schvalovani prispevku???????????

vše co vás napadne
Zamčeno
mefistos
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: sob kvě 16, 2015 12:03 am

schvalovani prispevku???????????

Příspěvek od mefistos »

jak dlouho mam cekat na schvaleni prispevku? delaj tu moderatori taky neco jinyho nez postovani prispevku? clovek chce pomahat jinejm... ostatne jako driv.. co si pamatuju tak moje prispevky bejvavali prevazne pomoc ostatnim... i navody a jiny prispevky ktery tu na foru stale mate pomahaj uzivatelum ale vdek nikde kdyz uz ste mi smazali ucet mohli ste smazat i ty prispevky.. vono je hrozne jednoduchy parazitovat na cizi ochote .. clovek sem prijde po 2 letech v nadeji ze lidem to trosku uzralo v hlave a zatim tu sou jeste vic zaprdeny nez driv... nic moc se tu nezmenilo...

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: schvalovani prispevku???????????

Příspěvek od Tea Racer »

Doplň si podpis, prestan tu spamovat a psát x vykřičníků, až se uklidníš, bude vše ok. Pak tuhle hrůzu nekdo smaže - kdo bude zrovna online. (uvedom si, že tu nejsme nonstop)!

Dekuji
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

mefistos
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: sob kvě 16, 2015 12:03 am

Re: schvalovani prispevku???????????

Příspěvek od mefistos »

tak zaprve nevidim nikde "X vykricniku" za druhe vse bude ok az zacnete schvalovat prispevky normalne.. treba by chtelo mi schvalit prispevek u baterek v mac sekci.. kterej narozdil od tohodle pomuze uzivatelum.... a nerikej mi ze tu nejste nonstop kdyz mi behem 3 dnu nikdo neschvalil prispevek a ostatnim se to tu schvalovalo jak o zivot... tohle si vykladej kamaradum ze tu nejste porad...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: schvalovani prispevku???????????

Příspěvek od Julek »

Napíšu ti to sem já, za tu dobu co jsi zde působil se ti podařilo naštvat všechny moderátory, spamováním, offtopicama atd. Takže tě zklamu, nic se za ten čas co jsi tu byl nezměnilo, nemusí tě stejně jako před tím. Takže ušetři svůj a i náš čas a měj se fajn, ať se ti daří.

lock

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: schvalovani prispevku???????????

Příspěvek od Beavers »

@Mefistos: Toto jsou odpovědi na tvůj poslední dotaz. Název tématu je dost stupidní, viz bod 2.
1. Normálním uživatelům se schvalují příspěvky normálně
2. I jeden vykřičník v psaném projevu je mnoho. Na lidi se nekřičí. Tedy v normální společnosti. Podobně je to s otazníky, stačí použít jeden. Je to jako v mluveném projevu.
3. To, jestli se tu "drží služba" nonstop, je věc vedení fóra a uživatelé s tím nic nenadělají. Poděkuj takovým, jako jsi ty, že se tu všechno musí schvalovat. Nikdo z nás to nedělá proto, že mu přebývá čas a musí ho nějak promrhat.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Zamčeno