H: Hodinky s vibracemi jako budík

vše co vás napadne
Odpovědět
Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

H: Hodinky s vibracemi jako budík

Příspěvek od Dynamix »

Zdravím vedel by mi tu niekto poradiť hodinky s vibračným budíkom? Bohužial sa mi už viackrat stalo kedže chodím do prace ako prvý, že som budíkom zobudil všetkých v dome. Hladal som teda nejakú alternatívu a prišiel som k vibračným hodinkám, nemusia byť ani drahé luxusné ani nič podobné ide mi iba o ten budík aby som si ich večer dal a ráno dal dole. Natrafil som na hodinky Lark Alarm ktoré fungujú s iPhonom, nemá niekto nejaké skúsenosti? Ďakujem :)
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Hodinky - žádné fejky ani repliky !!!

Příspěvek od mirmo80 »

Musia to byt hodinky? Mozno by stacil nejaky lacnejsi fit naramok. Nehovorim, ze ho priamo odporucam, no napr. MiBand mi rano vibroval na ruke celkom intenzivne.
Akurat si nie som isty, ze tato tema patri do tohto vlakna. Ja by som to zaradil inde.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pon říj 10, 2016 3:50 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Máš recht, založeno samostatné téma.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: H: Hodinky s vibracemi jako budík

Příspěvek od Dynamix »

Jasné može byť aj naramok tu ide o tú funkciu budenia vibrovaním, miband teda funguje na tento princíp aj ako vibračný budík?
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: H: Hodinky s vibracemi jako budík

Příspěvek od mirmo80 »

Ano. Mna dokazal svojim vibrovanim zobudit. Dokonca rano, ked je ticho, som mal pocit, ze to vibrovanie musia pocut aj ostatni pritomni v posteli :-). Take sa mi v tom tichu zdalo intenzivne. A ked MiBand, staci ti ten prvy model.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: H: Hodinky s vibracemi jako budík

Příspěvek od Dynamix »

Super dík moc za radu, a teda kompatibilita s iPhonom v pohode? :)
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: H: Hodinky s vibracemi jako budík

Příspěvek od mirmo80 »

No problem okrem jednej funkcie - inteligentny budik. Napr. tu https://www.svetandroida.cz/xiaomi-miba ... nze-201410 alebo tu http://fonyzciny.startitup.sk/recenzia-xiaomi-miband/ pisu, ze to funguje. Ale s iPhonom asi nie. Budi to len v nastavenom case. Asi by ti to bodlo, ale snad ani nebude chybat :-)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět