel ctenare si nevyberete. Opravdu reagovat na pubescenty, kteri si o iPhonu prectou na internetu, to nema vubec cenu.
Ale kdyz budu mit cas, tak nekdy prihodim poleno do ohne, pac se tim clovek naramne muze pobavit :mrgreen:
Taky jsem presel z platformy WM (smartphone) a chybi mi jen navigace, ktera snad bude brzy.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

GUI ovladane prstami a GUI ovladane stylusom? - četl jsem ..


A koukám diskuze pod článkem jako stvořená pro našeho rotvajlera Ronyho :lol:



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

to bude tym, ze clanok som pisal ja a ten web je mojim vlastnictvom :-))))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

Ne to bude tím že jsi takovej :) tvůj web a ty řeči okolo tím to nezamaskuješ :D



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od j.v. »

...amen :)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Panenkomarijá, to je kokšo...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od drsny »

dost dobry. ja uz si myslel ze blbnu z chlastu a ono je to applem :-)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Paly »

elka píše:Panenkomarijá, to je kokšo...


Wau, tak toto je sila, nemyslel som si, ze ludia su az natolko degradovany a vedia napisat take hluposti.

Kolko ludi sa pod ten clanok podpisalo, ze s tym suhlasi. Je to smutne :D
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

:lol: výborné


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

A zajímavá diskuse se rozvinula taky tady. Hlavní aktér stejný :-) Chtěl jsem svůj komentář ještě rozšířit o názor na GPS v mobilu (viz tady), ale byl jsem vymazán :-)

Apophis.k

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Apophis.k »

elka píše:Panenkomarijá, to je kokšo...


Tak jsem tam Hulánovy slušně odepsal a vysvětlil, proč si chytří lidé jako my kupují věci od Apple a ne mrdkosoftí krámy... Doufám, že mi to nesmaže, že se nad tím zamyslí a nebude aspon týden kvůli tomu spát :-D

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od j.v. »

Eh, řešit Hulána nemá moc smysl. Je všeobecně známo, že o Applu píše výhradně flame články :)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

A už tě vymazal, trotl :) Jojo, nadává komunistům, ale sám je cenzor jako prase.

ilijusin

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ilijusin »

Apophis.k píše:
elka píše:Panenkomarijá, to je kokšo...


Tak jsem tam Hulánovy slušně odepsal a vysvětlil, proč si chytří lidé jako my kupují věci od Apple a ne mrdkosoftí krámy... Doufám, že mi to nesmaže, že se nad tím zamyslí a nebude aspon týden kvůli tomu spát :-D



zda se mi to nebo ti ten komentar opravdu smazal? Pred odchodem sem ho cet a ted tam uz neni? Nandal si mu to dobre, asi to neunes ....


jinak ten clanek je takovej blaf, ze ani nema smysl komentovat...

Apophis.k

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Apophis.k »

proti tomu smazání sem se pojistil, sem si to uložil ten text... takže mu to tam budu nahrávat tak dlouho, dokud ho nepřestane bavit to mazat :-D

EDIT: No, tak mám po ptákách, ten krypl zakázal na svým webu mou IP :-D... Cenzor zasr...j :-D

Takže všichni, co by se mnou chtěli souhlasit, nebo mi odporovat, tak si ten příspěvek můžete přečíst tady...

Hulán smazal, co sem píše:Ahoj Radku... Tak jsem se konečně jednou odhodlal napsat na tvůj blog komentář... Tvou osobnost asi nikdy nepochopím, ale chápu, že pokud se budeš výrazně lišit svými názory, brzy se staneš slavným, byť v podvědomí ostatních jako blázen...
Ted k tomu článku... Moc se mi líbí ta myšlenka o snižování IQ, ale kdyby jsi o tom něco věděl, tak by jsi možná zjistil, že pokud netrpíš nějakou závažnou chorobou, tak své IQ ztratit nemůžeš... Jinak co je týče produktů od Apple, tak je jednoduchý důvod, proč si je lidé kupují a ikdyž si je nekupují, tak mnozí po nich alespoň touží... pokud se jedná o jablečné počítače a notebooky, tak ty si lidé kupují kvůli jejich operačnímu systemu, který ačkoliv tomu asi nebudeš věřit lepší než například tolik používané Windows právě v jeho funkčnosti, jednoduchosti uživatelské přívětivosti a stabilitě, která tolik opěvovaným windows citelně schází... napříkald můj známý má stařičký eMAC už spoustu let a ještě nikdy nemusel dělat nic jako přeinstalování OS, což si s windows zažiješ několikrát do roka... MAC OS X je svižný, HW nenáročný system, ale dokud to nevyzkoušíš na vlastní kůži, nemá cenu se s tebou o tom dohadovat...
A co se týče tebou tolik nenáviděného iPhonu, i ten má spoustě lidí co nabídnout... Například všichni tady strašně opěvují výrobky od HTC a stavíte ho nad iPhone. Ano, smartphony a komunikátory od HTC sice zvládají mnohem víc funkcí, ale stejně je nepoužíváte, naproti tomu člověk, který si koupí iPhone využije téměř všechny jeho funkce... Prostředí windows mobile spolu s HTC je jestě skvělá kombinace, ale to, že ty telefony jsou potom jako slymejši, toho si nikdo z Vás nevšímá, naproti tomu iphone vždy reaguje naprosto okamžitě a nezáleží na tom, jestli vám na pozadí běží hudba, nebo ne (zkuste si pustit na HTC hudbu a do toho prohlížet web, zpomalení je znatelné)... a když už jsem u toho webu, tak iPhone má bez diskuze nejlepší mobilní webový prohlížeč současnosti, to nikdo popřít nemůžete... Navíc výdrž baterie je u iPhone taky skvělá, například včera v noci jsem dával iPhone nabíjet po 4řech dnech provozu( MP3, občas video, nějaká ta hra, sem tam web), většina HTC by při takovýhle zátěži po 2 dnech odpadla...
Je úžasné plnit internet lživým obsahem, spousta lidí to potom čtě a některé trubky s tím i souhlasí, ale ty sám se dušuješ propagováním "internetu pro elity", ale pokud by měl vypadat stejně jako tvoje články, tak by brzy internet jako takový zkočil a všichni by se nakonec vrátily do knihoven... Ale já to chápu, každý má svůj image...

ilijusin

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ilijusin »

boze slysel sem o nem hodne veci ale ze to je takovejhle ubozak sem netusil... boze, ja ani nevim co mam rict, proste ja takovyhle lidi nesnasim, v zivote sem se nepral ale jemu bych snad dal pesti...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

nerieste to, co pise na svojom webe. proste si trebars na routeri zakazte jeho web a vykaslite sa na to.

Hulan funguje stylom, ze prave o tom pise, kde caka najostrejsiu odozvu.

Verte, ze jednoduchsie je ludi, ktorych nazor a prejav nedokazete zmenit, neskusat nijako prichytavat pri klamstvach, polopravdach a zaujatosti. Proste vy si rieste svoje.

V dobe, ked som ja frcal na WM, Hulan vyznaval volaky Symbian ci co to bolo. Fakt, ze niekolko rokov po mne objavil WM je normalny jav.

Neriesit, ignorovat. :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

watterman

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od watterman »

Přesně tak lidi jako hulán zvysoka ignorujte... Taky jsem měl plno chutí něco mu tam připsat, ale proč se tím zatěžovat... Stejně by mi to hned smazal, i když jsem si jistý že hádku o iPhone bych "vyhrál" :D ještě s podporou Vás :P

Ale hold když je někdo v osobním životě neúspěšný, tak se snaží být známí přes internetu což se mu náramně daří... Ty co ho pomlouvají hrubým způsobem, tak zažaluje, navíc u těch článků má "subjektivní názor", takže u soudu mu tak maximálně můžeš dokázat, že má nějakou vrozenou vadu... Demence. Přitom by se dalo dat k soudu tolik, co tam toho napsal...

Více se divím že proti němu nezakročila samotné Apple, i když to má jiné zájmy než zabívat se vykřicujícím dítkem. Ať si hraje, ale právě tenhle člověk jim alespoň v ČR kazí kšefty, někteří "blbci", kteří o IT nic neví a co chcou Maca, si přečtou hulánovi články a nakonec si pořídí 4 jádra + 8GB RAM + Vista Ultimate. Jediné co on umí je výborně přesvědčovat lidi, kteří o problematice o které hulán píše nic neví. To jsou právě ti, kteří se pod článek vždy podepíšou a řeknou: "Radku máš pravdu." Jak tam již někdo psal - Radek je takový táborový vůdce :D

Apophis.k

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Apophis.k »

Já bych ještě dodal, že on o tom, o čem píše taky ví pramálo :-D

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od j.v. »

*yawn* Co takhle změnit téma? Nadávání na Hulána je na netu i tak dost :roll:
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od terry »

A navic neni sam.. Takovych lidi je mnohem vic - a to nepisou jen o Apple ;)
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

wattermane, díky za inspiraci a doufám, že mi odpustíš, že jsem použil tvá slova. Přece jen vím, že RH ke mně chodí, kdežto tady asi nepáchne, tak ať se chytí za prdel :-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

když už na tohle téma diskutujeme ) je to z mé strany OT ), hrozně moc mě irituje a naštěstí se to netýká tohoto fóra - to si ohlídám, jak jsou na sebe lidi sprostí uráží se napadají.. kdo z Vás hrál někdy online hry dělal jsem GameMastera na LineAge serveru co jsou schopni napsat 12ti letí dorostenci za věci to jsem se i já červenal .. strašně mi to vadí takovej klouček by takovou věc nikdy nikomu neřekl do očí protože by na něj stačilo zakřičet.. chjo, skoro jsem se rozčílil.. to se týká obecně diskuzí na celém internetu ..

Jsem moc rád že i tady se najdou hodně mladí lidé a ještě raději jsem, že se umí vyjadřovat, být slušní a pomáhat... zřejmě přeci jenom máme ještě naději že z Česka se nestane národ kriplů... díky za to prckové :)


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od terry »

No minimalne tak hrstka lidi, co pouziva Apple by to mohla nekam dotahnout 8)
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

watterman

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od watterman »

Pohoda, akorát tohle si prostě nezaslouží... ;-) Přesně o tohle mu jde, chce být slavný. Nedivme se, že jej manželka opustila. No jinak co víš, třeba se sem někdy podívá, již nedávno začal dělat bordel na forum.ubuntu.cz ... Jenom proto že chtěl srovnávat GNOME a Windows Vista Ultimate.. Asi mu, dítku nedošlo, že GNOME je grafické rozhraní kdežto Vista je systém.. No co už záznam máte zde:
http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=14211.0
Můžete se pobavit ;-) Musím se přiznat, že jsem také kdysi býval členem "ubuntu komunity" :-)
Ještě si tam musel dát i tu svoji fotečku :-D ta mě vždy rozesměje... No však se zasmějte na necenzurované názory na RH... :-)

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od j.v. »

Když už je tu ta Julkova OT odbočka) Lidi na internetu je všeobecně dobré brát s velkou mírou nadsázky a poměrně nevážně. Dokud totiž nejde o peníze (etc.), jsou to jenom slova na obrazovce. A protože někteří lidé bohužel trpí nedostatkem empatie a/nebo soudnosti, dokáží ze sebe vysypat občas opravdové "perly". Ona ta anonymita holt dává pocit moci a bezpečí.

pozn.: výše řečené se nevztahuje na Hulána (ani to na něj moc nesedí), je to spíše všeobecné konstatování.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

ilijusin

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ilijusin »

Julek píše: kdo z Vás hrál někdy online hry dělal jsem GameMastera na LineAge serveru


sorry moc za obrovkse ot, ale nedalo mi to
kde a kdy si delal GM? Ja to hraju uz asi 4 roky, 1,5roku aktivne, ted uz to jen obcas zapnu a pokecam si :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

ježiši to je hrozně dávno, ethernity, několikrát server měnil majitele a jméno.. dlouho jsem to pařil na dktechu .. byl jsem top gladiátor :wink: .. to bylo ale C3 myslím nebo dokonce C2 jsem fakt veterán .


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ilijusin

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ilijusin »

ja na C2-3 na DKplechu zacal, hral sem tam jen chvili ale ted se zas rozjizdi :) no je to fuk, ja jen ze sem necakal ze zrovna ty si hral l2 ;)

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od PetrK »

elka píše:wattermane, díky za inspiraci a doufám, že mi odpustíš, že jsem použil tvá slova. Přece jen vím, že RH ke mně chodí, kdežto tady asi nepáchne, tak ať se chytí za prdel :-)


hehe ty veris na RH?
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od parmin »

Já si myslím, že na názory RH nemá v diskusích smysl vůbec reagovat. Mně přijde, že ten člověk se baví jen tím, jak dokáže druhou stranu vyprovokovat. Jinak jsou jeho argumenty dost směšný. Takže moje doporučení - být nad věcí a radovat se z našich skvělých iPhonů :lol:
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od drsny »

Apophis.k píše:No, tak mám po ptákách, ten krypl zakázal na svým webu mou IP :-D... Cenzor zasr...j :-D


a cos cekal? :-D

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od PetrK »

to je takovej problem to obejit?

podle me to nema smysl ale jsou taci kteri to nevzdaji
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

susty

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od susty »

mal som v ruke kopu telefonov nebudem pisat nazvy ale dva si neodpustim n73 a n 95 obidva telefony som pocely cas nenavidel n 73 neskutocne ale neskutocne pomala sa mi seci smiali ked som cel daco odfotit, nez sa zapol fotak tak to co som cel fotit tam uz nebolo!!!! nez sa nacitaly obrazky som mal chut ten telefon 5x rozmlatit kladivom. n95 hmmm,nokia sa chvali 5mpx fotakom, ale este teraz ked si prezeram fotky tak si vravim odkial tych 5mpx zobrali???? to je ako marketingovy tah?. za denneho svetla fotene fotky su nerozoznatelne od iphone, vnoci iphone sice neodfoti ale tie mazance co porobi zas n95 si moze strcit rovno do... tak ako bola premna na 73 a n 95 sklamnim (symbian posahany), tak do iphone som sa zalubil na prvy pohlad

ako bolo pisane - apple zobrali do ruky priemrny komunikator odstranili funkcie, ktore su nepotrebne a tie co ostaly doviely k dokonalosti. no a ruku na srdce mame tu jailbreak takze aj to co zobrali dovedie k dokonalosti dakdo iny a my si to tam len pekne nahrame spet :D Iphone rulezzz

ps setym: je zbytocne pisat na inich forach daco o iphone. pisete ludom z ktotych 99% vlastni telefony tipu n73, ,w580i a a horsie. Slepa zavist nato co nemaju tak nato budu frflat stale. a tych par co si kupili n 95 ju fakt bud maju radi,alebo si kupili new fon a aj by celi iphone ale zrovna si precerpali limit svojich financii na n95 tak zo zlosi budui iphone iba zhadzovat. a je tu aj par takych co nevahali a toho srotu sa okamzite zbavili (ja trebars) a kedze maju skusenesti s obidvoma telefonmi jednoznacne doporucia iphone. je to revolucia

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od PetrK »

revoluce vs evoluce

ja proste slovo revoluce nerad pouzivam, podle me je to evoluce kterou apple spustil a vytrel ostatnim zrak minimalne o par let
ostatni silne nestihaj a stale si stagnujou

k N95/N73 - ano take sem vrazdil a zvazoval zahozeni kazdy den co jsem mel .... ale u N73 me fotky a jajich kvalita vyhovovali, vdyt je to jen mobil :))

s iphonem v ruce uz niny nespustis poprask jako pred par mesici, ale stale se lidi otacej a kdyz si neco ctu v tramvaji tak pokukujou, drive me neznami oslovovali coze to mam za krabicku -

vetsina prudilu jej nikdy nemela

a k tomu ze apple dotahnul iphone k dokonalosti - z casti ano z casti ne
clovek si zas nesmi uzavirat cesty a mit objektivni pruhled

ted iphona drzim a hladim hoje to můůůůůj miláááááááááááááášššššek
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

susty7 píše:mal som v ruke kopu telefonov nebudem pisat nazvy



naopak jen se pochlub ať tě také můžeme vzít do party bláznů :)

viewtopic.php?f=7&t=1024


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět