Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

vše co vás napadne
Odpovědět
.:Hamilton:.

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od .:Hamilton:. »

vidim Wizard a Touch Dual, ty opravdu rychle nebyly. Ale Asus P525 se mi docela libil. I kdyz uznavam, ze iPhone je rychlejsi.
Ale ten design iPhone vs. Diamond, tam o kopirovani opravdu nejde :wink:

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Na Asusu byl nejlepší foťák.

Co se týče ajfonu a Diamantu, já nikde nepsal, že ťamanci kopírují design. I když když se na to podíváš prostým okem, tak musíš jistou podobnost přiznat :) Tenký, středové kolečko, lesklý jak psí kul... :)

.:Hamilton:.

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od .:Hamilton:. »

Na predchozi strance tohoto vlakna jsi fotku s Diamondem komentoval slovy:a at se to iphonu podoba co nejvic,coz je dle meho dostatecny ekvivalent ke kopirovani designu..
V kazdem pripade ohled na co nejnizsi tloustku muzeme sledovat temer u kazdeho lepsiho telefonu a u WM zarizeni (a telefonu)obecne je hodne modelu,ktere se iPhonu podobaji daleko vice;-)
a jinak souhlasim, Asus fotaky v telefonech umi...

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Tak tos špatně pochopil, to byla ironická narážka :)

Co se týče nejnižší tloušťky u každého lepího telefonu, tak v tom případě s Kajzrem trošku ujeli, protože tuhle cihlu bych nechtěl opravdu a upřímně ani zadarmo :)

.:Hamilton:.

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od .:Hamilton:. »

Kaiser totiz ma vysouvaci klavesnici,ktera jde vzdy ruku v ruce s vyss tloustkou
A ne,ironii jsem v tom prispevku opravdu nevycitil

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Nový iPhone 3g mu zřejmě nedá spát :) http://myego.cz/item/exkluzivni-rozhovo ... -iphone-3g

Ach jo, na světě je tolik tupounů...

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od S474N »

elka: kdyz pominu ty hulanovske kecy okolo, v cem tam z vyctu funkci (spise "nefunkci") nema pravdu?
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Já to tady dal právě kvůli těm hulanovským kecům, ale rád se nechám přemluvit k diskusi:

Q: Mohu si na iPhone konečně zvolit z 1000 kontaktů snadno a rychle třeba jméno "Ždrale" či "Čunek"? Na Windows Mobile si to naťukám pomocí T9 během půl sekundy, na iPhone se k tomu dostávám 10 i více sekund.
10 sekund? To musí dělat nohama ne?

Q: Mohu se nechat na iPhone navigovat po celé Evropě aniž bych platil za ultra drahé datové připojení v romaingu?Mohu si vytvářet vlastní POI? A existuje na trhu alespoň 5 hlavních navigačních software?
GPS v telefonu je IMHO hloupost. V PDA je to o něčem jiném.

Q: Mohu na iPhone editovat Word, Excel či třeba PowerPoint soubory? Samozřejmě nativně a offline?
Tohle kromě hulána nikdo nedělá ;-)

Q: Existují pro iPhone desítky tisíc legálních aplikací? Freeware? Hromada konkurenčních výrobců?
A existovaly pro Windows Mobile rok po příchodu na trh?

Ostatní věci zmiňované v rozhovoru konkrétně mě netrápí. Jediné tři věci, co mi na ajfonu vadí, jsou absence Copy and Paste (která zjevně ani ve verzi 2 nebude a opravdu nechápu proč), Bluetooth, kterým nepošlu na jiný přístroj nic a poměrně tragický fotoaparát.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od S474N »

elka: v kazdym pripade diky za reakci. Kdyz jsem zavedl diskuzi na podobne tema vcera na IRC kanale po predstaveni dvojky (ve smyslu, ze me moc nenadchla a ze to neresi chyby z minulosti), tak jsem byl doslova vyfuckovan, jak si vubec muzu dovolit na iPhone plivat a at si tahnu k WM :roll:

Co se tyce tveho posledniho shrnuti, tak s tim naprostou souhlasim - copy/paste nechapu, stejne jako BT a fotoaparat me zas tak netrapi,a le je to prijemnou tresnickou na dortu. Jinak GPS je podle me velmi prijemnou zalezitosti - tu bych uprednostnil pred lepsim fotakem rozhodne.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od spachal_tmp »

Nema pravdu pouze v jedne veci .. ci spise jednu vec nepochopil ;) .. ze iPhone je proste a jen telefon kombinovany s iPodem. Nic vic, nic mene. Je jen smutne, ze lide si jsou schopni udelat nazor podle jednostranne zaslepeneho chuje, ktery neni schopny se pres sve ego posoudit veci srovnatelne.
Jako Microsoft MCPS & MCNPS mi rukama tech WM masinek par proslo a asi z nejakeho masochistickeho duvodu jsem 'skoncil' u iPhone ;).
A davat v protiklad k iPhone za ~200USD novy HTC za ~850USD (oboji bez dane), tomu rikam opravdu skvely napad! ;))

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

S474N: GPS nebude lidem bez neomezeného datového tarifu k ničemu, protože dokud nebudou existovat mapz přímo do přístroje, pochybuju, že se někdo nechá navigovat trvale online. A představa, že přijíždím skoro na místo, kde jsem v životě nebyl a dojde k výpadku spojení, je docela výživná :)

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od S474N »

spachal_tmp píše:A davat v protiklad k iPhone za ~200USD novy HTC za ~850USD (oboji bez dane), tomu rikam opravdu skvely napad! ;))

No nevim, ale porovnavat dotovanou cenu na 2 roky s nedotovanym pristrojem mi jako skvely napad neprijde :wink:

elka: na webu se uz pise, ze bude TomTom a ten predpokladam bude offline.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od spachal_tmp »

No vidis, mne take ne, proto tam jsou ty smajliky :P .. Ale obecne, bavime se o realne dostupnosti, pochybuji ze toto high-end HTC bude chtit nekdo z operatoru dotovat.

_Boss_
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř dub 16, 2008 11:23 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od _Boss_ »

kdyz chce clovek psa bit, hul si vzdycky najde.... takze nejaky hulan je mi u prdele.

Akorat mam obavu, aby si Apple zbytecnym uzaviranim platformy (napr. bluetooth) neukoncil slibne se rozvijejici boom.. Vzpomenme Sonacke minidisky...skvela technologie minuleho stoleti a jak to dopadlo :(
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

Kdo je Hulan jsem se dozvěděl až zde od vás.. můj názor na něj je že by kluk měl občas vylézt od klávesnice na sluníčko, a pořádně si zasouložit ..

Věta typu:

K rozhovoru se skutečným Steve Jobsem bych se nikdy nesnížil...

to je mazec :roll: , ten člověk je naprosto mimo realitu :lol:

Třeba by se snížil a udělal si čas na Gatese 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

janina

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od janina »

ja myslim, ze nejlip by bylo, kdybyste tyhle kravoviny nelinkovali. on pak kazdej takhle blbej text ziskava ohromnou ctenost, predni mista ve vyhledavacich, blablabla, a z autora je razem internetova velicina. zcela nezaslouzene, protoze je fakt prazdnej jak necky. konkretne na hulana jsem si udelala nazor uz pred nekolika lety, a dodneska nechapu, ze je nekdo ochotnej se jim zabyvat :-(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

Julku, Hulan to je trosku o inom. On hra gasparka pre masy. Nechapem, naco ho sem vobec tahate, ak sa nad tym co pise pozastavujete staci sa zamysliet preco sa tym zaoberate :-)

Kto tam ide a este sa tym vsademozne zaobera - skuste proste nechat Hulanov web jeho priestorom a jeho myslienky nepropagujte ani v zlom ani v dobrom :-) Casom zistite, ze je vam jedno co pise a hlavne pre koho :-) pretoze vy jeho publikum nie ste a to publikum, ktore ho sleduje, je vam cudzie mentalne, psychicky, fyzicky, inteligencne :-)

Julku je len fajn, ze si ho doteraz neregistroval a pokracuj v tom, to je to najlepsie, co robis :-) Celkom ti zavidim :-) pretoze bavit sa o Hulanovi patri v tejto branzi k niecomu podobnemu ako nudnym rozhovorom o pocasi :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

.:Hamilton:.

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od .:Hamilton:. »

Julek píše:.. můj názor na něj je že by kluk měl občas vylézt od klávesnice na sluníčko, a pořádně si zasouložit ..


tohle me opravdu rozesmalo. to spojeni vylezt ven na slunicko a zasoulozit si, je rekneme neobvykle :D

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od S474N »

.:Hamilton:.: on to ale Julek nemyslel tak, ze by mel delat oboje dvoje zaraz, proste by mel vylezt ven (at uz na svem novem "hustohustem" kole) a treba si zkusit i nekdy zasunout :mrgreen:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

.:Hamilton:.

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od .:Hamilton:. »

Julkuv post jsem pochopil, netreba vysvetlovat :wink:

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Mistr dští síru na vohnoutský lid
Je volná doména magor.cz? Měl bych nápad na projekt.
Logo už mám

Obrázek

watterman

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od watterman »

Tam nemá cenu argumentovat ;) On stejně maže všechny přípěvky, které nesouhlasí s jeho názorem a nechává ty jeho ovečky..

nene

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od nene »

Tak nějak.....našla jsem ten výlev dneska ráno, ale ani mi nestál za odpověď. Fakt to nemá smysl. Jde mu jen o počet návštěv na jeho stránce a tím o peníze. Při jeho jisté nepopiratelné inteligenci nevěřím, že by to mohl myslet vážně. I když po přečtení toho pamfletu jsem o jeho inteligenci pochybovat začala, to přiznávám, ....fakt si myslí,že se mu na stránkách strhne vášnivá diskuze????? Doufám, že mu to nevyjde, ......nejsme jako on, ne? :wink:

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od elka »

Ježišmarjá, to se zase sešla banda dementů na jednom místě... Diskuse o iPhonu v Česku

mcmichal

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od mcmichal »

Právě jsem si přečetl http://jdem.cz/aa080 ... proboha, ten Hulán musí být neuvěřitelně zoufalej

ilijusin

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od ilijusin »

prosim Julka o zaneseni slova Hulan a vseh jeho paskvilnich podob do seznamu zakazanych slov, ktere pri pouziti budou trestany IP-banem...


:roll:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od rony »

ono to ide :) zoznam zakazanych slov v phpbb funguje :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od tvosi »

tak sem to nevydrzel, musim vam ukazat co na blogu vodafone psal jeden clovek co si mysli jak je chytrej ohledne iphone a muziky a sony :-D fakt pecka

Kód: Vybrat vše

Luboš | 19. 8. 2008 22:25

JJ určitě mám v tomhle pravdu. Dám si tu práci a vypíšu sem co si o něm myslim. Napíšu všechny maličkosti:

1)jenom 2 Mpx foťák
2)bez autofokusu
3)bez blesku
4)nemožnost natáčet videa
5)nemožnost posílat soubory přes bluetooth
6)hodně ale hodně nízká výdrž baterie
7)slyšel sem že je to samej bug a hodně to mrzne, hlavně lidem, který rádi využívají i neoficiální aplikace, popřípadě se rádi šťouraji do hloubky
8)3,5 palce už je opravdu hodně a tady už to hraničí s cihelnatostí
9)je vážně moc velkej
10)velmi levný zvukový čip (teď vás asi zamrazilo, ale je to skutečně tak!) Lidé vůbec netuší jaké šmejdy dávají to těch iPodů. Já se považuju za fajnšmekra do hudby, mám doma opravdu hodně drahý vybavení a můžu narovinu říct, že zvuková kvalita iphone je něco otřesnýho. iPod je strašnej šunt (opět pouze o disajnu a ovladání). Porovnejte si kvalitu například s mp3 přehrávači od sony. Neskutečnej rozdíl)
11)Zoomování pomocí roztažení prstů je ve skutečnosti pěkný oříšek. Měl jsem možnost vyzkoušet a to jak to prezentují v reklamách se realitě jenom těžko blíží. Příšerně otravný.
12) loudspeaker není dostatečně hlasitý
13) Jste vázáni na stupidní iTunes.
14) nemůžete si jako vyzvánění dát mp3 soubor. Musíte kupovat.
15)dodáváná sluchátka jsou šmejdy. Opět sony jednoznačně vede u hudební stránky
16) navigace nemá hlasovou asistenci. Slabota
17) 3G si stejně v český republice každej nevychutná (opět pouze marketingový tah)
18)NEMÁ QWERTZ KLÁVESNICI - TO JE SNAD VTIP NE???
19)nedá se ovládat ničim jinym než prstem - to je snad taky vtip ne?
20)Příšerně drahý
21)NEVYMĚNITELNÁ BATERIE - DALŠÍ VTIP NE?
22)cena za výměnu baterie pokud se nemýlím kolem 2000 Kč - tady už si někdo dělá prdel

ZA MNOHEM NIŽŠÍ CENU SE DAJÍ SEHNAT MOBILY, KTERÝ TOHO BUDOU PO STRÁNCE APLIKACÍ A MOŽNOSTÍ UMĚT MNOHEM VÍC už jenom například (skutečně jenom příklad - sám jí nevlastnim, prostě mi napadla jako první) taková nokia n95. Ta má tolik funkcní, že se o tom iphonu může jenom zdát, má delší výdrž baterie ale co NEMÁ??? PŘECI TEN NÁDHERNÝ DISAJN S VYNIKAJÍCÍM DISPLAYEM?

UPŘÍMNĚ ODEČTĚTE SI OD IPHONU TEN DISPLAY A ZBYDE VÁM JEMNĚ NADPRŮMĚRNÝ TELEFON S VELMI PODPRŮMĚRNOU NOMINÁLNÍ HODNOTOU PRO NORMÁLNÍHO ČLOVĚKA.

Kdyby někoho zajímalo co mám za mobil já: NOKIA 8800 Arte. Potřebuju nějakej co hodně vydrží, s minimalistickym designem a se špičkovými parametry u základních věcí.

Luboš
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

ert

Re: Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od ert »

někdo tvrdí,že to je Hulán!!

VSLRA
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 16, 2008 10:56 am

Re: Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od VSLRA »

Heh... zajimavej clanek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Macbook Pro Retina 15,4" 2,6Ghz, 16GB RAM, 512GB SSD - čekám na dodání do konce července :-/
Time Capsule 1TB

iPhone 4S 16Gb Black
iPad 3 64Gb 4G white

THe.gaME

Re: Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od THe.gaME »

jenze on ma dost pravdu,ale iphone je proste libovolnej a libovej !

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od tvosi »

no ja newim rek bych ze moc pravdu prave nema ale tak to je muj nazor
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

silencer

Re: Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od silencer »

NOKIA 8800 Arte telefon za 25000 co nic neumi :D

N3o21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: stř čer 25, 2008 1:28 pm

Re: Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od N3o21 »

ert: Neni :-)
Ten to dělá vyloženě pro zábavu... A navíc tohle by nenapsal ani on.
Tohle je vyloženě cvok, co řeší pomalu, že iPhone nemá optickou stabilizaci obrazu :-) Zřejmě nějaký nasraný majitel něčeho jako Kaiser, co pořádně nefunguje, a neunes, že si koupil nekvalitní stroj. Holt, někomu to asi něco dává. Normální člověk se prostě na takovej stroj vykašle a jde jinam. Jenže, znáte český nokiáře, a teď i HTCčkáře... Koupí si shit, a jelikož to neunesou, tvrdí ostatním jak je všechno ostatní špatné.
I když nechápu co jim to dává. Když je to sračka, tak si postěžuju, a snad to někdo napraví třeba v příštím přístroji. Když ne, je tu konkurence.

:-D Ok, teď sem to přečet...
Takže je to zakomplexovanej nokiář... :D N95 se prostě nepovedla (kdo je tady cihla? :-) )... A Tou 8800 Arte mě dorazil...

kbenes

Re: Vodafone zveřejnil ceny iPhonu

Příspěvek od kbenes »

huh, co na te 8800 Arte vidi? Stoji vic jak iP a umi prd, a navic abych pravdu rek, me se vubec, ale vubec nelibi (je to o vkusu, ale co je moc, to je moc :-D ).
Jediny co by mi maximalne na iP vadilo je to, ze nemuzu posilat obrazky a hudbu prez BT no, ale to se da prezit...vsichni vycitaji ze iP nema to a to, ale za tim napisou...."Nebejt toho skvelyho displaye a designu, tak je to pouze nadprumerny telefon"...Mno jo, ale on ten display a skvelej design ma, tak proc si ho odmyslet ze?
Mno nic, uz aby bylo 22. ceka na me jeden "albin" :-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

pozor :) pánové řada 8800 a i první 8110 ( všechny jsem měl ) není o funkcích v žádném případě, jsou to nádherné kousky techniky, jejich váha spočívá především v desingu... trochu mě láká arte carbon :oops: , telefony jsou to nádherné a pokud utratíte za mobil 20-30k je vám fuk zda funkce má či nikoli ... a v mém případě to platí 100%

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od terry »

Jak se to může někomu líbit :roll: :) Je to tlustý, zbytečné vysouvací > větší.. No já bych to nechtěl.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

silencer

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od silencer »

2Julek: Ovsem argumentace toho rozumbrady byla prave o tom, ze iP nema funkce a je drahy - coz me 100% sedi na tu Nokiu 8800 Arte :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od Julek »

já rozumím, lidé kteří si top nokie koupí kašlou na funkce... na palubku porsche prostě arte patří :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Domobrana (jeden za všechny,všichni za iPhone!)

Příspěvek od S474N »

Asi tak, tyhle pristroje nejsou vubec o poctu funkci - ale to obvykle studenti maji problem pochopit. Je to presne o tom, co pise Julek.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

Odpovědět