Stránka 1 z 1

Reklamace iPhone SE v iSetos

PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2018 1:22 pm
od Damichi
Zdravím,
před týdnem jsem byl reklamovat svůj iPhone SE kvůli nefunkčnímu gyroskopu v iSetosu v Hradci Králové, kde byl také zakoupen. Telefon je stále v záruce. Dnes mi přišel e-mail ze které nejsem moc chytrej.

"Dobrý den,
vzhledem k poškození (ohnutý telefon) můžeme nabídnout opravu výměnou celého telefonu (Whole unit) iPhone a to za cenu 8724 Kč.
Obvyklá doba opravy je 2-3 pracovní dny. Vadný telefon se vrací výrobci. Jeho nevrácení má vliv na cenovou nabídku a oprava se stává nerentabilní."

Ani nedali vědět, o jaký produkt se jedná (shodou okolností tam mám dvě zařízení). A jsem si 100% jistý, že telefon ohnutý nebyl.

Jak jste e-mail pochopili vy? Jedná se pouze o nabídku, nebo to je jediný způsob opravy a já budu muset zaplatit zmíněnou částku? Nebo když nabídku odmítnu, bude mi telefon opraven bezplatně?
Děkuji.

Re: Reklamace iPhone SE v iSetos

PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2018 2:14 pm
od Julek
vzhledem k poškození - říkají ti že zamítají reklamaci, doufám že máš fotodokumentaci, předávací protokol a podobně když jsi jim tam ten mobil dával ...

Re: Reklamace iPhone SE v iSetos

PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2018 3:23 pm
od sharkee
Super kšeft, nový se dá koupit za 7.777 Kč, tak proč nedat za repasi dát o tisíc více :-)
Nemohou nic opravovat bez souhlasu, takže musí vrátit telefon ve stavu jako byl předán k reklamaci.

Reklamace iPhone SE v iSetos

PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2018 4:48 pm
od mirmo80
Na ten mail odpis, ze dakujes za ponuku ale ze ju nevyuzijes a aby telefon vratili na predajnu v povodnom stave. Ked tam bude, daju ti z predajne vediet a ty si ho pojdes vyzdvihnut. Ako sharkee pise, musia ti ho vratit v takom stave, ako si ho prevzali. Resp. so vsetkym co bolo zaznamenane v reklamacnom protokole pri spisovani reklamacie. Ak bude ohnuty a v protokole to nie je, tak si v podstate vyhral min. novy telefon.

Re: Reklamace iPhone SE v iSetos

PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2018 8:55 am
od ls8
Přejímající technik telefon musí zkontrolovat, než ho od tebe převezme, a do protokolu přesně zapisuje stav přístroje. Pokud tam není nic o tom, že by byl ohnutý nebo jinak viditelně poškozený, tak nemají nárok na tebe něco takového hodit.

Re: Reklamace iPhone SE v iSetos

PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2018 9:32 pm
od jumbo78
Já kdysi reklamoval HTC Artemis - vypadal jak nový, když jsem ho předával do T - Mobile. Za měsíc SMS, že si ho mám vyzvednout, reklamace zamítnuta, že je ohlá základní deska...
Když jsem přišel na prodejnu, telefon byl sprostě rozšlápnutý rohem a ten pikolík se mi ho snažil vnutit, že tak jsem ho posílal na reklamaci.
Málem dostal přes hubu, ale jelikož jsem kliďas (:)), vytáhl jsem protokol a tam stálo, že telefon je bez známek poškození.
Dostal jsem nový telefon.

Někdy to zkoušejí, no...

Re: Reklamace iPhone SE v iSetos

PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2018 9:37 am
od Tony1
Mimo záruční oprava gyroskopu 1500-2500,-. Jak kde :-).